FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  Gry, a płeć piękna
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-03-2008, 18:30   

Cóż, grających dziewczyn faktycznie jest dużo. Ciekawostka na końcu mnie zabiła :P

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2008, 09:25   

Jedno jest pewne, kobiety kochają Nintendo, Mario jest uber-pociągającym typem, ma męski zawód, wąsa jak Bohun i tajemnicę skrywaną za szelkami - kwintesencja afrodyzjaku z którym nie potrafią walczyć ;)

Konsola Nintendo DS także zdobywa ich serce momentalnie, posiadajac ogrom gier które nie wymagają zbyt dużych zdolności manualnych.

Reszta sprzętów i gier to loteria - czy się koleżance spodoba czy nie, ale zapuszczając Mariana czy wyjmując (<wstydzioch>) NDSa, ma się pewniaka.

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 31-03-2008, 19:24   

Ari a co kobietom po takim facecie jak Mario? W swoim zawodzie raczej zbyt dużo nie zarabia, nie jeździ bwm i przed koleżankami też za bardzo nie ma się kim pochwalić (choćby nie wiem jak magiczne były ogrodniczki, średnio powalają kobiety). No więc z czym do ludzi? :) I jakby nie było, wiecznie lata za księżniczką, jakby nie patrzeć - za inną kobietą.

Ah i jeszcze z całej wypowiedzi wysuwa się hasło, że najlepszą dla kobiet sa gry nie wymagające zdolności manualnych?

Słyszałam, że już 40% graczy to kobiety - więc chyba nie jest z nami tak najgorzej :)

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2008, 20:44   

Mario to właśnie taki lekkoduch, romantyczny typ niepokorny,kobiety wiedza że je zdradza, ale są zniewolone jego awanturniczością, zawadiactwem, tym jaki jest odcięty od spraw codziennych... Mario, ach Mario <serduszka>
...........


chyba źle słyszałaś...

chodzi mi o gry oparte głównie o scenariusze, tekstowe przygodówki etc. takie które można bardzo szybko opanowąć i mają jasne zasady (arcade też, gry logiczne to samo) - takie są najczęściej ogrywane przez kobiety. Do nich nie trzeba uczyć się na pamięć kombinacji, zasad świata, zapamiętać miliarda różnych zależności, pozwalają na szybkie i intensywne partyjki.

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2008, 21:22   

Kobiety które Ja znam i grają preferują main stream - np Diablo II czy HoM&M - raczej nie przepadają za FPP, grami sportowymi, symulacjami wyścigów samochodowych.

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2008, 21:31   

Udai napisał/a:
Kobiety które Ja znam i grają preferują main stream - np Diablo II czy HoM&M - raczej nie przepadają za FPP, grami sportowymi, symulacjami wyścigów samochodowych.

O właśnie! Znam tylko jedną dziewczynę lubiąca wyścigi i jest to moja nastoletnia siostrzenica, która poza tym też grywa raczej w gry ekonomiczne czy RPG. No więc gdzie ten pociąg do hydraulika?

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 31-03-2008, 22:00   

O tak, tekstowe przygodówki zapewniają szybkie i intensywne partyjki, nie to, co te przegadane i skomplikowane multiplayerowe FPSy... tja :P

Większość znanych mi dziewczyn - graczy, które znają cokolwiek poza Simsami gra w Diablo, ew. w różne MMORPG - od WoWa przez RO po Cabala.

O żadnej zakochanej w Mario nawet nie słyszałem.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Juri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Kwi 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2008, 22:07   

Osobiście gram w niemalże wszystko, prócz gier strategicznych, w których nie kieruje się jednym bohaterem/jakąś małą drużyną, ale np. całym wojskiem.
Ale po części zgadzam się z Ari, z tego co zauważyłam w moim otoczeniu wśród żeńskiej części, Mario było kiedyś, ale tu trzeba podkreślić, że dawno temu, lubiane. I jak dyskutowałam ze znajomymi, to praktycznie każda w to grała, do dziś pozytywnie o tym wspominając. To taka typowa przygodówka, poskaczesz, zbierasz punkty, unicestwiasz małe śmieszne potworki, w sam raz żeby się zrelaksować/odreagować, a i też można do tego zawsze powrócić nie tracąc wątku.

Keii napisał/a:
Cóż, grających dziewczyn faktycznie jest dużo. Ciekawostka na końcu mnie zabiła :P

Zdziwiła mnie ta liczba, prawie 40%...
Ale często spotykam się z tym, że gdy kobieta przyzna, że gra w gry, to na początku faceta zatyka i nie może w to uwierzyć. A jak się powie, że to coś pokroju Final Fantasy czy Unreal, to tym bardziej.

Wśród moich koleżanek najbardziej popularne są rpg czy przygodówki. Z czego najczęściej na pytanie czy grałaś, pada odpowiedź: "Tak, ale nie przeszłam całego". Więc granie jest popularne, ale szybko zaczyna nudzić.

_________________
"Nie ma w tym niczyjej winy, to nie żaden błąd
Czasem, ot tak bez przyczyny trafia cię jak grom
Czasem tak bez dania racji z siłą setek rózg
Nagle ot tak przy kolacji trafia prosto w mózg."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 31-03-2008, 22:25   

Vodh o zakochanej w Mario już nie słyszałeś, bo teraz raczej innego typu faceta potrzebują kobiety :) niepokorny awanturnik ehhh. Wręcz brakuje mu tylko rozczochranych włosów, którymi wiatr delikatnie faluje przy najmniejszym powiewie. Pełnia romantyzmu by była, gdyby Mario miał jeszcze w ustach przenajpiekniejszą róże. Jakie to słodkie i cudowne!

Ja raczej z przykrością przyznaje, że spotykam dziewczyny których granie - jeśli już wystepuje - jest na poziomie snapera lub pasjansa. Ewentualnie jakaś przygodówka typu Tunguska czy Syberia, lub Simsy.

Generalnie mam poglądy jak Juri. Mogę zagrac we wszystko, ale faktycznie musze przyznać, że gier strategicznych tez zbytnio nie lubię. Sterowanie nawet w rpg zbyt dużą drużyną ilością bohaterów mnie przeraża, a co dopiero armia :/ Ale chyba ogólnie, jak dla mnie, w strategie grają nieliczni wybrani, więc może z kobietami nie jest tak najgorzej?

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2008, 22:51   

bo tu jest polska, czarna dziura i kaczogród, mówmy w skali globalnej, tam gdzie konsole nintendo są popularne, kazdy dzieciak zanim się zacznie interesowac płcią przeciwną dostaje jakiegoś gameboya od rodziców i panuje kultura grania, konsole sa powszechne, a pc służą do websurfingu, kradnięcia muzyki i pracy.


Jezli chce się analizowac branżę gier przez pryzmat polski, to naprawdę nie ma nad czym myśleć, piractwo, oczekiwanie na krążki z cidiekszyn, siedzenie na lineage i jakiś tam procent ludzi z konsolą, najczęściej playstation

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2008, 23:13   

Ari napisał/a:
tam gdzie konsole nintendo są popularne

Mówisz o krajach, w których kręcą te bezsensowne programy dla MTV i pokrewnych? To ja jednak zostanę w Polsce...

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2008, 23:21   

zostań, ja wole kraje z autostradami, solidną opieką medyczną, ubezpieczeniem, emeryturą, internetem w każdym domu, konkurencją na rynku pocztowym, produkujące wielkie gry, filmy i muzyke której słucha się na całym świecie. Mające swoje własne marki samochodów cyz telefonów, a i zarobki an poziomie takim, że bez problemu ludzi stac na to wszystko

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2008, 23:34   

Heh, też nie mam nic przeciwko temu. Rozmawiamy jednak o konsolach i rzekomo szalejących na ich punkcie dziewczynach - pod tym względem wolę jednak Polskę, gdzie jakoś nie obserwuję tego zjawiska.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 31-03-2008, 23:41   

Ari napisał/a:
Konsola Nintendo DS także zdobywa ich serce momentalnie, posiadajac ogrom gier które nie wymagają zbyt dużych zdolności manualnych.
Ari napisał/a:
chodzi mi o gry oparte głównie o scenariusze, tekstowe przygodówki etc. takie które można bardzo szybko opanowąć i mają jasne zasady (arcade też, gry logiczne to samo) - takie są najczęściej ogrywane przez kobiety. Do nich nie trzeba uczyć się na pamięć kombinacji, zasad świata, zapamiętać miliarda różnych zależności, pozwalają na szybkie i intensywne partyjki.
Rozumiem więc, że kobiety nie posiadają ani zdolności manualnych, ani nie są w stanie grać w bardziej skomplikowane gry, wymagające skupienia sie i odkrycia złożonych powiązań danego świata... A granie w platformówki jest równoznaczna z tym, że taka osoba raz - powinna być kobietą, dwa - po Diablo czy Fallouta nie sięgnie...

Informuje cię w takim razie, że 99% przedstawicielek płci pięknej, którą znam z mojego otoczenia gra w strategie, zręcznościówki, strzelanki, ORAZ w platformówki.

W związku z tym nad wyraz uprzejmie cię proszę, byś łaskawie przestał uogólniać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2008, 08:18   

IKa ale czytaj Ty całe posty dokładnie

dlaczego wrzucasz wszytskie paltformówki do jednego wora? (w Jak2 to napewno za dużo pań nie gra - nie wszytskie są user friendly) zresztą platformówki są takie jak napisałem (gry)"można bardzo szybko opanować i mają jasne zasady" - skok, cios, sios 2 i własciwie tyle :) kobiety kochają Mario przecież :P i Crasha i Spyro

Cytat:
Rozumiem więc, że kobiety nie posiadają ani zdolności manualnych, ani nie są w stanie grać w bardziej skomplikowane gry, wymagające skupienia sie i odkrycia złożonych powiązań danego świata

To Twoje wnioski

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group