FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Punkt okołomaturalny (i okołoegzaminowy)
Wersja do druku
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 12-05-2005, 20:48   

A ja właśnie zaliczyłam ćwiczenia z chemii biofizycznej - opłaciło się siedem godzin sterczenia w instytucie w dzień rektorski (tak, tak, wszyscy normalni ludzie mają juwenalia, a biotechnologia zdaje egzamin. =='). Pisemny przeszedł bez większego problemu, ale do ustnego było prawie osiemdziesiąt luda i dwóch egzaminatorów... Zdawałam pod koniec, nikomu się już nic nie chciało, włącznie z ćwiczeniowcami: zadawali pytania szajbnięte, ale na myślenie, a nie na definicje. Skutek: 5/5. Na pisemnym większość napisałam, jest szansa na piątkę w indeks... *__*

_________________
Every little girl flies.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-06-2005, 16:28   

Ech, jutro 8.30-15.00 mam pisemną część CPE.
Wish ma luck >_>;;;;;;

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-06-2005, 16:52   

Bogowie... Czuję się wypalona...

Pisemny, dwa ustne, trzy projekty... To wszystko już za mną. Własnie trzymam w łapach karteczkę z wynikami tych wszystkich popierdółek, a świadectwo odbieram w przyszły poniedziałek (27 czerwca). Jeszcze tylko scenka z historii w piątek i będę wolna... (ach, no i jeszcze wymiana ==')

Generalnie rok szkolny raczej zakończony pozytywnie... Acz mogło być lepiej.

Co nie zmienia faktu, że gorzej mi po usłyszeniu prawdopodobnego planu zajęć na rok przyszły...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Mizuumi Płeć:Kobieta
translator


Dołączyła: 24 Kwi 2005
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2005, 19:18   

Ja jeszcze jutro Chemistry SL Written Exam =_=
potem juz tylko deadliny na oddawanie kilku projektow. Ale zadnego zakuwania. Niech mnie ktos przytuli =_=

_________________

When the truth seems so farway
Buddha loves you and Jesus saves
You need answers for your dismay
Ask yourself Ask your mom Ask DNA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1862753
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 15-06-2005, 19:31   

*przytula*
eh, w piatek kolejny... "teoria uczenia się i nauczania" (m.in zjawisko NORMY in human behaviour :>) i "gramatyka opisowa" w sobotę... in English of course >*<'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-06-2005, 07:14   

No i po strachu ~~
Jeszcze tylko listening i speaking w przyszły weekend i jeśli zdam, będę mógł wieść spokojne, sielskie życie na wsi [jeśli chodzi o angielski XD]

Z ciekawostek warto zauważyć, że łącznie ze mną zdawało 6 osób. W porównaniu do FCE [ponad 300 chyba] liczba wydaje się zastraszająco mała ._.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-06-2005, 15:50   

Co się dziwisz, na CPE w porównaniu z FCE to prawdziwy hardkor :)

Jutro mam drugą część FCE: reading, writing i use of english. Rzeczywiście, tłok jest niemały (chyba z 500 osób).

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-06-2005, 15:59   

Crack - będzie dobrze, zobaczysz :}
Te tłumy są trochę dobijające, ale na prawdę nie ma się czym martwić ^^

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-06-2005, 16:19   

Stwerdzam tylko że jest dużo osób, zdaniem samego egzaminu się nie martwię.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-06-2005, 20:08   

Dwie koleżanki z klasy też zdają go jutro, pocieszenie było odruchem bezwarunkowym na usłyszenie jego nazwy XD

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2005, 11:49   

Łiiii, wakacje prawie mam ^^ Prawie, bo chociaż już nic względem ocen, ilości punktów i innych takich zrobić nie mogę, to póki mi nie powiedzą, czy gdziekolwiek się dostałam, spokoju nie będę miała.

Tak czy inaczej - oceny w miarę. Dół spowodowany nieosiągnięciem 5,0 już przechodziłam. Jak tu nie przechodzić, kiedy brakuje jednej oceny, wszyscy dobrzy uczniowie z klasy mają powyżej, a osoba wierząca, że "satyr to takie zwierzątko" i "ten sznurek to z włosów jednorożca" jest od ciebie o parę setnych jedynie niżej? Ale stwierdziłam, że większość to i tak szóstkami z wuefów i muzyk sobie ponaciągała XD

Egzamin nieźle - 90/100

Z angielskiego (startuję do dwujęzycznej) 14/16 mi dali, ale to jakby nic dziwnego, skoro na ustnym zapomniałam jak jest "do widzenia", nie mogłam wymówić "world war two" bez plątania języka i nawet nie pamiętam, jakich głupot nagadałam XD Tak to jest, jak nie dość, że zestresowana, to jeszcze spóźniona wpadam XD

Ogólnie - cały rok coś robiłam, ale jakoś nic dającego efekty, mam wrażenie ^^'' 29 bodajże powiedzą mi, czy wylądowałam w liceum jak chciałam, czy nie bardzo XD


Crack - FCE? Nie szkoda ci tych 5 stów? Ja tam czekam i patrzę, co koleżanki na nieco niższym poziomie zdziałają w tym roku. Jeśli sporo, zacznę się przygotowywać do CAE XD W ogóle z tego, co widziałam w ich ćwiczeniach przygotowujących wnioskuję, że lepiej zainwestować za dwa czy trzy lata w advanced'a, w końcu do matury żaden mi nie jest specjalnie potrzebny, a po co wydawać na dwa papierki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-06-2005, 16:51   

FCE odbędniony, a egzamin z use of english był śmiesznie łatwy. Przebój dnia: koleżanka zapchała pół listu nieformalnego opisem czegoś co nazwała "kuchnią gotycką" :D

Szkoda czy nie, teraz przynajmniej wiem jak to wygląda w praktyce i nie będę się za półtora / dwa lata mocno denerwował na CAE + wolę zdać FCE na A niż, tak jak moja koleżanka, CAE na C.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-06-2005, 18:19   

Moja koleżanka zdała FCE na A, a potem CAE na C, więc to chyba nie do końca tak.
A co do gezaminów, to radziłbym Ci zdawać CPE, zamiast CAE.
Daje większe uprawnienia + jest łatwiejszy w sumie [na CAE podobno dziwnych rzeczy od człowieka wymagają - tak twierdzi mój nauczyciel angielskiego].

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-06-2005, 22:18   

Za to ja słyszałem że dziwów wymagają na CPE :) Wiesz może po jakim czasie można się spodziewać wyników?

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-06-2005, 23:36   

W przypadku sesji czerwcowej, jest to około połowa sierpnia.
A co do wymagań na CPE, to po prostu idiomy z kosmosu i jakieś dziwne sposoby tworzenia zdań. Co to dla nas, dzieci internetu :P

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group