FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  Następny
  StarCraft II
Wersja do druku
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-03-2010, 15:04   

Teeeż chcę...

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2010, 21:03   

Gra się bardzo fajnie, ale bywa ciężko bo dużo jest oszołomów wpadających do bazy po 5 minutach gry armią, którą nie ma jak skontrować. Trzeba się przygotować na trochę porażek i granie na maksymalnym stopniu koncentracji. Ja po 6-7 grach muszę robić przerwę, ale od dobrych 5 lat nie grałem w nic na poważnie, więc zakładam, że się odzwyczaiłem.
Sama gra to mistrzostwo. Dużo ulepszeń pierwszej części jeśli chodzi o mechanikę. Nowe jednostki i umiejętności nieźle się sprawdzają. Całość bardzo ładna graficznie, kolorowa, ale jednocześnie czytelna. Bardzo ważne jest rozpoznanie i kojarzenie jakie jednostki co kontrują, żeby móc się bronić przed tym co szykuje przeciwnik. Połowę gier przegrywam bo nie buduję czołgów (tylko od razu Starporty) i gość mnie rozwala zwykłymi marines zrzuconymi gdzieś "za kołnierz". Przekonałem się też na własnej skórze, że zarządzanie trzema bazami, budowanie kolejnych przy jednoczesnej walce na kilka frontów oraz dalszej ekspansji jest łatwe gdy robią to Koreańczycy na filmikach.

Jedyny minus: muszę grać na laptopie siostry, a wiadomo jak to jest jak trzeba korzystać z czyjejś uprzejmości żeby pograć...

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-03-2010, 13:29   

Starcraft 2 bez open bety.
Nie powiem, żebym był strasznie zdziwiony.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2010, 18:06   

http://us.starcraft2.com/features/collector/
Zawartość edycji kolekcjonerskiej.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-05-2010, 17:09   

Parę osób zapewne dostało się już do bety, więc może wpisujcie się tu, żeby ewentualnie pograć kiedyś razem.

Keii.keiician

Noob ze mnie straszny, bo w strategie zawsze byłem kiepski, ale gra na razie sprawia mi frajdę, więc pewnie jeszcze trochę pogram, żeby reportować bugi.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-05-2010, 23:31   

Dubel, ale za to z datą premiery - 27.07.2010 SC2 w sklepach.

Edit:
Czeski błąd ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-05-2010, 22:17   

Kurde, napisałem długi i ładny post po czym poszło okno przeglądarki. Zatem będzie krótko - 101 (dokładnie) gier 1v1 za mną, Starcraft 2 wymiata na całej linii, bije W3:TFT na głowę, bije oba DoWy razem wzięte na głowę, jest genialny! Jak ktoś gra w betę i ma ochotę zagrać to zapraszam, nick

Vodh.samedi

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-05-2010, 22:44   

Vodh napisał/a:
bije oba DoWy razem wzięte

No razem wzięte z pewnością, bo dwójka w tym przypadku to tylko kula u nogi dla jedynki.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 12-05-2010, 14:44   

Slova - pod względem tego, jak gra sprawdza się jako esport pewnie masz rację, natomiast pod względem grywalności moim zdaniem dwójka przebija jedynkę z łatwością. Natomiast jeżeli chodzi o rywalizację właśnie na rynku potencjalnych esportów, to chyba porównywanie Starcrafta i DoWa mija się z celem - równie dobrze można porównywać CS 1.6 i ja wiem... Serious Sama? :P

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-05-2010, 14:49   

Och nie nie nie... Ten cały automatyzm DoWII działa jedynie ujemnie na grywalność, np. nie da się ustawić jednostki tam, gdzie Ty chcesz, bo sama ucieknie za najbliższą osłonę. Im mniej automatyzmu, tym lepiej. I to dobrze, że SCII kultywuje tradycję dobrych RTSów, bo nawet C&C się zepsuło.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 12-05-2010, 15:15   

Akurat w 90% sytuacji chowanie się jednostek za osłony było bardzo dobrym pomysłem i więcej pomagało niż przeszkadzało. Bez tego korzystanie z systemu osłon byłoby bolesne. Z innych plusów - rozgrywka bez budowania baz była przyjemnie świeża, na niższym poziomie umiejętności balans dawał radę, ogólnie była całkiem fajna gra. Jak DoW jedynka przyciągnął mnie na jakieś 20 godzin, tak przy dwójce siedziałem ponad 250.


Można poprosić kogoś z moderacji o wykrojenie tych paru postów o DoWie do http://forum.tanuki.pl/tematy23/1284.htm tego wątku?

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 12-05-2010, 21:42   

A mi sie SC2 NIE podoba. Silnik graficzny, jak na gre z 2010 roku, jest przestarzaly i nieciekawy. Rasy sa niezbalansowane (lol, zergz), a sama gra przypomina mapke zrobiona w WC3TFT.

Aby bylo jasne, gdyby to byla inna gra, byloby swietnie. Jednak "Starcraft" w tytule zobowiazuje. Spodziewalem sie czegos wiecej. WC3 nadal pozostaje najdoskonalszym dzieckiem blizzarda.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 12-05-2010, 22:47   

Silnik graficzny jest efektywny i efektowny - gra wygląda ładniej od takiego Dawn of War 2 (tak, wiem że nadużywam tego przykładu, ale w inne nowsze strategie zwyczajnie nie grałem więc nie mam porównania) a działa znacznie płynniej. Jeżeli chodzi o balans, to podane przez blizzard statystyki wyciągnięte z gier graczy w platynie nie stwierdzają imbalansu większego niż 4%, wyniki showmatchy i turniejów również. Balans jest w porządku, więc bardzo jestem ciekaw źródła Twojej opinii.

Jedyne czego zergom brakuje to odrobina świeżości i zróżnicowania, a to przyznał już sam Blizzard i zapewnia, że na pewno dostaną zasłużoną porcję miłości - a przypominam, że to wciąż beta.

WC3 jest świetną grą, ale już widać, że SC2 go wciąga nosem ;P

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-05-2010, 17:25   

Vodh napisał/a:
gra wygląda ładniej od takiego Dawn of War 2

To raczej nie trudne, bo w DoW2 wszystko się świeci i sparkla.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 13-05-2010, 20:38   

Styl graficzny StarCraft II jest po prostu Blizzardowski. Nie jest to Crysis swoich czasów, ale już widzę, że ta grafika przetrwa sporo. Do tego będą przecież jeszcze dwie kolejne części, w których zapewne dopracują silnik jeszcze bardziej.

Często nawiązuję się do grafiki. Ja chciałbym zwrócić uwagę na doskonały soundtrack dwójki. Po prostu czuć w nim profesjonalizm. Trzeba pochwalić Zamieć, za to że odważyli się stworzyć całkiem nowy styl do kultowych piosenek dla każdej z ras.

Nie zapominajmy też o Galaxy Edytor, który jest kolejnym potężnym atutem gry. Już widzę mnogość dodatkowych minigierek, z którego słynęła jedynka czy Warcraft 3.
Tutaj jednak z próbek:
http://www.youtube.com/watch?v=n3dNQbYWZ80&feature=player_embedded
Wybrałem akurat tą mapę, bo przy okazji można spojrzeć na szczegółowość grafiki.

Jest jednak jeden minus nowego StarCrafta. Niektóre jednostki są po prostu zbyt trudne do zauważenia. Często mam problem z lokalizacją duchów przeciwnika. Często nawet nie wiem o jego istnieniu aż do ostatniej chwili (czyt. puszczenia EMP). Jest to bardzo irytujące, w szczególności, że przejrzystość

ID:
kic.skvader
Zapraszam do rozgrywki co śmielszych. Nie martwić się. Przeciw słabszym po prostu wybiorę inną rasę.

PS. Dołączam się do prośby Vodha.

_________________
"Zaczynałem jako zwykły zegarmistrz, ale zawsze pragnąłem osiągnąć coś więcej." - Lin Thorvald


Melior Absque Chrisma
Pierwszy Epizod MACu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 14 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group