FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
  Test religijności xDDDDDDDDD
Wersja do druku
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2006, 17:45   Test religijności xDDDDDDDDD

klik

Cytat:
Ogólna ilość błędów (120 pytań)---57---; W pytaniach związanych z relatywizmem (50 pytań)---34---; W pytaniach związanych z New Age (24)---11---; Błędy dotyczące praktyki religijności (20)---13---; Skrzywienia w kierunku protestantyzmu (32)---20---; Błędy dotyczące wiedzy ogólnej (15)---9---; Prawde powiedziawszy zrobiłeś test bardzo źle. może o to Ci chodziło. W każdym razie ilość błędów jest znaczna. W szczegółach: Atrakcyjne dla Ciebie są te stanowiska które są relatywne. Nie podoba Ci się że zasady mogą określać moralność czynów. Ulegasz opinii środowsk liberalnych, które są cząsto głęboko sprzeczne z katolickim punktem widzenia. Ulegasz niesprawdzonym koncepcjom paranukowym, które pod pozorem nowych spojrzeń są sprzeczne z duchem katolickim. To atrakcyjne ale podstępne metody. Powinieneś lepiej poznać jakie koncepcje związane są z nurtem New Age i zwryfikować swoje poglądy. Twoja pobożność nie jest zbyt głęboka. Jeśli chcesz iść sprawdzoną, dobrą drogą, powinieneś skutecznie realizować wiarę na co dzień. Zwróć uwagę na praktykę, modlitwę, bycie zgodnym z zasadami. Twoja religijność przejawia skrzywienia w kierunku protestantyzmu, lub sekt związanych z tym nurtem. To Twoja prywatna sprawa ale nie świadczy o szukaniu poprawnej drogi katolickiej. Może jesteś pod wpływem środowisk, które mają na bakier z religią katolicką, choć nazywają się katolikami. zainteresuj się głębiej swoją wiarę w dogmaty i zasady życia katolickiego. Twoja ogólnawiedza (przyrodnicza, historyczna) nie jest bardzo zaawansowana. Może to być; drogą; do łatwego uwierzenia w niesprawdzone teorie a w chwilach trudnych otworzyć; możliwość; na atak sekt. Powoduje to również;, że daje się; wiarę; róż;nym niby-naukowym szarlatanom. Ogólnie: Jest raczej źle. Może trzeba niektóre sprawy trochę przemyśleć. Naciśnij przycisk -wytłumacz- i poczytaj jak powinien być wypełniony test. To, myślę, pomoże zorientować się co można by konkretnie poprawić. Poszukaj także wyjaśnienia wątpliwości na naszych stronach.Hahahaha. Jestem złym liberałem!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-06-2006, 17:50   

Po pierwsze, to nie jest miejsce na ten test, bardziej pasuje on do offtopica.
Dwa, pisał go jakiś półanalfabeta, są tam błędy, które w moich oczach go dyskfalifikują.
Powrót do góry
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2006, 17:58   

wiem. pisała go encyklopedia okiem która jest fanatyczna, zacofana i analfabecka. błędów tam diabelnie dużo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 05-06-2006, 18:05   

Ogólna ilość błędów (120 pytań)---58---; W pytaniach związanych z relatywizmem (50 pytań)---31---; W pytaniach związanych z New Age (24)---6---; Błędy dotyczące praktyki religijności (20)---17---; Skrzywienia w kierunku protestantyzmu (32)---21---; Błędy dotyczące wiedzy ogólnej (15)---4---; Prawde powiedziawszy zrobiłeś test bardzo źle. może o to Ci chodziło. W każdym razie ilość błędów jest znaczna. W szczegółach: Atrakcyjne dla Ciebie są te stanowiska które są relatywne. Nie podoba Ci się że zasady mogą określać moralność czynów. Ulegasz opinii środowsk liberalnych, które są cząsto głęboko sprzeczne z katolickim punktem widzenia. Ulegasz niesprawdzonym koncepcjom paranukowym, które pod pozorem nowych spojrzeń są sprzeczne z duchem katolickim. To atrakcyjne ale podstępne metody. Powinieneś lepiej poznać jakie koncepcje związane są z nurtem New Age i zwryfikować swoje poglądy. Twoja pobożność nie jest zbyt głęboka. Jeśli chcesz iść sprawdzoną, dobrą drogą, powinieneś skutecznie realizować wiarę na co dzień. Zwróć uwagę na praktykę, modlitwę, bycie zgodnym z zasadami. Twoja religijność przejawia skrzywienia w kierunku protestantyzmu, lub sekt związanych z tym nurtem. To Twoja prywatna sprawa ale nie świadczy o szukaniu poprawnej drogi katolickiej. Może jesteś pod wpływem środowisk, które mają na bakier z religią katolicką, choć nazywają się katolikami. zainteresuj się głębiej swoją wiarę w dogmaty i zasady życia katolickiego. Twoja ogólnawiedza (przyrodnicza, historyczna) nie jest bardzo zaawansowana. Może to być; drogą; do łatwego uwierzenia w niesprawdzone teorie a w chwilach trudnych otworzyć; możliwość; na atak sekt. Powoduje to również;, że daje się; wiarę; róż;nym niby-naukowym szarlatanom. Ogólnie: Jest raczej źle. Może trzeba niektóre sprawy trochę przemyśleć. Naciśnij przycisk -wytłumacz- i poczytaj jak powinien być wypełniony test. To, myślę, pomoże zorientować się co można by konkretnie poprawić. Poszukaj także wyjaśnienia wątpliwości na naszych stronach.

Prawie to samo. Ale jest 1. tendencyjny, 2. głupi, 3. kompletnie nienastawiony na osobę nie wierzącą z założenia :P

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 05-06-2006, 18:17   

Osobiście rozwaliło mnie to tutaj:

Twoja ogólnawiedza (przyrodnicza, historyczna) nie jest bardzo zaawansowana.

w stosunku do Seriki będącej biologiem...

Test horrendalnie tendencyjny... Zwłaszcza, że na sporą część pytań nie da się odpowiedzieć bezpośrednio "tak" lub "nie"...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 05-06-2006, 18:35   

Ogólna ilość błędów (120 pytań)---49---; W pytaniach związanych z relatywizmem (50 pytań)---22---; W pytaniach związanych z New Age (24)---11---; Błędy dotyczące praktyki religijności (20)---11---; Skrzywienia w kierunku protestantyzmu (32)---15---; Błędy dotyczące wiedzy ogólnej (15)---8---; Na co najmniej 10% pytań odpowiedziałeś błędnie. Są to sprawy czasem trudne, jednak ilość błędnych odpowiedzi sugeruje, żeby uważniej przypatrzyć się swojej wiedzy na ten temat. Czy zawsze moje spojrzenie na sprawę jest słuszne, a jeśli nie to dlaczego?. W szczegółach: Atrakcyjne dla Ciebie są te stanowiska które są relatywne. Nie podoba Ci się że zasady mogą określać moralność czynów. Ulegasz opinii środowsk liberalnych, które są cząsto głęboko sprzeczne z katolickim punktem widzenia. Ulegasz niesprawdzonym koncepcjom paranukowym, które pod pozorem nowych spojrzeń są sprzeczne z duchem katolickim. To atrakcyjne ale podstępne metody. Powinieneś lepiej poznać jakie koncepcje związane są z nurtem New Age i zwryfikować swoje poglądy. Twoja pobożność nie jest zbyt głęboka. Jeśli chcesz iść sprawdzoną, dobrą drogą, powinieneś skutecznie realizować wiarę na co dzień. Zwróć uwagę na praktykę, modlitwę, bycie zgodnym z zasadami. Twoja religijność przejawia skrzywienia w kierunku protestantyzmu, lub sekt związanych z tym nurtem. To Twoja prywatna sprawa ale nie świadczy o szukaniu poprawnej drogi katolickiej. Może jesteś pod wpływem środowisk, które mają na bakier z religią katolicką, choć nazywają się katolikami. zainteresuj się głębiej swoją wiarę w dogmaty i zasady życia katolickiego. Twoja ogólnawiedza (przyrodnicza, historyczna) nie jest bardzo zaawansowana. Może to być; drogą; do łatwego uwierzenia w niesprawdzone teorie a w chwilach trudnych otworzyć; możliwość; na atak sekt. Powoduje to również;, że daje się; wiarę; róż;nym niby-naukowym szarlatanom. Ogólnie: Jest raczej źle. Może trzeba niektóre sprawy trochę przemyśleć. Naciśnij przycisk -wytłumacz- i poczytaj jak powinien być wypełniony test. To, myślę, pomoże zorientować się co można by konkretnie poprawić. Poszukaj także wyjaśnienia wątpliwości na naszych stronach.

"Twoja religijność przejawia skrzywienia w kierunku protestantyzmu, lub sekt związanych z tym nurtem."

Protestanci nie sa sektą.

Maieczko im chodzi o to, że nie zaznaczyłysmy Homoseksualizmu jako choroby ^^ czyż nie, Serika?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smoczek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2006, 18:45   

IKa napisał/a:
"Twoja religijność przejawia skrzywienia w kierunku protestantyzmu, lub sekt związanych z tym nurtem."


Protestanci nie sa sektą.


Nie, ale spójrz na ułożenie zdania. W nim nie chodzi o to, że protestantyzm jest sektą ^_-.
Są za to sekty które opierają się na tymże odłamie chrześcijaństwa.

Serika napisał/a:
kompletnie nienastawiony na osobę nie wierzącą z założenia


W 100% się zgadzam, ale wydaje mi się, że nie jest on skierowany do takich osób, więc nie jest też na takowe nastawiony, co zresztą potwierdza:

ludzie od testu napisał/a:
Zakładamy że jesteś katolkiem i chcesz przetestować swoją wiarę, czy nie popełniasz jakiś błędów[...]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3256390
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 05-06-2006, 18:47   

No racja :)

Natomiast w sprawie wiedzy ogólnej: 1. homoseksualizm; 2. spisek żydomasoński (tam również historia wchdziłą).

Swoją drogą naprawdę nie bardzo rozumiem, co to ma wspólnego z wiara jako taką ^^;

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Eltanin Płeć:Mężczyzna
?????


Dołączył: 17 Lis 2004
Skąd: Ciemna strona słońca
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 05-06-2006, 18:55   

Ogólna ilość błędów (120 pytań)---66---; W pytaniach związanych z relatywizmem (50 pytań)---34---; W pytaniach związanych z New Age (24)---15---; Błędy dotyczące praktyki religijności (20)---14---; Skrzywienia w kierunku protestantyzmu (32)---21---; Błędy dotyczące wiedzy ogólnej (15)---8---; Prawde powiedziawszy zrobiłeś test bardzo źle. może o to Ci chodziło. W każdym razie ilość błędów jest znaczna. W szczegółach: Atrakcyjne dla Ciebie są te stanowiska które są relatywne. Nie podoba Ci się że zasady mogą określać moralność czynów. Ulegasz opinii środowsk liberalnych, które są cząsto głęboko sprzeczne z katolickim punktem widzenia. Ulegasz niesprawdzonym koncepcjom paranukowym, które pod pozorem nowych spojrzeń są sprzeczne z duchem katolickim. To atrakcyjne ale podstępne metody. Powinieneś lepiej poznać jakie koncepcje związane są z nurtem New Age i zwryfikować swoje poglądy. Twoja pobożność nie jest zbyt głęboka. Jeśli chcesz iść sprawdzoną, dobrą drogą, powinieneś skutecznie realizować wiarę na co dzień. Zwróć uwagę na praktykę, modlitwę, bycie zgodnym z zasadami. Twoja religijność przejawia skrzywienia w kierunku protestantyzmu, lub sekt związanych z tym nurtem. To Twoja prywatna sprawa ale nie świadczy o szukaniu poprawnej drogi katolickiej. Może jesteś pod wpływem środowisk, które mają na bakier z religią katolicką, choć nazywają się katolikami. zainteresuj się głębiej swoją wiarę w dogmaty i zasady życia katolickiego. Twoja ogólnawiedza (przyrodnicza, historyczna) nie jest bardzo zaawansowana. Może to być; drogą; do łatwego uwierzenia w niesprawdzone teorie a w chwilach trudnych otworzyć; możliwość; na atak sekt. Powoduje to również;, że daje się; wiarę; róż;nym niby-naukowym szarlatanom. Ogólnie: Jest raczej źle. Może trzeba niektóre sprawy trochę przemyśleć. Naciśnij przycisk -wytłumacz- i poczytaj jak powinien być wypełniony test. To, myślę, pomoże zorientować się co można by konkretnie poprawić. Poszukaj także wyjaśnienia wątpliwości na naszych stronach.

Też jestem skrzywiony (i to o 8 pytań bardziej od Seri) i mam braki w edukacji ;-D

_________________
Hubba Hubba Zoot Zoot
Deba Uba Zat Zat A-num Num
A-hoorepa Hoorepa A-huh-hoorepa A-num Num.


Be kind to dragons, for thou art crunchy and taste good with ketchup.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1777110
Silent Angel Płeć:Kobieta
*Hermit*


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2006, 19:12   

Cytat:
Jeśli nie masz ochoty przeprowadzić aż tak wielkiego testu możesz skorzystać z formy krótszej - bardziej zabawowej.

Jeżeli ktoś pisze coś takiego, to nie może być poważny test nawiązujący do wiary. Pozatym już na pierwszy rzut OKA widać, że to raczej strona robiona przez mało wykwalifikowanych i niezbyt kompetentnych ludzi. Wystarczy przejśc do działu "Zostań redaktorem" ;]
Więc z mojego punktu widzenia nawet szkoda czasu na takie rozwiązywanie bzdurnego testu, który odnosi się tak do wiary jak piernik do wiatraka. Zwłaszcza jak zobaczyła coponiektóre pytania. Jak ktoś nie doszedł do tego co sam źle robi to nawet ten test mu w niczym nie pomoże.

W internecie bardzo łatwo znaleźć jest takie pseudonaukowe i pseudokatolickie serwisy. Wkońcu stronę za pomoca html'a może zrobić prawie każdy... Nie potrzeba do tego żadnej filozofii...

_________________
At night, the town is quiet like the bottom of the ocean
I continue down the road by myself
Guided by the distant voice
I keep searching for the soft blue lightOstatnio zmieniony przez Silent Angel dnia 05-06-2006, 19:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8822302
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2006, 19:12   

W ogóle to chciałbym zwrócić uwagę, że ten test był chyba pisany przez osobę cienką z gramatyki... albo to ja nie wiem, co to znaczy "być poczętym"... o pisowni momentami juz nie wspomnę...
Sumarycznie: kij im w ucho, jest raczej źle XD.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 05-06-2006, 19:24   

Ogólna ilość błędów (120 pytań)---23---; W pytaniach związanych z relatywizmem (50 pytań)---8---; W pytaniach związanych z New Age (24)---2---; Błędy dotyczące praktyki religijności (20)---7---; Skrzywienia w kierunku protestantyzmu (32)---6---; Błędy dotyczące wiedzy ogólnej (15)---2---; Na co najmniej 10% pytań odpowiedziałeś błędnie. Są to sprawy czasem trudne, jednak ilość błędnych odpowiedzi sugeruje, żeby uważniej przypatrzyć się swojej wiedzy na ten temat. Czy zawsze moje spojrzenie na sprawę jest słuszne, a jeśli nie to dlaczego?. W szczegółach: Atrakcyjne dla Ciebie są te stanowiska które są relatywne. Nie podoba Ci się że zasady mogą określać moralność czynów. Ulegasz opinii środowsk liberalnych, które są cząsto głęboko sprzeczne z katolickim punktem widzenia. Nie widać aby zjawiska z kręgu New Age były dla Ciebie atrakcyjne, a to dobrze gdyż są to niebezpieczne pomysły. Twoja pobożność nie jest zbyt głęboka. Jeśli chcesz iść sprawdzoną, dobrą drogą, powinieneś skutecznie realizować wiarę na co dzień. Zwróć uwagę na praktykę, modlitwę, bycie zgodnym z zasadami. Twoja religijność przejawia skrzywienia w kierunku protestantyzmu, lub sekt związanych z tym nurtem. To Twoja prywatna sprawa ale nie świadczy o szukaniu poprawnej drogi katolickiej. Może jesteś pod wpływem środowisk, które mają na bakier z religią katolicką, choć nazywają się katolikami. zainteresuj się głębiej swoją wiarę w dogmaty i zasady życia katolickiego. Twoja ogólna wiedza (przyrodnicza i historyczna) jest na przyzwoitym poziomie. Ogólnie: Jest raczej źle. Może trzeba niektóre sprawy trochę przemyśleć. Naciśnij przycisk -wytłumacz- i poczytaj jak powinien być wypełniony test. To, myślę, pomoże zorientować się co można by konkretnie poprawić. Poszukaj także wyjaśnienia wątpliwości na naszych stronach.

Hmmm.
Bardzo się starałem, ale mi nie wyszło xD
Nie przewidziałem paru herezji, i paru oczywistych bzdur...

"Stworzenie rodziców to tylko metafora" - HEREZJA
"Publikacja pornografii ogranicza wolność wyboru, co jest większym przestępstwem" - ciekawe jak? o.o
"Legenda o potopie ma swoje źródło w zalewach doliny Eufratu i koncepcją płaskiej ziemi." - przestarzałe, ci idioci ewidentnie nie śledzą postępów badań archeologicznych w basenie morza czarnego... w konsekwencji, piszą takie bzdury
"Arka Noego jest przenośnią, jakich wiele w pierwszych księgach Biblii. Noe nie był postacią historyczną, a na pewno jego podróż ze zwierzętami na pokładzie." - HEREZJA
"potop nie istniał" - HEREZJA
"Klonowanie całkowicie kłóci się z ideą wyjątkowości aktu stworzenia człowieka." - IDIOTYZM. W odróżnieniu od Watykanu, te durnie nie rozróżniają klonowania reprodukcyjnego (potępianego) i terapeutycznego...W efekcie, HEREZJA
"Wegetarianizm to raczej ideologia niż dieta. " - co za bzdura...
"Globalizm w dzisiejszym rozumieniu sprowadza liczne kraje do roli pracowników uniemożliwiając posiadanie własności prywatnej i ograniczając korzystanie z własnych, należnych dóbr." - Żałosna bzdura...

Nie wspomnę że ci durnie, jak i wielu im podobnych, zapomina że KOŚCIÓŁ to nie chierarchia i księża czy budowle, ale wspólnota wszystkich wierzących, więc nie da się "dawać składek POD kościołem" xD

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 05-06-2006, 20:16   

Test, jak i większość strony, robił jakiś troglodyta, któremu pisanie sprawia ból cielesny i psychiczny. Rydzykantów i podobnych pisanie przyprawia o mistyczną ekstazę, toteż wręcz pławią się w słowach. W związku z powyższym mam nieodparte wrażenie, iż test ma tyle samo wspólnego z kościołem co słynna strona o metalach, ostrzegająca przed wszelkimi ludźmi ubranymi na czarno.

Jakby to nie było napisane takim neandertalskim stylem to może nawet chciałoby mi się toto robić, ale nie mogę na to patrzeć...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Lina^^ Płeć:Kobieta
Alone...


Dołączyła: 26 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2006, 21:59   

Zajrzyjcie na tej samej stronie na "anime", co ciekawego piszą o naszym hobby Kościół =.=

_________________
Sekai-juu uwasa ni naritai
kagayaku mirai mo te ni iretai
Are mo kore mo honki no yume
dare hitori jama wa sasenai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2006, 22:11   

tja, wyszło mi, że moja "ogólna wiedza (przyrodnicza i historyczna) jest na przyzwoitym poziomie." Czy to znaczy, że powinienem zacząć się niepokoić?


Cytat:
Ogólna ilość błędów (120 pytań)---49---; W pytaniach związanych z relatywizmem (50 pytań)---22---; W pytaniach związanych z New Age (24)---6---; Błędy dotyczące praktyki religijności (20)---16---; Skrzywienia w kierunku protestantyzmu (32)---23---; Błędy dotyczące wiedzy ogólnej (15)---2---; Na co najmniej 10% pytań odpowiedziałeś błędnie. Są to sprawy czasem trudne, jednak ilość błędnych odpowiedzi sugeruje, żeby uważniej przypatrzyć się swojej wiedzy na ten temat. Czy zawsze moje spojrzenie na sprawę jest słuszne, a jeśli nie to dlaczego?. W szczegółach: Atrakcyjne dla Ciebie są te stanowiska które są relatywne. Nie podoba Ci się że zasady mogą określać moralność czynów. Ulegasz opinii środowsk liberalnych, które są cząsto głęboko sprzeczne z katolickim punktem widzenia. Ulegasz niesprawdzonym koncepcjom paranukowym, które pod pozorem nowych spojrzeń są sprzeczne z duchem katolickim. To atrakcyjne ale podstępne metody. Powinieneś lepiej poznać jakie koncepcje związane są z nurtem New Age i zwryfikować swoje poglądy. Twoja pobożność nie jest zbyt głęboka. Jeśli chcesz iść sprawdzoną, dobrą drogą, powinieneś skutecznie realizować wiarę na co dzień. Zwróć uwagę na praktykę, modlitwę, bycie zgodnym z zasadami. Twoja religijność przejawia skrzywienia w kierunku protestantyzmu, lub sekt związanych z tym nurtem. To Twoja prywatna sprawa ale nie świadczy o szukaniu poprawnej drogi katolickiej. Może jesteś pod wpływem środowisk, które mają na bakier z religią katolicką, choć nazywają się katolikami. zainteresuj się głębiej swoją wiarę w dogmaty i zasady życia katolickiego. Twoja ogólna wiedza (przyrodnicza i historyczna) jest na przyzwoitym poziomie. Ogólnie: Jest raczej źle. Może trzeba niektóre sprawy trochę przemyśleć. Naciśnij przycisk -wytłumacz- i poczytaj jak powinien być wypełniony test. To, myślę, pomoże zorientować się co można by konkretnie poprawić. Poszukaj także wyjaśnienia wątpliwości na naszych stronach.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group