FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  Precz z Spamboksem!!!
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-05-2005, 13:27   

Może rzeczywiście jest to robienie słonia z muchy... Nie mniej jednak nie zmienie zdania, że realizacja tego pomysłu odbyła się w sposób FATANY!

Oraz, że sam pomysł jest FATALNY!.

Jako, że nie mam wątpliwości, że przyszłość przyniesie nam jeszcze wiele fatalnych pomysłów (oraz anichilacje tego), mam nadzieje, że następne będą realizowane za wiedzą wszystkich zainteresowanych osób, a nie w atmosferze zaskoczenia.

To mnie najbarziej wkurzyło. Chce przynajmniej wiedzieć, na czym stoje i co robie oraz mieć wpływ na końcowy rezultat... a nie takie niespodzianki co kawałek.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-05-2005, 14:02   

Zeg, panikujesz. W dużej części zgadzam się z twoimi racjami, zaś kompletnie nie zgadzam się z twoimi metodami. Metodami histeryka, który powtarza kilkukrotnie ten sam argument i używa chybionych porównań.

Mnie Shoutbox nie podoba się również ze względów technicznych. Jest skrajnie nieefektywny. Po każdym wpisaniu nowej wypowiedzi i po każdym odświeżeniu przesyłana jest cała zawartość Shoutboxa, a nie tylko dodane wypowiedzi. Wynik jest taki, że te same wypowiedzi są transmitowane po kilkadziesiąt razy. Dlatego to raczej nie jest odpowiednik chata, a zminiaturyzowany topic spamerski.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-05-2005, 14:18   

Eee... czemu nie mam na Tajnym Forum uprawnień moderatorskich?!?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 15-05-2005, 14:21   

Zego, proszę ślicznie, zedytuj się bo coś chyba się popiórkało w wysyłaniu postów.
Dwa - jak widać w ankiecie, chyba długo nie powisi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-05-2005, 14:41   

Ysen, ja też nie mam, jeśli Cię to pocieszy. (i nie bardzo wiem, po co mi)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-05-2005, 15:39   

IKa napisał/a:
Zego, proszę ślicznie, zedytuj się bo coś chyba się popiórkało w wysyłaniu postów.


Nie da się... Nie mam tu opcji kasowania nawet własnych postów. Chyba tak być nie powinno.

tilk napisał/a:
Zeg, panikujesz.


Nie panikuje... Pomału wychodze z berserku.

PS. Czy powinno mnie informować, że usunięto mi posta?


Ostatnio zmieniony przez Zegarmistrz dnia 15-05-2005, 15:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2005, 15:48   

Zgadzam się z Tilkiem. I naprawdę daję słowo honoru, że nie miałam pojęcia, że wprowadzenie na próbę takiego wynalazku odbierzesz aż tak źle. Zresztą sprawa wcale nie została zamknięta postem Ysengrinna. Ja i Serika wypowiedziałyśmy się za. Ty się nie wypowiedziałeś. Ale w ten sposób mozna było założyć, że znamy opinię CZTERECH osób z grona moderatorsko-administracyjnego, liczącego osób PIĘĆ. A zatem nawet gdybyśmy to głosowali, to trzy głosy już były za (bo Crack też za, prawda?). Czyli z całym szacunkiem, ale czy demokracja ma rację bytu tylko wtedy, gdy demokratyczna większość jest po Twojej stronie? Nie chcę zaczynać nowej awantury, jak mówię, przepraszam, że tak to wyszło. Ale po prostu może się zdarzać, że w poszczególnych kwestiach zostaniesz przegłosowany.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-05-2005, 17:13   

Cytat:
Ysen, ja też nie mam, jeśli Cię to pocieszy. (i nie bardzo wiem, po co mi)


Po to, po co w każdym, ot byłoby wygodniej. Tylko pytam, nie umrę bez tego, acz nie nie widzę powodu po temu:P.

Cytat:
I naprawdę daję słowo honoru, że nie miałam pojęcia, że wprowadzenie na próbę takiego wynalazku odbierzesz aż tak źle. Zresztą sprawa wcale nie została zamknięta postem Ysengrinna. Ja i Serika wypowiedziałyśmy się za.


Ave, kilka osób wypowiedziało się na temat tego co myślą o shoutboxie, więc większość myślała, że zdanie ogółu jest oczywiste. Mimo to decyzję podjęłaś Ty, Serika i Crack, bo Wam istnienie tego czegoś jest obojętne. Nie jest więc tak, że Wam zależało na tym syfie, zależało jednemu Mattiesowi, podczas gdy reszta widziała same wady. Nie możesz więc mówić, że wygraliście demokratycznie. Po prostu poszliście za głosem jednego użytkownika, wbrew obiekcjom innych, nie dyskutując tego ze mną i Zegiem.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-05-2005, 17:16   

Ysen -> skonczcie temat, co? bo to juz sa powtorki... Wszyscy sie zgodzili ze mucha jest zasadna i na przyszlosc bedzie uwzgledniana, nie wyklocajmy sie bez potrzeby czy jest rozmiaru komaru, psa czy slonia
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-05-2005, 17:25   

Ja tylko poprawiam błedy w rozumowaniu Ave. Żeby nie było, że ja i Zeg się obrażamy, bo przegraliśmy głosowanie. Poza tym zgadzam się, że czas zakończyć dyskusję.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-05-2005, 17:36   

Ysengrinn napisał/a:
Ja tylko poprawiam błedy w rozumowaniu Ave. Żeby nie było, że ja i Zeg się obrażamy, bo przegraliśmy głosowanie. Poza tym zgadzam się, że czas zakończyć dyskusję.


Też jestem za zakończeniem tego tematu.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2005, 22:24   

No i koniec końców zniknął :P. Osobiście mi to zwisało i powiewało :P.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group