FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Następny
  Czworonożni towarzysze
Wersja do druku
Irma Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Kwi 2003
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 11-06-2003, 19:48   

Hehe, ja mam kota, grubego strasznie ^^ Nazywa się Gluś ^^" Ma krótki ogon i baaardzo lubi wyżywac się na meblach i na moich ubraniach =="
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 12-06-2003, 21:43   

NOIRE! Masz setera! Ja tak kocham setery!!! Sama mam durnego jak ja jamnika szorstkowłosego...n/ona miała na imie? ;) Nawet nie pytajcie...DOBRA - przypomniałam sobie - Wilma.
miałam chomika, ale kiedy wyjechałam na wycieczke umarł... ;( miała na imie Szczurka bo rodzina nie mogła sie pogodzić że w ogóle w domu przebywa jakiś gryzoń ;) aha i żółwia...ekhem... on po prodtu nam UCIEKŁ. No bo wystawiliśmy go na dwór na trawe, ja poszłam sie opalać i wracam a go nie ma... pewno sie przedostał przez płot.. ale cham! ;( Feliks...

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lina_Inverse__ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Dolina Ludzi Lodu
Status: offline
PostWysłany: 12-06-2003, 22:06   

Ja nie mam zadnego...i chyba narazie nie zamierzam miec...^^

_________________
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 13-06-2003, 00:07   

Ja zaczynałam od całej hodowli chomiczków. Potem były myszki, żółw wodny (nie polecam, strasznie śmierdzi ^^"), świnka morska, papuga... A przez całe życie marzyłam o psie.

Kiedy Rodzice się wreszcie zgodzili, dorwaliśmy na giełdzie uroczego, rudego szczeniaczka - który okazał się owczarkiem środkowoazjatyckim (taki krótkowłosy kaukaz, atakuje wszystko, co się rusza). Oczywiście okazało się, że kiedy psiaczek podrósł, jedynym sposobem, żeby na przykład ruszył się z miejsca, gdy postanowił na przykład usiąść na środku jezdni, było wabienie herbatnikami (kiełbasa zbyt szybko przestawała działać), a na spacery wychodziłyśmy z Pumą we dwójkę z Siostrą, a i tak ciągnęła nas, gdzie chciała. Huston, mamy problem! Decyzją zniecierpliwionych Rodziców Pumcia wylądowała u znajomych, gdzie ma do dyspozycji wielki ogród i może sobie spokojnie poterroryzować wieś (z nieszczęsnymi kurami na czele, ale to już inna bajka...).

Żeby nie było, że się tak łatwo poddaję - minęło parę lat, a ja wciąż marzyłam o psie... A Bogowie najwidoczniej postanowili, ze coś w tym jest. Wracam sobie do domu ze szkoły, dwie godziny spóźniona, bo zmienił się plan lekcji, wsiadam do autobusu... Na co ja nadepnęłam? O.o
Pod siedzeniam siedział czarny szczeniak z białymi skarpetkami i białym krawatem. Na czerwonej obroży ktoś napisał długopisem niezwykle wyszukane imię - Ares. Co tu się zastanawiać?

Pół godziny później stałam przed drzwiami mieszkania z psem na pasku od torby (i torbą pod pacha). W momencie, gdy mi otworzono, palnęłam 10-minutowa przemowę, że w pełni zdaję sobie sprawę z tego, jaka jestem nieodpowiedzialna, że na pewno znajdziemy właściciela, że to tylko na dzień lub dwa... Rodzicom szczęki opadły gdzieś do ziemi i wydukali tylko "To było do przewidzenia... ^^" Idźcie mu kupić coś do jedzenia..."
Jeszcze tylko przeprawa z Babcią, która butnie oświadczyła "albo pies, albo ja!" i Aresik zostaje. Teraz ma 5 lat, zdradził mnie, bo woli Tatę i jest obrzydliwie rozpieszczany przez wszystkich z Babcią na czele. :>

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Dawar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-06-2003, 12:09   

ja mam Boo (buhahahahha to chyab ja mam ciebie--> Boo) ożeszty kurka wodna... dobra jak chcesz pakuj walizy i won... mam jeszcze psiaka ^^ ma na imię Kleopatra maniak komputerowy jeden... zresztą obaczcie na zdjęcie ^^


Ostatnio zmieniony przez Serika dnia 13-06-2003, 15:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Satsuki Płeć:Kobieta
Fioletowy Płomyczek


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Aaxen, zamek Elieth ves Aeriei nad Morzem Płaczu
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 13-06-2003, 15:07   

A ja mam pieseeeecka ^____^ A piesecek jest sznaucerkiem miniaturką =) maści pieprz z solą =) A wabi się Zuzia ^__^

Kupiliśmy ją jak miala 10 tygodni i po prostu dzieci hodowcy tak na nią wołały.. Satsuś nie miała pomysłów co do imienia i pozostał mój słodki kochany Zuziaczek vel Sznycelek ;P Własnie tradycyjnie wyleguje się na moim wiecznie niepościelonym łóżku i szczerzy kły :P Urodzona 6 lipca ^____^ rok 1999 ^_____________^ Mój kochany piesio <ściiiiiiiiisk Zuziaka>

Satsuś kocha swojego pieseczka ^___^ HEJ NO GDZIE UCIEKASZ!! A to żmija :P

_________________
Uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstyd
i nie wybaczy nikt chłodu ust twych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agit Płeć:Kobieta
Coffee Addict


Dołączyła: 07 Lip 2002
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2003, 17:42   

Mam w domu mały zwierzyniec - dwie koszatniczki - Uranos i Gaia - parka (dawniej miałam sporą hodowlę, ale znajomi porozkradali ;>), szczurzycę Zuzę (biała z brązową głową i szyją i brązowym paskiem wzdłuż kręgosłupa aż do ogona), rybki - spasione welonki i parkę glonojadów, no i psa, Lukę, trzynastoletnią już kundliczkę. A mieszkanie małe, małe :>

Poza tym, będąc przy temacie zwierząt, wszystkim tym którzy nie mogą mieć żywego zwierzaka w domu lub chcą mieć coś egzotycznego w stylu smoka, gryfa, jednorożca czy nawet pingwina, jaszczurki lub klasycznie psa, kota - cokolwiek się zechce - polecam Neopeta :> Można go potem "malować" na róóóżne kolory, walczyć, bawić się...itp :> Link w sygnaturce, wystarczy się zarejestrować. Have fun!

_________________
Galeria na Deviantarcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1484893
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-06-2003, 18:11   

Neopets... ah, mam zwierzaka, ale już chyba od miesiąca jest umierający... Agit widze, że masz żółtego Gelerta! Kocham Gelerty i Lupe'y... ah, szkoda że farba jest taka droga... ^^''' cóż, zdarza sie...

Agit, otwórz w domu centrum zoologczne. No co? Zły pomysł? Zarobisz troche ^^''' 30% zysków dla mnie za pomysł ^^ *hih*

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Rurokesusu Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Spod spódnicy Chaosu
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2003, 18:16   

Pamiętam,że daaawno temu zrobiłam tam już sobie zwierzaczka,ale...nie miałam pojęcia o co tam chodzi.Zostawiłam to w spokoju.Teraz znowu mi się zachciało coś spróbować,ale nic mi nie wychodzi-_-Mam już swojego zwierzaczka...Ale co dalej?Czy je sie jakoś potem trzeba zalogować?Może jakaś mała podpowiedź?

_________________
Niech Lady of Nightmares błogosławi na zawsze te Forum!

Under the ice you will belive
Under the ice you will be free
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2322077
Agit Płeć:Kobieta
Coffee Addict


Dołączyła: 07 Lip 2002
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2003, 18:19   

Centrum, tak? :> Poważnie, to jeśli ktoś miałby jakiekolwiek pytania dotyczące koszatniczek to nie ma problemu - miałam ich w domu bardzo dużo, ładnie się mnożyły (ciąża trwa aż 3 miesiące) i ma się doświadczenie nie tylko w sprawie "co robić by były zdrowe", ale i "co zrobić gdy zachorują/ulegną wypadkowi". Miałam koszatę ze złamaną szczęką - przeżyła po karmieniu jej kilka miesięcy rozmoczonymi papkami ryżowymi z ręki, koszata porażonego prądem (żarł kable) - też nic mu nie było, koszatka maleńkiego z paraliżem łapek (trza było podać witaminę D) i najpoważniejszy przypadek chyba - koszatnica z kłopotami przy porodzie (była cesarka, małe szanse i w ogóle) - no i siedzi kobitka cała happy i zdrowa aktualnie w klatce, tylko brzuch ma jeszcze łysy, ale przynajmniej nie jest jej gorąco ;> Ze szczurem też mogę pomóc, w ogóle - genialne zwierze do domu, serio.

A Neopety? Uzależniająąące... jeszcze 15 tys NP i mam cała Lab Map, zacznie się zabawa z mutowaniem zwierzaka :>

Do Rurokesusu: jeśli pamiętasz nazwę konta i masz niezmieniony email od czasu jego założenia, spróbuj się zalogować i poproś o przypomnienie hasła - jesli pamietasz imie zwierzaka, wpisz je w okienku "search" (z lewej, pod menu), jeśli go znajdzie, sprawdz do jakiego konta nalezy (to bedzie nazwa Twojego konta :>). Jesli nie pamietasz ani nazwy konta ani imion zwierzakow, pozostaje znow sie zarejestrowac.

Może założyć temat o Neopetsach? Coś tam się wie, pół roku się jest, w sumie nie ma tam dla mnie tajemnic (ceny, co robić, co kupować i sprzedawać), można zrobić małą gildię nawet, hm?

_________________
Galeria na Deviantarcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1484893
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-06-2003, 18:27   

O.o 15 TYSIĘCY?! tylko? Ja też chce... ;(

Ej, to wcale nie centrum zoologiczne, a szpital dla gryzoniów ;) wiesz co? mnie łatwo do wszystkiego przekonać... chiba sobie taką koszatniczkę załatwię... ile ona kosztuje?...
Tylko jak zwykle problem z rodzicami... ojej... ale mama sie wzruszyła, kiedy ujrzała tę koszatniczkę w kieliszku.. :') mam dobre oceny, to może jest szansa? Powiem, że na foroom jest... ee.. doświadczony weterynarz, który może mi zawsze pomóc ;D

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agit Płeć:Kobieta
Coffee Addict


Dołączyła: 07 Lip 2002
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2003, 18:36   

To jest maluski koszat (taki się rodzi - owłosiony z otwartymi oczkami), duży nie jest taki uroczy - www.degus.org, dział fotki - kosztuje od 30 zł do ok. 60. Żyje do kilkunastu lat, nie można karmić go cukrem ani słodkościami, bo choruje na cukrzycę. Tak poważnie bardziej polecam szczura, koszaty wymagają trochę uwagi.

_________________
Galeria na Deviantarcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1484893
Rurokesusu Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Spod spódnicy Chaosu
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2003, 18:37   

No fajnie...ZAnim zapytalam co i jak to zrobilam sobie następne zwierzątko.Mam teraz 3-_-...A i dalej nie wiem co i jak...Troche braciszek mi powiedział,bo myślał,że coś fajnego dla niego(ma 21 lat),ale jak sie doczytał to powiedział,że tamagochi to jest.No i dalej jestem pusta...

Kosztniczki to mi chyba rodzice nie kupią ;_; Pamiętam jeszcze jak bylo z chomikiem.Szybko mi sie znudził i wyszlo na to,że mama musiała go karmić,a jak ja musiałam coś mu zrobić to zaraz się wykręcałam^^.Jak wyzionoł ducha to wszyscy byli zadowoleni^^

_________________
Niech Lady of Nightmares błogosławi na zawsze te Forum!

Under the ice you will belive
Under the ice you will be free
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2322077
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-06-2003, 19:11   

Oooo, neopetsy!!! ^^

Ja mam Mutant Scorchio (mój ulubieniec, ma najsłodszy pyszczek na świecie!), i dwa Shoyru (Star i Cloud). Do smoczego kompletu marzy mi się jeszcze Draik, tylko drogie to, drogie...

A slayerowska gildia na Neopetsach to genialny pomysł! Kiedyś nawet szukałam czegoś takiego, ale nie udało mi się nic znaleźć... Byłoby fajnie, gdyby ktoś się za to wziął! *"puppy eyes" do Agit*

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Agit Płeć:Kobieta
Coffee Addict


Dołączyła: 07 Lip 2002
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2003, 19:15   

Dobra, to rozmowy o Neopetsach przenosimy do nowego tematu i robimy gildię :>. Porady może tu na forum, będzie wygodniej hm? Jeden temat można na to poświęcić myślę.

Mutant Scorchio, super :> Mi się marzy Darigańska Eyrie :> Na razie czekam na mapę i zaczynam przypalac drania :> moze coś z niego wyrośnie :>

_________________
Galeria na Deviantarcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1484893
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 35 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group