FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 27-01-2006, 21:04   

Pod warunkiem, że lubi się humor na poziomie American Pie czy innego kloacznego tworu.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
SireVan Płeć:Mężczyzna
Mecenas


Dołączył: 22 Sie 2005
Skąd: HentaiWorld
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2006, 21:23   

Właśnie skończyłem całe Hana Yori Dango - 51 odcinków najlepszego romansu *_*. Ahhhh co za genialna opowieść jednak mogę powiedzieć, że za krótka i sknocona końcóweczka jest... Ale ogólnie genialne tak jak sie spodziewałem :)

Teraz niestety pewnie czeka mnie Shaman King (jednak obiecałem reckę...), czyli 64 odcinki i parę nowości, których już chyba nie zdzierżę... Ktoś mi może powie cemu teraz wychodzą takie głupie serie jak przykładowo Giga Dentestu Weed ??!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2086791
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-01-2006, 21:23   

Ysengrinn napisał/a:
Pod warunkiem, że lubi się humor na poziomie American Pie czy innego kloacznego tworu.

<nod, nod> Racja, Ysen, racja.

Zabrałam sie za Kyo Kara Maou... i po pierwszym odcinku wątpię... Sedes w przydrożnej toalecie wrotami do innego wymiaru?
<look na ANN i Animenfo> Shoujo?! Serio?! Ja tu jak na razie widzę 4 facetów dookoła bohatera... Apropos bohatera: czy on jest taki głupi czy mu przejdzie z czasem? W miejscu mózgu to czarną dziurę ma chyba... I ten pełny zachwytu wrzask na koniec: "bishounen!"
Ale się nie poddaję, biorę się za następny odcinek. W końcu ANN nie powinno się mylić co do gatunku, ne?

EDIT: po 3ep. To jest tak głupie, że aż śmieszne. Albo to ja mam jakis dziwny nastrój ~__~

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 27-01-2006, 23:19   

A ja obejrzałam dwa odcinki Gantza i zastanawiam się, czy obejrzeć jeszcze jeden i zrezygnowac, czy rezygnować już teraz. Bo wiem na pewno, że nie zrozumiem Głębi i Przesłania, jeśli nadal mają zamiar ukazywać na wszelkie możliwe sposoby, ze świat jest podły, a ludzie jeszcze gorsi. Naprawdę nie muszą mi tego tłumaczyć przez dwie 13-dcinkowe serie... W dodatku brutalne, obrzydliwe i brzydko narysowane, a przy tym nie ma ani odrobinki uroku 100 stories, które równeiż takie było. Przypuszczam, ze seria jest "kultowa", bo pokazuje, że z kogoś cieknie krew, ktoś wymiotuje, a naga kobieta to świetny obiekt dla gwałcicieli. Normalnie bomba, 10/10 za odkrywczość _^_

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Ronin21 Płeć:Mężczyzna
Ice heart of Zanpakutou


Dołączył: 25 Sty 2006
Skąd: Białystok
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2006, 01:19   

American Pie???;/ Amerykanie nie maja zielonego pojecia o humorze ktory jest w "Green Green" lub (MOV) "Sex Is Nothing", a jezeli juz cos wymysla to lepiej sie zastrzelic przy uzyciu strzelby (pewna smierc) :p

Wkoncu dotrwalem do konca Green Green i ŻYJE:D Przyznaje sie z reka na sercu ze jak jeszcze raz w tlumaczeniu tego anime zobacze napis: "No to intro" "A teraz przerywnik Hehehe" lub "No to outro" TO KOGOS UBIJE!!!!!! Jezu inwencja tworcza tego co to tlumaczyl potrafi doprowadzic do psychozy;/;/;/ A co najmniej wnerwia... GRRRR!!! A co do samego anime... hmm... Faajne bylo nooo:D

Jezeli ktos uwaza ze mam wypaczony gust to powiem mu tylko jedno... BAaKA... :D

_________________
Ikuru koto o nagedasanaide!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5013235
gracol Płeć:Mężczyzna
Paskuda


Dołączył: 28 Sty 2006
Skąd: PaskudnyTeam
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2006, 11:40   

Po pierwsze witam wszyskich (to mój pierwszy post tutaj :) ).

Ostatnio, czyli wczoraj w nocy, obejrzałem sobie "Howl no Ugoku Shiro" i jak zwykle na studiu Ghibli się nie zawiodłem. Lekkie, łatwe i przyjemne... a jednocześnie z przesłaniem (może strasznie wyświechtanym, ale zawsze). Duże wrażenie wywarło też na mnie "Mugen no Ryvius", które początkowo sprawiało wrażenie kolejnego mechowatego potworka, a okazało się niesamowitym studium natury ludzkiej. Gorąco polecam.

Co na wokandzie? Pale Cocoon, o którym na necie coraz głośniej, a także Ergo Proxy (premiera 25.02).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2006, 17:20   

SireVan napisał/a:
Właśnie skończyłem całe Hana Yori Dango - 51 odcinków najlepszego romansu *_*. Ahhhh co za genialna opowieść jednak mogę powiedzieć, że za krótka i sknocona końcóweczka jest... Ale ogólnie genialne tak jak sie spodziewałem :)

Prawda? *_* Coś w tej serii niewątpliwie jest, że się nie można od niej oderwać. Wprawdzie genialną to bym jej jednak nie nazwała, za dużo tu schematów i naiwnych rozwiazań fabularnych, ale niewatpliwie ogląda się to arcyprzyjemnie. I muzyka wpada w ucho...

Osobiście polecam mangę. Własciwie jest od anime dwa razy dłuższa, a potem kreska robi się naprawdę piekna... nie ma śladów potworków, które plączą się po ekranie. Z anime wycieto też jeden z fajniejszych fragmentów, czyli konurs piękności. I pojawiają się postacie zupełnie bezsensowne, jak ta cała szkolna pielęgniarka. Nareszcie też zrozumiałam, o co chodziło z tymi zabaweczkami - nie chodziło o nic! Po prostu są dodatkiem.

Już wkrótce zabiorę się za recenzję, ale na razie nie miałam czasu...

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Ronin21 Płeć:Mężczyzna
Ice heart of Zanpakutou


Dołączył: 25 Sty 2006
Skąd: Białystok
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2006, 02:49   

No i chlopczyk dopadl do "Macross Zero" :D To co zaciekawilo mnie w tej produkcji to kreska i walki robotików:) Niektore sceny zostaly swietnie narysowane:D Noo i wreszcie anime ktore mnie nie dobilo walkami mechow... chociaz na poczatku musze przyznac kojazylo mi sie BARDZO z np: TRANSFORMERY (Autoboty vs. Deceptikony) ;/;/;/ Ale na szczescie szybko mi przeszlo=) A sama chistoria zostala opowiedziana ciekawie... po obejzeniu 5 odc. mialem wrazenie jak bym obejrzal ich 15:) Mnie to wciagnelo razem z kapciami... nie wiem jak reszta:p

_________________
Ikuru koto o nagedasanaide!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5013235
Viader Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 29 Sty 2006
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2006, 07:04   

Najpierw chcialem sie przywitac na forum :))a poznie napisac co ogladam :Dlol^^
Wlasnie zaczelem ogladac Onegai teacher :) mam nadzieje ze da rade :) chociaz po przeczytaniu recenzji seria powinna dac rade :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1747900
gracol Płeć:Mężczyzna
Paskuda


Dołączył: 28 Sty 2006
Skąd: PaskudnyTeam
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2006, 10:11   

Nie masz co sie martwić. Onegai Jest na piątkę, czego nie można już powiedzieć o Onegai Twins.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Viader Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 29 Sty 2006
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2006, 14:05   

Hmm a Wlasnie zaczelem sciagac Onegai Twins.. no ale niech juz sie sciaga :)
a mam male pytanko ,czy moglby ktos mi podac jakies tytuly w stylu Onegai Teacher :)
Dziekuje z góry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1747900
gracol Płeć:Mężczyzna
Paskuda


Dołączył: 28 Sty 2006
Skąd: PaskudnyTeam
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2006, 16:19   

Ściągnij, obejrzyj i sam oceń. Jak to mówią: są gusta i guściki. IMHO na tle O.Teacher, Twins wypada co najwyżej średnio. A jeśli chodzi o anime w podobnym stylu, to zajrzyj na anidb i wyszukaj po typie, czy też na forum Animesub.info, gdzie takich tematów było sporo . W tej chwili żadne podobieństwa nie chcą mi przyjść do głowy. Jeśli jednak spodoba ci się też Onegai Twins, to obejrzyj sobie też W-Wish (Double Wish).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2006, 18:49   

No, to Trigun juz przestał mnie męczyć - typowe 26 epków za mną :D. I wg mnie bardzo fajna seria. Nie wiem, czemu się niektórzy czepiają, że w pewnym momencie traci rozmach albo że w ogóle go nie ma. I klimat jest, i ciekawa fabuła, i nareszcie fajne zakończenie (chociaż się zastanawiam, co dalej, ale aż tak mnie to nie nurtuje :D).

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 29-01-2006, 20:03   

Ha! koniec Rozen Maiden Träumend... ale i tak zbieram lepszą graficznie wersję...
złamałem się, i wziąłem kolejny wybielacz z DB...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Pejt3r Płeć:Mężczyzna
001001001101011


Dołączył: 19 Sty 2006
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2006, 00:18   

Właśnie skończyłem Kino's Travel ^.^ Fajnie wyszło, dawno już nie widziałem serii składającej się z wielu odrębnych historii. Ostatnio same tasiemce lecą .

_________________
sagashimono wa nan desu ka
mitsukenikui mono desu ka
KABAN no naka mo tsukue no naka mo
sagashita keredo mitsukaranai no ni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5692332
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 40 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group