FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
frioniel Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sty 2006
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2007, 22:26   

Ja po School Rumble zabrałem się za drugą serię i niestety spotkało mnie ogromne rozczarowanie. Jestem dopiero na siódmym odcinku i poziom w porównaniu z poprzednią serią spadł na łeb, na szyję. Gagi przestały być śmieszne, zamiast tego stały się nawet nieco żenujące. Fabularnie też jakoś nie poraża, ot stary schemat odsmażony po raz kolejny. Do wad zaliczam również

Spoiler: pokaż / ukryj
uczłowieczanie Karasumy. W pierwszej serii zawsze był taki dziwny, że aż śmieszny, tutaj z kolei twórcy starają się babrać w jego charakterze robiąc z niego uczuciowego cool chłopaka, który zaczął grywać w szkolnym zespole

O ile w School Rumble zawsze ciekawiło mnie co kryje następny odcinek, jakie śmieszne relacje wystąpią między bohaterami, o tyle chciałbym mieć następną serię jak najszybciej za sobą i o niej zapomnieć...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1666530
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2007, 23:36   

Someday's_Dreamers - Beznadziejne anime jak dla mnie :/ te animacje czarów a juz o IMPach (bo chyba tak to nazwali) w postaci piesków/delfinków juz nie wspomne ;/
poza tym nic mi sie tam z Magami nie kojarzyło ;] myślałem że bedzie bardziej magicznie ...
Ale pomijając magię fabuła całkiem niezła ;]

Simoun 1-5 - zapowiada się całkiem ciekawie , mimo iz nie przepadam za "takimi" okręcikami/statkami/samolotami jak są w tej serii ..

Tsubasa - kilka ostatnich odcinków z hypera:
Nie sądziłem ze to napisze ... :]
są 2 mozliwości :
1- albo poziom tego anime troszkę wzrósł .. :)
2- albo zacząłem się juz do tego przyzwyczajać i wydaje mi się lepsze :) :]

ja stawiam na odp 2 :p no ale zrobiło się jakby ciekawsze odkad przystopowali troche z tym lataniem po światach i założyli kawiarenke :]

Spoiler: pokaż / ukryj
Najciekawszą "osobowość" ma chyba Fray ;] bo reszta jest jakaś ... przyćpana (siedza i se patrza w przestrzeń :] nie śpią normalnie ... widać ze psychole :] ) xD
ps- i coś bardzo zwinny jak na maga :]

frioniel :
Ja mam odmienne zdanie co do SR2 - mi 2seria sie nawet bardziej podoba ponieważ większy nacisk został położony na wątki Dramatyczno-romantyczne - których to jestem w te serii wielkim fanem :]
mnie i tak te wątki komediowe nie smieszyły - a jak juz to sporadyczne przypadki ;]
SR1&2 ROX :]

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2007, 01:20   

Higurashi no Naku Koro ni ep. do 6
nasłuchałam się samych "ochów" i "achów" o tym anime, więc musiałam to w końcu obejrzeć. efekt?

Spoiler: pokaż / ukryj
kolejne "ochy" i "achy" tym razem własne ;)

baaardzo mi się podoba muzyka w openingu - ma fantastyczny klimat. Poza tym to: trzyma w napięciu, zmusza głowę do dociekiwań, dlaczego i co właściwie się dzieje na ekranie monitora oraz w głowach głównych bohaterów.... Oj, chyba mam kilka nocy wyjętych z życiorysu przed sobą.... ale mnie to jakoś nie martwi ^^

Nodame Cantabile 20
Dawno nie oglądałam tak przyjemnej i romantycznej serii... Śliczna muzyka, fajni bohaterowie, niezła animacja (choć czasami mnie denerwują statyczne ujęcia koncertów, zwłaszcza orkiestry - ale ogólnie i tak dobrze sobie z tym poradzili). To anime powinni pokazywać, by zachęcić ludzi o zapisania się do szkół muzycznych, czy wogóle do słuchania muzyki klasycznej... przynajmniej ja po każdym odcinku tak reaguję. ;)
Poza tym "Nodame" pokazuje, że nawet geniusz potrafi mieć czysto przyziemne problemy....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-06-2007, 08:48   

Medarot (znane w Polsce jako Medaboty). Tak, wiem. To anime dla małych dzieciaków. A mimo to bardzo mi się podoba. Nieskomplikowane, zabawne, w sam raz dla kogoś, kto chce po prostu odpocząć :)


Wolf's Rain to zupełnie inna sprawa. Zamierzałam się na ten tytuł od baaardzo dawna, ale tak się jakoś złożyło, że obejrzałam dopiero teraz. Odczucia? To anime jest niesamowite! Śliczna kreska, wciągająca fabuła, ciekawy pomysł, interesujące postacie, intrygujący czarny charakter (muszę przyznać, że Darcia bardzo mi przypadł do gustu). Oglądałam tę serię z zapartym tchem, z niecierpliwością czekałam na moment, kiedy wszyscy się spotkają (szczególnie na moment ponownego spotkania Quenta i Blue), a ostatnie odcinki całkowicie mnie wyczerpały.

Spoiler: pokaż / ukryj
Kiedy umarła Cher aż mi łezka popłynęła, ale kiedy umarli Quent i Toboe już się nie mogłam powtrzymać i, co tu mówić, poryczałam się. Potem Hubb, Blue i Hige, Tsume, Darcia, Cheza i Kiba. Gardło miałam tak ściśnięte, że bolało.
Niestety, zakończenie mnie trochę rozczarowało. Oczywiście zawsze mogło być gorsze, ale i tak czuję niedosyt.

Ogólnie tytuł jest warty polecenia, więc polecam każdemu, kto z takiego czy innego powodu jeszcze nie widział.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-06-2007, 12:43   

Zaczełam po raz kolejny Scrapped Princess. Jeżu! Jak można się nie domyślić zakończenia po samym początku pierwszego odcinka! Aaaa! Przecież w tych paru sekundach jest wszystko ._______.
Poza tym: yay! Jak ja lubię tą serię :3

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Oshii Rion Płeć:Kobieta
wtf?


Dołączyła: 24 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2007, 15:47   

A ja ściągam całą serię Paradise Kiss, gdyż niedawno wpadła mi w ręce manga. Otóż wersja książkowa wydawała mi się bardziej zabawna, a anime troszkę przygnębia... Nic, na razie jestem na 2 odcinku, ale kolejne są w trakcie ściągania. Poczekamy, zobaczymy...

_________________
Ones who are born at dawn...
Don't ever lose sight...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1747706
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 19-06-2007, 17:58   

GoNik napisał/a:
Poza tym: yay! Jak ja lubię tą serię :3
Hah.
Czyli czas żebym ja też się z nią zapoznał... jak posprzątam na dysku >_<

A mnie właśnie ktoś o coś błaga... a że mam miękkie serce, to się pewnie zgodzę... ale to będzie bolało... >__<"

IKa: pytanie specjalnie do Ciebie - kwikogenne, prawda?

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 19-06-2007, 18:51   

o Kwik!
*IKa zobaczyła i padła*
Totem, jesteś ZUY! i o tym wiesz doskonale...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-06-2007, 20:22   

łomatko... a teraz powiedzcie, ze pierwsze od góry to TEŻ facet...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-06-2007, 20:45   

Czy tylko mi te nosy kojarzą się escaflownowo?
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-06-2007, 14:16   

Tales of Symphonia 1 - całkiem przyjemnie się oglądało, miła odmiana po Tales of Phantasia - tym razem autorzy nie wybrali sobie paru scen, niczego nie tłumacząc widzowi i nawet, jeśli nie grało się w grę, wiadomo o co chodzi.
Aczkolwiek ten special od Lloyda mnie po prostu rozbroił XD

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-06-2007, 14:44   

Co do obu Tales of... to mam akurat całkowicie przeciwne zdanie (Symphonia w porównaniu z Phantasia to dla mnie niezbyt efektowny groch z kapustą), ale to tylko pokazuje rozpiętość gustów.

Poza tym:
ICE OVA 01 - wszyscy faceci na Ziemi wymarli, więc równie dobrze mogłoby to się nazywać Park Yurajski (choć póki co nie ma nic poza gorszącymi propozycjami). Kreska jak na OVA taka sobie i musiałem walczyć z sennością.

Death Note 36 - Miłe złego początki i kolejne sceny z orgazmem przy pisaniu w zeszyciku.

Spoiler: pokaż / ukryj
Light rozmyśla nad tym jak to Near mógłby wygrać, gdyby przetestował możliwość fałszywego notesu. Jakoś nie zwraca uwagi, że jego to też dotyczy. Cóż, po rozprawieniu się z L umysł Lighta wyraźnie sflaczał. Przez to finałowy pojedynek stoi na dużo niższym poziomie.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-06-2007, 15:06   

Zachęcona komentarzami z ominieciem spoilerów zabrałam się za:
Nodame Cantabile, ep. 1. Świetne. Piękna muzyka, ciekawi bohaterowie. Miny i reakcje Chiakiego - po prostu bezcenne xD. A...i jeszcze nigdy nie widziałam, żeby
Spoiler: pokaż / ukryj
dziewczyna miała...taki pokój, to wnosi coś nowego i ciekawego...(muszki, muszki z puszki xD). Poprawia humor.

A teraz mam przemożną ochotę zabrać się ponownie za Ourana, to chyba wina NC. Chociaż to ostatnie nie jest takie zwariowane jak OHSHC, a Ouran nie jest tak nastrojowy, to jednak i to pierwsze i to drugie ma w sobie to "coś". Śliczne serie.

Poza tym, tak jak mówiłam: powtórka z Code Geass, na razie pierwszy odcinek. Zauważam coraz więcej szczegółów i jeśli to możliwe, podoba mi się jeszcze bardziej niż za pierwszym razem.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 20-06-2007, 21:03   

Spiral 5 i 6
seria jakoś tak powoli mi idzie, ale co tam. Podciągnę, bo tylko po obejrzeniu dobrego anime(ogólnie to niedobrych zasadniczo mi się nie zdarzyło oglądać -.- ) mam natchnienie(nie pytajcie na co, bo to zależy od humoru)

Spoiler: pokaż / ukryj
sam incydent z Rio z początku wydawał mi się znany nawet jeżeli chodzi nawet o finał, ale okazało się oczywiście, że aż tak domyślna nie jestem no i akcja z zagadką i dyktafonem mnie zaskoczyła. Ale idzie na plus no i tym razem muzyka nie była denerwująca, lepiej pasowała do klimatu konkretnej sceny

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2007, 21:26   

Tsubasa :
Dzisiaj zawitały postacie z Chobbitsów :] sumomo i ta 2ga :]
nawet imiona te same :]
tylko tu byly z deczka sporawe :)

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 184 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group