FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 20-11-2010, 18:35   

Bo jestem obita jak jabłuszko. Stare rany zamieniły się w krwiaki, szczęka przestawiona i palec nie działa, za to rozdarć skóry dość mało. Ale ta satysfakcja... I nawet Hubert był (mile?) zdziwiony, że tym razem się nie opierniczałam. Ciało obite, za to charakter zyskuje in plus. I jutro łuki, yay!

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 20-11-2010, 20:30   

Serika napisał/a:
Happens. Mój rekord - 140 zł w najwyższym progu stypendialnym. Jeśli masz JESZCZE gorzej, to współczuję :D

A ja myślałam, że na UŚ-u jest biednie... Wyrazy współczucia.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2010, 11:07   

W ten weekend zajęcia zostały odwołane ratalnie. Wczoraj z samego rana dowiedzieliśmy się, że mozemy iść do domu i nie wiadomo, co będzie dzisiaj. Tyle dobrego, że sprytnie poprosiłem koleżankę o smsa dziś rano z informacją - zgodnie z prognozą, zajęć znów nie było, więc przynajmniej się wyspałem. Mogli jednak się jakoś lepiej zorganizować, pojechałbym sobie do Łodzi...

Poza tym udało mi się rozkręcić klaptopa, więc teraz jest czysty i wcale nie sprawniejszy. Następnym razem muszę się jednak dobrać do matrycy.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2010, 15:25   

Najpierw dobre wieści - mimo strachu przed egzaminem próbnym z humanistyki całkiem dobrze mi poszło. Co więcej - jestem z siebie bardzo zadowolona. Minusem jest to, że te wredne małpy w szkole mimo wyraźnego napisu na arkuszu zadań "Piszecie 120 minut" zabrali nam 30 min i w ten sposób jedno zadanie mam napisane całe ołówkiem i nie napisałam zakończenia do rozprawki .. Agrr .. ta sprawiedliwość w szkole

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2010, 22:53   

Bo to:
Cytat:
30 Seconds to Mars
Poland DEC 14 show, prepare for WARPAINT NIGHT! theme: FACEPAINT. NEON. ECHELON BATTLE GEAR.

Argh, prowokujcie mnie dalej, aż w końcu przezwyciężę ten kijowy dojazd. Trzeba się szybko decydować >_>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 25-11-2010, 08:56   

Dobrze:
Bo pada śnieg, czekałam na to.

Źle:
Bo śnieg pada na mokre (ostatnio sporo padało), więc niemal natychmiast robi się bardziej mokro. Ble.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 25-11-2010, 19:40   

Bo jak się okazuje: ja wiem lepiej-> słuchać mnie. Świat przekonał się o tym na własnej skórze, co niestety jest nieprzyjemne zarówno dla niego jak i dla mnie.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 25-11-2010, 23:01   

Bo sprawa załatwiona i bez faila nawet i miło i sympatycznie.

...za to odpłaciłam to niesamowitym bólem gardła. Auć. I zimno.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 25-11-2010, 23:11   

Bo pan dr doszedł do siebie, trudno określić, czy to dobrze wróży na przyszłość, czy też nie, ale znowuż z właściwą sobie finezją i dowcipem, powrócił do wzbudzania w nas niepokoju i napawania się naszym strachem. Tydzień temu tchnęło prawdziwą grozą (naprawdę znacząca różnica), usłyszeliśmy przejmujący monolog i ujrzeliśmy posępne spojrzenia kierowane w naszą stronę, zostaliśmy nazwani grupą samobójców a po 15 min. doktor teatralnie wyszedł. I już nie wrócił (głosem zza grobu). Czekał w gabinecie całe 1,5 h godziny żeby to samo uczynić na zajęciach z następną grupą. O co chodzi? Otóż, prawie nikt nie zdał tego chorobnego koła z historii, koło 70 osób pisze poprawkę:D. Biedak co roku liczy, że pewnego roku będzie inaczej... Heh... No, ale chwilowo odzyskał rezon i siał "tradycyjny" niepokój. Za tydzień po poprawce czeka nas wszystkich (z tygodnia na tydzień nasza szacowna grupka się zmniejsza) indywidualne spotkanie w mrocznych czeluściach jego gabinetu. Hmm i tak sobie myślę, że zaczynam się psychicznie hartować. E tam, nie dam się i tyle:P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 27-11-2010, 09:37   

ŚNIEG!? O.o

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 27-11-2010, 10:30   

Mononoke napisał/a:
ŚNIEG!? O.o
I mróz jak cholera... Chociaż podejrzewam, że we Wro i tak jest cieplej niż w Jugowie, więc wolę być w sumie tu niż tam.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
nat_mich Płeć:Kobieta
jeż


Dołączyła: 04 Maj 2010
Skąd: jestem przenośna
Status: offline
PostWysłany: 29-11-2010, 11:53   

-okazuje się że są rzeczy ważne i ważniejsze. pani dr nie może wypisać skierowania do chirurga, nie ma na to czasu, bo przyjmuje akurat przedstawicieli handlowych. i ma w nosie, że w realiach nfz jeden dzień później doniesione skierowanie, to przyjęcie koło 3 miesięcy później:|

+kochany pan ortopeda od kolan wcisnął mnie do świetnego specjalisty-swojego znajomego-na rehabilitację. wiara w lekarzy jeszcze nie umarła

-jednak wynika z tego minusik. jenoctwo może stawiać kto ma większe prawo do mordowania mnie, w razie czego [ogół czy siostr:P].

_________________
Without dance life would be a mistake
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2620769
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 29-11-2010, 23:28   

Bo mam za sobą całkiem udany dzień, odzyskałam dobry humor i motywację;) Co tam, że prawie dwukrotnie spadłam ze schodów i że zakuwam chorobne daty... Wyłączając również pewne osobliwe spostrzeżenie nowo poznanej koleżanki, która na wstępie stwierdziła, że wyglądam na "kujona w złym tego słowa znaczeniu" i w dodatku o "typowym" umyśle ścisłym (znaczy, że jak?) O_o. Zabrzmiało to nieco pejoratywnie. Hmm no w sumie poczułam się skonfundowana. Naprawdę. A co z moją artystyczną aurą, hę?!! Może wcześniej mnie okłamywali? Hmm i spotkałam dzisiaj w bibliotece mego interesującego znajomego, którego poznałam rok temu, hmm wspomniał coś o kawie... Heh tyle, że ja zapomniałam po raz drugi jak ma na imię!!!!!!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 30-11-2010, 14:02   

Ha! Bo zmiana trasy od pół roku, a ja o tym nie wiedziałam (no ale jak mam wiedzieć, skoro od pół roku tym autobusem nie jeżdżę), bo śnieg, zimno i wojgle, bo spóźniłam się o godzinę i przeleciał mi teatr (dobrze, że to nie Alicja, bobym się pocięła papierkiem od zapiekanki, którą mi mama zeżarła), bo nóg w ogóle nie czułam, nic!, nie było ich, bo cholernie spóźniające się autobusy, a niech je szlag, i bo niejeżdżące tramwaje, czemu nie dowiedziałam się o tym wcześniej, i bo oberwać niewybredną wiązaną z samego rana to NAPRAWDĘ nie jest przyjemna rzecz, przepraszam za skomplikowaną i niezrozumiałą wypowiedź.

ACZ! Zbiorowe, nightrayowe myzianko. Awwwwww :3 Gdyby Elliot nie miał miny-tej-co-zwykle... Ale mina Claude'a była Bardziej. I Vanessa, I Ernest. No awwwwww~ po prostu. Teraz tylko Liliowego krzesełka mi do szczęścia brak.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 01-12-2010, 14:57   

Bo jest tak skończenie okropnie, a przy tym tragicznie zimno. Ale z jakiegoś powodu to jest zabawne xD

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 32 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group