FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 54, 55, 56  Następny
  Bardzo kulturalna rozmowa o polityce - Świat

Turcja w Unii Europejskiej
Nie, ponieważ...
36%
 36%  [ 8 ]
Tak, ponieważ...
13%
 13%  [ 3 ]
Precz z Unią Europejską!
50%
 50%  [ 11 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 01-06-2013, 16:06   

Urawa jakiś czas temu napisał/a:
Francuski prawicowiec zastrzelił się w Notre Dame w proteście przeciwko ślubom homoseksualistów. Logika tego pana niszczy, szczególnie, że dla chrześcijaństwa samobójstwo jest grzechem większego chyba jednak kalibru niż homoseksualizm.


Okazuje się, że Venner do chrześcijaństwa się bynajmniej nie poczuwał, a katedrę uważał bardziej za dzieło "europejskiego ducha" niż monoteistyczną świątynię. Należał też w swoim czasie do organizacji która kilka razy próbowała puknąć De Gaulle'a. Protestował zatem z pozycji grecko-rzymsko-neopogańskich i w tym kontekście odebranie sobie życia jest w sumie zrozumiałe.

Notabene ciekawi mnie co Venner sądził o starożytnej pederastii i czy uważał ją za bardziej akceptowalną instytucję społeczną niż dzisiejsze równościowe związki partnerskie...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2013, 19:45   

Ysengrinn napisał/a:
Urawa jakiś czas temu napisał/a:
Francuski prawicowiec zastrzelił się w Notre Dame w proteście przeciwko ślubom homoseksualistów. Logika tego pana niszczy, szczególnie, że dla chrześcijaństwa samobójstwo jest grzechem większego chyba jednak kalibru niż homoseksualizm.


Okazuje się, że Venner do chrześcijaństwa się bynajmniej nie poczuwał, a katedrę uważał bardziej za dzieło "europejskiego ducha" niż monoteistyczną świątynię. Należał też w swoim czasie do organizacji która kilka razy próbowała puknąć De Gaulle'a. Protestował zatem z pozycji grecko-rzymsko-neopogańskich i w tym kontekście odebranie sobie życia jest w sumie zrozumiałe.

Notabene ciekawi mnie co Venner sądził o starożytnej pederastii i czy uważał ją za bardziej akceptowalną instytucję społeczną niż dzisiejsze równościowe związki partnerskie...

Całkiem ciekawy tekst poświęcony tak jemu jak i francuskiej prawicy.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2013, 09:34   

Amerykanie z Gruzinami zarażali rosyjskie świnie afrykańską dżumą - twierdzi Putin. Jakoś te nasze, dawne bombardowania stonką brzmiały bardziej przekonująco..

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2013, 11:26   

Hollande wybrał się do Japonii poprawić wzajemne stosunki... i nieszczególnie mu to wyszło.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-06-2013, 12:11   

I dzięki niemu wprawdzie Polska nie została drugą Japonią, ale za to Japonia została drugą Polską ;P.

Teraz ktoś powinien odwiedzić Paryż i powiedzieć, że zawsze chciał odwiedzić Londyn, perłę Europy.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2013, 16:04   

Pedofil został "Europejskim Przywódcą Roku". Cóż, jaka unia tacy przywódcy...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2013, 12:58   

Michelle Obama wygoniła gejowską aktywistkę ze swojego spotkania. Wychodzi na to, że ma więcej jaj niż jej mąż.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
nervyzombie Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Kwi 2013
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 09-06-2013, 17:44   

Urawa napisał/a:
Hollande wybrał się do Japonii poprawić wzajemne stosunki... i nieszczególnie mu to wyszło.

Pytanie jakim cudem w ogóle pomylił 2 zupełnie różne kraje? To jak pomylić Rosję z Niemcami. Rozumiałbym pomyłkę gdyby był jakimś niedouczonym Polaczkiem, który nie ma żadnego pojęcia o polityce i historii regionu wschodniej Azji, wszystko tam to dla niego są generalnie Chiny, wszyscy tam pracują za miskę ryżu i sprzedają tani shit, ale taki poważny europejski przywódca? Wtf?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2013, 18:11   

Cytat:
poważny europejski przywódca? Wtf?

LOL miesiąca.
Cytat:
jakimś niedouczonym Polaczkiem

Jak się uważasz za Polaczka, to twoja sprawa, ale innych tak nie określaj, bo wedle wszelkich standardów jest określenie obraźliwe.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
nervyzombie Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Kwi 2013
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 09-06-2013, 18:19   

Urawa napisał/a:
LOL miesiąca.

Hollande nie jest poważnym europejskim przywódcą? Co jak co myślałem że Francja to kraj. :/

Urawa napisał/a:
Jak się uważasz za Polaczka, to twoja sprawa, ale innych tak nie określaj, bo wedle wszelkich standardów jest określenie obraźliwe.

Oh lawd, wcześniej słyszałem że szczeniak i troll to nie są określenia obraźliwe i mogą być dowolnie stosowane, a tutaj rzucam często słyszane określenie, bez konkretyzowania do kogo i w ogóle nie miałem w zamyśle kierować tego do kogokolwiek z forum i słyszę że to obraźliwe i mam się zamknąć. Śmierdzi hipokryzją.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rage96 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Maj 2013
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2013, 21:28   

nervyzombie napisał/a:
Oh lawd, wcześniej słyszałem że szczeniak i troll to nie są określenia obraźliwe i mogą być dowolnie stosowane, a tutaj rzucam często słyszane określenie, bez konkretyzowania do kogo i w ogóle nie miałem w zamyśle kierować tego do kogokolwiek z forum i słyszę że to obraźliwe i mam się zamknąć. Śmierdzi hipokryzją.


Nie wiem czy ktoś ci już wspominał o tym, ale twoje zachowanie jest trochę żenujące. Rozumiem twoje rozgoryczenie, ale jeśli ktoś używa określeń szczeniak i troll zgodnie z zastosowaniem to nie są one obraźliwe dla nikogo (mogą obrazić tylko osobę do której skierowane są te słowa, ale jeżeli tak się zachowuje to nie moja wina), a a to twoje niedouczone polaczki to wyrażenie, które samo w sobie bez kierowania do konkretnej osoby jest już obraźliwe, rozumiem chcesz wnieść do forum trochę życia,może młodzieńczego zapału, ale używanie cały czas jakiś dziwnych argumentów, porównywanie do postaci religijnych nie pomaga ci, a nawet przeszkadza w kreowaniu własnej postaci.

_________________
MyAnimeList
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nervyzombie Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Kwi 2013
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 09-06-2013, 22:49   

rage96 napisał/a:
Nie wiem czy ktoś ci już wspominał o tym, ale twoje zachowanie jest trochę żenujące. Rozumiem twoje rozgoryczenie, ale jeśli ktoś używa określeń szczeniak i troll zgodnie z zastosowaniem to nie są one obraźliwe dla nikogo (mogą obrazić tylko osobę do której skierowane są te słowa, ale jeżeli tak się zachowuje to nie moja wina)

Mógłbym Cię wyśmiać. Ale moshi zagroziła mi banem. :/
Słuchaj, rozchodzi się o to że nie powinno się obrażać kogokolwiek nawet jeśli (ofc tylko subiektywnie)ten ktoś na to "zasługuje". W żadnym systemie prawnym cywilizowanego świata nie ma zapisu że można sobie rzucać mięsem w kogoś kto rzeczywiście zrobił coś nie tak. Więc nawet jeśli wg. was zachowuję się jak troll i szczeniak, z resztą jeśli ja to tym bardziej niektórzy z was, nie możecie mnie tak nazwać bo jest to po prostu zniesławienie słowne. I podlega karze. "Ale jeżeli tak się zachowuje to nie moja wina" - omg co za punkt widzenia. Jak ze średniowiecza gdzie myślano że kary typu ćwiartowanie rozwiążą sprawę. Nawet jeżeli ktoś się źle zachowuje to wyzywanie go ABSOLUTNIE nie pomaga. Jest to zachowanie niepożądane NIEZALEŻNIE od sytuacji. Pogarsza tylko całą sprawę i powoduje rozgoryczenie wyzywanego. Zamiast więc normalnie, kulturalnie komuś wytłumaczyć że się myli a jego zachowanie przeczy zasadom zdrowej dyskusji to wariat wraca po banie i zaczyna jeszcze bardziej wariować. Rozumiesz? Mam nadzieje że tą wypowiedzią wyczerpałem temat, jeśli pojawią się odpowiedzi to wątpię żeby miały jakieś merytoryczne podstawy tak na serio...
rage96 napisał/a:
a a to twoje niedouczone polaczki to wyrażenie, które samo w sobie bez kierowania do konkretnej osoby jest już obraźliwe,

Ale przepraszam bardzo - jak niby określenie polaczek cię obraża? Denerwuje cię to że w twoim narodzie, polskim narodzie, zawierają się takie "polaczki"? Czyli stereotypowe, przepełnione nienawiścią, tępe jak gąbka osobniki? Czy to nieoczywiste że tacy ludzie istnieją? Użyłem takiego określenia, swoistego skrótu myślowego nie w celu obrażenia uczyć narodowych jakiegokolwiek Polaka na poziomie, tylko w celu ułatwienia dyskusji, no cóż nie wyszło. Nie wiem no, potraktowaliście to jako jakiś atak, tylko że nie miałem na celu atakować tym kogokolwiek. Po prostu "polaczek" jest łatwiej i szybciej napisać niż "buraczany idiota nie wiedzący gdzie jest Australia a mimo to uważający siebie za pępek świata". Oh lawd.
rage96 napisał/a:
ale używanie cały czas jakiś dziwnych argumentów,

Przykład dziwnego, bezsensownego argumentu, nie mającego podstaw merytorycznych? Albo tego co napisałeś nie było.
rage96 napisał/a:
porównywanie do postaci religijnych nie pomaga ci

Akurat z ludzi religijnych, których mogą urazić moje porównania absolutnie nie mam zamiaru werbować nikogo... Absolutnie nie. Celuję raczej do przeciwległej grupy. Więc kreowanie mojej postaci jako wroga religii jest dla mnie korzystne, tak myślę.

Zróbmy temat "Bardzo kulturalna rozmowa o polityce - Forum". XDDXDX
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 10-06-2013, 18:36   

Hilary Clinton obwieściła światu, że jest biseksualna i w związku z kobietą. Biorąc pod uwagę co wiem o tej pani byłbym w stanie uwierzyć, że to od początku do końca medialna podpucha w celu rozkręcenia przyszłej kampanii wyborczej.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 10-06-2013, 19:03   

Tu piszą, że to przeciek z jej pamiętników, więc chyba jeszcze nic pewnego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 10-06-2013, 21:23   

To jest swoją drogą ciekawy przykład podwójnej moralności - bo jej mężowi romans na boku mało nie załatwił kariery politycznej (i to tylko dlatego że już był prezydentem - gdyby to wyszło przed wyborami to by było po nim).

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 27 z 56 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 54, 55, 56  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group