FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
  Precz z Spamboksem!!!
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-05-2005, 22:58   Precz z Spamboksem!!!

Był śliczny wieczór w Radzyminie. Gwiazdy świeciły na niebie, a wieczorną ciszę mąciło jedynie wycie kosiarek ogrodowych... Właściwie mieszkańcy Radzymina nie byli niczemu winni... Byli po prostu punktem na mapie. Miejscem w sam raz, by stać się przykładem dla innych.

W jednej chwili mieszkańcy spokojnie kładli się do łóżek, matki tuliły swe dzieci, a pracowici gospodarze zamykali obejścia, a w drugiej... W drugiej opadali na pola całej centralnej Europy pod postacią monstrualnej chmury radioaktywnego pyłu i płonących gazów przynosząc straszliwą śmierć i choroby tysiącą...

Na szklanej pustyni, jaka powstała po eksplozji (najpewniej ataku taktyczną głowicą termojądrową na całkowicie pozbawioną znaczenia strategicznego okolicę) przetrwał tylko jeden objekt.

Była to nieduża kaseta VHS. Znajdowało się nań przerażające nagranie.

"My, prawdziwi użytkownicy Wszechbili ze smutkiem patrzymy na Zło i Ochyde, która rozkwita na naszych oczach! Zaprawdę! Duchy Marksa i Engelsa krążą nad naszym forum, a przedstawiciele wiadomego, bliskowschodniego państwa zacierają ręce na widok tego, co się święci!

Złowrogie siły reakcji zainstalowały na naszym forum Spamboks zwany dla odwrócenia uwagi Shoutboxem, lecz my - dzielni i niepowstrzymani wojownicy o wolność, równość i uznanie autorytarnych rządów jedynego możliwego światowego przywódcy czyli Mnie przejzeliśmy ich spisek, lecz niestety za późno.

Cytując pozostającego na wygnaniu klasyka: "Wszechbiblia schodzi na psy!"

Dlatego my - Prawdziwi Patryjoci Forum - decydujemy się na - nie przeczę - spóźnioną walkę zbrojną, ze złem Spamboxa, którego nie uświadczysz na żadnym cywilizowanym Forum... Ani na Nowej Gildi, ani na Poltergeiście, ani na DnD.pl ani na tysiącu innych, z których winniśmy czerpać światłe wzorce!

Ciężkie czasy wymagają ciężkich środków, dlatego też cieszę się, że moglismy złożyć w ofierze życia mieszkańców Radzymina i pobliskich gmin! Nie jest to nasz ostatni krok, ani ostatnia głowica bojowa w naszym arsenale - drżyjciem, bo nie znacie dnia ani godziny...

By pokazać, że nasze groźby nie są jedynie czczą gadaniną porwaliśmy Maskotkę (ujęcie na Maskotkę przywiązaną do krzesła i otoczpną bandą zamaskowanych terrorystów). Jeśli egzystencja Spamboksa nie dobiegnie końca spotka ją okrótny los!!!

Zmusimy ją do wykucia na pamięć wszystkich scenariuszy wszystkich produkcji z pod znaku Pokemon!!!

Śmierć Spamboksowym Imperialistą!!! Do broni dobrzy obywatele WB!!!"

PS. Po chorobe nam grecki alfabet?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 14-05-2005, 23:13   

Em... Temat ten powinien znaleźć się w Multiświecie, ale ponieważ Prawdziwi Patrioci Forum zgodnie twierdzą inaczej (jako że ja, jako Spamboxowa Imperialistka, plugawy pomiot czeluści jednozdaniówek, racji mieć nie mogę), na razie pewnie tu powisi.

***

A tak w ogóle, Zeg: Maskotka zaczyna śpiewać:

Najlepszym być naprawdę chcę, jak nigdy dotąd nikt,
Zdać muszę ważny test, wyszkolić wszystkie z nich.
Kraj przemierzę wzdłuż i wszerz...


Sądzisz, że nie przygotowaliśmy jej na tortury? Maskotka zniesie wszystko!
*tu Maskotka dumnie pokazuje macką gest pewnego znanego sportowca prześladowcom*

Przypuszczam, że niektórzy nowi użytkownicy mogą być przygotowani podobnie jak ona - mało tego, mogą czuć wewnętrzną potrzebę podzielenia się swoją znajomością scenariuszy do pokenoma z innymi. I slowo daję, wolę żeby robili to tam na dole, niż pisali jednozdaniowce po forum.
A poza tym niech się ludzie integrują, why not?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-05-2005, 23:14   

Zmiana planów... Masokotkę będziemy torturować GiTS-em i Evangelionem.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 14-05-2005, 23:41   

Gdzieś na terenie Federacji Rosyjskiej istniała świątynia. W niej od setek lat stał relikt dawnych, pogańskich czasów, gdy Świętą Rusią rządzili potężni bogowie. Był to drewniany słup, przedstawiający czterotwarzowego boga, u stóp którego był obraz innego boga. Byli to boscy bracia - niebiański Perun, pan Ładu i podziemny Weles, władca Chaosu. Byli dwoma żywiołami, jakie razem utworzyły świat w odwiecznej walce. Mało kto wie, że godło Świętej Rusi uwiecznia właśnie te ich zmagania, błędnie intepretowane jako starcie świętego Jerzego ze smokiem. Albowiem Jerzy, Georgos, to jednocześnie rolnik i wojownik, dwa z wielu wcieleń świetlistego Peruna, a smok to jedna z postaci boga Chaosu.

W tę właśnie gorącą(aż tu docierały opady z Radzymina) noc w światyni składano bogom należną im dań. Powietrze rozdzierały jęki konających jeńców wojennych i huk płomieni. Nie trzeba było długo czekać. Niebo pokryło się chmurami ciężkimi jak ołów i czarnymi jak otchłań, by po niedługiej chwili zapłonąć niebieskim ogniem. Pierwszy z bogów odpowiedział na wezwanie. Potężna burza gwałtownie rosła, aż stała się olbrzymim huraganem, niszczącym wsie i miasta. Pan nieba swym rykiem dawał znać co sądzi o pomysłach jego dzieci, sprzeciwiających się stworzonym przez niego prawom. I zdecydowanie nie był to ryk zadowolenia.

Tymczasem we wszystkich lasach rozległy się upiorne wrzaski. Wszelkie żywe stworzenie: wilki, niedźwiedzie, jelenie, rysie, yeti, ofiary opadu radioaktywnego, darło się wniebogłosy. Drugi z braci, choć twór i twórca Chaosu, również nie był zachwycony zmianami, jakie miały miejsce i dawął temu wyraz. Jeśli jednak było to z jego strony ostrzeżenie, to było ono spóźnione. Z wszystkich bagien w tajdze zaczęły się bowiem wydobywać opary, które wiatr przenosił w stronę ludzkich osad. Same opary nie były straszne, jedynie brzdko pachniały. Przenosiły jednak śmiercionośnych posłańców mrocznego boga - zapomniane prze czas, pogrążone na dnie bagien mikroustroje, pamiętające czasy sprzed potopu i zagłady wielkich jaszczurów. Ich cel był jeden - wysłać jak najwięcej głupich ludzi do Nawii, świata cieni. Krainy swego pana.

Cytat:
Ani na Nowej Gildi, ani na Poltergeiście, ani na DnD.pl ani na tysiącu innych, z których winniśmy czerpać światłe wzorce!


Na Wieży Błaznów też nie...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 15-05-2005, 00:13   Re: Precz z Spamboksem!!!

Zegarmistrz napisał/a:
PS. Po chorobe nam grecki alfabet?
Właśnie! Powinny być obie kany... ^__^;

Zegarmistrz napisał/a:
Zmiana planów... Masokotkę będziemy torturować GiTS-em i Evangelionem.
MM? A może oddajcie ją mnie? Ja przeprowadzę stosownie długi monolog o zawiłościach tłumaczenia tekstów japońskich piosenek, a następnie przymuszę do nauki pisania po japońsku wraz ze mną. Potem wyłożę tajniki japonizacji komputera, a na koniec zmuszę do wspólnego odśpiewania wraz ze mną i z Mikuni Shimokawą całej czołówki z Fumoffu - Sore ga Ai deshou? (それ が 愛 でしょう?) - i to z pełnym zrozumieniem!!!

xD

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-05-2005, 00:20   

Stoi. Maskotka już do ciebie jedzie. Oczekuj wojskowego transportera opancerzonego lada moment.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 15-05-2005, 01:13   

sadyści ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-05-2005, 09:24   

Serika napisał/a:
Em... Temat ten powinien znaleźć się w Multiświecie, ale ponieważ Prawdziwi Patrioci Forum zgodnie twierdzą inaczej (jako że ja, jako Spamboxowa Imperialistka, plugawy pomiot czeluści jednozdaniówek, racji mieć nie mogę), na razie pewnie tu powisi.


Temat ten służy wyrażaniu niezadowolenia z decyzji administracji forum i sposobu jej wprowadzania w życie. Jako taki powinien znajdować się tu, a nie w Multiświecie.

O szkodliwości społecznej Spamboksa:

1) Pierwszym powodem, dla którego Spamboks powinien natychmiast polecieć, a osoby odpowiedzialne za jego wprowadzenie winny zostać podstawione pod ścianą jest sam sposób, w jaki się do tego zabrano. Jest to istotna zmiana w strukturze forum i jako taka powinna była zostać najpierw omówiona i przeanalizowana przez jego załogę, co nie miało miejsca - decyzja została podjęta autorytarnie, bez patrzenia na opinię kogokolwiek! Jest to moim zdaniem pogwałcenie zasad kultury i dobrego wychowania... Trzy osoby nie powinny podejmować decyzji bez dania możliwości wypowiedzenia pozostałym użytkownikom. Nie chodzi mi tu nawet o wynik głosowania, co raczej o fakt braku poszanowania pewnych zasad liberalizmu, z którego obecności na WB zawsze byłem dumny.

Szczerze mówiąc zawiodłem się na was. Zostalo to przeprowadzone w atmosferze spisku rodem z najczarniejszych czasów Triumwiratu Agenda-AW-ZC, za plecami innych i bez dania racji komukolwiek. To właśnie taka atmosfera spisków i intryg sprawiła, że odszedłem z Multiworldu. Bardzo mnie to boli, że teraz znajduje takie samo podejście i u nas.

Dodatkowo na niekorzyść przemawia fakt, że jest to kolejna tego typu akcja w krótkim okresie czasu - że przypomne autorytarne i arbitralne ustanowienie kategorii Ecchi, do której wrzucano serie bez jakiegokolwiek zastanowienia.

Tego rodzaju podejście uważam za - prawdopodobnie nieświadome - rozbijanie zespołu i stwarzanie niebezpieczeństwa zarówno dla Forum jak i WAnime. Nie widze usprawiedliwienia dla tego rodzaju działań, zwłaszcza w postrzeganym doraźnie dobrze, jakiemu ma zapewne służyć przyśpieszenie pracy, które zapewne miało na celu taka, a nie inna decyzja. Tego rodzaju podejście może doprowadzić tylko do jednego - podzielenia użytkowników na lepszych i gorszych, a w konsekwencji do sytuacji, jaką mieliśmy już w przeszłości w wypadku Martina i Agit - postrzeganiu administracji jako nieznanej i groźnej siły, katastrofy naturalnej nieogarniętej nawet przez moderatorów. Rezultaty tego podejścia prawdopodobnie jeszcze pamiętamy.

Z tego powodu proponuje skasowanie Spamboksa, złożenie samokrytyki przez winnych zamieszania i przeprowadzenia całych działań od nowa, tym razem w sposób nie urągający panującemu tu duchowi liberalizmu.

2) Same wady wrodzone Spamboksa. Stanowi on kazirodczego bękarta okaleczonego GG z okaleczonym Chatem, nie posiadajacego jakichkolwiek pozytywnych cech obydwu.

Od GG różni się tym, że nie jest nastawione na rozmowę dwuch uzytkowników, a może być bardzo łatwo zakłócone lub podsłuchane przez osoby z zewnątrz. Od Chatu natomiast brakiem jasno wyznaczonej grupy dyskutujących i tematyki. Z tych przyczyn nie może spełniać rzadnego z nich, a posłużyć może jedynie do pisania krótkich pozbawionych sensu i treści notek, dotyczących jedynie luźno efemerycznie pojawiajacych się tematów, offtopu i bajora chaosu. Stanowi krok w tył pod względem funkcjonalności forum.

Ponadto tolerowanie miejsca, na którym dyskusja na jakikolwiek konstruktywny temat jest w najlepszym wypadku bardzo utrudniona może mieć niepedagogiczny efekt na resztę Forum.

3) Sprzeczność z samą ideom moderacji. Spamboks służy do wymiany krótkich, nietreściwych notek, ze swej natury nie narzuca i nie pozwala nakreślić jakiegokolwiek tematu, wymaga notek krótkich, jednozdaniowych, czy wręcz jednowyrazowych... Innymi słowy wspiera wszystkie te zjawiska, do zwalczania których tacy użytkownicy jak ja zostaliśmy wyznaczeni!

Nie widzę sensu istnienia naszej fukcji, jeśli pod naszym bokiem ma całkowicie legalnie działać taka spameriada! Stoi to w większej niekonsekwencji z naszą politykom, niż strona Martina z polityką antypiracką WAnime!

To przystań dla Trolli, przy której emotikony, czy nawet cieniowane litery są niegroźną, edukacyjną zabawką.

4) Stwarzanie konkurencji dla forum. Po prostu urzytkonicy, miast pisać notki na Forum będą pisać bezsensowne komentarze, skazane na zatonięcie w morzu innych bezsensownych komentarzy w Spamboksie... Zatrze to funkcje Forum nie dając niczego w zamian.

5) Brak realnej potrzeby istnienia czegoś takiego... Mamy już GG, maile, komentarze, forum dyskusyjne, privy, Blue Haven! Co takiego można robić za pomocą Spamboksu, czego nie można robić za ich pomocą? Po co nam kolejne narzędzie komunikacyjne? Chyba jedynie w celu wywołonia większego szumu informacyjnego i rozdrobnienia, niż jest obecny w tej chwili... To czysty przejaw tworzenia bytów ponad miarę! Niebezpiecznych bytów dodatkowo!

6) Niedopasowanie graficzne do forum... Popatrzcie jak to wygląda - nie pasująca do niczego dziura.

Przecież mogę to ignorować - powie ktoś. Równie dobrze mogę na przykład założyć sobie temat, w którym będę straszył zdjęciami z roten.com... Albo - posiłkując się mniej drastycznym przykładem - zacząć pisać powiększonymi literami, szarymi na dodatek i wstawiać 3 zamiast "e" albo 4 zamiast litery "a". Przecież nikt nie każe innym użytkownikom czytać moich notek...

Ciekaw jestem, jak dlugo by one pożyły.

Przypomijmy historię Emotikon - które właściwie były stosunkowo nieszkodliwe - a służyły głównie zaśmiecaniu forum. Całość narzędzia została usunięta, by nie mogła służyć trollom. Teraz te same osoby, które usunęły emotikony wprowadzają podobną zabawkę! Ba - o ile można kłócić się na temat stopnia szkodliwosci emotikon, to Spamboks jest czystym, skondensowanym zagrożeniem porządku!

Dlatego - jako osoba przywiązana do liberalnych tradycji tego Forum, oraz odpowiedzialna za utrzymanie nań porządku, a przy tym weteran, który niejedno dla jego dobra zdziałał pragnę powiedzieć, że nie widzę szans, by coś tak groźnego mogło u nas działać. Stoi to w sprzeczności ze wszystkimi wartościami, które tu do tej pory ceniłem!

Ze Spamboksem będę walczył tak długo aż nie wygram!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2005, 09:42   

Zegarmistrz - kwestia shoutboxa była tu omawiana kilka razy. Po prostu nie doczytałeś odpowiedniego tematu, ale to nie powód, by mówić o spisku.

Moim zdaniem robisz z igły widły, nie do końca potrzebnie sugerując, że właśnie następuje jakiś straszliwy konflikt w gronie moderatorsko-administratorskim.

Równie dobrze można postulować skasowanie całego forum, albo dowolnego jego działu jako miejsca, w którym może odchodzić spam. Poczekaj. Nikt nie mówi, że shoutbox zostaje na zawsze. Nie wiem, czy zauważyłeś, że Crack napisał, że włącza go na próbę. Jeśli się nie sprawdzi, to go wyłączymy. Ale naprawdę jeśli mamy go wyrzucić tylko dlatego, że można w nim spamować, to w tym samym celu należałoby zablokować użytkownikom możliwość pisania we wszystkich działach - to też doskonale zapobiegnie spamom.

Umówmy się - jak zaistnieją powody do zamknięcia shoutboxa, to pogadamy.

Edit=doczytałam posty
Zeg, ja w ostatnim tygodniu mogę zwalać swoje zachowanie na PMS, ale przecież faceci chyba tego nie mają?! Na litość bogów, ja powtarzam, są rzeczy robione na próbę... Tak było z tym nieszczęsnym ecchi, tylko kolejne osoby zamiast doczytać, że przydział gatunkowy stanowi wstępną przymiarkę rzucały się na mnie, że obraziłam w ten sposób ich ulubione serie. Shoutbox jest na próbę.

Shoutbox jest na próbę.

SHOUTBOX JEST NA PRÓBĘ I JEŚLI SIĘ NIE SPRAWDZI, ZOSTANIE SKASOWANY.

Czy to jest zadowalające rozwiązanie, Zeg? Ysen?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-05-2005, 09:56   

Avellana - chodzi mi o pewien sposób postępowania. Moim skromnym zdaniem powinno się najpierw pytać o zdanie na temat ewetualnych zmian, a dopiero potem je wprowadzać. Choćby po to, żeby uniknąć tego typu sytuacja jak ta... Konfliktu - Bogu dzięki - narazie nie ma (jeszcze), choć niechybnie prędzej czy później do jakiegoś dojdzie, jeśli nasza polityka wewnętrzna będzie dalej dążyć w tym kierunku. Od niemal pół roku sytuacja w tej materii tylko się pogarsza!

Czy tak trudno w widocznym miejscu zapytać, czy jakieś działanie ma sens przed podjęciem decyzji, albo jasno ostrzec o próbie jakiegoś działania w widocznym miejscu? Dyskutować i w sposób pokojowy do czegoś dochodzić, zamiast co kilka chwil się użerać?

Skąd typowy użytkownik ma wiedzieć o tego rodzaju próbach, skoro duża częśc z tych mających dostęp do większej ilości środków komunikacyjnych nie odnalazł tych informacji! Przecież mało ktry nowy uzytkownik przychodzi tu z już np. rozbudowaną siecią kontaktów towarzyskich!

Avellana napisał/a:
Tak było z tym nieszczęsnym ecchi, tylko kolejne osoby zamiast doczytać, że przydział gatunkowy stanowi wstępną przymiarkę rzucały się na mnie, że obraziłam w ten sposób ich ulubione serie


A zapytałaś co o tym sądzą, zanim wrzuciłaś to na stronę? NIE! Bo tak "było szybciej"! I tym razem było dokładnie tak samo! Nie można ludziom narzucać autorytarnie swej woli czekać - zbuntują się czy nie zbuntują, zwłaszcza mając tak marne ku temu usprawiedliwienie, jak chęć zrobienia czegoś szybciej!

To jest stawianie przed faktem dokonanym, który - jak można się było spodziewać - wzbudzi sprzeciwy! Skoro tak to robisz, to czemu się dziwisz!

Najpierw należy pytać się, co ludzie o tym myślą, a dopiero potem robić im niespodzianki! Kiedyś tak postępowaliśmy! Teraz już nie... Jeśli chcemy uniknąć takich sytuacji jak tak musimy spowrotem zacząć tak robić!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.


Ostatnio zmieniony przez Zegarmistrz dnia 15-05-2005, 10:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2005, 10:01   

w sumie bardziej od shoutboxa zaczyna mnei wnerwiać ta opcja "do góry" w postach pod avkiem, ale to co innego, Zeg, jeżeli shoutbox jest zły, a w sumie nei widać żeby tam sie coś sensownego działa to poczekaj, przebolejemy do np, środy czy wtorku, zrobi sie głosowanie czy ma zostać czy nie (pewnie i stwierdzi sie że nie) i zostanie skasowany, co jak co ale to można przeboleć i jak jest na próbę to nei wiem o co sie tak wściekasz...
a pytanie o ile dobrze pamiętam o shoutboxa było i prawie nikt sie nie wypowiedział...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 15-05-2005, 10:09   

Na marginesie, i tak wątpię, czy sie utrzyma, bo uważam to za śmieszny wynalazek (i dziko kretyński, bo brak mu płynności w odświeżaniu wiadomości i trzeba odświeżyć okno).

edit:
By uprzedzić z góry... tak, rozumiem, brak głosowania, niemożność wyrażenia sprzeciwu głosno i dobitnie i postawienie przed faktem dokonanym, jakim jst włączenie na próbe tego wynalazku.
ale... http://forum.wszechbiblia.info/tematy32/176,120.htm
Zeg... dlaczego TY nic tu nie napisałeś? Takie małe pytanko?


Ostatnio zmieniony przez IKa dnia 15-05-2005, 10:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2005, 10:12   

Szczerze mówiąc i z całym szacunkiem - problem polega na tym, że tych osób, które trzeba zapytać o zdanie, jest za dużo. Tematy na forum zwykle leżą odłogiem - Ryu ma rację, kiedy shoutbox był omawiany, to prawie nikt się nie wypowiedział. Jak widać, czasem da się zmobilizować towarzystwo do zagłosowania w jakiejś sprawie, ale jest to dość trudne. Np. stworzenie ecchi postulował wa-totem i kilka innych osób, którym nie przyszło do głowy, że dla kogoś zaliczenie serii do tego gatunku jest najwyższą obrazą. Wiele rzeczy jestem zmuszona omówić na czacie z osobami, które tam akurat są. Nie jestem w stanie stwierdzić, kto z was i ile wie, bo to się robi około 20 osób, które "powinny wiedzieć" i łapanie po kolei każdej z nich na GG jest dla mnie niewykonalne.

Zegarmistrz - ale ok, jeśli odbierasz to w ten sposób, to od tej pory spróbuję każdy drobiazg konsultować z załogą. Na wypadek gdybyś nie zauwazył - na testowym Tilk poważnie zmienił wygląd strony głownej WAnime. Nie wypowiedziałeś się w tym temacie. Czy nie masz zdania, podoba Ci się, czy może po wprowadzeniu zmian napiszesz, że nie byłeś o nich poinformowany? To nie jest złośliwość - tylko Ci pokazuję, jak problem wygląda. Nie wiem, czy ktoś się nie wypowiada, bo nie zauwazył tematu, czy dlatego, że się zgadza i nie ma nic do powiedzenia w danej sprawie, więc postanawia nie spamować postami w stylu "podoba mi się".

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-05-2005, 10:13   

IKa napisał/a:
Zeg... dlaczego TY nic tu nie napisałeś? Takie małe pytanko


Bo Ysen dobrze ujął to, o co mi chodziło... Ponadto ten temat jest strasznie rozległy i wyłowienie sensownych z informacji z niego jest trudne. Nie wiedziałem też w tym momencie, że coś takiego jest w planach.

Gdybym wiedział protestowałbym!

Ave ale to pewna różnica - drobny szczegół graficzny, który był omawiany nawiasem mówiąc na BH, a wrzucenie Spamboksu. Tam istnieje różnica zaledwie w kwestii estetycznej, tutaj - funkcjonowania całej struktury! Tam rzecz jest drugorędna, dotyczy tylko wąskiej grupy zainteresowanych.

Natomiast Spamboks dotyczy wszystkich użytkowników forum, podobnie jak wprowadzenie nowego gatunku i powpychanie do niego w bezsensowny sposób iluśtam tytułów jest sprawą wszystkich recenzentów.

Rozumiesz różnice? Twój przykład jest jak pistolet na wodę w porównaniu z dziełkiem Vulcan.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.


Ostatnio zmieniony przez Zegarmistrz dnia 15-05-2005, 10:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2005, 10:15   

No dobrze, ale to był jeden Ysen. Skąd mamy wiedzieć, ile osób popiera Ysena, jeśli np. jeszcze 10 oprócz Ciebie spojrzało, stwierdziło "Ysen to dobrze ujął" i nie zabierało głosu? Skąd my nieszczęśni mamy wiedzieć, że nie pomyślałeś "Ysen przegina, zgadzam się z Seriką?"

Powtarzam - obiecuję wszystko konsultować, ale pod jednym warunkiem. Będę wieszać wszelkie kwestie na forum. Kto nie odpowie, zakładam, że się nie sprzeciwia. Czy to sprawiedliwy układ?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group