FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
Panduska Płeć:Kobieta
;)


Dołączyła: 23 Cze 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-06-2008, 01:21   

Jako że też tutaj dotarłam (jaka ciekawa pora), to bardzo chętnie się przywitam.
Paulina mi na imię, ale wszyscy zwracają się do mnie Panda. Od razu ucinam plotki - bambusów nie jadam i w biało - czarne łatki też nie jestem. ;)
Aktualnie 17 lat, 1 klasa LO za mną (a jeszcze dwie z przodu czekają).
Baaardzo leniwy paskudnik ze mnie.
Jeśli chodzi o zainteresowania... M&A - jeśli coś mnie wciągnie, to oglądam, bardzo chętnie. :) Część staram się śledzić na bieżąco. Uznaję jednak, że mam zbyt duże zaległości i w te wakacje muszę to nadrobić. Większość czasu spędzam też zakopana w książkach i grach komputerowych. Do tego dochodzi słuchanie muzyki, ogólne rozleniwienie i szperanie w Internecie.
Słowem - normalka. :)

Mam nadzieję, że na forum też coś popiszę.
I to by było na tyle, tak więc jeszcze raz witam. :)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-06-2008, 15:34   

Witaj i baw się tutaj dobrze ^^ Miłych i owocnych dyskusji.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mortimern Płeć:Mężczyzna
widzisz emo to zabij


Dołączył: 23 Cze 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-06-2008, 16:13   

Jestem starym już właściwie żonatym pierdołą.
Wiele w życiu robiłem z niejednego pieca chleb jadłem.
Jestem też zbiorem różnych sprzeczności gdyż
Jestem lubiącym podważać niektóre prawa i przepisy zwłaszcza te głupie albo niepasujące do realów przedstawicielem władzy lokalnej : P.
Jestem militarystycznym pacyfista który wie że pokój i wolność to dobro najwyższe ale osiągalne tylko i wyłącznie gdy ktoś biega z kałachem po krzakach nadstawiając za nas dupsku podczas gdy my możemy przeciw temu protestować bo właśnie dzięki temu mamy do tego prawo i nikt nam nie zrobi krzywdy za otwarcie pyska.
Jestem liberałem który wie że bez socjalnego podejście społeczność ludzka a zwłaszcza polska się posypie.
Jestem zdrowym fizycznie mangowcem.
Jestem realnie stąpającym po świecie RPGowcem
Jestem doskonale widzącym komputerowcem , a raczej wysoce wyspecjalizowanym przedstawicielem branży IT który nie lubi być nazywany informatykiem i porównywany zwłaszcza z tymi dyplomowanymi.
Jestem magistrem kierunków humanistycznych wykonującym prace inżyniera.
Jestem broniącym gejów przed skinami homofobem który twierdzi ze większość ich postulatów nie powinna być spełniona.
Jestem słuchającym black/ trash / oraz goth metalu antygotem który widząc mchoczne dziewczynki w pasiastych skarpetach publicznie z nich grzeje. I ten styl ubioru jest fajny pod warunkiem ze nosi go twoja dziewczyna w łóżku. A nie na ulicy.
Lubie marudzić na marudzenie
Lubie Cut moderacje zwłaszcza jeśli moderacja jest stronnicza , infantylna i prezentuje nie obiektywna opinie lecz interesy grupy i ludzi z którymi się utożsamia.
Czasami dla odstresowania lubię się wdać w bojkę z łysym lub dresem .
Niecierpie fizycznego znęcania się nad słabszymi zwłaszcza w szkole reguły broniłem ofiar.
Wyjątek od tego stanowią Jaoistki i nowy wynalazek grup pseudo kindermetalowych czyli EMO.

Dlatego nie witam się za bardzo albowiem wątpię aby z takim nastawieniem spasował do tutejszej grupy a zwłaszcza moderacji
: * dla moderatorek

Jak trudno jest zrozumieć zdanie "na forum nie używa się przekleństw, również w formie zamaskowanej"? Mai
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-06-2008, 16:15   

Witam wszystkich przybyłych na forum. Życzę miłej zabawy i wielu ciekawych postów :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kyuik Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Cze 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2008, 21:12   Ohayo miina^^

To moje pierwsze większe forum (a drugie ogólnie xD) więc nie wiem czy dobrze robię zakładając taki temacik żeby się przywitać^^". W każdym razie głupio mi pchać się z buciorami w jakąś rozmowę ot tak, więc na początek - cześć:D. Nazywam się Magda, chodze do liceum (jestem "na przełomie" pierwszej i drugiej klasy xD) i jestem ogromną fanką mangi i anime. Oprócz tego interesuje się mnóstwem innych rzeczy ale za dużo by gadać xP. Jesli chcecie się czegoś o mnie dowiedzieć to pytajcie, w każdym razie mnie lepiej jak juz się przynajmniej przywitałam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
365153
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-06-2008, 21:52   

Kyuik, po to ten temat jest, żeby się nowi przywitali. Pchaj się, gdzie możesz, dyskusja tym ciekwasz im więcej osób w niej uczestniczy. A tak w ogóle to witam, rówieśniczkę;D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 27-06-2008, 10:26   

Witam wszystkich :)

Forum podglądam już od jakiegoś czasu, a dzisiaj, tego pięknego, lekko pochmurnego dnia, postanowiłam się zarejestrować. Pod nickiem Easnadh (dla mających trudności: Eas) istnieję już sobie kilka lat; słowo "easnadh" oznacza "westchnienie", więc podkreślam: jestem płeć żeńska. Mam obsesję na punkcie Szkocji, muzyki celtyckiej, anime "Cowboy Bebop" i niektórych seiyuu płci męskiej ^^'

Do Szanownego Moderatorstwa:
1) Jestem za stara na głupie zachowanie; 2) myślę 30 razy zanim coś napiszę; 3) nie jest to moje pierwsze forum, więc będę grzeczna :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 27-06-2008, 10:29   

Witaj Easnadh ! Ja co prawda nadal uważam, że jestem za młoda stażem do witania nowych forumowiczów, ale od czasu do czasu jak pojawi się ktoś bardzo interesujący nie mogę się powstrzymać ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 27-06-2008, 10:40   

...A przede wszystkim jesteś już recenzentką (zainteresowanych odsyłam na Mangi), a recenzenci to gatunek chroniony :) Zresztą moderacja wbrew pozorom ugryza, jak ma dobre powody, a nie jak ma zły dzień... W każdym razie witam :>

Salva... Jesteś na forum od półtora roku, zauważyłaś?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 27-06-2008, 11:01   

Witam Nowości i życzę miłej zabawy, mam nadzieję, że szybko zadomowicie się na forum :)

Salva napisał/a:
Ja co prawda nadal uważam, że jestem za młoda stażem do witania nowych forumowiczów...


Salva, czy ty aby nie przesadzasz...


Avellana napisał/a:
...a recenzenci to gatunek chroniony :)

Dobrze wiedzieć :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 27-06-2008, 11:34   

Witam przybyłych.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 27-06-2008, 13:37   

Eass! Cóż za miła niespodzianka w ten lekko pochmurny poranek (a może raczej południe, co mi tam...). A właśnie miałam zacząć Cię gnębić, zebyś się na forum zaczęła udzielać :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-06-2008, 15:39   

O, znajoma twarz :3 (poniekąd)
Witamy z otwartymi szeroko łapkami, czuj się jak w domu iwogule.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tikula Amarie Płeć:Kobieta
Żona swoich mężów


Dołączyła: 28 Cze 2008
Skąd: Spod książek
Status: offline
PostWysłany: 29-06-2008, 01:02   

Kłaniam, witam!
Już od jakiegoś czasu kręcę się po całym serwisie Tanuki, ale dopiero teraz postanowiłam zrobić ten dramatyczny krok i zarejestrować się na forum. Słowem: robi się ostro XDDD
Nie jestem wielką znawczynią mangi i anime (powiedziałabym nawet, że nie zaliczam się do średniaczków), ale mam już za sobą kilka pozycji. W tym konkretnym momencie po uszy siedzę w "Naruto" (nietrudno zauważyć XD), co jest niepokojące, biorąc pod uwagę, że zaliczyłam kilka dużo ambitniejszych tytułów oO Hm, cała ja XD
Oprócz tego uwielbiam filmy bolly, które już dawno wyparły u mnie produkcje hollywoodzkie. Kocham chodzić do teatru i przeklinam ceny biletów. Ogromną miłością darzę też science-fiction - na moich półkach można znaleźć filmy Star Trek, Star Wars i ogromną ilość książek sf :) Lubię też, choć jestem w tym absolutnie okropna, rysować i śpiewać. Pisanie i tłumaczenie idą mi nieco lepiej, więc staram skupiać się na tym XD Mój umysł jest zeslashowany do tego stopnia, że pewnie zdeformowany, ale poza tym pozostaję niewinna.
Mam nadzieję szybko się tu zaaklimatyzować i zostać aktywną użytkowniczką (to tak ładnie brzmi! XD)
Witam jeszcze raz
Tikula czyli TikTak

_________________
Pyaar dosti he - love is friendship.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 29-06-2008, 15:52   

A witam, witam ;)
Porozglądaj się, rozgość, zagnieźdź i baw się dobrze ^^V
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 77 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group