FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-02-2006, 23:11   W co w tej chwili gracie?

Analogia tematu "Co w tej chwili oglądacie?", który podobno wziął się z podforum o książkach (tak przynajmniej twierdzi Zeg w pierwszym poście).

Aktualnie cioram w...

Betę Rising Force Online (zamówiłem Pre-Order to mogę grać ;)
W grze możemy sterować członkami jednej z 3 ras, które bardzo znacząco różnią się prezentowanym klimatem.
Bellato - małe dzieci w wielkich mechach (lolicon approved)
Cora - elfy i co ważniejsze elfki - specjalnością tej rasy są z kolei wielkie summony
Accretia - mangowe roboty
Sam gram "tymi 3cimi", z powodu mojego wesołego dzieciństwa, kiedy to uwielbiałem bawić się Transformersami©
Parę screenshotów:



Tak to wygląda od strony Accretii w 1280 i najwyższych detalach ;)

Po więcej informacji zapraszam na oficjalną europejską stronę, forum oficjalne oraz polskie
Sama gra + darmowy miesiąc kosztuje w przeliczeniu na pln 156 zł, do zamówienia w paru sklepach wysyłkowych (szczegóły na polskim forum w podwieszonym temacie). Cena abonamentu nie jest jeszcze znana, data premiery również, ale prawdopodobnie koniec lutego. Nie, darmowych serwerów nie ma i prawdopodobnie nie będzie, a nawet jeśli będą to i tak granie na nich mija się z celem. Czemu? Bowiem esencja gry to odbywające się 3 razy dziennie walki RvRvR (rasowe - można zawiązać sojusz między 2ma rasami), mające na celu przejęcie kopalni, w których potem można kopać rudę. W takich walkach bierze udział pareset osób na raz i ogólnie jest miło, migająco i kolorowo. Coby zapobiec gankowaniu (dużo osób vs. jeden levelujący newbie) oraz ułatwić levelowanie wprowadzono system umożliwiający spamowanie potionów co 3 sec.
Jeśli ktoś będzie zainteresowany systemem, to odsyłam na forum oficjalne ;)

Poza tym rekreacyjnie pogrywam w Audition Online, takie Boost a Groove. Więcej szczegółów tu (nie chce mi się rozpisywać).

Jutro będę miał też DMC3:SE (bu, szkoda, że 15h gry i 2 zmasterowane style z japońskiej wersji pójdą się kochać, ale cóż, NTSC-U nie obsługuje save'ów z NTSC-J), a za parę dni The Sword of Etheria (w oryginale OZ), czyli nawalanka 3 osobowym party by Konami Tokyo (niestety nie ma multiplaya).

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01


Ostatnio zmieniony przez Keii dnia 08-02-2011, 01:24, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-02-2006, 23:16   

W cztery gry na zmiane:
- Spellforce
- Suprefrog
- Breath of Fire I
- Warhammer 40 000: Dawn of War: Winter Assault (nie ma to jak krótkie tytuły)

Przy czym ta pierwsza najgorsza.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-02-2006, 23:45   

Ragnarok Online. Wciąż... Jeżeli to się kiedyś zmieni, to wtedy, kiedy znajdę grupę ludzi chcących grać w World of Warcraft na oficjalnych serwerach.

Ponadto GunZ od czasu do czasu, żeby się wyżyć.

I czekam do 24 lutego, na premierę Star Wars: Empire at war ;]

No i DDR czasem, jak sobie o nim przypomne. Musze znowu zacząć ćwiczyć ;p

Keii, to Rising Force mi z engine'u i interfejsu dziwnie przypomina Lineage 2, tylko w nieco innym klimacie ;p

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2006, 10:32   

Icewind Dale II - graficznie doskonały (złoty pierścień w ekwipunku wygląda jak złoty pierścień, a nie jak tekturowa obrączka, przyzwoicie wyglądające zbroje i broń, fotorealistyczne krajobrazy). Fabularnie jednoliniowy (drużyna użytkownika na na celu powstrzymanie inwzji goblinów i orków na Targos). Pozwala na znacznie większą dowolność przy tworzeniu postaci niż jedynka (można grać np. półorkiem, drowem, szarym krasnoludem - te razy w jedyce były niedostępne), w ekwipunku jest więcej miejsca, ciekawe animacje czarów... Rules...

Baldur's Gate 2 - Shadows od Amn - najsłynniejsza chyba gra CRPG. Graficznie nieco gorszy od Icewind Dale II (tekturowe pierścienie, zbroja przypominająca skorupę żółwia), mniejsza dowolność w tworzeniu postaci (nie można grać drowem, ale można mieć go w drużynie). Za to mamy wielowątkowość (pomijając wątek główny, jakim jest pościg za szalonym magiem), drużyna nie jest tworzona na samym początku gry - użytkownik tworzy swoją postać, a inne postacie w grze mogą się do niego przyłączyć. Mogą też od niego odejść, jeśli uznają, że przegina. Każda z postaci ma swoją historię, co powoduje, że przyłączenie kogoś do drużyny niekiedy oznacza zgodę na dodatkową misję. No i bardzo ważna sprawa - w Icewindzie gracz przegrywał, jak przeciwnik pozabijał całą drużynę, tutaj wystarczy jak przeciwnik zabije postać gracza... this game rules more :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2006, 16:16   

Obecnie na zmianę:
Spellforce,
Rome:Total War
Guild Wars
i od czasu do czasu Sacred

Cywilizacja IV mnie znudziła i wylądowała w kącie. Nie miała tego "błysku" co poprzednie części.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-02-2006, 21:57   

A ja teraz męcze:
Need For Speed:Most Wanted
GTA:San Andreas
Call Of Duty 2

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
Martinez Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Sty 2006
Skąd: Zawiercie
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2006, 02:07   

Po raz któryś z rzędu Europe Universalis 2 - nie ma to jak własne imperium:D
No i nieśmiertelny Pasjans:D

_________________
Nawet małpy spadają z drzewa.

Utkneła w nieskończonej pętli powtórzeń, a on jest idiotą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5540199
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-02-2006, 02:15   

Baldur II. Jezstem dumna bo postanowilam jednak przejsć go bez edytora. A jak na mnie to naprawdę poważna decyzja. Zwłaszca ze tak mniej więcej koło Czarowięzów to się robi piekielnie wnerwiające!

Pogrywam w Evil Islands. Ta gra, czego jej nie zażucić, ma świetną grafikę. Co prawda drzewo potrafi czasem wyglądać jak pajęczyna... ale ile to to ma lat!

A poza tym gram w Kumikę czasem, póżna nocą. Polega o na przesówaniu kamyczków tak, żeby ustawiały się w linii prostej trzy lub więcej tego samego koloru i wtedy one znikają. Niby nic, a wciąga jak lotne piaski...

Zastanawiam się czy nie zacząć znowu grać w Team Park World i SimCity3000... sęk w tym, że mam wyrobione sposoby na te gry, a to naprawde wnerwia kiedy po pół gohidznie gry, mam już miloion na stanie i nic się nie ruszy... Albo, w przypadku TMP. Goście walą drzwiami i oknami a ty możesz tylko patrzec...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-02-2006, 18:50   

Niesmiertelny Morrowind
Dawn of War testuje rózne dziwne mody i dodatki
Gothic II
Call Of Duty 2. Jedna z niewielu w miare budujacych strzelanek
Operation Flashpoint Resistance ( gra która powinna być zakazana bo jest chyba najlepszym podrecznikiem walki drużyny piechoty i działań nieregularnych)
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 11-02-2006, 20:26   

Niebardzo mam czas na gry, a od czasów Fallout II nie trafiłem gry która by mnie naprawdę wessała... no może Torment, ale to była techniczna mogiła, ciągłe zwisy i pady...

Czasem wracam na Falloutowe pustkowia, albo zapuszczam coś NAPRAWDĘ antycznego - jak na przykład Gabriel Knight - Sins of Fathers albo The Beast Within (obie wymagają symulatora komputera PC z DOSem :D ) albo wręcz KOPALNEGO - jak Monkey Island I lub II (to dopiero frajda... cała gierka ma tak z megabajt, a ile radochy było).

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2006, 20:57   

Łoj, wtedy to granie sprawiało frajdę ^_^. Teraz tylko się punkty czy procenty nabija. Chociaż, w niektóre nawalanki jeszcze chętnie sobie pogrywam, jak w pierwsze trzy Mortale czy Samurai Shodown 4 :D. To jest gierka dopiero.
A tak to w ni mi się grac nie chce - cholera wie czemu. moze juz mi się znudziło, szczególnie jak nie zbieram nowych pozycji. Zapolowałbym jeszcze chętnie na Transport Giant, ale to odległa perspektywa.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-02-2006, 22:59   

O matko, kiedy wy macie czas grać ~___~ ja już nawet nie pamiętam do czego się ostatnim razem na poważnie przysiadłam i kiedy to było [no dobra, może to i był Prince of Persia:WW, nadal nieskończony, gdzieś, hmmm... tak w wakacje?]

Od dobrego pół roku dziubię po kawałeczku FFTactics Advanced na GBA [wersja na psone miała buga i się nie otwierała... bu!], to jest idealne jak się nie chce za bardzo ruszać głową, a wciąga.
Ewentualnie, też po kawałku, Legend of Dragoon na zmianę z Breath of Fire 4.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-02-2006, 23:32   

Za jakieś 30 minut zobaczę, czy OZ jest warte uwagi, ze tego co widziałem na trailerze szykuje się zaiste smakowicie :>~

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-02-2006, 01:22   

Twardo i uparcie w Ragnarok Online. Fakt, ostatnio coraz rzadziej i tak jakoś bez specjalnego entuzjazmu. Chyba powoli wyrastam.

Life for Speed Świetna samochodówka, nie mająca nic wspólnego z arkadowym śmiganiem. Trudna jak diabli, bardzo realistyczna, nastawiona na granie online. Demo darmowe, lecz poza okrojeniem liczby samochodów i tras w pełni funkcjonalne.

Final Fantasy VII Niby "ile można", ale...ta gra znaczy dla mnie sporo. Przechodzę poraz....dwudziesty któryś. I wciąż nie jest dla mnie nudna.


Cytat:
Icewind Dale II <ciach>

Baldur's Gate 2 - Shadows od Amn <ciach>



http://weidu.org/iwg2/index.html, czyli Baldur na enginie Icewinda dwójki. Łączy wrażenia wizualne z fabularną ucztą. Polecane przez fanów. Jak i inne mode Weimera.


Gameboy SP. Final Fantasy I & II. Zamówiona FF IV płynie ze Stanów >]
Stwierdziłem, iż na komputerze gram coraz rzadziej. Aktywnie natomiast zacząłem używać handhelda. Wygodniejszy, do kieszeni wejdzie. No i te fajnale..
Powrót do góry
Grabarz Płeć:Mężczyzna
*Crossfire*


Dołączył: 30 Lip 2005
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 16-02-2006, 11:03   

Silkroad-online http://www.silkroad-online.pl/ - aktualnie w to gram.
Za sobą mam też inne mmorpg takie jak LineageII i World of Warcraft.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 164 Idź do strony 1, 2, 3 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group