FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 16-05-2006, 10:34   

Siadając do Soul Link wiedziałem, że jest w nim fanserwis, i wiedziałem że to kolejne anime na podstawie hentai datera... ale nie spodziewałem się że NIE wytną "wiadomych scen"...

Wprawdzie na ekranie nie ma nic niecenzuralnego, ale ścieżka dźwiękowa nie zostawia żadnych złudzeń....

@_@'''

No i oczywiście, zostałem - jak większa część redakcji - zarażony wirusem Ouran... xD Chyba wszystkim powinno dać do myślenia, że na serię tą zachorowali niemal wszyscy redaktorzy którzy się jej dotknęli bez względu na płeć i gusty xDDDDD

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2006, 11:26   

powiem tylko 5 słów: Ouran High School Host Club

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 16-05-2006, 11:33   

Ja powiem tylko dwa: jesteście okrutni. X__x

Ja ostatnio Escaflowna oglądałam, w końcu się zebrałam żeby dokończyć... Całkiem fajne, ale faktycznie, ilością deusów mogłoby cztery przeciętne anime obdzielić. No i główna bohaterka ma tendencje do zachowywania się jak ostatnia kretynka. Oh well.

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-05-2006, 12:03   

Hm, skoro ten Ouran jest taki dobry, to chyba skuszę się i ściągnę :>

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kottie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 13 Maj 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2006, 12:26   

Ja już obejrzałam właśnie pierwszy odcinek Ouran i jestem zadowolona bo można się nieźle pośmiać :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1632960
Kanzen Płeć:Mężczyzna
Heaven's Sword


Dołączył: 16 Maj 2006
Skąd: Opole
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2006, 17:06   

Ostatnio ogladam Bleach PeaceMaker Kurogame i X :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2006, 17:51   

Przed chwilą zakończyłam Suzuke, bardzo przypadła mi ta seria do gustu ^^
Z ciekawości ściągnęłam pierwszy ep. Shakugan No Shana i w efekcie zarzuciłam jeszcze 5 xD Wydaje mi się, że może być ciekawe....
Miałam lekki postuj ze Slayersami Try, ale teraz dalej kontynuuję ściąganie.
Jak narazie zaprzestałam oglądać Tsubase, bo zbytnio mnie nie wciągnął i wolę obejrzeć coś innego.
Oczywiście dalej czekam i oglądam kolejne epy FS/N i Haruhi Suzumiye ^^

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Syusuke Fuji Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 16 Maj 2006
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2006, 10:17   

Air Gear, Major, One Piece, Makai Senki Disgaea, Amaenaideyo Katsu, TOKKO, Strawberry Panic, Himawari, Ah My Goddess Sorezore no Tsubasa, Prince of Tennis -National Championship Chapter, Pani Poni Dash, High School Girls
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3820550
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 18-05-2006, 19:24   

Coby móc to "wyplenić" z dysku, obejrzałem wczoraj jednym ciągiem 5 epów Joshikousei... zły pomysł >.<
Trudno uwierzyć w istnienie kogoś kto jak przedmówca łączy to z Amaenaideyo i Strawberry panic >.<
Dziś się będę odtruwał, zapewne Blood+, Black Cat albo Ergo Proxy.
<łyp łyp na licznik transferu>
>_<""""

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Syusuke Fuji Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 16 Maj 2006
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2006, 20:50   

wa-totem napisał/a:
Coby móc to "wyplenić" z dysku, obejrzałem wczoraj jednym ciągiem 5 epów Joshikousei... zły pomysł >.<
Trudno uwierzyć w istnienie kogoś kto jak przedmówca łączy to z Amaenaideyo i Strawberry panic >.<
Dziś się będę odtruwał, zapewne Blood+, Black Cat albo Ergo Proxy.
<łyp łyp na licznik transferu>
>_<""""

Ja sciagam duzo anime jezeli oczywiscie mi sie podobaja. A mieszac lubie, bo ja w ciagu dnia moge miec tysiace nastrojow :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3820550
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-05-2006, 21:31   

Tenchi GXP - o ile podstawowa seria opowiadała o grupie bohaterek zachowujących się głupio w dość sensownym świecie, co było śmieszne to ta opowiada o bohaterach zachowujacych się głupio w głupim świecie, co jest rzałosne. Da się oglądać, ale nic ponadto.

Zetta Shonen - seria może być albo dziełem geniuszu, albo gniotem, po pierwszym odcinku nie jestem w stanie powiedzieć, którym jest, ale na pierwsze nic nie wskazuje. Ponadto mam to w wyjątkowo kiepskiej jakości.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
maRTYnKa66 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 18 Maj 2006
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2006, 21:48   

właśnie obejżałam ostani odcinek Ayashi no Ceres i łez nie moge powstrzymać :(
no a teraz nie mam co oglądać. bylabym wdzięczna gdyby ktoś mógł mi polecić anime w stylu tego i Elfen Lied (dużo krwi i romasik by się przydał...) :) recenzje już chyba wszystkie na pamięć umiem :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 18-05-2006, 22:07   

Jeżeli Ayashi no Ceres Ci się podobało, to może spróbuj Fushigi Yuugi? Tej samej autorki i pewnie w podobnych klimatach :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
maRTYnKa66 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 18 Maj 2006
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2006, 22:15   

Serika napisał/a:
Jeżeli Ayashi no Ceres Ci się podobało, to może spróbuj Fushigi Yuugi? Tej samej autorki i pewnie w podobnych klimatach :)

:D od tego anime się wszystko zaczeło i całą serie oglądałam już 7 razy :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2006, 14:13   

Właśnie skończyłam dwie serie:

Honey and Clover (wreszcie!) - anime bardzo, bardzo mi się podobało, im dlaje tym bardziej przypadało mi do gustu. Nie jestem pewna, czy zaliczyłabym je do grona moich ulubionych, ale bez watpienia jest to rzecz warta obejrzenia. Piękna kolorystyka, animacja, dużo humoru i chwila zadumy.... To własnie typ historii, jaki najbardziej lubię. Co ciekawe, byłam w stanie przyzwyczaić się do kontrowersyjnego designu, mało tego - meskie postaci nawet zaczeły mi się w pewnym momencie podobać! Jak dla mnie solidna dziewiątka. Jeszcze słówko komentarza do tego, co napisała Ave o braku rozwoju psychiki bohaterów na przestrzeni wielu lat - no cóz, by może coś w tym jest, ale przecież nie moza powiedzieć, że postaci zatrzymły się zupełnie w rozwoju. Szkoda tylko, że najwieksze zmiany maja miejsce na przestrzeni zaledwie kilku ostatnich odcinków.

Wolf's Rain - to anime zachwyca przede wszystkim muzyką i grafiką, na poziomie znacznie przewyższającym przecientną produkcję telewizyjną. Uważam, że szczególnie te cztery "dokrecone" odcinki są pod tym wzgledem prawdziwym majstersztykiem. Co do fabuły, to musze przyzna, że dosy mnie wciągnęła, ale nie stało się to przy pierwszym odniku, tylko dopiero koło połowy serii. Niestety, końcówka jest zrąbana.
spoiler napisał/a:
Gdzieś pod koniec 28 odcinka zaczelam sobie ustalać najbardziej prawdopodobną kolejność umierania bohaterów. Wszystko się sprawdziło! Jaka ja jestem genialna ^.~ Jednak jest moment, dla ktorego cofnełam słowa o zmarnowaniu czasu - mianowicie wizja raju i "Stray" na samym końcu, co mnie osobiście zauroczyło. Teraz wreszcie wiadomo, skąd ten opening.
Oprócz tego zauważyłam ciekawą rzecz - to pierwsza seria, w ktorej głowny bohater pozostał mi zupełnie obojetny. Ani go nie lubiałam, ani też nienawidziłam. Jak dla mnie oprocz wyglądu nie reprezentował sobą zbyt wiele. Ogólnie jednak seria podobała mi się. Może gdy znajdę trochę czasu, to sobie obejrzę znowu.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 63 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group