FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 89, 90, 91  Następny
  Jakie anime widzieliście?/Widziałem (...) co polecicie? 1
Wersja do druku
BECK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Lis 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 25-11-2008, 18:27   

Avellana napisał/a:
Seria nie została chyba nawet zsubowana w całości, ponieważ ukazała się wersja USA. A poza tym, w ramach ciekawostek - to JEST wydawane w Polsce.


Oczywiście dobrze wiem, że ta seria jest dostępna w Polsce, znam ceny i wiem gdzie bym kupował, jeśli bym miał kupić.Kwestia jednak jest następująca - nigdy nie wydałem jeszcze pieniędzy na jakiekolwiek anime bądź mange bez sprawdzenia go wcześniej - czytaj ściągnięcia 1-2 odcinków, bądź obejrzenia skanów kilku chapterow - " Nie kupuj kota w worku" to bardzo przydatne powiedzenie. Chyba nie jest to nic zdrożnego. Natomiast w tym wypadku nie mam możliwości obejrzenia jakiegokolwiek odcinka Negima!?, ponieważ nigdzie nie można tego zdobyć poza od razu sklepem, a jednak tanie to nie jest. Dlatego liczyłem na jakieś konkretne informacje na temat tego anime.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Quaigon Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-11-2008, 17:48   

Potrzebuje jakiegos anime typu code geass lub death note. Najlepiej zeby bylo osadzone w przyszlosci ale zeby tak jak w code geass bohaterowi mieli ciekawe moce
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2270514
SadMar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-11-2008, 18:08   

Czy jest jakieś anime stylem i klimatem podobne do Monstera, które ktoś mógłby mi polecić? Nie przeszkadzają mi elementy SF.

_________________
"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3478547
Voltron
Gość
PostWysłany: 27-11-2008, 22:11   

Witam. Poszukuję wszelkiego rodzaju romantycznych anime z happy endami. Znaczy się, że na końcu bohater i bohaterka DEFINITYWNIE wyznają sobie miłość, wiecie, kocham cię, całus, i żyli długo i szczęśliwie :D :D. Nie muszą być to ABSOLUTNE romanse, jeśli ktoś nie ma pomysłu, bo serie z silnym wątkiem romantycznych w innych klimatach (np. Marcoss Frontier i Full Metal Panic, aczkolwiek, nie ma tu rozwiązania miłosnego więc nie z tego typu endingami) też mogą być. Bardzo mi zależy na definitywnych, miłosnych, happy zakończeniach, bo złapałem ostatnio nielichego doła i potrzebuję radosnych, wzruszających pick- upów. Więc proszę was o pomoc. Wiem, że niejedna osoba polecała takie anime ale wolałbym żeby to było sklecone w jeden post, góra kilka, bo takie rozbicie na 80 stron postów jest troszkę męczące :) . THX ZA POMOC!

PS. Ai Yori Aoshi podniosło mnie troszkę na duchu , aczkolwiek dopiero po zakończeniu mangi wylałem ze szczęścia tony łez :D :D. To się nazywa happy end!!!!!!
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-11-2008, 23:12   

romantyczne z hapyendem :P
w komediowych jest tego troche ja znam np
Hand maid May (polecam odcinek 11/10 "they can":] )
Karin
Lovely Complex
Mahoromatic (gdy sie obejży do końca)
Midori no hibi
Moon Phase
machoraba
girls bravo

bardziej poważne
rec
Video Girl Ai
Onegai teachet/twins
Asatte no Houkou
Aishiteruze Baby
maison ikkoku
Nogizaka Haruka no Himitsu
Nie wiem czy dokładnie o to chodzi ale we wszystkich tych anime wątek pary bohaterów zawsze kończy się hapyendem.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nyax Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Lis 2008
Skąd: Gorlice
Status: offline
PostWysłany: 28-11-2008, 18:21   

Witam ponownie. Poszukuje anime z dawka fanservisu. Na ambitnej fabule i inteligentnych wypowiedziach mi nie zalezy i dobrze by bylo gdyby bohater byl plci meskiej(np. To Love ru). Z gory dzieki i pozdrawiam.

_________________
Refused...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6166059
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-11-2008, 20:25   

Kanokon - Najbardziej zboczone ecchi ostatnich lat. Chyba najbardziej warta polecenia, ale jest tak zboczona, że większość komedyjek ecchi się chowa. Byłby z tego dobry hentai. I nie daj się nakryć rodzince przy oglądaniu tego ;P

Green Green - Tak jak wyżej (prawie), tyle że starsze.

Rosario + Vampire - Ekranizacja dobrej mangi, w której dziury fabularne łatano majtkami.

Ikkitousen (trzy serie) - Bijatyka + majtki.
Powrót do góry
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-11-2008, 20:35   

Lime-iro Senkitan - najbardziej żałosna rzecz, jaką widziałem. Ecchi w stężeniu wręcz niestrawnym (majtki w roli głównej) + patriotyzm (wojna rosyjsko-japońska) + szkoła (na pokładzie statku wojennego ==) + magical girls + Rasputin przywołujący demony. Ostrzegam jednak - posiadam dosyć dużą wytrzymałość na tandetę, ale od tego odpadłem po trzech odcinkach. Jeśli jednak, jak stwierdziłeś, nie zależy ci na fabule i inteligentnych bohaterach, to możesz obejrzeć.

Aktualnie wychodzące Akane-iro ni Somaru Saka - jeśli nie jesteś obeznany w schematach, to da się oglądać. Może nawet zaśmiać parę razy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-11-2008, 22:42   

Hm, a ja właśnie potrzebuje pewnego tytułu, którego sam odnaleźć nie mogę.

Chodzi konkretnie o coś o cechach podobnych do Nogizaka Haruka no Himitsu - lekkie, wesołe, a przede wszystkim pozytywne. Takie do odciążenia po ciężkich seriach, coś dobrego dla relaksu. Podkreślam, że chodzi mi głównie o te trzy wyszczególnione cechy, nie o gatunek, bo przecież taki Gurann Lagann też spełnia te wymagania, a jest to zupełnie inny gatunek.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-11-2008, 23:01   

Toshokan Sensou - pomiń skrajnie idiotyczny setting (wojna bibliotekarzy i cenzorów w świetle prawa), a dostaniesz wspaniałą serię obyczajową ze świetnymi, dającymi się lubić postaciami i naturalnie rozwijającymi się między nimi uczuciami. Pod koniec (2 ostatnie odcinki z tego co pamięŧam) wprawdzie jest niezbyt radośnie, ale i w Nogizace Haruce twórcy nieco podangstowali, więc nie powinno to przeszkadzać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Voltron
Gość
PostWysłany: 28-11-2008, 23:37   

kokodin- dzięki za te tytuły romantyczne z happy endami. Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to piszcie, im więcej romantyków happy end tym lepiej!! Czas się cieszyć i płakać ze wzruszenia.

PS. Aha, Ef - a tale of memories też romans happy end (właśnie obejrzałem), słodkie zakończenie!

Aha, i jak możecie, to polećcie jakieś dobre anime akcji. Może być mecha, sf, wojenne. Takie jak: (te oglądałem): Code Geass, Macross Frontier, Full Metal Panic, Bleach i Naruto. Dużo akcji i najlepiej z jakąś porządną fabułą i światem (Macross F i CodeGeass rządzą!).
Powrót do góry
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-11-2008, 00:04   

Legend of the Galactic Heroes - chyba najlepsze wojenne science-fiction, ba! najlepsza seria wojenna, jaką dane mi było obejrzeć. Nie ma tu mechów, za to są statki bojowe, dużo strategii i taktyki, przemyślana i zaskakująca fabuła, mnogość bohaterów. 110 odcinków i to wcale nie jest za dużo - cały czas coś się dzieje, nie ma tu fillerów, czy fanserwisu. W takim Code Geass, które Ci się bardzo spodobało jest masa nawiązań do tej właśnie serii. Jeśli polubiłeś/lubisz serie wojenne, to to jest rzecz którą powinienneś zobaczyć, absolutny klasyk, który mimo swoich lat do dzisiaj zachwyca.

Aktualnie wychodząca Tytania [uwaga, spoilery] też jest dobrą serią wojenną, acz i tu jest masa nawiązań do LoGH.

Dobrą serią wojenną, acz w innym klimacie jest też Crest of the Stars i jego kontynuacje.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Voltron
Gość
PostWysłany: 29-11-2008, 00:29   

Hmmm, CotS widziałem, nie przypadł mi raczej do gustu (kurczę, kreska mnie odrzucała, no i elfy w kosmosie.........heh, jestem fanem fantastyki więc mnie to troszkę zdeprymowało). Legend of the Galactic Heroes może być rzeczywiście fajną i świetną, wciągającą serią!! właśnie 5 odcinki obejrzałem, jednak muszę odsapnąć po oglądnięciu Macross Frontier, bo przeskok jakości grafiki i keski (o efektach nie wspomnę) jest taki, że nie mogę się skupić na fabule. Troszkę odczekam :D :D.

Więc może troszkę nowsze anime akcji bym prosił, bo w tych starych trudno mi się odnaleść :D :D :D.



PS. Anime romantyczne z happy endem też dalej podawajcie jeśli tli się wam coś w główkach :D :D
Powrót do góry
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-11-2008, 00:39   

Po Bleachu i Naruto wnioskuję, że shounenami nie gardzisz. Inuyasha - zdecydowanie nowsze od LoGH, acz w żadnym stopniu wojenne, czy science-fiction. Fantasy w bardzo dobrym wydaniu, które przyjemnie się ogląda.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-11-2008, 02:50   

Akcja z ciekawą fabułą z takich mniej denerwujących polecał bym dwie 50-tki.
blood+ i eureka 7 A jak nie widziałeś jeszcze to kinówkę Fullmetal Alchemist:
Conqueror of Shamballa
można by też się pokusić o Trinity Blood. Poza tym przejrzał bym tanuki po tagach "przygodowy" po ukryciu tytułów alternatywnych daje ok 4 strony :P

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 80 z 91 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 89, 90, 91  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group