FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  Następny
  StarCraft II
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-05-2010, 20:09   

kic napisał/a:
Styl graficzny StarCraft II jest po prostu Blizzardowski. Nie jest to Crysis swoich czasów, ale już widzę, że ta grafika przetrwa sporo. Do tego będą przecież jeszcze dwie kolejne części, w których zapewne dopracują silnik jeszcze bardziej.


Muszę się zgodzić (!!!) z Kic-em. Nie pamiętam gry Blizzard, która miałaby w momencie swego wyjścia grafikę na czasie. Warcraft był mocno spóźniony w stosunku do gier z roku 1995. Warcraft II na tle pierwszego Comand and Conquer również nie błyszczał. Diablo było ok, ale już Diablo II było mocno za swoją opoką. Także Starcraft na tle częściowo trójwymiarowego Mytha (te gry dzielą dni) wypadał dość słabo. Warcraft 3 stanowił powrót do epoki kartonowych pudeł, w chwili, gdy standardem była już realistyczna grafika 3D. Tak więc: styl jest jak najbardziej blizzardowski.

Co nie zmienia faktu, że mi ta grafika się podoba.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 13-05-2010, 22:21   

Norrc napisał/a:
A mi sie SC2 NIE podoba. Silnik graficzny, jak na gre z 2010 roku, jest przestarzaly i nieciekawy. Rasy sa niezbalansowane (lol, zergz), a sama gra przypomina mapke zrobiona w WC3TFT.

Rasy są nie do końca wyrównane bo to BETA. W jedynce balans zajął kilka dobrych lat. Na początku też były ogromne luki. Obecnie wg statystyk Blizzarda w każdej możliwej kombinacji walk jest zaledwie mniej niż 5% różnicy w liczbie wygranych walk po każdej ze stron. Celem jest 1 albo 3%, nie pamiętam już. Nie brakuje wiele. Trzeba wziąć pod uwagę, że Blizzard cały czas rozdaje klucze do bety i dostaje je masa ludzi, która nie umie grać. W starciu z kimś kto ma choćby podstawowe strategie opanowane wymięka od razu. Im dalej tym będzie lepiej bo ludzie będą coraz lepsi, jak system lig zacznie porządnie działać to będą grać z ludźmi o podobnym poziomie, część się wykruszy i ogólnie będzie git. Poza tym mieliśmy już 10 patchów, które stopniowo usuwają wszelkie

A grafika jest spoko. Nawet pomimo tego, że to 3d i jest bardzo kolorowo jest całkiem czytelna. Jedyny problem to Zergi. Słabo widać kolorki. Poza tym tu nie chodzi o zakatowanie komputera tylko, żeby było w miarę ładnie, ale przede wszystkim funkcjonalnie.
kic napisał/a:
Często mam problem z lokalizacją duchów przeciwnika. Często nawet nie wiem o jego istnieniu aż do ostatniej chwili

Pro tip: bywają niewidzialni :D

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-05-2010, 22:46   

Dembol napisał/a:
Obecnie wg statystyk Blizzarda w każdej możliwej kombinacji walk jest zaledwie mniej niż 5% różnicy w liczbie wygranych walk po każdej ze stron. Celem jest 1 albo 3%, nie pamiętam już. Nie brakuje wiele. Trzeba wziąć pod uwagę, że Blizzard cały czas rozdaje klucze do bety i dostaje je masa ludzi, która nie umie grać.


Jeżeli korzystasz z tych statystyk które ja widziałem, to one były wyciągane z gier platynowych graczy, czyli z próbki znacznie węższej nawet niż "te lepsze 50%".

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 13-05-2010, 23:20   

Cytat:
Pro tip: bywają niewidzialni :D

Boskie w tej nieczytelności jest to, że nie ma nawet sensu cloackować ducha.
Sytuacja hipotetyczna:
- 50 marinów
- 20 maruderów
- 10 medivaców
- 2 duchów

I tak ta cała kupa maszeruje sobie przez mapę, a duchy w jej środku, tuż pod medivacami. Ja łapie się za głowę, gdy dostaje EMP - gdzie te duch?! W chwili słabości trzymam "alt"(wyświetlanie pasków życia ORAZ energii), "o są" - myśl po ich zlokalizowaniu. "FU" - kolejna myśl, gdy nie da się bezpośrednio w nich trafić, bo są pomiędzy wojakami i do tego dalej pod flotą powietrzną.

Ta jednostka po prostu jest niezauważalna w grupie marinów/maruderów. Posada podobną wielkość i prędkość poruszania. To nie HT, który majestatycznie i leniwie sobie lewituję, zajmując 2x miejsce zeta.

Osobiście ja tam nie mam nic do balansu. Jak dla mnie już teraz jest bardzo dobry. Oczywiście są problemy na niższym poziomie gry, ale w platynie tego nie widać. Zauważyłem, że Void Ray'e po prostu miotą słabych i średnich graczy. Ich siła w rękach już średnio zaawansowanego gracza jest olbrzymia. Wiele osób narzeka na zerga, że za słaby oraz na Tossa, że za silny. Moim zdaniem tak nie jest. Prawda, to Toss dalej ma najbardziej wydajne wojsko, ale też bardzo wrażliwe na własne słabości. Terran jest uniwersalną nacją. Natomiast zerg potrafi szybko skontrować każdy atak przeciwnika. To właśnie zdolności przystosowawcze zerga dają mu przewagę. Do tego jednak wymagany jest skill i doświadczenie.

Przy okazji. Dziś wyszedł kolejny Patch. Zergom znów wielką "krzywdę" zrobili. Roache od teraz zajmują 2 miejsca, nie jeden. Ludzie naglę zaczęli lamentować "bo w co teraz mam iść zergiem". Mnie jedynie zaskoczyło to, że tak długo z tym zwlekali. Przecież Roach jest siły zealota, a jak wiemy on wymaga właśnie 2 miejsca.

PS. Vodh, te statystyki często są aktualizowane?

_________________
"Zaczynałem jako zwykły zegarmistrz, ale zawsze pragnąłem osiągnąć coś więcej." - Lin Thorvald


Melior Absque Chrisma
Pierwszy Epizod MACu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-05-2010, 23:36   

Te statystyki pojawiły się raz i ostatnio już nie potrafiłem ich odkopać, inna sprawa że nie kopałem za darmo. Blizz je trzyma i pewnie ma aktualizowane dowolnie często, natomiast nie wiem czy wypuścili je do ludzi więcej niż raz.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-05-2010, 21:17   

Na razie koniec zabawy:
Cytat:
StarCraft II's multiplayer beta is nearing its end and will shut down May 31.

Pozytywna strona:
Cytat:
According to a post on the official Battle.net forums, Blizzard plans to "bring the beta test back online for a couple of weeks prior to the game's launch to complete our testing."

Źródło.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2010, 21:23   

...zamykają z końcem maja? to po co dziś wysłali mi invitkę?

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-05-2010, 21:34   

Może chcą się z ciebie ponabijać?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-05-2010, 21:35   

Żebyś mógł potestować przez dwa tygodnie?
To wcale nie jest mało czasu, szczególnie że RTS nie wymaga trenowania postaci, jak MMO, żeby sprawdzić cały content.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-05-2010, 02:44   

Dobra wiadomość:
Cytat:
Originally set to end on Monday, May 31, Blizzard is extending the StarCraft II beta test until Monday, June 7, in order to prepare for the final round of beta testing. Whatever, more StarCraft II!

Źródło.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-07-2010, 07:52   

Cytat:
StarCraft II Beta Phase Two Begins

The second phase of the StarCraft II: Wings of Liberty beta test is now underway. We're delighted to invite you back to the battlefield and hope that you will join us through July 19 for more terran, protoss, and zerg action.

As stated previously, all data from beta phase one has been reset. This inc...ludes characters, match history, ladder rankings, and achievements. Beta participants will therefore need to recreate their characters and, if joining matchmaking games, complete a new series of placement matches.

We thank you for all the feedback you provided during phase one and are excited to hear about more of your experiences in phase two. Welcome back to beta, and we'll see you on http://Battle.net/!

W końcu :)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-07-2010, 00:58   

Parę ochłapków dotyczących single playera. Zapowiada się smakowicie - nie żebym miał co do tego wcześniej jakieś obawy.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-07-2010, 06:21   

Vodh napisał/a:
Zapowiada się smakowicie

W końcu muszą zrobić ludziom smaka, aby kupili kolejne dwie części po 200 PLN...

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-07-2010, 06:46   

Gier jeszcze nie znajduje, ale ogólnie beta ruszyła. I co? I patrzę na ikonki - pod portretami mamy imiona należące do sportretowanych osób, które można wybrać na avatar do profilu.



Szkoda, że nie Komorovsky

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 10-07-2010, 09:12   

Vodh - to pewnie ten Kachynsky który służył wcześniej w armii Świętego Imperium Brittanii pod bodaj Cornelią.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 14 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group