FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
kropla Płeć:Mężczyzna
Mykoidalny tentakl


Dołączył: 25 Cze 2006
Skąd: Suchedniów city
Status: offline
PostWysłany: 18-07-2006, 13:20   

Ouran High School Host Club! :):):)

Ta piekna seria osladza mi fakt, ze przez tych spoconych facetow ganiajacych za pilka przestali puszczac nowe odcinki drugiego sezonu AMG...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1148869
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 18-07-2006, 15:17   

E tam, gadasz ;)
Dziś rano sarpal z guuchanem puścił 10 epek do distra.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
kelawerde Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 18 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 18-07-2006, 19:28   

Zacząłem Texhnolyze (4 odcinki na razie) i zacząłem po raz setny Berserk. Może odkurzę jeszcze Chrno Crusade :D

_________________
"Mimo iż jest wiele ścieżek
U podnóża góry
Dopiero Ci co osiągną szczyt
Zobaczą ten sam księżyc"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martinez Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Sty 2006
Skąd: Zawiercie
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2006, 03:00   

Skończyłem Scrapped Princess - nie lubie zbytnio opisywać w samych superlatywach jakiegoś tytułu, ale SP nie pozostawia mi innego wyboru - no po prostu miodzio:3

Teraz może wezme sie za dokończenie Tsukihime (oglądane strasznie na raty), albo Texhnolyze.

_________________
Nawet małpy spadają z drzewa.

Utkneła w nieskończonej pętli powtórzeń, a on jest idiotą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5540199
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2006, 11:54   

Hmm, ja z kolei sporo rzeczy na raz oglądam ostatnimi czasy.

- Fantastic Children gdzieś tak do połowy
Cytat:
Dlaczego mam wrażenie, że zaraz zaczną się pojawiać kręgi w zbożu 0_0

- kończę Rozen Maiden
- na bieżąco NANA (ParaKissa jak dla mnie zmasakrowali, ale TO jest genialne!)
- na bieżąco Ouran
- od czasu do czasu Bleach, ale ostatnio dałam sobie spokój, zaczął mnie już wkurzać ten filler

A tak na przyszłość zaopatruję się w Gitsa Stand Alone Complex i Nishi no Yoki Majo.

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-07-2006, 15:55   

Wrażenie jest dość trafne, bo to zabawa akurat z tą konwencją. Na szczęście to nie jest aż tak tandetne.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2006, 19:39   

Okey skończyłem przedwczoraj całego Triguna - i był moim zdaniem świetnym kawałkiem przygodowo - komediowo - dramatycznego anime, świetne postacie Vash dla mnie jest od dzisiaj archetypem idealisty i romantyka rodem z M&A , a pastor Nicolas Wolfwood tez jest kawałem świetnego bohatera (dodatkowe punkty za jego bardzo nie typową broń)...

Teraz biorę się na Kino no Tabi którego do tej pory nie udało mi się zobaczyć z powodu problemów technicznych (pierwszy raz miałem problem z odtrawrzaniem plików .ogm :/ )

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 24-07-2006, 16:16   

Dziecko udaje, że ma podzielną uwagę:
* NANA - zgodna z mangą, ale to zdecydowany plus, nawet dla tych, którzy mangę znają już na pamięć (chyba... <patrzy na pewną osóbkę wymownie>). Tylko czemu, ach, czemu Blast i Trapnest nie grają nic poza nieszczęsnym openingiem i endingiem? Jednego i drugiego fajnie się słucha, OK, ale jak tak dalej pójdzie...
* Ouran - jaki jest, każdy widzi :>
* Saiunkoku Monogatari - evil Vannyś nawrócił. Piiisk! Jaki toto ma miły klimat! A jakich kochanych bohaterów (nie, nie dlatego, że bizoniastych), a nawet główną bohaterkę sympatyczną... Niby takie spokojne, płynie sobie wolno, a wciąga jak odkurzacz.
* Full Metal Panic - nie wiem... Dopiero parę odcinków widziałam, więc jeszcze nie do końca toto czuję. Ale *coś* w sobie ma. Chyba postacie.
* i zaraz... zaraz... zaraz zacznę Gokudo! <ściiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisk GoNika>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 24-07-2006, 17:58   

Niemożliwe, w końcu oglądasz którąś z serii jaką Ci wysłałam :P XDDD

Anyway... Coyote Ragtime Show. Hahahaha, takiego właśnie shounen innego niż wszystkie które wychodzą w chwili obecnej mi było trzeba - klimat s-f, główny bohater który ma koło 40 chyba XD (co za suprajs po tych wszystkich piętnastolatkach) i który mówi o gothic lolitach że są "w złym guście"... Chyba znalazłam nową ulubioną serię XD

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
dr_eddker Płeć:Mężczyzna
()==[::::killa!::::>


Dołączył: 04 Lip 2006
Skąd: inąd....
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2006, 13:15   

W tej chwili oglądam Chobits (jestem przy 20 ep. i jak narazie jest to jedna z lepszych anime jakie oglądałem)...... moze być teraz :D


Ostatnio zmieniony przez dr_eddker dnia 25-07-2006, 17:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9086027
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2006, 15:28   

Jako że FMA naprawdę jest straszliwie nudne, dziecko znowu zrobiło sobie małą przerwę, która zaowocowała obejrzeniem kolejnej całej serii w międzyczasie tak zwanym xD

Samurai Champloo - dobre. Bo ma to coś, co trzyma widza przy ekranie. Bo bohaterowie może i zachowują się dziwnie, ale jak dla mnie są zwyczajnie dopasowani do realiów, w jakich żyją... Bonus dla Fuu za żywe trupy - jak ja dawno nie widziałam reakcji tak zdrowej, naturalnej i pięknej xD

Szkoda tylko, że od samego początku nietrudno się domyślić, kim jest ten tajemniczy samuraj. I że zbyt często bohaterom udaje się uniknąć losu, który spotkałby ich z pewnością gdyby nie fakt, że są głównymi postaciami. Przykład? Nieszczęsna Fuu porywana/sprzedawana jest tyle razy, a w zasadzie nikomu nie przychodzi nawet na myśl by skorzystać z okazji posiadania ładnej nastolatki... Ale może to po prostu za dużo hamerykańskich superprodukcji... ^^;
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
xan Płeć:Mężczyzna
Siakis taki jom.


Dołączył: 25 Lip 2006
Skąd: Warszał
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2006, 15:06   

Ka_tka Champloo bije wszelkie rekordy u mnie, jest porostu genialne.
„Bonus dla Fuu za żywe trupy - jak ja dawno nie widziałam reakcji tak zdrowej, naturalnej i pięknej xD”
No ładnie.

„.. Ale może to po prostu za dużo hamerykańskich superprodukcji... ^^;”
Wydaje mi się, że nie … Może po prostu byli bardzo spokojni i zaspokojeni hym ?

Ja się pochwalę co teraz oglądam i oglądałem w niedalekiej przeszłości.

Bleh:
Naruto -- > nudni się zrobili japońscy twórcy.
Bleach -- > nie tak nudno ale jednak.
Skończyłem szczęśliwie Inu Yashe

A oglądam Maburaho, całkiem przyjemna komedyjka, ale nic porywającego. Niby to też drama ale to tylko pogłoski, siane przez opozycje. Ładne bohaterki, „troszku ecch” . Coś czarują coś, ściemniają. …

Po przemyśleniu tego, nie polecam, no może po odcinku raz na jakiś czas dla relaksu.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2550725
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-07-2006, 18:21   

Yes! Yes! Yes! Wreszcie ten 10 Black Lagoon! Już myslałam, że Shinsen na dobre wziął się za Blood+ i wszystko inne olewa całkowicie v___v
Jak pięknie, że to fighting meido w końcu sobie poszło, wkurzała mnie niesamowicie. Najlepszy moment? 'spotkały się trzy najbardziej przerazające kobiety świata'. A Balalajka ma Wejścia Smoka [TM]

Może 11 odcinek wypuszczą szybciej? Nie bedzie trzeba czekać miesiąc?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-07-2006, 18:36   

41 Eureka seveN
To anime ma jak na razie wszystko co potrzeba by trafi do mojej pierwszej piątki:
Świat którego nie znam, nie rozumiem i rozumie nie chce bo za fajny.
Bochaterów którzy dają się na pierwszy rzut oka lubic.
Fabułę nie za głęboką ale jednak nie płytką. Tak w sam raz.
Wątek poboczny bardzo ladnie zarysowany a później pozostawiony do wyobraźni [to czasem plusy, ale tylko czasem]
Głównego złego tak głupiego że bardziej byłoby zwyczajnie trudno.
I fajne efekty.

A 41 w dodatku był taki cieplutki... A ja już myslałam ze zacza się angst. Ale nie!
A raczej jeszcze nie... =='

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
woocio Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Lip 2006
Skąd: Opole
Status: offline
PostWysłany: 27-07-2006, 10:36   WITAM !

Po pierwsze Kon'nichi wa ;] jestem tu pierwszy raz, więc wypada się przywitać.

W zasadzie jestem tu trochę przez przypadek, ale jak już trafiłem na forum Tanuki to postanowiłem na nim zostać ^^ (mam nadzieję jak najdłużej). Jeśli chodzi o Anime, to miałem paroletnią przerwę spowodowaną najpierw końcówką studiów, a potem pierwszą pracą. Treaz wracam w glorii i chwale i nadrabiam zaległości, poznaję nowe trendy ;) i nowych przyjaciół.
Żeby nie było, że bawię się w offtopowego trolla oto lista animków, które ostatnio badałem lub badam nadal :

Mai-Otome - kurcze, może nie jest to mistrzostwo świata, a już na pewno nie ambitna produkcja, ale przypomniała mi dawne czasy spędzone przed telewizorem, oglądając na polsacie Sailor Moon ;P (był czas, że w szkole 90% ludków oglądało ten na tamten czas egzotyczny serial). Wesoło, czasami z podwójnym dnem. Inna bajka SOUNDTRACK jest świetnie zrobiony i w zasadzie ostatnio słucham go Non-stop czekając na kolęgę żeby odkopał płytki z Mai Hime ^^.
Tokko - zupełnie inna historia, już nie takie słodkie ;p , pierwsze co mnie ruszyło to opening, niby po angielsku, ale klimatycznie ... pasuje super. Historia rozwija się ciekawie, na razie do 6 odcinka nie uświadczyłem nudy. Klimaty demonów i nie równej (tia ...) z nimi walki + powoli rozwijający się wątek fabulary to jest to.
Ergo Proxy - najcięższy kaliber jak na razie, po obejrzeniu pierwszego odcinka zobaczyłem nową wersję Blade Runnera, ale to na razie za malo żeby oceniać całą serię. Mroczne technoklimaty bardzo mi pasują.
Witch Blade - na razie czeka na swoją kolej ;] , ale według słów kolegi bardzo przyjemne.

Pozdrawiam i do następnego !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3382513
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 75 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group