FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2006, 13:08   

Air Gear 1 - Całkiem niezła muzyka i seiyuu. Soundtrack zapowiada się smakowicie. Poza tym całkiem nieźle oddali klimat mangi, mimo mocnego przyśpieszenia rozwoju fabuły (co wychodzi nawet na plus bo w mandze przez pierwsze 3 tomy prawie nic się nie dzieje). Trochę humoru, dużo akcji, szczypta fanservice'u. Jak utrzyma dobry poziom to może z tego wyjść całkiem udana seria.

Kare Kano - ostatnie odcinki raczej średnie. Po raz kolejny Anno nie może w senswowny sposób zakończyć anime :/ Momentami już zaczynały wkurzać wstawki mangowo-zdjeciowo-tekstowo-wycinankowe, bo trochę za dużo ich było w niektórych odcinkach. Denerwujący jest też angst Arimy, ale całe szczęście seria ma dużo wątków pobocznych i nie koncentruje się na tym. Jeżeli na serię 26 ocinkową 3 epy (i dużą część pozostałych) zajmują streszczenia to też jest coś nie tak (chyba znowu panowie z Gainaxu przepili budżet...). Cała seria całkiem niezła, ale miała kilka wkurzających wad. 7/10
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-04-2006, 16:47   

Prowadząc wykopaliska celem zebrania wszystkich animców ktre leciały w Polsce i zaprezentowania ich na PierniConie SE, ściągnąłem pierwsze epizody Yattamana. Choć nie miałem w planach tego oglądać, to jakoś samo się włączyło i tak poszło...
Ech, nie ma to jak czytany opening...Yattaman, Yattaman, bywa tu, bywa tam...
Jak patrzę ta listę rzeczy "do znalezienia" to włosy dęba stają - skąd to dziś wziąść ???
Powrót do góry
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-04-2006, 00:06   

Cytat:
Jak patrzę ta listę rzeczy "do znalezienia" to włosy dęba stają - skąd to dziś wziąść ???

A czego ci konkretnie potrzeba?

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
Kojiro Płeć:Mężczyzna
I'm not afraid to die...


Dołączył: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2006, 11:39   

Fate Stay Night - akcja sie rozwija...
Rec - zabawne i leciutkie - czego chciec wiecej ?
Bleach - kiedy wreszcie skoncza sie te filler'y ?

_________________
Can it be a conscious decision?
That I look for ways to alter my vision?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-04-2006, 13:25   

Kielon napisał/a:
Cytat:
Jak patrzę ta listę rzeczy "do znalezienia" to włosy dęba stają - skąd to dziś wziąść ???

A czego ci konkretnie potrzeba?

Oto jedynie wybrane pozycje:
Alfred Jonatan Kwak
Anette
Ania z Zielonego wzgorza
Bejsbolista
Bia czarodziejskie wyznanie
Bosco
Pani łyżeczka
Jednostka Marzeń
Żabki Opowiadają
Sindbad
Lu Lu i magiczny kwiat
Rodzina Trappów
Hallo Sandybell
Załoga G
Maluda
Są to rzeczy wymagające już nie archeologii ale paleontologii....
Powrót do góry
Pejt3r Płeć:Mężczyzna
001001001101011


Dołączył: 19 Sty 2006
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2006, 13:58   

*opadła mu szczena* ... to chyba będziesz musiał wystąpić w wiadomościach z apelem do ludzi, czy przypadkiem na VHS nie nagrywali ... masakra ^.^

A mi w łapki wpadł ostatnio Basilisk, jeszcze nie skończyłem więc bez komentarza (ale Gonzo maczało w tym palce więc czarno to wiedze ... #.# ).

_________________
sagashimono wa nan desu ka
mitsukenikui mono desu ka
KABAN no naka mo tsukue no naka mo
sagashita keredo mitsukaranai no ni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5692332
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 06-04-2006, 16:18   

Basilisk - pozwolę tu sobie na "mały" spoiler; ale kto widział pierwsze pięć odcinków zapewne sam się tego domyśla - to jedyna znana mi seria, w której główni bohaterowie padają tak często i gęsto. X przy tym to pryszcz!

Ach, Grisznak, a jak zdobędziesz Bię - Czarodziejskie Wyzwanie - to podrzuć, tak bym to sobie obejrzała... XD podobnie jak z chęcią dorwałabym Super Świnkę. Myślę, że po jednym takim epizodzie nie podniosłabym się ze śmiechu przez dobrych kilka godzin...

Ostatnio jedyne co oglądam to teledyski, ale chyba się wezmę od nowa za Wolf's Rain...

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-04-2006, 16:46   

Super Świnkę akurat mamy, podobnież Tygrysią Maskę, Yattamana, Daimosa, Voltrona, Jeźdźców Szabli, Białego Lwa Kimbę, Piłkę w Grze, Candy Candy, Tajemniczego Opiekuna, Wiewiórcze Opowieści, Muminki, Yaibę, MKR, Sailorki, Slayersów, Tajemnicze Złote Miasta, Piłkarzy.
A kilka tytułów jest jeszcze w drodze. Postaramy sie zdobyć ile tylko się da, bo jeśli nawet tematem konwentu jest 10 lecie mangi, to i o anime nie można zapomnieć.
Kilka innych szukanych tytułów:
Attacker Yu ( Pojedynek Aniołów )
Rycerze Zodiaku ( Saint Seiya )
W królestwie Kalendarza ( Calendar Men )
Ania z Zielonego Wzgórza
Eskadra Orłów
Grand Prix
Przgoda na Biegunie Północnym
Project A - Ko
O czym szumią wieżby
Ullysses
Yuki śniegowa wróżka
Jeśli ktoś ma cokolwiek z tego i jest gotów pro convento bono się podzielić, to będziemy dozgonnie wdzięczni.
Powrót do góry
Abigail Płeć:Kobieta
Naleśnikara


Dołączyła: 29 Mar 2006
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2006, 20:03   

Mam Rycerzy Zodiaku, ok 20 odcinków, chętnie się podzielę :)
Ania z Zielonego Wzgórza (Akage no Anne) jest łatwo dostępna w necie, widziałam ostatnio.

_________________
Here's the last toast of the evening, here's to those who still believe
All the losers will be winners, all the givers shall receive
Here's to trouble-free tomorrows, may your sorrows all be small
Here's to the losers, bless them all!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9658926
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 06-04-2006, 20:14   

A co do Super Świnki...w formie VHS czy CD??

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
Silent Angel Płeć:Kobieta
*Hermit*


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2006, 21:04   

Skończony 13 odcinek F/S N...

Ostatnio obejrzałam bardzo ciekawe Amv, które chyba pierwszy raz w życiu wywołało we mnie jakieś głębsze uczucia. Polecam, bo teledysk jest niesamowity jezeli chodzi o pomysł jak także i ciekawe wykonanie Air - Smile [Remastered]

_________________
At night, the town is quiet like the bottom of the ocean
I continue down the road by myself
Guided by the distant voice
I keep searching for the soft blue light

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8822302
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-04-2006, 22:30   

Grisznak napisał/a:
Oto jedynie wybrane pozycje:
Alfred Jonatan Kwak
Anette
Ania z Zielonego wzgorza
Bejsbolista
Bia czarodziejskie wyznanie
Bosco
Pani łyżeczka
Jednostka Marzeń
Żabki Opowiadają
Sindbad
Lu Lu i magiczny kwiat
Rodzina Trappów
Hallo Sandybell
Załoga G
Maluda
Są to rzeczy wymagające już nie archeologii ale paleontologii....

Grisznak napisał/a:
Super Świnkę akurat mamy, podobnież Tygrysią Maskę, Yattamana, Daimosa, Voltrona, Jeźdźców Szabli, Białego Lwa Kimbę, Piłkę w Grze, Candy Candy, Tajemniczego Opiekuna, Wiewiórcze Opowieści, Muminki, Yaibę, MKR, Sailorki, Slayersów, Tajemnicze Złote Miasta, Piłkarzy.
A kilka tytułów jest jeszcze w drodze. Postaramy sie zdobyć ile tylko się da, bo jeśli nawet tematem konwentu jest 10 lecie mangi, to i o anime nie można zapomnieć.
Kilka innych szukanych tytułów:
Attacker Yu ( Pojedynek Aniołów )
Rycerze Zodiaku ( Saint Seiya )
W królestwie Kalendarza ( Calendar Men )
Ania z Zielonego Wzgórza
Eskadra Orłów
Grand Prix
Przgoda na Biegunie Północnym
Project A - Ko
O czym szumią wieżby
Ullysses
Yuki śniegowa wróżka
Jeśli ktoś ma cokolwiek z tego i jest gotów pro convento bono się podzielić, to będziemy dozgonnie wdzięczni.

Hardcorowe te tytuły. Wątpie, czy chciałbym je zobaczyc (prawdopodobnie raz już miałem przyjemnośc, ale czy jest sens to powtarzac?). Wiem siła wyższa, na konwet potrzebujesz. Jakbym coś miał, to sie odezwe.

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
akaryuu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2006
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2006, 00:28   

Fate/Stay Night :] - Mam slabe lacze, wiec moge sobie pozwolic "najwyzej" na jedna serie (ok 26 ep. ) miesiecznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2006, 14:12   

Po pierwszym odcinku Nany jestem pełna optymizmu. Grafika ładniejsza niż w ParaKissie, a także duuużo więcej humoru - dokładnie takiego, jaki powinien być! Akcja toczy się swoim spokojnym rytmem, nie ma pośpieszania. Mam nadzeję, że to będzie znacznie dłuższe niż 13 odcinków, bo już zdążyłam się wciągnąć.

Zastrzeżenia? Zastanawia mnie, czy ci filmowcy się uczepili pierwszego tomu, żeby koniecznie go pomijać w adaptacjach tego komiksu. Przecież on jest bardzo ważny dla zrozumienia psychiki postaci! Po drugie, opening i ending. Cóż, może nie są jakieś najgorsze, ale do "Lonely in Gorgeous" z ParaKissa się nie umywają... może to dlatego, że to zupełnie inny styl? W każdym razie, mogło byc znacznie lepiej. Chociaż w sumie i tak jest więcje niż nieźle.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 10-04-2006, 14:48   

Kyaa~~
"zapadłem się" w noein. A tyle czasu leżało na dysku te 5 epów, i jakoś nie po drodze mi było... wczoraj... eee... dzisiaj łyknąłem jednym posiedzeniem od pierwszej, z przerwami na zassanie singli z OP/ED. I wow, o ile co do eufoniusa nie było wątpliwości, to solua miała jako side-B lepszą piosenkę niż ending... A teraz jestem na głodzie i na cito "organizuję" ciąg dalszy...
Zakończyłem REC (szkoda, bo dobre... ale recka już u Ave), film xxxHOLiC (...i recka też już u Ave; seria może być niezła!)
Black Cat... 4 epy, wciąż troszkę pod górkę, za bardzo podobne do fillerów z Bleacha, chociaż sporo lepsze. Mam kolejne 3 epy, i się zobaczy...
Fate/Stay Night - w sobotę widziałem 14 ep, wow! Dynamit! Zapowiedź 15 sugeruje, że z "pikantnej" metody uzupełniania many nie zrezygnują. Kyaaa.... ;3
Shinigami no Ballad już prawie skończone, reckę odpaliłem Biance ;> milusie, taki shoujo-bleach z lukrem, i w obecnej formule jednak dobrze że tylko 6 epów; na więcej zbyt epizodyczne.
Poza tym, na swoją kolejkę czeka Teizokurei Daydream, Kurumi ZERO, i po pięć epów Ergo Proxy oraz Ayakashi. No, a na reckę - już prawie kompletne Amaenaide yo! LOL, zostałem specem od fanserwisu czy co... a muszę też skończyć avellanowe Mushishi...
Na dodatek baza pełnych serii mi mówi, że niebezpiecznie zbliżam się do granicy gdzie ponad pół mojej kolekcji będzie nieobejrzane... raaany, ze mnie jest, według definicji CLAMP, niezgorszy HOLiC ;3
</me zastanawia się czym byłby "wytapetowany" jego pokój w pewnej willi... no, ale ja pewnie trafiłbym na obraz w palrni, pokoik zgarnęłaby Bianca ;) >

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 53 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group