FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 21, 22, 23  Następny
  Centrum Konwentowe
Wersja do druku
Amnezjusz Płeć:Mężczyzna
Pan Patafian


Dołączył: 04 Lis 2007
Skąd: Leszno/polter
Status: offline
PostWysłany: 26-03-2008, 16:55   

Pyrkon już w piątek, dlatego wszyscy zainteresowani są już chyba pewni czy się zjawią... tak więc, ostatecznie: Kto jedzie?

_________________
Moim zdaniem... cement jest o wiele... bardziej interesujący... niż to się ludziom wydaje. - RJ Patafian.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9086435
Arashino Shiro Płeć:Kobieta
władająca czasem...


Dołączyła: 28 Mar 2006
Skąd: Poznań
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 30-03-2008, 00:56   

Byłam. Dzisiaj. (tzn. patrząc na zegarek to wczoraj)
Było świetnie. Co prawda rok temu było zdecydowanie lepiej, ale w tym roku nie było też najgorzej.
I na sam koniec przy pokazie fire dance miałam tą przyjemność i sama pomachałam sobie ogniem.
/me niezwykle lubi ogień^^"
Moja ocena: mocne 4+

_________________
Żyj póki możesz, bo każdy twój dzień może być twoim ostatnim...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
następne+pytanie...
radgers Płeć:Mężczyzna
Merill J. Fernando


Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Leszno/Sfery
Status: offline
PostWysłany: 30-03-2008, 01:22   

O. A nuż się może gdzieś wcześniej widzieliśmy na Pyrkonie? :P Kto to wie

_________________
Duk said (czy coś takiego) - spróbuj i Ty xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8123446
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 30-03-2008, 13:14   

Wiem że temat nie nazywa się "Twoje przemyślenia na temat konwentów" ale nie było tego gdzie wcisnąć.

Magnifikon VI.... mimo usilnych prób odnalezienia kogokolwiek z tanuka nie znalazłem nikogo... chodź jedna osoba twierdziła że "Grisznak gdzieś tu jest". Po 31h na nogach, 2 tigerach, 3 zupkach w kubku i toście z nutellą mogę powiedzieć że konwenty mi się podobają.
Pomimo małych wad konstrukcyjnych schodów na których to spanie/leżenie/odpoczynek jest utrudniony poprzez ludzi wchodzących i schodzących jakoś udało nam się przetrwać całą noc.
Atrakcje jak na mój pierwszy konwent bardzo mi podpasywały, pokaz filmu Dragon Ball live action zniszczył mi obraz DB końca moich dni, pokaz "Zero Badziewiu Show" zniszczył ogólnie całą FMA i Piotra Rubika (Alfons już nie będzie dla mnie tym samym Alfosnem).
Nie byłem na Cosplayu (robiłem głupie zupki w kubeczku) i przegapiłem podobno genialnie wykonany taniec Haruhi do wiadomego kawałka.
Konkurs Dubbingowy do Hentaicow to całkiem inny poziom hardkoru, z pikantnej sceny zrobić rozmowę o zakupach - trzeba mieć talent.
Nie wiem co więcej napisać... może jak odeśpię swoje to będę wstanie wyprowadzać bardziej składne wypowiedzi.
No i pytanie.... kto jesze BYŁ na Magni VI??

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 30-03-2008, 13:27   

Byłem przez chwilę. Nie załatwiłem, co miałem załatwić, porozmawiałem ze znajomymi, i poszedłem. Niesamowity wręcz hałas i tłok raczej nie zachęcały do dłuższego pobytu. Był też Grisznak. Znaleźć go było bardzo łatwo, bo w zastępstwie Yanka sprzedawał na stoisku Otaku. Konwentu ocenić nie sposób, ale z dwóch względów jestem zadowolny - wszedłem za darmo, i zdobyłem dwa najnowsze komiksy z Otaku (będzie co recenzować).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Arashino Shiro Płeć:Kobieta
władająca czasem...


Dołączyła: 28 Mar 2006
Skąd: Poznań
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 30-03-2008, 13:33   

radgers,
Cytat:
O. A nuż się może gdzieś wcześniej widzieliśmy na Pyrkonie? :P Kto to wie


bardzo prawdopodobne- długi czas siedziałam na stoisku sklepiku "KiK".
Dziewczyna z włosami związanymi w kitkę i w czarnej koszuli.
Widziałeś mnie?

_________________
Żyj póki możesz, bo każdy twój dzień może być twoim ostatnim...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
następne+pytanie...
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 30-03-2008, 13:42   

Teukros napisał/a:
Był też Grisznak. Znaleźć go było bardzo łatwo, bo w zastępstwie Yanka sprzedawał na stoisku Otaku.

To był on?... Mimo że mi pewna osoba starała się opisać nigdy bym nie zgadł że to poszukiwany prze zemnie Grisznak :)
A co do hałasu to szło przywyknąć, wieczorem się zrobiło ciszej (nie licząc kącika Karaoke).

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Arashino Shiro Płeć:Kobieta
władająca czasem...


Dołączyła: 28 Mar 2006
Skąd: Poznań
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 30-03-2008, 14:42   

Cytat:
Teukros napisał/a:
Był też Grisznak. Znaleźć go było bardzo łatwo, bo w zastępstwie Yanka sprzedawał na stoisku Otaku


Chyba ze sto razy przechodziłam obok (kręcąc się po całym budynku) i nie zwróciłam uwagi na osobę sprzedającą ^^" ;(
bardziej mnie interesowało to co było wyłożone;]

Kurczę... straciłam jedyną i niepowtarzalną okazję zobaczenia Grisza "na żywo";]

_________________
Żyj póki możesz, bo każdy twój dzień może być twoim ostatnim...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
następne+pytanie...
Amnezjusz Płeć:Mężczyzna
Pan Patafian


Dołączył: 04 Lis 2007
Skąd: Leszno/polter
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2008, 11:23   

Arashino Shiro napisał/a:
I na sam koniec przy pokazie fire dance miałam tą przyjemność i sama pomachałam sobie ogniem.
/me niezwykle lubi ogień^^"

Ha, czyli na bank cię widziałem :D

Sam Kon był baaaardzo fajny - program starczył na więcej niż 3 dni i oczywiście nie miałem szansy trafić na wiele prelekcji które mnie interesowały. Nie to jednak było najważniejsze. Największym plusem imprezy (a jakże) było of korz spotkanie z ludźmi znanymi (w większości z forum) oraz wszystkimi innymi zapaleńcami którzy w Poznaniu się zjawili. Garść podziękowań :
- dla ekipy polterowej - dzięki dla Was wszystkich (ugh, dlaczego na minispotkanku zdjęcie zrobiłem gdy byliśmy w niepełnym składzie!) - nawet jeśli zamieniliśmy raptem kilka słow,
- dla wszystkich których widziałem na konie a zidentyfikowałem dopiero później (vide bukins, Seth czy właśnie Arashino Shiro),
- dla orgów, którzy odwalili kawał dobrej roboty,
- dla wszystkich innych uczestników Pyry,
- dla czwórki Tubylców z Dębca, którzy wyzywali nas od kolonii :P

Co oprócz spotkania masy świetnych ludzi najbardziej mi się podobało? Prelki - wszystkie na których byłem były nie tylko ciekawe i w dużej mierze śmieszne ale i dobrze (co najmniej) przygotowane - chwilowe problemy z komputerami nie mogą wpłynąć na obniżenie oceny. Pokazy sztuk walki i łucznicze też były bardzo fajne. Games room również trzymał poziom a i sklepiki mnie nie zawiodły i dały możliwość kupna kilku mang, które normalnie w Polsce się nie ukazują :)

No, czyli w kilku słowach: było zacnie!!

_________________
Moim zdaniem... cement jest o wiele... bardziej interesujący... niż to się ludziom wydaje. - RJ Patafian.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9086435
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2008, 14:53   

Arashino Shiro napisał/a:
Chyba ze sto razy przechodziłam obok (kręcąc się po całym budynku) i nie zwróciłam uwagi na osobę sprzedającą ^^" ;(

Zaraz zaraz... mówimy o Magni czy Pyrkonie?? Bo z wypowiedzi Teukros-a wnioskuje że był na Magni, ty mówisz że na Pyro..... ajć pogubiłem się.

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 31-03-2008, 15:30   

Cytat:
chodź jedna osoba twierdziła że "Grisznak gdzieś tu jest".

Grisznak generalnie stał na stoisku Otaku, poza tym prowadził fandomowy konkurs wiedzy, awanturę o mangę, panele o yuri i o Utenie. Znaleźć mnie, jak wspomniał Teukros, było raczej łatwo, naprawdę wystarczyło spytać kilka osób, a ktoś na pewno by ci mnie pokazał.

O samym konie pisałem w innym miejscu, więc powtarzał się nie będę. Było nieźle, ale nie wybitnie.
Powrót do góry
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 18-07-2008, 20:20   

Dobra mam bilet na Animatsuri od 1 do 3 sierpnia za 30zł. Jakby ktoś nie wiedział konwent odbywa się w Warszawie. Zaiteresowanych proszę o pisanie na PW.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-07-2008, 21:12   

Kto stracił okazję zobaczenia Grisznaka na żywo na Magni, będzie miał okazję jutro, na Funekai. Szukać mnie na konsolach, bo mój serwis robi salę konsolową.
Powrót do góry
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 18-07-2008, 21:50   

A to na Funekai'u ma być Yuri Night ?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-07-2008, 08:24   

Nawet jeśli ma być (a nie wiem), to wasz ulubiony ork - yurista nie ma z tym nic wspólnego.
Dobra, teraz na pociąg i w drogę.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group