FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 13-03-2006, 17:34   

Age of Empires III. Nie powiem, gra się bardzo fajnie, ale podejście do historii jest równie, khem, twórcze jak w niejednym anime. Dość powiedzieć, że w pewnym momencie kampanii (liniowej!) sojusz Turków i joannitów ląduje na Florydzie, gdzie sprzymierza się z Inkami przeciwko jakimś żydomasonom. Sam nie wiem, czy się śmiać czy płakać.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 13-03-2006, 17:39   

Ysengrinn napisał/a:
Dość powiedzieć, że w pewnym momencie kampanii (liniowej!) sojusz Turków i joannitów ląduje na Florydzie, gdzie sprzymierza się z Inkami przeciwko jakimś żydomasonom.

Loooooooooooooooooooooool :D a myślałem, że tylko w multiplayu, lub w "kampanii własnej" (poza fabułą gry) można takie kwiatki odstawiać :D
Ale gra owszem, fajna :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-03-2006, 13:46   

Simsy2. Chłam, ale domki moge budować godzinami. Zgadnijcie jak się poprawiły moje oceny?

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-03-2006, 13:54   

Spellforce II - właśnie wywaliłem z dysku. Prawdopodobnie napisze recenzje i wyśle na jakąś stronę lub wkleje na forum. Byłoby to bardzo fajne połączenie RPG i RTS, gdyby... Gdyby kilka rzeczy: było krótsze na ten przykład. Miało ciekawsze scenariusze... Akcja polegająca na rozwalaniu 40 baz wroga przez kilkanaście scenariuszy toczących się na gigantycznych mapach staje się w końcu strasznie nudne.

Romancing Saga 3 - jRPG. Nawet fajne, choć podejrzewam, że może należeć do gatunku tych, które w pewnym momencie mnie wkurzą.

Warhammer 40k i setka podtytułów - bo to fajna gra i fajny RTS.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 16-03-2006, 14:53   

IT. napisał/a:
Simsy2. Chłam, ale domki moge budować godzinami.

Popieram, popieram :D. Zupełnie tak samo jak w jedynce, ale więcej opcji.


EDIT: dorwałem właśnie "Plane Arcade" - bardzo przyjemna gierka. Lata się samolocikiem i wykonuje misje (walki myśliwskie, polowanie na bombowce, atak na cele naziemne i często na czas :D) tudzież w opcji "Battle" mamy mały survival dla pilot myśliwskiego, czyli wrogów cała kupa (latają małymi grupami) i bijemy punkty :].
Pętli i beczek się tu nie wykona, ale nie o to chodzi. Sterowanie z klawiszy, myszką lub joyem - to drugie daje sporą precyzję ;). Naprawdę kawał dobrej zabawy. Szczegól, że zaliczenie kampani (chyba 15 misji) zajęło mi w sumie jakies 5 godzin - i tak ta gierka daje sporo frajdy.
Aha, grafika jest naprawdę całkiem ładna i niezbyt wymagająca, chociaż warto się wystrzegać większego tłoku na ekranie. A jak się tak walczy w kotle z 10 mysliwcami, to dopiero jest zabawa :D.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-04-2006, 13:35   

Mam go! Wreszcie spokojnie (?) będę mogła dokopać tym wrednym, paskudnym...
Innymi słowy: najnowsza część najlepszej na pc bijatyki 2D rozpakowana na dysku. Guilty Gear rządzi. [a ja mam jakiś taki sentyment do Sola... a w Isuka taka grafika ładna... tehehe...]

No i Simsy2, co prawda paskudnie się żrą ze sterownikiem do karty graficznej [wiesza się komp, czasem tuż po załadowaniu domku i rodzinki], a z innym wcale nie działają, ale co tam, poza tym jest wszystko w porządku =='' A Simsy w twarz pluć mi nie będą, mego Radeona7000 jeszcze żadna gra nie zagięła! Jest wspaniałym przykładem idealnie działającego sprzętu!

Czekam na zamówioną edycję kolekcjonerską HoMM5. Te drewniane pudełko tak mnie skusiło, przyznam.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vardamerethiel Płeć:Kobieta
A może terere? :)


Dołączyła: 10 Gru 2005
Skąd: Bielsko-Biała
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2006, 22:06   

Sims’y mnie jakoś nie ruszają, fajne jest w nich tylko budowanie domku na kodach, wiem, mam żałosne podejście do tej gry... Ja się ciągle i nieprzerwanie bawię w Diablo II na batku, cóż... Ta gra nigdy mi się nie znudzi! :D

_________________
"...Dobre słowo poparte naładowaną bronią, zdziała więcej niż samo dobre słowo..."
Al Capone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3837657
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2006, 22:27   

Vardamerethiel napisał/a:
wiem, mam żałosne podejście do tej gry

Nie, nie masz - ta gra tylko do tego się nadaje :P. Chociaż, może dwójka jest bardziej rozbudowana pod względem relacji międzysimsowych i innych takich pierdół, ale i tak wciąż najwięcej frajdy daje planowanie.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Manga Ryu Płeć:Mężczyzna
Po prostu: Manga


Dołączył: 25 Sty 2006
Skąd: Mława
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2006, 06:21   

BOReK napisał/a:
Vardamerethiel napisał/a:
wiem, mam żałosne podejście do tej gry

Nie, nie masz - ta gra tylko do tego się nadaje :P. Chociaż, może dwójka jest bardziej rozbudowana pod względem relacji międzysimsowych i innych takich pierdół, ale i tak wciąż najwięcej frajdy daje planowanie.


Czy ja wiem, ja tam zawsze lubiłem grać bez kodów w jedynkę xD Dwójka nie ma już tego uroku jedynki ;)

Ja gram w Warcrafta III przez BNeta i Guild Wars ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2495244
 
Numer ICQ
Silent Angel Płeć:Kobieta
*Hermit*


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2006, 22:00   

Fatal/Fake

Bijatyka, ale nawet całkiem przyjemnie się gra.
Nie ma to jak grać przeciwko Berserkerowi... Szkoda tylko że jeszcze nie odkryłam tego jak się blokuje ataki przeciwnika =='

Srceen:

http://i39.photobucket.com/albums/e167/Kanorin/print.jpg

Duże screeny są ZŁE: zwalniają forum i rozwalają ramki. Lepiej po prostu wkleić link :) Mai

_________________
At night, the town is quiet like the bottom of the ocean
I continue down the road by myself
Guided by the distant voice
I keep searching for the soft blue light

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8822302
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-04-2006, 09:33   

Ja gram Ragnarok Online...chyba każdy wie co to za gra ;p

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2006, 16:24   

Conker's Bad Fur Day - powalająca platformówka-parodia kreskówek. Trudna, ale jedna z lepszych platformówek w które grałem :P.

Star Ocean - jrpg o mechanice podobnej do tej z Tales of Phantasia. Grafiką jej dorównuje. Ogólnie jest ciekawa. Denerwuje tylko loteryjny, a przez to czasochłonny sposób zdobycia najbardziej wypasionych przedmiotów., choć niektórzy mogą to uznać za silną stronę.

Romancing SaGa 3 - jrpg. Owszem, zastosowano oryginalne rozwiązania, ale... jakbym miał grać każdą postacią to bym się chyba zanudził. Ciekawi mnie jak z zakończeniem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-04-2006, 20:35   

Bambosh_Rider napisał/a:

Romancing SaGa 3 - jrpg. Owszem, zastosowano oryginalne rozwiązania, ale... jakbym miał grać każdą postacią to bym się chyba zanudził. Ciekawi mnie jak z zakończeniem


Wygląda na to, że jest tylko jedno. Co gorsza fabuły chyba nie ma (przynajmniej powyżej: na świecie otworzyły się Cztery Wrota Otchłani, idź Wielki Herosie i Zamknij), albo ją minąłem.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2006, 21:42   

Kozacy pod wodzą Borka wracaja na wojnę ^^. Zważywszy, iż na moim gracie Cossacks 2 nie pójdzie zbyt gładko, to pykam sobie w Back to War. Tym bardziej, że teraz nawet przy maaaasie jednostek na ekranie chodzi płynnie :D. Takie walki lubię...

Swoja drogą ciekawa rzecz - gry czasami są jak wino, czyli im starsze, tym lepsze :].

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TooS Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 14 Kwi 2006
Skąd: Śledziowo
Status: offline
PostWysłany: 18-04-2006, 12:23   

StarCraft najlepszy RTS jaki kiedykolwiek powstal ... oczywiscie gram przez BN ...
Soldat calkiem przyjemna strzelanka ...
Quake 3 najlepsza strzelanka jaka kiedykolwiek wyszla ...


i tylko to ...

kiedys gralem jeszcze w Baludry i Icewindy ... itp itd ... jakies gierki na sNESa - Chrono Trigger i jakies stare Fajnale ... i to wsio ...

nigdy mnie gry nie ciagnely ... tzn od czasu jak zaczolem grac w SC ... [/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3535008
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group