FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
  Final Fantasy
Wersja do druku
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 15-03-2010, 20:21   

Alex Ashtray. napisał/a:
Niemniej jestem ciekawa twoich racji ^-^
Lubisz ten pairing bo lubisz Tifę czy bo uważasz, że Cloud faktycznie ją kochał i zejdzie się z nią po AC?

Lubię pairing bo lubię Tifę :D Cloud nie ma gustu i tyle. Natomiast kiedy po Advent Children wreszcie jest szansa, że Cloud przestanie się gryźć ze sobą o Aerith to i szansę na porządny pairing z Tifą widzę ;) (i nie, nie chcę kontynuacji, dobrze jest tak jak jest :D)


Alex Ashtray. napisał/a:
Jeśli dobrze pamiętam (dawno grałam) kiedy siedzą razem na placu zabaw. Aeris mówi Cloudowi, że miała chłopaka w Soldier. Cloud odpowiada jej, że gdyby powiedziała, jak sie nazywa, mógłby jej powiedzieć, co z nim się działo.


A, to Cię poprzednio nie do końca zrozumiałem - to zabrzmiało, jakby Cloud chciał jej opowiedzieć o Zacku, a nie jak tu, na zasadzie "O, był w Soldier? A jak miał na imię, może go znałem?" - ale scenę pamiętam :) Natomiast nie jestem do końca pewien, czy przypadkiem Aerith się już wcześniej nie zaczęła domyślać, że coś jest nie tak ze wspomnieniami Clouda, więc nie chciała go wypytywać. Oczywiście możliwe, że dorabiam teorię ;) (teoria numer dwa jest taka, że Aerith jako Cetra dobrze wiedziała, że Zack nie żyje. Pamiętasz scenę z retrospekcji, w której pociesza swoją macochę twierdząc, że miała jakiś kontakt z jej zaginionym mężem? ^^)


Alex Ashtray. napisał/a:
Oj no nie moja wina, że nie lubię supermęskich facetów :P


Joke, joke, nikt Ci nie każe :D

_________________
...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-03-2010, 20:55   

Vodh napisał/a:

Lubię pairing bo lubię Tifę :D Cloud nie ma gustu i tyle. Natomiast kiedy po Advent Children wreszcie jest szansa, że Cloud przestanie się gryźć ze sobą o Aerith to i szansę na porządny pairing z Tifą widzę ;) (i nie, nie chcę kontynuacji, dobrze jest tak jak jest :D)

Mi się wydaje , że Cloud szczęsliwy jest taki, jaki jest (nie mówiąc już o matczynych uczuciach Tify do niego , oczywiście nie będącymi jedynymi).
Wydaje mi się, że gdyby miał być z Tifą, to jakoś by to zasugerowali wyraźniej.
Nawet w Dirge of Cerberus, dziejącym się po AC, nie mamy absolutnie niczego romantycznego ukazanego między nimi. Natomiast w książeczce możemy wyczytać, że Aeris to dziewczyna , której Cloud "nigdy nie zapomni" (ciekawe, że pojawia się przy Cloudzie mimo tego, że w grze nic o niej nie ma).
Chociaż uważam, że Cloud gust ma dobry, to muszę przyznać, że wkurzało mnie jak strasznie Tifę traktował. Dziewczyna chciała dobrze dla niego przez cały czas, a on był dla niej... ostry, za ostry. Nie zasługiwała na to.

Vodh napisał/a:
Natomiast nie jestem do końca pewien, czy przypadkiem Aerith się już wcześniej nie zaczęła domyślać, że coś jest nie tak ze wspomnieniami Clouda, więc nie chciała go wypytywać. Oczywiście możliwe, że dorabiam teorię ;) (teoria numer dwa jest taka, że Aerith jako Cetra dobrze wiedziała, że Zack nie żyje. Pamiętasz scenę z retrospekcji, w której pociesza swoją macochę twierdząc, że miała jakiś kontakt z jej zaginionym mężem? ^^)

O, racja, racja! O tym nigdy nie pomyślałam, a przecież to takie oczywiste zdaje się być. Niemniej tak czy inaczej ona z odejściem Zacka się już pogodziła.

Vodh napisał/a:
Joke, joke, nikt Ci nie każe :D

wiem, wiem :3
Za to Sephiroth jest śliczniasty w CC. Ale i tak nie lubię drania :P

_________________

Androgenizm ftw <3
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 15-03-2010, 21:46   

Alex Ashtray. napisał/a:
Mi się wydaje , że Cloud szczęsliwy jest taki, jaki jest (nie mówiąc już o matczynych uczuciach Tify do niego , oczywiście nie będącymi jedynymi).


W sumie co do tego, że Cloud jest szczęśliwy taki jaki jest to nie sposób mi się nie zgodzić. Bardziej mi w tym niedoszłym pairingu szkoda Tify - tak jak mówisz, nie zasługiwała na takie traktowanie ^^ Z wiekiem powoli przestaję traktować Aerith z niechęcią i w sumie zaczyna mi się podobać wersja z Cloudem i Aerith - mimo, że Tifę lubię znacznie bardziej, niż Clouda i Aerith razem wziętych to w sumie pasują do siebie znacznie bardziej.

A poza tym właśnie, Sephiroth rządzi :D

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-03-2010, 15:49   

Vodh napisał/a:
A poza tym właśnie, Sephiroth rządzi :D

Tak, ale coś ostatnio jego twórcy zamieniają go na drobne.
Powrót do góry
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2010, 18:50   

Vodh: Ja mam nadzieję, że Tifa zejdzie się w końcu z kimś, kto ją naprawde pokocha, z kim będzie się rozumieć w pełni. Bo jej relacja z Cloudem to straszny angst: są do siebie podobni, oboje zamknięci w sobie i ciężko im się dogadać.
Nic na siłę, jeśli ktoś cie nie chce, to go nie zmusisz - trzeba kogoś innego znaleźć.
Tak btw... to głęboko zastanowiłam się nad Aerith i jej wiedzą na temat śmierci Zacka O.o
W CC w endingu, o którym nie mam prawa wiedzieć XD Aeris ma mine, jakby zdała sobie sprawę z jego losu.
A potem w FFVII niby nie wie, co sie stało (i na serio nie wie- jest w szoku, kiedy dowiaduje się od matki Zacka, że jest on zaginiony; sądziła wcześniej, że urwał się z jakąś dziewczyną), nie wiem, czy MOTP nie potwierdza tego też (Zack napewno jest obecnością Aerith w Lajfstrimie zdziwiony).
Aeris MUSIAŁA wiedzieć (na logikę) że Zack nie żyje, skoro wiedziała nawet o mężu swojej przybranej matki... to o Zacku też powinna, tyle że z 7 wynika, że jest inaczej.
Wygląda na to,że Square nie przemyślało sprawy i zaprzecza sobie O.o
Altruista - jak wszystko, niestety.
Cały CC jak narazie ma mase rzeczy poklonowanych z FFVII , np ten cały Hollander to jakaś kiepska podróba Hojo, Zack wlatuje do kościółka Aeris jak Cloud, itd.

_________________

Androgenizm ftw <3
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-03-2010, 02:20   

23h XIII i jest nieźle. System walki już opanowałem - dotychczas dałem retry jakieś 5-6 razy chyba, a phoenix downa nie użyłem żadnego.
Gra się całkiem przyjemnie, ale jednak niektóre dłużyzny mogli sobie odpuścić. Nie mogę się doczekać Gran Pulse :D

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-03-2010, 20:25   

http://gry.onet.pl/28061,1604123,1,artykul.html - czyli jak to wyglądało na początku. A ja dodam tylko ze swoją przygodę z Finalami zacząłem dopiero od VIII części.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-03-2010, 23:08   

Alt, to jest o niebo lepsze, ciekawie i profesjonalnie zrobione :)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-12-2012, 13:48   

Skoro jest dedykowany temat dla serii FF, wkleję to tutaj, a nie w ciekawostkach.

Design Lightning w FF XIII-3 ujawniony.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 20-12-2012, 18:16   

Jak to mówią, do trzech razy sztuka... Może XIII-3 będzie bardziej... grywalna?, niż dwie poprzednie części.
Co do samego Desingu... To jest strój samuraja, tylko w wersji kobiecej, czy coś w tym stylu? Już wolałem Lightning w pełnej zbroi.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-12-2012, 19:31   

RepliForce napisał/a:
To jest strój samuraja, tylko w wersji kobiecej, czy coś w tym stylu? Już wolałem Lightning w pełnej zbroi.

To jest raczej pomieszane z poplątaniem. To raz. Dwa, strój walkirii, do którego wydaje mi się pijesz, obok pełnej zbroi nawet nie leżał.

Swoją drogą, jest już pierwszy trailer 13-3.
Zwolnienia, miasto wyglądające tragicznie wręcz nudno i parodia serii Assasin's Creed. Super.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2012, 22:25   

A narzekaliśmy kiedyś na Final Fantasy X-2...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 21-12-2012, 10:24   

Dziadek Tetsuya powinien wziąć wolne, albo chce skończyć Final Fantasy.
Chociaż mógłby to zrobić już z Kingdom Hearts ...

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 21-12-2012, 10:48   

Skończyć powinni byli na IX, miałaby seria wielki i efektowny finał, pozostając wzorem do naśladowania.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 21-12-2012, 20:25   

Urawa napisał/a:
A narzekaliśmy kiedyś na Final Fantasy X-2...

Kto narzekał to narzekał, mi osobiście X-2 się podobał. Za to już kolejne części Finali były bardzo słabe. Nie wiem czy to wynika z tego, że w Square coś się wypaliło? Czy też może pouciekali stamtąd ludzie, którzy tworzyli te udane Finale. Nie rozumiem tego.... Jak wcześniej przez tyle lat można tworzyć piękną sagę, a później ją spieprzyć i wrzucać na rynek jakieś finalowate badziewia? Jest to dla mnie jakiś rodzaj zagadki...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group