FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Apokalipsa - czyli dzieło Drzumy!
Wersja do druku
Drzuma Płeć:Kobieta
Mistrzyni Sarkazmu


Dołączyła: 16 Cze 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2008, 14:18   Apokalipsa - czyli dzieło Drzumy!

Więccc... tak, tak wiem - "dwójka bęc"...
^^'
Zacznę jeszcze raz:
Mam zaszczyt... yyy.. to też nie <skreśla>
... hmm... wiem!
Szanowni Tanukowianie o.O' <zamazuje markerem>
=='
Mniejsza ze wstępem xP Wstawię tu, co jakiś czas te moje - pożal się Panie - pracki, ale większość z nich zobaczycie na: www.drzuma.deviantart.com ^^'

Jeśli chcesz zobaczyć obraz w powiększeniu to kliknij na niego :3







To tyle lepiej bo niektórzy dostaną apopleksji od tego brzydactwa XD

_________________
"Postatem obscuri lateris nescitis"

Makabryczne poczucie humoru - 1 miejsce
Królowa Sarkazmu - wyróżnienie

"Świat jest jak jogurt z makiem - nigdy nie wiesz kiedy się przeterminuje!!" xD

Drzuma =/= Dżuma
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5768010
Ferret Płeć:Mężczyzna
Kawaii desu~


Dołączył: 13 Maj 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2008, 11:50   

Strasznie mi się podoba ten drugi obrazek (tylko strasznie wyraźnie widać piksele pojedyncze ^^"). Może i to nie jest najwyższy poziom, ale na pewno dużo wyższy niż mój (cóż, ja nie umiem rysować w ogóle, ale nevermind xD). W każdym razie ten wilczek bardzo mi się podoba.
Co do tej pierwszej strony komiksu to moje uwagi:
-kolorowanie ^^", ale jak czytałem, szukasz kogoś do tego, więc - ganbate! xD;
-głowa wilka na tym drugim rysunku (3 kadr) - to chyba przez to, że szyja wyszła taka szeroka, tak sądzę ^^;
-pyszczek na ostatnim kadrze, nie wiem dlaczego... ale coś mi w nim nie pasuje;
-można by wycentrować wszystkie teksty i użyć różnych czcionek, ładniej by wyszło ^^!
Ale ogólnie bardzo fajnie xD.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2925549
Drzuma Płeć:Kobieta
Mistrzyni Sarkazmu


Dołączyła: 16 Cze 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2008, 21:34   

Co do pixeli wilczka to jest to mój pirwszy rysunek świeżym i zielonym (obecnie już starym) tabletem XD na dokładkę w paintcie XD yeahhh XD
W komiksie też widać pixele mocno jak się przyjrzeć XD lecz cóż... kolorowanie jak i tekst to nie moja mocna strona... tekst angielski lepiej wyszedł a kolory wilczkom żem machnęła coby ludzie odróżniali je i wiadomo mniej więcej było jakie z nich natura dziwactwa zrobiła (lol) ^^

Ano co do tego to widać ujawnia się mój skryty talent... XD bo któż potrafiłby narysować faceta siedzącego na krześle z tyłkiem większym od głowy? i to jeszcze zgrabny sportsmen rzekomo! XD wystarczy, że na kilka minut odrywam się od rysunku i wuala! ^^'' XD

tak... mi w tym ostatnim też ale też nie wiem co ^^' miałam cichą nadzieję, że ktoś mi w końcu powie XD

ja tam angielskie robię starannie z uczuciem, że tak walnę, ale polskie... cóż to prawda, że polski język to piękny język (ten stary - nie łacina podwórkowa XD), ale cóż ^^' jakoś angielski lepiej się w komiksach klei XD


ogólnie ja chylę czółko i dziękować ^^ <schylone czółko rąbnęło w blat stołu> ajjj ;_; boli
<głaszcze opuchnięte czółko> I pamiętaj! Rysowanie ty miejesz we krwi! (cytuję z Timona i Pumby XD "Taniec ty miejszesz we krwii") Każdy potrafi rysować ale każdemu inaczej wychodzi dzięki czemu każde prace są inne ^^ Tak więc każda praca na swój sposób - nawet dzieci z przedszkola - jest dobra :3 I każdy ma inne powody... ja np. nie uważam by posiadanie talentu do rysowania było kiedykolwiek napisane w scenariuszu życia mej skromnej postaci, jako, że używam tego niezwykle skromnego przybytku jedynie po to by odreagować po wielu godzinach szkolnych lub pisaniu... bo ja raczej na pisanie niż rysowanie nastawiona o.o
^^' hyh i się rozgadałam XD klops

_________________
"Postatem obscuri lateris nescitis"

Makabryczne poczucie humoru - 1 miejsce
Królowa Sarkazmu - wyróżnienie

"Świat jest jak jogurt z makiem - nigdy nie wiesz kiedy się przeterminuje!!" xD

Drzuma =/= Dżuma
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5768010
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group