FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 04-12-2010, 23:39   

Bo żem się naczytał tylu creepypast, że najprawdopodobniej będzie mi trudno usnąć. Ale fajnie jest się czasem trochę pobać...

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 05-12-2010, 16:15   

Bo mam nowy komputer! Oblivion i Gothic 3 ino śmigają!!

Tylko dlaczego nie widzi mi internetu na kompie? Nie wiem co i jak na nim ustawić.. Podzwonię jutro do fachowców. :/

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 05-12-2010, 23:02   

Bo ten tydzień był po prostu zły i niedobry. Jedyne jasne punkty to: czytam sobie książeczkę po chińsku na moim poziomie i rozumiem o co chodzi (a historia jest o tajemniczym morderstwie!), w poniedziałek siedziałam u znajomej z chińskiego i było to bardzo miłe posiedzenie, a dzisiaj tak się do szkoły odstawiłam, ze się wszyscy za mną oglądali. Mogę więc założyć, ze Pasztet Day (trwający tym razem aż 5 dni =.=) został pokonany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 06-12-2010, 18:21   

Bo pseudowykład pt: "W jaki sposób Iluminaci i CIA piorą nam mózgi przy pomocy Lady Gagi" to prawdziwa faza. Aczkolwiek kolegi nie w sposób na dłuższą metę słuchać. Ostatecznie nie wiem nic poza satanistyczno-pogańską symboliką opaski na oku Gagi oraz paru innych dziwacznych szczegółów.

I "u" mi się na laptopie zacina...

Edit: Zapomniałam o najważniejszym! Dostałam stypendium, przyszło na konto! Z jednej strony JEŻU ALE CZAD!!! A z drugiej... taka ilość pieniędzy, które mogę wydać na co chcę... to mnie przeraża...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 08-12-2010, 18:48   

Bo jak zwykle po hardkorowym zestawieniu dni wtorek-środa padam na twarz, ale łiii, Poczta Polska mnie kocha! Sąsiadka też mnie kocha, bo odbiera mi paczki (a raczej listonoszowi pewnie nie chciało się tego targać z powrotem na pocztę i znowu jej podrzucił kartonik :P).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 11-12-2010, 01:20   

Bo poooszedł, bo było świetnie, bo marudził na koncert i film, ale chyba mu się generalnie podobało. Bo lubi tańczyć (:3), bo włosy, bo znowu pamiętałam żeby się zameldował, bo kurna ciągle nic nie wiem, bo było świetnie i kocyk ciągle pachnie. Mrrrrrrrrr. Mr.Mr. Bo 6 godzin together to nie w kij dmuchał...

Jak rany, musiałam się wywnętrznić bo inaczej pęknę... Mrrrrrrrrr.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 13-12-2010, 00:25   

Bo maluśka, miesięczna Coronetka! Jest taka cudna, że nie chcę jej oddawać dalej, ale kto wie. No i dwie diablice Moka i Nana wcale jej gorąco nie przyjęły, aż mi żal biednej Lilu. No ale zobaczymy jak się dziewczyny dogadają!

Bo jestem głupia 8D

I bo powinnam dzisiaj się uczyć a nie... a wychodzi jak zwykle. I SHALL NOT PASS! .___.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 13-12-2010, 18:31   

Bo po raz pierwszy ktoś z obsługi w Saturnie sam do mnie podszedł i się zapytał czy mi w czymś pomóc. Byłam w tak głębokim szoku, że brakło mi słów. Za każdym razem jak tam idę to mam wrażenie, że cała obsługa się gdzieś chowa. A jeśli już uda się kogoś znaleźć to odsyłają cię na drugie piętro (gdzie dowiadujesz się, że jednak to nie tu i masz udać się na pierwsze i tak w kółko) albo po prostu nic nie wiedzą i każą ci szukać kogoś innego.
I jeszcze pani udzieliła mi paru ciekawych informacji i rad. O.O Cud, normalnie cud na Święta.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 13-12-2010, 20:02   

Mononoke, to podobnie jak w Media Markcie ;D Rodzice poszli po jakiś prezent i od razu zaatakowało ich aż 3 ludzi z obsługi! ;D Normalnie też się chowają i udają, ze ich nie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 15-12-2010, 15:47   

Szeherezada może się schować! Gdzie tym jej bajkom do kolokwium tysiąca i jednej bzdury?! Jak ja to zaliczę to piję się herbatką z automatu. Ale z drugiej strona- ha, ha! Śmiali się, że chodzę na wykłady z bytu i poznania, że marnuję czas mówili... A teraz kto ma plus na egzaminie, zapowiedziany przez wcale-nie-tak-sklerotycznego profesora?

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-12-2010, 10:46   

Do Życia:

Bo wtorkowy koncert, bo spotkanie z Elvi i Anielką, bo stolyca! Ja chcę jeszcze raz!

Bo odespałam (15 godzin snu to jest to!).

Bo obiecali, że wrócą :3

Do Zupy:

Bo 2/3 płyty było PUSTE. To tłumaczy wyprzedane bilety w 2 tygodnie. Powaliło ich, wrrrr.

Bo już po. No, no, no :<
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 20-12-2010, 17:41   

Bo poniedziałek za mną, a koła nawet nieźle mi poszły. Ale... tak jakoś, nie mam siły, nie chce mi się z tego cieszyć.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2010, 20:56   

Bo przyszły Petit Nendo z Angel Beats!

...tylko nie mogę ich postawić, bo kuleczki przy patyczku do podstawki są ZA DUŻE i nie wchodzą w dziurki (na podstawkach od Vocaloidów stoją bez problemu). No szlag by to trafił (o przyklejeniu na klej nie ma mowy, bo figurki mają wymienne części) >__<'' Ciekawe, czy Good Smile Company masowo coś nie wyszło, czy tylko mi się trafił taki egzemplarz...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
nat_mich Płeć:Kobieta
jeż


Dołączyła: 04 Maj 2010
Skąd: jestem przenośna
Status: offline
PostWysłany: 23-12-2010, 02:10   

jadę do domu. i to jest nawet niezłe ze względu na to, że zobaczę się z Bliźniaczką, najem się sucharków kupowanych nie za moje pieniądze, a jak będę zdychać na bóle kamieniowe to będzie miał się kto mną zająć.

ale, merde, zapowiada się halloween nie boże narodzenie. nie znam chyba nikogo, kto w tym roku cieszy się na okoliczność wigilii. serio, nikogo.

oby chociaż ojciec przyleciał jak ma przylecieć, bo fajnie by go było zobaczyć.

_________________
Without dance life would be a mistake
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2620769
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 23-12-2010, 18:39   

Bo moge dzisiaj wyjść 2h wcześniej z roboty, ale cóż z tego, skoro nie mam czym wrócić do domu.
Z drugiej strony, w domu pewnie kazaliby mi coś sprzątać, gotować, albo nie daj boziu t rz y m a ć m i k s e r O_O. Nienawidzę trzymać miksera (samotrzymający się mikser to jedyny słuszny mikser!). I nie cierpię świąt.
Tak więc pozostanie w pracy nie jest chyba takie złe.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 33 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group