FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 17, 18, 19  Następny
  Gry w uniwersum Warhammer 40 000
Wersja do druku
ClareSilverEyes Płeć:Kobieta
Monika Anna Clare


Dołączyła: 29 Paź 2007
Skąd: Piekło
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2007, 21:45   

Widze ze ty nie wiesz,nie chodzi o dark crusade tylko o jeszcze jeden. ;)

_________________
[*][*]/CzarnaAnielica Niewolnica Diabla\[*][*]
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5242415
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-11-2007, 19:00   

Faktycznie, przedmówczyni należą się przeprosiny. To ja się myliłem.

Nowa Gildia napisał/a:
Studio Relic ogłosiło, że pracuje wraz z Iron Lore Entertainment (Titan Quest) nad kolejnym, trzecim już dodatkiem do Warhammera 40,000: Dawn of War.

Nowy add-on do Warhammera 40,000, zatytułowany Soulstorm, wprowadzić ma przede wszystkim dwie kolejne, grywalne frakcje (jedną z nich będą Mroczni Eldarzy, o drugiej na razie nic oficjalnie nie wiadomo). Poza tym pojawią się w nim takie nowości jak: jednostki powietrzne, medale do zdobycia w trybie multiplayer i rozbudowana - tocząca się na wielu planetach - kampania dla pojedynczego gracza. Co warte podkreślenia, dodatek ten - podobnie jak wcześniejszy Dark Crusade - będzie całkowicie samodzielny, a do jego działania nie będzie potrzebna podstawowa wersja gry.

Premiera Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm jest zaplanowana na wiosnę przyszłego roku. Gra znajdzie się w planie wydawniczym CD Projekt.


Kurcze, ileż można?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
nieszczescie Płeć:Mężczyzna
szczęściarz


Dołączył: 24 Lis 2007
Skąd: Olkusz
Status: offline
PostWysłany: 25-11-2007, 19:08   

Zegarmistrz napisał/a:
Faktycznie, przedmówczyni należą się przeprosiny. To ja się myliłem.

Nowa Gildia napisał/a:
Studio Relic ogłosiło, że pracuje wraz z Iron Lore Entertainment (Titan Quest) nad kolejnym, trzecim już dodatkiem do Warhammera 40,000: Dawn of War.

Nowy add-on do Warhammera 40,000, zatytułowany Soulstorm, wprowadzić ma przede wszystkim dwie kolejne, grywalne frakcje (jedną z nich będą Mroczni Eldarzy, o drugiej na razie nic oficjalnie nie wiadomo). Poza tym pojawią się w nim takie nowości jak: jednostki powietrzne, medale do zdobycia w trybie multiplayer i rozbudowana - tocząca się na wielu planetach - kampania dla pojedynczego gracza. Co warte podkreślenia, dodatek ten - podobnie jak wcześniejszy Dark Crusade - będzie całkowicie samodzielny, a do jego działania nie będzie potrzebna podstawowa wersja gry.

Premiera Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm jest zaplanowana na wiosnę przyszłego roku. Gra znajdzie się w planie wydawniczym CD Projekt.


Kurcze, ileż można?


Patrząc na simsy można, póki coś się sprzedaje.

_________________
Tengen Toppa Gurren Laggan ! Yoko <3

Spoiler: pokaż / ukryj
Kamina R.I.P. [*]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8534462
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 25-11-2007, 19:09   

Cytat:
jedną z nich będą Mroczni Eldarzy, o drugiej na razie nic oficjalnie nie wiadomo


Zostali już tylko Tyranidzi i Łowczynie Wiedźm. Mam szczerą nadzieję że mowa o tych ostatnich, nie przepadam za kosmicznym robactwem. Nie żebym bardzo wierzył, ale... Swoją drogą mroczni eldarowie mają chyba trochę mało jednostek, większosć ich pojazdów to wariacje na temat jednego stateczku...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-11-2007, 19:14   

Ysengrinn napisał/a:
Zostali już tylko Tyranidzi i Łowczynie Wiedźm. Mam szczerą nadzieję że mowa o tych ostatnich, nie przepadam za kosmicznym robactwem.


Zostali Tyranidzi, Łowczynie Wiedźm i Łowcy Demonów. Oraz armie z różnych Army Listów, White Dwarfów i innych takich. Mam nadzieje, że drugą armią nie będą Łowcy Demonów. Łowcy są bowiem pomysłem na połączenie całej, imperialnej zbrojeniówki w jedno. Oprócz Grey Knights wykorzystują bowiem jednostki z listy łowczyń, gwardii i zwykłych marines.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 26-11-2007, 15:46   

I już wiadomo, że drugą armią będą Sisters of Battle. Szkoda, wolałbym Tyranidów.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pat
Gość
PostWysłany: 23-12-2007, 02:14   

Jak się gra eldarami, to się chowa w niewidzialności budynki i wróg ma problem.
Gwardia nie wiedziała nawet co ich zabiło, a moje działka były niewdoczne.
Nekronom ciężko rozwalić bażę :-(
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 21-01-2008, 15:03   

OK, demo wstępnie obłypane. Nie no, jednak zabawa z Tau była była fajniejsza - mhoczni eldarowie nie są jakąś specjalnie ciekawą rasą. Za to już chyba widzę jak zostanie zrównoważona ich oczywista nędza w porównaniu z innymi rasami - mają specjalną zdolność zbierania dusz i przerabiania ich na pałerne czary. Niestety nie bardzo miałem okazję sprawdzić skuteczność w warunkach bojowych, bo wróg póki co średnio stawia opór. Same jednostki - cóż, nie wydają się być bardziej lamerskie od właściwych eldarów, ale też nie jest to wielka sztuka. Klimatu za bardzo nie czuję, ale też nie czułem go przy chaos space marines, więc to może być kwestia gustu. Na pewno nie będzie to jedna z moich ulubionych ras...

Ogólnie rzecz biorąc - tak jak wszystko mi jedno, czy robią DoW 2 czy kolejny dodatek, tak mam wrażenie, że nie do końca mają pomysł na to co robią. A jednak brak pomysłu znacząco umniejsza frajdę. Cóż, się obaczy.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-03-2008, 14:08   

Soulstorm pojawi się w sprzedaży 13 marca, czyli w przyszły czwartek.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
SkyBot Płeć:Mężczyzna
Commander Naofumi


Dołączył: 31 Sty 2008
Skąd: Siedlisko całego ZŁA tego Świata
Status: offline
PostWysłany: 10-03-2008, 08:51   

Ha Ha!!! I zamówienie na Soulstorma poszło! Mimo iż demo było letko słebe to i tak mnie zachęciło. Jako wysłannik Imperatora mam uraz do wszystkiego co związane z Chaosem ale MHrocznymi Eldarami mi się lepiej grało niz Marines Chaosu. Niestety z Siostrami Bitwy jeszcze nie miałem kontaktu. Jak dotąd boli mnie jedna rzecz mapa na której miałem okazję poprowadzić M. Elfiki do boju wydała mi się nieco zbyt kolorowa, mam nadzieję że to tylko jedna taka bo bardziej podobały mi się te wypalone ogniem inkwizycju i spływają ce krwią niewiernych dostępne w poprzednich dodatkach.

_________________
Jeśli jesteś zbyt słaby by się zabić, nie jesteś godzien by żyć. Zabij się!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6927672
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 30-03-2008, 15:14   

Wedle tego co piszą w zapowiedziach Dawn of War 2 ma powstać na tym samym enginie Company of Heroes i być trochę podobna. Podobno można będzie mieć max. 6 oddziałów piechoty o własnych nazwach i upgrade'ować je po każdej misji nowych sprzętem.

Fajnie, byłoby głupio, gdyby po trzech dodatkach jedynki wydali dwójkę w której wszystko jest z grubsza identyczne...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-04-2008, 16:45   

Dziś miał miejsce pierwszy, zbrojny incydent z Siostrami Wojny. Był nieprzyjemny. Jak się okazuje Panienki bynajmniej nie biją się po babsku. Melty są szczególnie groźne dla pojazdów, poczas, gdy masa miotaczy ognia stanowi duże zagrożenie dla piechoty. Niezłymi pojazdami są te ich dziwne mechy. Strzelanina, która wywiązała się w apogeum incydentu kosztowała mnie dwa składy terminatorów, skład szarych rycerzy oraz drużynę piechoty z dowódcą. Potem troche zmodyfikowałem taktykę.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-04-2008, 18:02   

Dopiero zaczynam grać w DC, Space Marines. Podbiłem większość prowincji neutralnych, i wypleniłem orkową zarazę. Teraz walczę z Tau, potem zabieram sie za Nekronów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-05-2008, 21:36   

Ysengrinn napisał/a:
Dawn of War 2 ma powstać na tym samym enginie Company of Heroes


nie chce mis ię czytac całego tematu, ale w DoWa gram już od... prawie poczatku, przez siec ponad dwa lata.
Powiem jedno: dark Crusade było nieciekawe, ale to, co się wyrabia w SoulStormie to porażka!

Tau bije wszytsko i wszytskich jak chce. Za nim klasuje się dark Eldar, który na poczatku wyglądał na skillowa rasę, tak też opisywali go twórcy. Po miesiącu okazało się, że zbieranie dusz jest niepotrzebne, a najskuteczniejsza taktyką na wszytsko jest spam tanich i superszybkosilnych, zwłascza w masie, Jetbików. Tak oto z szumnie zapowiadanej na skomplikowana i trudną w prowadzeniu rasę mamy beznadziejnie łatwy w obsłudze bullshit, którym mozna ugrac wszytsko i wszytskich spamując jeden typ jednostek na początku gry.
Potem jest Eldar, który nie ma t1,5, ma od razu tier2 po wybudowaniu jednego budynku. Pająki Spaczni niszczą wszytsko. Nie ma już wprawdzie Buildu Skarapa (opracował go polak o nicku Skarap, w Dark Crusade polegał on na szybkim t2 i Viperach, które niszczyły także wszytsko). Teraz nie jest lepiej, bo stare rasy zostały osłabione.
Gwardia to nacja typowo obronnna z niemalże najlepsza ofensywą na początku gry. Command Squad bije każdego innego bohatera. Nerfy nieznaczne, buffy spore.
Ork znowu bez klimatu, zamiast dziko idącej w masę armii walczacej w ręcz, mamy rase z bardzo dobrymi jednostkami strzleckimi (big shutta w t1 i Flash Gitz w t3z). Na szczęście darmowi slugga dopiero w t4.
chaos i SM IMO najbardziej zbalansowane rasy. Klasują się na równi, ale IMBA Helltalony Chaosu jednak dają tej rasie niewielką przewagę.
Nekron ma przesrane, zchrzaniona ekonomika, wszytsko droższe, wolniejszy tech ogólnie.
na samym końcu są siostrzyczki, których bije wszytsko

Główne błędy w grze to mozliwośc rzucania czarów dark Eldara przez obserwatora gry. IMO 1st 3pic failure.
nastepny błąd to nieskończoność surowców sióstr bitwy, poprez dokupywanie i kasowanie kolejnych ikon na punktach stategicznych. Kazda kolejna jest droższa, a różnica cenowa odkłada się w postaci rekwizycji gracza. 2nd 3pic fail
Taniec śmierci arlekina zabiera całą rekwizycję dla Eldara, który go użyje. Z tego buga śmiałem się najbardziej.
Skopiowany monolit nekornów w niewyjaśniony sposób podnosi HP unitom na mapie do tego stopnia, że odział gwardzistów może walczyć wręcz z krwiopijcem (widziałem taką powtórke gry, bazyliszek 5k HP).
latajki blokują sie czasami

reszty nie pamietam, bo nie gram w to. Relic najpierw olewał graczy, ale miał wypuścić hotfixa, który zmaienił się w slow i oldfixa z powodu dziwnych problemów spowodowanych różną dystrybucją gry. Patcha także nie widać.

Najgorsza ze wszytskich części. Kampania to syf, bez prerywników i sensownej fabuły. Alpha Legion zachowujący się jak najbardziej fanatyczny odłam World Eaters. Jedynie nekron trzyma klimat, bo dalej nic nie mówią.

moja opinia o tej gże, dla fanów po.ecam pobranie modyfikacji DCpro do dark Crusade, która to balansuje rozgrywkę, wprowadza wiele innowacji i czyni rozgrywke klimatyczną i skillową. www.dowpro.org

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.



Ostatnio zmieniony przez Slova dnia 01-07-2008, 12:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-06-2008, 23:28   

Pierwszy gameplay teaser DoW 2.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 19 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 17, 18, 19  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group