FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 266, 267, 268  Następny
  Bardzo kulturalna rozmowa o polityce - Kraj

Masowe manifestacje polityczne to:
Zły znak (Dowód politycznego kryzysu i eskalacji konfliktu)
7%
 7%  [ 1 ]
Dobry znak (świadczą o obywatelskim przebudzeniu)
21%
 21%  [ 3 ]
Obie odpowiedzi są prawidłowe
71%
 71%  [ 10 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Wersja do druku
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2011, 10:09   

Dla Niemców nawet u Napoleona służyli faszyści.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 12-11-2011, 10:15   

Ysengrinn napisał/a:
Jakby ktoś się nie orientował za co nie lubią Nowickiej (ewentualnie uważał, iż endecja to najbardziej anachroniczna ideologia polityczna naszych czasów) - prikrasna recenzja "Katynia" Wajdy napisana przez jej syna. I trochę więcej informacji o tymże synu.


Ysen trochę mnie rozwaliłeś tym stwierdzeniem. Jak można nie lubić kogoś za to, ze jest członkiem rodziny kogoś. Hipotetycznie mnie nie lubisz za poglądy nieważne jakie one były i od razu kogoś z mojej rodziny nie będzie lubił, mimo że ma inne poglądy od mnie. To tak jak z muzyką. Hipotetycznie nie lubię muzyki Kazika, więc nie słucham jego ojca. Jest to szukanie na siły na nie lubienia kogoś. Dlatego wolę zostawić bez komentarza.

Od mnie powiem tak wstyd mi, że jestem Polakiem. Jak widzę taki ludzki chłam walczący ze rodakami we święto państwowe.......... A popieranie którekolwiek z tamtych stron świadczy.. brak mi słów.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2011, 10:20   

Cytat:
Od mnie powiem tak wstyd mi, że jestem Polakiem. Jak widzę taki ludzki chłam walczący ze rodakami we święto państwowe

Sprzeczność detected.
Przy okazji, 2/3 zatrzymanych to Niemcy. Więc czego się wstydzić?

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-11-2011, 10:38   

vries napisał/a:
To o czym mówisz to kwestia etyczna, nie biologiczna.

To kwestia czysto biologiczna. Zarodek NIE JEST integralną częścią ciała kobiety z jednej prostej przyczyny - ma inny kod genetyczny. I to samo już czyni z niego osobny organizm. Ponadto, jeżeli by chcieć porównać go z naukową definicją, to JEST ŻYWY. I w przeciwieństwie do integralnych części organizmu, np. organów, przeprowadza wszystkie funkcje życiowe (a więc procesy chemiczne i fizyczne) we własnym i tylko swoim zakresie z substratów dostarczonych z zewnątrz, tj. ciała matki. Ponadto, gdyby był integralną częścią, to po aborcji organizm by reagował tak, jak np. po usunięciu organu. Tymczasem brak płodu co najwyżej powoduje zaburzenia hormonalne. Tak więc, jak już pisałem, dziecko ośmioletnie pod względem procesów życiowych nie różni się od zygoty, która też je przeprowadza we własnym zakresie.

zespół tzw. procesów życiowych - swoistych, wysoko zorganizowanych funkcjonalnie (w cykle i sieci), przemian fizycznych i reakcji chemicznych, zachodzących w swoistych, wysoko zorganizowanych morfologicznie (o hierarchicznej strukturze), otwartych termodynamicznie i względnie odosobnionych (wyodrębnionych z otoczenia) układach fizycznych (zawierających zawsze, w znanych obecnie nauce przypadkach, kwasy nukleinowe i białka), tzw. organizmach (osobnikach), składających się z jednej lub wielu komórek (tworzących funkcjonalną całość), oraz swoistych zjawisk biologicznych, zachodzących z tych organizmów udziałem, istniejący na Ziemi, a być może też na innych planetach

vries napisał/a:
Ten pan

Jaki pan? Zwyczajny gówniarz, którego wychowanie zaniedbano poprzez nie wytłumaczenie w porę, na czym polegał bolszewizm i komu dziecko tak naprawdę hołduje.

Caladan napisał/a:
Jak można nie lubić kogoś za to, ze jest członkiem rodziny kogoś.

My jej nie lubimy za poważną pomyłkę wychowawczą. A teraz pani mama stara się bronić synka, który takimi tekstami obraża historię Polski. I nas. Powinna mu zrobić szkołę kindersztuby, wtedy by odpokutowała i przynajmniej uratowała syna.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 12-11-2011, 11:00   

Cytat:
Sprzeczność detected.
Przy okazji, 2/3 zatrzymanych to Niemcy. Więc czego się wstydzić?

źródło jakieś rzetelniejsze. Żadne lewicowe, czy prawicowe. Źródło znalezione. To nieźle świadczy o organizacji tych wieców.


Slova napisał/a:
My jej nie lubimy za poważną pomyłkę wychowawczą. A teraz pani mama stara się bronić synka, który takimi tekstami obraża historię Polski. I nas. Powinna mu zrobić szkołę kindersztuby, wtedy by odpokutowała i przynajmniej uratowała syna.


Matka zawsze broni swoje dzieci nawet jakby zabiły miliony ludzi. Matki zazwyczaj takie są. Żaden to argument. Zapytam się za co można nie lubić W. Nowickiej jako osobę i jej dokonania, bo spodziewam, ze nie znajdziecie nic innego niż jej syn. Co moim zdaniem jest słabe. Nie zgadzam się z jego poglądami i jestem całkowicie przeciwny , ale żeby od razu zjeżdżać za to druga osobę.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 12-11-2011, 11:27   

Cóż, Niemcy, witani z szeroko otwartymi ramionami przez nasze lewactwo, pokazało gdzie ma Polaków i że nie przyjechali nikogo bronić przed nazizmem, ale wykazać pogardę wszystkiemu i wszystkim za Odrą.

Caladan napisał/a:
Hipotetycznie mnie nie lubisz za poglądy nieważne jakie one były


Nie lubię Cię, bo zawsze mam wrażenie, że czytasz z moich postów co drugą literkę i w efekcie rozumiesz coś zupełnie innego niż napisałem. Napisałem "nie lubią" nie "nie lubię", bo też wielu ludzi ją nie lubi ze względu na syna.

Mój stosunek do niej jest względnie neutralny, ale stopniowo to się zmienia na negatywny. Jeśli się wychowało żałosnego szajbusa i kryminalistę (a gloryfikowanie komunizmu i stalinizmu to przestępstwo), to trzeba się umieć albo od niego odżegnać, albo go potępić. Ona zaś zupełnie się skompromitowała się m.in. stwierdzeniem, że "kto za młodu nie był komunistą nie ma serca" - w kontekście faceta, który uważa mord katyński za całkowicie słuszny i otwarcie nawołuje do nienawiści.

Vries napisał/a:
Co do marszu...
Problem jest inny. Problemem jest akceptacja przez media opcji skrajnych. Gazeta manifestuje poparcie dla bojówek lewicowych. Rzepa zaś popiera dla ekstremistów prawicowych i kiboli. Gdyby to chodziło o Nie i GazPol, to bym to zrozumiał, ale takie rzeczy pojawiają się w głównym nurcie dyskusji.


Dokładnie to. Media i politycy są odpowiedzialni za to co zaszło o wiele bardziej niż organizatorzy, bo bez ich udziału to nie przybrałoby takich rozmiarów.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2011, 11:36   

Slova napisał/a:
To kwestia czysto biologiczna. Zarodek NIE JEST integralną częścią ciała kobiety z jednej prostej przyczyny - ma inny kod genetyczny. I to samo już czyni z niego osobny organizm. Ponadto, jeżeli by chcieć porównać go z naukową definicją, to JEST ŻYWY. I w przeciwieństwie do integralnych części organizmu, np. organów, przeprowadza wszystkie funkcje życiowe (a więc procesy chemiczne i fizyczne) we własnym i tylko swoim zakresie z substratów dostarczonych z zewnątrz, tj. ciała matki. Ponadto, gdyby był integralną częścią, to po aborcji organizm by reagował tak, jak np. po usunięciu organu. Tymczasem brak płodu co najwyżej powoduje zaburzenia hormonalne. Tak więc, jak już pisałem, dziecko ośmioletnie pod względem procesów życiowych nie różni się od zygoty, która też je przeprowadza we własnym zakresie.

Każdy może mieć zatem swoją interpretację i być z niej zadowolony. Dalej twierdze, ze to kwestia etyczna.

Cytat:
Jaki pan? Zwyczajny gówniarz, którego wychowanie zaniedbano poprzez nie wytłumaczenie w porę, na czym polegał bolszewizm i komu dziecko tak naprawdę hołduje.

Niekoniecznie. Myślę, że on akurat wie, skoro pisze o tym pracę magisterską. Zwyczajnie mu to nie przeszkadza.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 12-11-2011, 11:48   

Relacja Ziemkiewicza - było fajnie, ale jak sam przyznaje żadnej policji nie widział, więc pewnie był za daleko w środku. Tak też sądziłem, że w środku tej masy było całkiem spokojnie.

Natomiast Oenerowcy śpiewający "Pierwszą Brygadę"... LOL.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2011, 12:19   

Cytat:
Natomiast Oenerowcy śpiewający "Pierwszą Brygadę"... LOL.

LOL x2. Dmowski powinien był zejść z tego pomnika i samemu spuścić im łomot.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2011, 12:23   

Proszę dyskutantów o zarzucenie tematu aborcji i życia poczętego. I tak się raczej nie przekonacie, a ma on za duży potencjał do skończenia się totalnym flejmem.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 12-11-2011, 12:52   

Ysengrinn napisał/a:
Nie lubię Cię, bo zawsze mam wrażenie, że czytasz z moich postów co drugą literkę i w efekcie rozumiesz coś zupełnie innego niż napisałem. Napisałem "nie lubią" nie "nie lubię", bo też wielu ludzi ją nie lubi ze względu na syna.

Mój stosunek do niej jest względnie neutralny, ale stopniowo to się zmienia na negatywny. Jeśli się wychowało żałosnego szajbusa i kryminalistę (a gloryfikowanie komunizmu i stalinizmu to przestępstwo), to trzeba się umieć albo od niego odżegnać, albo go potępić. Ona zaś zupełnie się skompromitowała się m.in. stwierdzeniem, że "kto za młodu nie był komunistą nie ma serca" - w kontekście faceta, który uważa mord katyński za całkowicie słuszny i otwarcie nawołuje do nienawiści.



Z tej wypowiedzi wychodzi mimo wszystko, że pisałeś liczbie mnogiej swoje poglądy na ten temat;). Bo dalej wychodzi szydło z worka. Od kiedy neutralność zbliżająca się do negatywnego stosunku jest tożsama z obrażaniem?. Żeby nie było głoszenie poglądów stalinowskich jest złe w naszym państwie, ale komunizm nieodwołujący się do mordowania i terroru nie jest sprzeczny z prawem Polskim(nic nie pomyliłem). Z chęcią zobaczyłbym jakiś rzetelny dowód na stalinowskie poglądy tegoż jegomościa. Jak głosi takie idee od dawna czemu nie ma rozprawy?.

P.S Najwyraźniej jest moda na potrzebę czegoś nie lubienia.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2011, 12:57   

Caladan napisał/a:
Od mnie powiem tak wstyd mi, że jestem Polakiem. Jak widzę taki ludzki chłam walczący ze rodakami we święto państwowe.......... A popieranie którekolwiek z tamtych stron świadczy.. brak mi słów.

Przykre jest to, że nasza młodzież z 11 Listopada robi Mortal Kombat. Co gorsze do tej nawalanki jeszcze musimy obcokrajowców zapraszać. Niedługo to święto jedynie z tym będzie się kojarzyć. Wstyd... Mam nadzieję, że tych co złapali srogo ukarzą. Choćby dla przykładu.

Cytat:
Matka zawsze broni swoje dzieci nawet jakby zabiły miliony ludzi. Matki zazwyczaj takie są. Żaden to argument. Zapytam się za co można nie lubić W. Nowickiej jako osobę i jej dokonania, bo spodziewam, ze nie znajdziecie nic innego niż jej syn. Co moim zdaniem jest słabe. Nie zgadzam się z jego poglądami i jestem całkowicie przeciwny , ale żeby od razu zjeżdżać za to druga osobę.

Ja może nie o jej synu, ale o samej Nowickiej tylko, że w innej kwestii. Pomijając jej bzdety komunistyczne, to z jej poglądem oddzielenia państwa od kościoła się zgadzam. Natomiast głosi także inne ideę i wartości za które jak wszystko na to wskazuje bierze grubą kasę. Dla mnie to już jest rodzaj obłudy. Za to już nie tylko dostaję po głowie z prawa, ale także i lewa. Większość z tych ataków na nią jest obrzydliwa i bzdurna, ale trudno jest nie zgodzić się z poglądem, że nie powinno się promować podejrzanie opłacanych osób. No nie ma ostatnio coś szcześcia Ruch Palikota. Jak już brylują w prasie, to tylko w negatywny sposób.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 12-11-2011, 13:03   

Cytat:
Jak głosi takie idee od dawna czemu nie ma rozprawy?.


Miał. I został skazany, co prawda na śmiesznie niską karę.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 12-11-2011, 13:04   

Jak chodzi o ta rozprawę z chęcią bym odtajnił. Jak jest to prawda. Nie powinna zostać wicemarszałkiem i może pokusiłbym się o zniesienie jej mandatu poselskiego.

Z tego wszystkiego żałuje, że Zych nie został marszałkiem:). Wydawał sie taki fajnie stonowany.

Wybór Grabarczyka i Kopać na te stanowiska wole przemilczeć. Kiedyś było wielu fajnych marszałków(nie lubię Oleksego). Pytanie czy Kuchciński nie miał jakiejś tam rozprawy z której migał się przez lata. Nie wiem czy to ten polityk. Mignęło mi.

edit:

Ysen to mnie interesuje

Zarzuty "propagowania ustroju totalitarnego" i "obrazy głowy państwa" zostały ostatecznie oddalone z braku dowodów.

Drugie pytanie czy ten Pan działa nadal jako domniemany propagator stalinizmu?.


Normalne świętowanie

http://www.trojmiasto.pl/bieg-niepodleglosci

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-11-2011, 13:31   

Caladan, zlituj się, nie jesteśmy przed sądem. Jego "recenzja" to prymitywna agitka bolszewicka w stylu stalinowskiej propagandy. Jakich więcej dowodów potrzebujesz na to, że facet jest komunistą? Bo ja żadnych. Jeśli Nowicka nie potrafi się odciąć od czegoś tak jednoznacznego, to sama wystawia sobie świadectwo...

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 63 z 268 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 266, 267, 268  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group