FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2010, 21:02   

Bo w mojej nowej klasie jest dziewczyna, która też interesuje się Japonią, ba, to fujoshi! Mam za sobą pół godziny przegadane o Kuroszu, Matsushicie (temu od endingu z DRRR) i innych anime. Poza tym nowo odkryta yaoistka stwierdziła, że w krawacie jestem podobna do niejakiego Sebastiana M....

Szkoda tylko, że plan lekcji to my mamy cokolwiek oryginalny, khym... Żegnajcie, błogie chwile spania do późna...!

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2010, 12:03   

W ramach przygotowań do poważnej rozmowy mieszkaniowej (ach, kaprysy nowobogackich) zrobiłem sobie porządne portfolio ofert porównawczych i godnych rozważenia. Zobaczymy, czy rozsądek jest cechą spotykaną powszechniej, niż się uważa.

W razie porażki najwyżej znowu się przesuniemy na mapie. Mountains will be moved, movements will be mounted. ~~
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 03-09-2010, 13:02   

Cytat:
Mountains will be moved, movements will be mounted.


Bo Sheogorathowe cytaty są jak widać zaraźliwe xD

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2010, 21:38   

Bo okazało się, że to ja jestem bardziej zbo-- dziwna. No okej, nie gniewam się, nie ma ludzi normalnych. Ale kiedy wcale-nie-dziwna fujoshi puściła mi "It's okay to be gay" z komórki, ómarłam.
Ten dzwonek. On. Jest. ZŁY. Przerażający, straszny i nie do wytrzymania. Brrr.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 09-09-2010, 12:43   

Jestem przemoczona, zziębnięta i zła. Wstałam po piątej żeby na czas dojechać na spotkanie, a osoba z którą byłam umówiona, nie pojawiła się. Materiałów źródłowych do pracy nie zdobyłam, jedynie numer telefonu do pana, który może coś wiedzieć... Mam poczucie kilku straconych godzin i gdyby nie rewelacyjna drożdżówka z serem, jeszcze gorąca, prosto z pieca, i fakt, że wszyscy spotkani ludzie byli szalenie uprzejmi, to byłby straszliwy poranny fail.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Galnea Płeć:Kobieta
Wierna Imperialistka

Dołączyła: 31 Mar 2009
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2010, 22:39   

Stało się - zostałam wybrana na komendantkę mojego szczepu harcerskiego. Nie żebym się tego nie spodziewała, ale na razie perspektywa tego, co muszę zrobić i tego, czego się po mnie oczekuje trochę mnie przeraża.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
2483333
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2010, 22:54   

Nie wiedziałem czy się cieszyć, czy płakać. Źródło i ujście wielu moich pozytywnych przeżyć, moje stalowe serce o osiągach godnych pozazdroszczenia, moja dusza kierowcy, która nigdy nie sprawiła mi zawodu i z łomotem i świstem zwijała asfalt na wirażach, została ode mnie oddzielona przez mechanizmy tego okrutnego świata...

Krótko - sprzedałem Hondę, jestem nielotem. Finito, przeplute i niech mnie powykręca. Pora szukać nowego wcielenia mojego alter ego pod inną maską. ^___^V

(A tego typka, który ją kupił, niech Civek wyniesie na drzewo, jeśli nie dotrzyma obietnicy odrestaurowania go w ciągu roku. Nie podobał mi się z gęby, chociaż swojak z c4g.)

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2010, 23:02   

Bo umieram, ewidentnie. Jest mi niedobrze (jak można trawić 2 kawałki pizzy przez pół dnia?) i ból w kolanie znowu dał o sobie znać. Ale - papiery złożone, i mam kawalerkę wyłącznie do mojej dyspozycji!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 16-09-2010, 19:41   

Bo grzyby.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 16-09-2010, 20:01   

Bo w przeciągu tygodnia powinienem zostać wujkiem.
Bo szkoła (mawiali że w liceum będzie inaczej, ta...).

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 17-09-2010, 12:11   

W przyszłym tygodniu bede jechał po rekomendację z Urzędu Miasta Gdynia za coś co zrobiłem w czerwcu. Sam jestem ciekawy jak to będzie wyglądać. Problem w tym, że dostaje dużego lenia, a zostało mi trochę do napisania mgr. Wredna i zła promotorka chce pierwszy rozdział na pierwszych zajęciach kiedyś tam. Moja praca zarobkowa również jest czasochłonna, bo komunikacja Gdańska jest do wde.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 06 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 17-09-2010, 17:10   

Bo z jednej strony - chyba egzamin "się" wziął i zawalił. Chyba na pewno, cóż analiza matematyczna to zło.

Ale za to zakupiłem w końcu klawiaturę bezprzewodową! Koniec z pisaniem w stylu "na zombie", z wyciągniętymi na całą długość rękami. Poza tym udało mi się ją upolować taniej niż myślałem.

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 17-09-2010, 20:35   

Bo w końcu jest weekend! Ale już zaczynam się dołować na myśl, że za tydzień idę na wesele. Może ktoś mi doradzi jak przeżyć taki spend bez uszczerbku dla zdrowia psychicznego?

Bo prawdopodobnie już od wtorku nie będę musiała wstawać o 4 rano. Będzie to oczywiście możliwe, jeśli uda mi się wszystko szczęśliwie pozałatwiać.

Bo byłam na grzybach, uwielbiam spacerować po lesie. Szkoda tylko, że teraz męczę się z niezłą grypą..

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
nat_mich Płeć:Kobieta
jeż


Dołączyła: 04 Maj 2010
Skąd: jestem przenośna
Status: offline
PostWysłany: 18-09-2010, 01:29   

akademicki rok aktywnościowy miał być dość jasny i przejrzysty i pfff.
zajęcia katowickie są niepewne [za dużo ludzi, jestem na rezerwowej], bytomskie niepewne [za mało ludzi...].

o tyle dobrze, że jutro jest metropolitalna noc teatrów, a w ŚTT warsztaty z których się szalenie cieszę. tyle dobrego w tym temacie. ;]

_________________
Without dance life would be a mistake
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2620769
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-09-2010, 06:23   

Jakoś nie mogę się wbić w zwyczajny rytm dobowy, wychodzi mi raczej dobra 48godzinna z jednym snem trwającym ~11 godzin i jedną ~2godzinną drzemką (well, +/- 2 godziny...)...

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 26 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group