FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2005, 15:17   

Na złagodzenie doznanego szoku (TO jest MOJA szkoła?! TO jest MOJA klasa?!) oglądam School Rumble. Zadziwiające jest to, że na razie gagi mnie niespecjalnie śmieszą, ale mimo to ogląda się przyjemnie.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2005, 20:39   

A ja mam na bieżąco

- Bleach - następuje ta niebezpieczna chwila, kiedy retrospekcje zaczynają być ciekawsze od fabuły, mam nadzieję, że to chwilowe

- Honey & Clover - zapowiadało się dobrze, teoretycznie lubię statyczne serie, w których niewiele się dzieje, ale okazuje się, że jednak w każdym gatunku co za dużo, to niezdrowo

- Moeyo Ken TV - byłoby bardzo fajne, gdyby to coś, co powinno być pomysłem na jeden odcinek, nie stanowiło osi fabuły... Poza tym zabawne i ładne

- Emma - po pierwszych 4 odcinkach - mocna 9. Epoka wiktoriańska narysowana rewelacyjnie, muzyka piękna, animacja perfekcyjna. Ale więcej chyba nie będzie, bo jednak widać, że scenariusz pisano współcześnie...

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2005, 21:00   

Cytat:
- Bleach - następuje ta niebezpieczna chwila, kiedy retrospekcje zaczynają być ciekawsze od fabuły, mam nadzieję, że to chwilowe

Ave, taka jedna sprawa, tam chwilowo sa same retrospekcje, ale naszczescie w 47 juz sie koncza, i tez jest w miare ciekawie chociaz tylko budowanie napiecia....tak wiem....juz nie spoileruje:P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2005, 07:59   

A ja w końcu zacząłem oglądać Tylora :P.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-09-2005, 19:54   

Obejrzałam wczoraj Midori no Hibi. Całkiem lekka komedyjka z zabarwieniem paranormalnym [bo JAK nazwać to, czym przez większość serii Midori była?]. I z atmosferką, co jest evil i ma oczka^^ [nie mam pojęcia, o co z tym na zjeździe chodziło, ale idealnie pasuje do wyglądu sklepu z ubrankami...]. Ogólne wrażenie: kawaii! I strasznie szybko się oglądało.

I zasysam właśnie 19 Tsubasę. I czekam na 16 Trinity Blood. Nadal.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rafal Płeć:Mężczyzna
Mroczny Kosynier


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: AnimeDream.boo.pl - Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2005, 20:23   

Ja na tą chwile rozkoszuje się Cowboy'em Bebop'em no i oczywiście Siedmioma Samurajami na AXN (dzisiaj 21:10, jak w każdy piątek ^^).

_________________
"Nie sprzeczaj się z idiotą, bo ściągnie Cię na swój poziom i pokona doświadczeniem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5699660
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-09-2005, 01:22   

No własnie Pierwszy raz ogladam serial anime tak jak powinien leciec czyli odcinek na tydzień. I nawet to nieźle sie trawi . I jest to jedyne ze wzgledu na moją hmmmm.... "wakacyjną prace" :Panime które mam czas ogladać.
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-09-2005, 12:12   

Z serią oglądaną odcinek na... wstawić jakiś dłuższy niż zmiana płytki czas... można się zrzyć psychicznie. Ja tak miałam na Slayersów. Łzy mi stanęły w oczach na tej ostatniej piosence. Autentyczne łzy wzruszenia a nie łzy rozpaczy jak przy Reyerthcie.
Ja tak więcej nie chce niczego oglądać!

Buu! Niech ten Bleach już się kończy! Niech się nie ciaglnie jak niesmaczna telenowela! To taka super seria...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 03-09-2005, 13:55   

GoNik napisał/a:
Obejrzałam wczoraj Midori no Hibi.

Waaaai~~
Jedna z moich ulubionych serii.
I jedyna, w której ANI RAZU nie przewinąłem endingu... tak jak w przypadku fumoffu, nigdy nie przewijałem openingu ^_^

Teraz zawsze jak potrzebuję "podładować baterie" i zmobilizować się do pracy, zapuszczam "Mou sukoshi..." i na całe gardło wyję razem z Saori Atsumi, "Douka Kamisama boku ni yuuki wo kudasai..." _^_ nic dziwnego że to była jedna z pierwszych piosenek które przetłumaczyłem dla Tanuki?

A u mnie w kolejce na szarym końcu pojwaiły się Trigun, Angel Sanctuary i School Rumble. A na razie, popotan i ...coś jeszcze ^_~

Btw, jestem cały szczęśliwy. Jesienią rusza Gunparade Orchestra - kontynuacja Gunparade March (yaaay! Mechy ^_^) i cała masa komedii z masami shoujo w rolach głównych... od mrocznych w typie "Jigoku shoujo" (tak, to tytuł ^^::) po sugoku kawaii jak Lamune... dla zainteresowanych, garść linków do tego na co ostrzyć ząbki jesienią/zimą 2005/6...

Aria - http://www.ariacompany.net/index2.htm
Black Cat - http://www.tbs.co.jp/anime/blackcat/
Cluster Edge - http://www.cluster-edge.net/
Gunparade Orchestra - http://www.gpo-anime.jp/
Lamune - http://www.lamune.jp/
Jigoku Shoujo - http://jigokushoujo.com
Rosen Maiden - http://www.tbs.co.jp/rozen-maiden/ (TAK - będzie więcej Rozen Maiden)
Shakugan no SHANA - http://www.shakugan.com/

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-09-2005, 14:27   

IT. napisał/a:
Z serią oglądaną odcinek na... wstawić jakiś dłuższy niż zmiana płytki czas... można się zrzyć psychicznie. Ja tak miałam na Slayersów. Łzy mi stanęły w oczach na tej ostatniej piosence. Autentyczne łzy wzruszenia a nie łzy rozpaczy jak przy Reyerthcie.
Ja tak więcej nie chce niczego oglądać!

Buu! Niech ten Bleach już się kończy! Niech się nie ciaglnie jak niesmaczna telenowela! To taka super seria...

Dziewczyno niekturzy moze sa zmuszeni na poswiecanie czasu w bardziej zdrowy i produktywny sposób niż spedzanie caly dzień zamkniety w dumu i ogladajac animce od rana do wieczora. Niektórym taka forma wyświtlania odpowiada nie za dużo nie z mało idealni żeby zbudowac napiecie , a i czas idealny piatek wieczór bo najczesciej mam wolne.
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-09-2005, 14:41   

Jak masz pisać "dziewczyno" to lepiej pisz "Kropeczko" -_-'

Poza tym to ja oglądam od wieczora do rana bo w dzień jestem poza domem, acz nie robię zdrowych i produktywnych rzeczy, i nie mam ani cierpliwości, ani chęci, ani możliwości oglądać czegokolwiek w piątkowy wieczór.

Każdy lubi coś innego. Jedni lubią napięcie i oczekiwanie ciągnięte w nieskończoność a inni [ja] lubią ostatni odcinek obejrzeć na początek a potem powoli układać sobie wszystko co do niego doprowadziło.
A moim ulubionym przedmiotem w szkole jest historia.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2005, 17:11   

wa-totem napisał/a:
dla zainteresowanych, garść linków do tego na co ostrzyć ząbki jesienią/zimą 2005/6...
Black Cat - http://www.tbs.co.jp/anime/blackcat/

Tak!!!!!!! Już wiem na co będę czekać :D

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2005, 18:06   

wa-totem napisał/a:
dla zainteresowanych, garść linków do tego na co ostrzyć ząbki jesienią/zimą 2005/6...


Ja dodam jeszcze jedną rzecz, na którą sama ostrzę sobie ząbki... (chociaż pewnie i tak jestem w tym ostrzeniu odosobniona): http://parakiss.tv

W tej chwili jestem po drugiej sesji Metropolis. Myślałam, że może jak obejrzę drugi raz, to zmienię zdanie. Nie zmieniłam.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-09-2005, 18:10   

wa-totem napisał/a:
w kolejce na szarym końcu pojwaiły się Trigun

Na początek go! Na początek! Świetna seria, pomijając może wątek 'obiecałem mamusi, że zabijać nie będę'. I wejścia Kuroneko... <evil laughter>

Bezimienny napisał/a:
wa-totem napisał/a:
dla zainteresowanych, garść linków do tego na co ostrzyć ząbki jesienią/zimą 2005/6...
Black Cat - http://www.tbs.co.jp/anime/blackcat/

Tak!!!!!!! Już wiem na co będę czekać :D

Tak!!!!! Całkowicie się z toba zgadzam.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Black_Geisha Płeć:Kobieta
Black Yuki


Dołączyła: 03 Wrz 2005
Skąd: hm....jak by to nazwać....nicość?
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2005, 21:40   

Ja ostatnio (czyli wczoraj ^^) oglądałam "Samurai 7" na AXN.Jednak kablówka czasami się przydaje :).Mam zamiar jutro obejrzeć "Peach Girl" jeśli uda mi się ją znaleźć.Eh,przydałby się porządek w moim kompiku :)

_________________
Moje bazgroły:
www.blackgeisha.deviantart.com

Liście lubią spadać,
Dlaczego?Może poprostu spadają,
Bo kochają ziemię....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1236952
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 18 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group