FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 17-03-2012, 10:04   

Bo w sumie mam psi problem z głowy, a ile się przez ostatnie dni nawkurzałam to hej, ale temu właścicielowi to kwiatka bym co najwyżej dała pod opiekę. Może.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 17-03-2012, 10:49   

Bo czuję się generalnie happy i humor mam genialny, ale z drugiej strony opuściłam epicki wykład, nie poszłam na szkolenie, pogoda jak z bajki a ja siedzę w domu. It sucks! I nawet nie ma kto rosołku ugotować, chcę rosołku T__T Na dodatek ostatnie dwie noce to był koszmar. Nie znoszę chorować.

I <huuug> Nanami ^__^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 19-03-2012, 20:14   

Bo w gruncie rzeczy nastrój mam beznadziejny... Ale! Mam dziś szczęście do jedzenia! Automat ze słodyczami, zamiast pokazać mi, że wrzuciłam do niego złotówkę, pokazał, że wrzuciłam trzy. Darmowy 7days! A potem okazało się, że w drugim automacie 7days utknął, więc zaoszczędzone pieniądze wrzuciłam, by kupić kolejnego, tak by pchnął tego utkniętego... i co? Trzy rogaliki w cenie jednego. A potem pani u której chciałam kupić tortillę powiedziała, że mają promocję, więc dwie w cenie jednej z maleńką dopłatą. Proponowała mi też pięć Frugo w cenie trzech, ale tego to by mi się nie chciało nawet nosić...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
KossteK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2012, 15:19   

Sasayaki napisał/a:
Mam dziś szczęście do jedzenia! Automat ze słodyczami, zamiast pokazać mi, że wrzuciłam do niego złotówkę, pokazał, że wrzuciłam trzy. D.


Jednak są gdzieś na świecie automaty, które po wrzuceniu monety dają cokolwiek i w tym przypadku nawet więcej jako gratis, automat musiał mieć dobry humor ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-03-2012, 21:41   

Nieziemsko zmęczona, nadal chora, nieco zdezorientowana i wystraszona własnymi planami życiowymi. Z drugiej pełna niesamowitej motywacji, radości życia, poczucia własnej wartości (się wreszcie czuję fajna babeczką, wizualnie i charakterowo) a jutro umówiłam się z panem z nogami, życie jest piękne! I mam nadzieję, że moje słońce się ucieszy z tego co dostanie, jeśli to dostanie, pani na poczcie powiedziała, że 2 tygodnie i powinno dotrzeć. Sigh... zmęczona...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 23-03-2012, 09:13   

Hahahaha! To się nazywa pech. Na Olimpiadzie z Angielskiego (podejrzanie prostej), na którą się ot tak z kaprysu zapisałam, zdobyłam 37 punktów. Do części ustnej było od 37,5 punkta. Z drugiej strony wiem, że straciłam te punkciki na gramatyce i wcale nie jest mi źle z tego powodu. Cały listening i reading zrozumiałam, a poszłam w sumie tylko po to, by zobaczyć czy po 3 latach nie uczenia się angielskiego jednak coś więcej umiem.

( ̄∀ ̄)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 06 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 23-03-2012, 18:21   

W ciągu ostatniego tygodnia system posypał się już 2 raz.. Z jednej strony - duuużo konfigurowania (bo to linux). Ale teraz za to mogę go teraz konfigurować z zamkniętymi oczami. ... wprawa...

Btw, Linux Mint ma Green Screen Of Death xD

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 25-03-2012, 22:43   

Bo jestem chamem! Najwyraźniej, ale przynajmniej czasem może to być wesołe. I niech będą przeklęte wszelkie Eryki świata! Albo mnie ktoś przeklął, że będą mnie nawiedzać <3 I wiwat rozmowy o majtkach. I od razu mam lepszy humor xD Jeden Eric i dzień od razu piękniejszy, Francja, Kanada, jeden pies...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
nat_mich Płeć:Kobieta
jeż


Dołączyła: 04 Maj 2010
Skąd: jestem przenośna
Status: offline
PostWysłany: 26-03-2012, 02:41   

dla Frankofonów Francja i Kanada to dwa różne światy, wierz mi (mam w środę dogadywać się z Kanadyjczykami po francusku - będzie ciężko... :P)

ontop:
mogę udzielać lekcji jak być najgorszą małpą wtedy kiedy rozum i serce podpowiadają że powinno się być najkochańszą i do rany przyłóż. to nie nastraja mnie pozytywnie. z resztą nie tylko mnie.
na plus jest fakt że po całej nocy roboty mam sufit w łazience. i to naprawdę ładny sufit.

_________________
Without dance life would be a mistake
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2620769
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 26-03-2012, 09:10   

Bo niedziałająca sygnalizacja świetlna na jednej z najbardziej ruchliwych ulic Gdyni zmienia przejście rano przez ulicę do pracy w niezwykłą przygodę!

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 29-03-2012, 21:43   

Bo punkty ksero są %#@$&*!!! Człowiek sobie stoi sam i kseruje. Podchodzę z książką. Żadnej reakcji. Stoję. Stoję. Stoję. A on dalej kseruje, nawet nie powie, że teraz nie przyjmuje. W końcu po dziesięciu, czy więcej, minutach pytam, czy mnie obsłuży, bo zaraz mam zajęcia. On coś odmrukuje, że nie może bo się zgubi (książka leży płasko, przecież się nie zamknie!). W końcu pyta co skserować - od str jakiej tam do końca. Się robi. Dostaję. Oczywiście w swej przemyślności człowiek uznał, że gdy mówię od jakiej strony nie mam na myśli "włącznie", z resztą, kto czyta początki rozdziałów? Każdy wie, że to co fajne zaczyna się na drugiej stronie... Mniejsza, imam zapłacić około trzech złotych. Kładę dziesiątkę. Co robi człowiek? Oczywiście wraca do kserowania! A ja stoję i czekam, aż mi łaskawie resztę wyda.

Ale nie ma sprawy. Nie ma sprawy, bo jestem pozytywnie nakręcona i nawet nie wiem czemu O(≧▽≦)O

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-03-2012, 22:00   

Aż mi się żal tego kserokopisty zrobiło, jak to czytałem. Człowiek sobie spokojnie coś kseruje, a tu do niego przychodzą jacyś dupozawracacze i jeszcze pretensje mają ^^

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 01-04-2012, 10:06   

Ojej. ŚNIEG. A w tym temacie, bo wolę go od gradu, wichury i zacinającego deszczu, ale jednak wolałabym iść już w stronę +15 stopni i słoneczka.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2012, 13:23   

I na śnieg czapka pomoże, na walące się słupy reklamowe nie bardzo. Leży sobie taki jeden na Dworcowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-04-2012, 18:54   

Bo pogoda jest do bani, z drugiej strony weekend był generalnie awesome. Aczkolwiek dziki bieg do pociągu nieszczególnie, niemniej w ostatniej minucie dało radę. Poza tym ludzie wymyślają takie dziwne rzeczy tego 1 kwietnia :> Mnie się nie chce.

Tylko niech ktoś zabierze ten ból głowy, śmierdzę jak stóg siana, wyglądam starzej i w ogóle i jeszcze mnie łeb boli. Argh. Na następny raz biorę orzechowy brąz.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 58 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group