FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  Z jaką klasą postaci mógłbyś się utożsamić

Jaką rolę w drużynie chciałbyś pełnić?
Wojownik
13%
 13%  [ 11 ]
Paladyn
7%
 7%  [ 6 ]
Czarodziej
30%
 30%  [ 26 ]
Uzdrowiciel
4%
 4%  [ 4 ]
Złodziej
13%
 13%  [ 11 ]
Bard
9%
 9%  [ 8 ]
Strzelec
8%
 8%  [ 7 ]
Maskotka/element komediowy
13%
 13%  [ 11 ]
Głosowań: 84
Wszystkich Głosów: 84

Wersja do druku
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 11-05-2009, 19:48   

Zaznaczyłem tego nieszczęsnego Strzelca, choć tu raczej przez to rozumiem Łowca/Tropiciel. Całe życie spędziłem w niezwykle malutkiej mieścinie gdzieś w głuszy, gdzie nie ważne gdzie się nie będzie i nie spojrzy i tak będzie się góra 50 metrów od ściany lasu. Wiec kocham naturę wśród której praktycznie się wychowałem. Więc jako łowca trzymał bym się na uboczu, gdzieś w leśnej chatce, żyjąc spokojnie, tresując małego wilczka i pomagając tak zagubionym podróżnikom jak i leśnym stworzeniom jeśli zajdzie taka potrzeba. W mieście tez bym z rzadka bywał, bo całkowicie aspołeczny nie jestem, a głównie chyba tylko po to by wychylić coś ze znajomym wojownikiem, tudzież magiem-alchemikiem i pożartować trochę, a i może jakąś dziewkę poderwać (nie nie, raczej odzianą w skórę wojowniczkę, tudzież czarodziejkę, bo czemu zaraz miał bym pić tylko z facetami) . No i idąc trochę dalej tym de dekowym wyznacznikiem, podoba mi się styl walki dwoma mieczami, chodź od łuku nie stronie. A charakter bardziej neutralny-dobry.

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-05-2009, 21:41   

Paladyn. Nie ma to wielki kloc stali z jeszcze większą tarczą(lub zweihaderem) który jeszcze gada naokoło o prawości i sprawiedliwości.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
R2D2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 11-05-2009, 22:40   

Niemal każdą grę RPG przechodziłem wszelkiego rodzaju wojami. Ostatnio bieguny się odwróciły, i najczęściej pogrywam magami, lub kombinacją maga i wojownika.

_________________
Knights Who Say Ni!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 22-05-2009, 15:27   

Miałam dylemat pomiędzy czarodziej a złodziej... Skradanka i czary-mary to moje ulubione taktyki... Może być Czarozłodziej? A trudno... Abrakadabra proszę!

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2009, 20:08   

Jak zwykle Czarodziej. Mistycyzm, tajemniczość i niezrozumiała przez innych potęga magii, zwana Sztuką. Miło jednym słowem wymazać kogoś z rzeczywistości :). Zresztą, w każdym systemie fantasy i RPG mag to mój pierwszy i ulubiony wybór. Charakter naturalnie zły, albo neutralny :). No i ten klimat. Zwiewne szaty z kapturem, tajemnicze słowa, alchemia itp. Ech, no aż mi się chce grać :P

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Xavi Płeć:Mężczyzna
Barcelona, kurtyzano!


Dołączył: 17 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2012, 14:13   

Hm, jeśli idzie o klasy, to zawsze mam kilka pomysłów, więc wybieram taki, który najlepiej się uzupełni z resztą. Lubię się wczuwać w różne role, więc nie mam z tym kłopotu. Co do tego co się robi, to czasami lubię specjalnie palnąć jakąś głupotę, żeby wprowadzić trochę zamieszania i uatrakcyjnić rozgrywkę. Czyli jak mamy siedzieć spokojnie w karczmie i nic nie robić to można dać komuś w mordę i się zrobi ciekawiej :P Jeśli rozgrywka przymula to staram się właśnie tak robić.
Najczęściej z profesji staram się być wojownikiem z milionem sztuczek w zanadrzu - jakieś trucizny, jak się da to może proste czary, walka na dystans i z bliska. Taki typek do wszystkiego i do niczego :P
Choć najzabawniej kojarzy mi się postać prostytutki-złodziejki, która zawsze starała się okradać klientów. :P

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ZAxI8VkKK4k
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-05-2012, 02:14   

@Xavi

Polecam lekturę pierwszego posta.

Ysengrinn napisał/a:
Zakładając, że żyjemy w świecie fantasy, zakładając, że zamierzamy udać się na quest - jaki archetyp postaci uważacie za najbardziej pasujący do Waszego charakteru i osobowości? I nie, temat nie służy do wymieniania czym się grało w grach, X, Y czy Z. Chodzi o określenie postaci z którą się moglibyście się utożsamić.

(podkreślenie ode mnie)

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
dawidfy Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Maj 2012
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2012, 14:02   

Moim wyborem byłby złodziej. Napewno z powodu skradania się i okradania delikwenta zanim by się zorientowal ;p . Biorąc pod uwagę moje nawyki do żartów to ,jako złodziej okradłbym np. wojownika z kasy i zwinąłbym mu pasek od spodni. Wtedy wyskoczyć przed niego z zawołaniem by mnie złapał ;P.
Naturalna kolej rzeczy spodnie spadają on się przewraca a zabiłbym go może ja albo jak przez tą sytuację ze spodniami spadłby ze skarpy xD.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kayuuri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Maj 2011
Skąd: z Łodzi
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2012, 18:44   

Gdybym miała wybrać z tych wszystkich profesji to byłabym uzdrowicielką. Dzięki zdolnościom uzdrawiającym, pomagałabym swojej drużynie, dzięki czemu zawsze czułabym się potrzebna. Ponadto nie musiałabym dokonywać brutalnych rozbojów czy ataków. Stawiam na niesienie pomocy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soverign Płeć:Mężczyzna
Twój pan i władca.


Dołączył: 29 Lip 2012
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2012, 19:11   

A gdzie Death Knight? Rycerz, Champion Śmierci.



http://www.dandwiki.com/wiki/Death_Knight_%283.5e_Class%29#Lawful_Evil

The First Allegiance is to Death, not Life. The first allegiance demands that the Deathknight show no mercy in combat. He strikes to kill, always. The first allegiance also demands that the Deathknight take no special care to stave off the death of others. A fallen comrade is considered weak, thus useless to the group and party. Incidentally, these, together, make it very hard to take prisoners. Deathknights often will make a point of murdering those who they've "only" incapacitated, though this is not always a rule.

The Second Allegiance is to Undeath, and its Glory. The second allegiance demands that a deathknight further the cause of undeath. If the undead are rampaging, he takes command. Deathknights do not oppose the undead without due reason (i.e. the undead being itself is opposing death and undeath, or harming the cause of death and undeath).

The Third Allegiance is to Honor, as it lasts for all of Eternity. The third allegiance demands that a deathknight be honorable. In this, his word is his bond, once sworn he shall uphold it so long as his trust is not broken, even against his convenience. After all, the undead live forever. An additional ramification is that many deathknights contract themselves to limited durations, aware of the possibility of rising as undead themselves and being still sworn to their bond. Deathknights also are very keen to exact vengeance for slights against them, or return favors for previous kindnesses. Honor demands it.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zigur Płeć:Mężczyzna
Rias' Knight


Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Katowice
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2012, 17:14   

Zdarzyło mi się parę razy zagrać łotrzykiem ale jakoś nigdy mnie to nie wciągnęło, granie zbrojnym nie jest dla mnie bo nie przepadam za robieniem z siebie żywej tarczy ;P Za to granie wszelkiego rodzaju postaciami parającymi się magią jest tym co uwielbiam ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9450161
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 07-08-2012, 18:18   

EDIT=

Dobra, ponieważ najwyraźniej dotychczasowy tytuł był niejasny i wprowadzający w błąd zmieniam go na bardziej jednoznaczny.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Yaiba198989 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2012, 19:15   

Wybrałem Woja bo tak

Bo Kensei to taki wojownik

:) poza tym wolę machać jakimś mieczem a niż rzucać jakieś zaklęcia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crescentia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 13 Sie 2012
Status: offline
PostWysłany: 13-08-2012, 22:34   

Na pewno odpadają postacie, które walczą z bliskiego dystansu. Nie mogłabym zabić człowieka tak bezpośrednio. Wbić miecz czy też nóż, a potem go wyciągnąć, jakby nic się nie stało. Dlatego w sumie zostały mi trzy postacie: czarodziej, uzdrowiciel, strzelec i w sumie tymi postaciami najczęściej gram. Teraz sprawa zaczyna się komplikować. Nie wiem, która z tych klas najbardziej do mnie pasuje. W sumie wolę być zwyczajnym pomocnikiem. Osobą, bez której drużyna na pewno by się nie rozsypała, ale która bardzo pomaga. Czyli najpewniej zostałabym uzdrowicielką. Bardzo dobrze, bo nie lubię rzucać się w wir walki. Przytoczę też cytat z Wiedźmina, który utkwił mi w pamięci:
Geralt napisał/a:
Łatwo zabija się z łuku, dziewczyno. Jakże łatwo spuścić cięciwę i myśleć, to nie ja, nie ja, to strzała. Na moich rękach nie ma krwi tego chłopca. To strzała zabiła, nie ja.

Właśnie dlatego wolałabym łucznika od wojownika, choć to raczej tchórzliwe.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luksor45 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Lis 2013
Status: offline
PostWysłany: 19-11-2013, 09:39   

Wybrałbym złodzieja. Oczywiście nie ze względu na to jak brzmi tylko na system walk bo ukrywanie się w cieniach, ataki z zaskoczenia i posługiwanie się sztyletami oraz wszelkiego rodzaju trucizny to jest coś ;d Ale widzę, że najwięcej głosów ma czarodziej czemu się też nie dziwię ;d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group