FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  War of the Spider Qeen
Wersja do druku
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-03-2005, 23:52   War of the Spider Qeen

Wojana pajęczej królowej mamy juz 4 czesci tego w polsce . Moim zdaniem wiele lepsze niż opowiesci o Dritzu Durniu czy tez innych dobrych mrocznych elfach. Dla mnie ten cykl jest jednym z naprade niewielu dobrych cyklów ze świata FR
Przejdź na dół
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2005, 11:17   

Również mi się podoba, naprawdę przyjemnie się czyta. Jednak każdą książkę pisze inny autor, co czasem prowadzi do nieścisłości (choćby umiejętność lewitowania Valasa w części pierwszej i jej brak w następnych). Zasmucił mnie fakt, że taki Jeggred, w drugiej części bardzo fajna postać, w kolejnych został zamieniony w tępą maszynkę do wykonywania rozkazów Quenthel- a draeglothy to inteligentne stworzenia, przewyższające inteligencją przeciętnego drowa.
Jak dotąd najbardziej podobała mi się Księga IV, styl autorki najbardziej ze wszystkich części przypadł mi do gustu.
Pharaun rlz ;]

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 22-03-2005, 11:49   

Cytat:
draeglothy to inteligentne stworzenia, przewyższające inteligencją przeciętnego drowa.


Mrówki też;P

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-03-2005, 13:09   

Seria ukazuje drowy od nieco innej strony niz cykl pewnego ciapowatego czarnucha. Drowy za wredne, zdradliwe, inteligentne, wiecej czasu spelniaja na wzajemnym podgryzaniu sie niz na wspolpracy, a mimo to jakos funkcjonuja.
Przy okazji widac, iz przypadek purpurowo okiego milosnika kotow nie jest czyms wyjatkowym. Wobec kryzysu spoleczenstwa drowow, wiele z nich, nawet kaplanek zaczyna miec watpliwosci wobec swojego zycia. Obala to mit, jakoby czarni byli banda popaprancow o morderczych skolnnosciach jeno. To znaczy, sa. W wiekszosci.

No i jeszcze Phrahaun... modelowy przyklad drowiego oportunisty. Moj bohater ^^V

Ysengrinn napisał/a:
Cytat:
draeglothy to inteligentne stworzenia, przewyższające inteligencją przeciętnego drowa.


Mrówki też;P

A i mrowek jest wiecej.
Powrót do góry
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-03-2005, 14:33   

Sm00k napisał/a:
Seria ukazuje drowy od nieco innej strony niz cykl pewnego ciapowatego czarnucha. Drowy za wredne, zdradliwe, inteligentne, wiecej czasu spelniaja na wzajemnym podgryzaniu sie niz na wspolpracy,

Bo one na dziewieć piekieł takie włąsnie mają być
Powrót do góry
ejm2000 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2006, 06:29   War of the Spider Queen.....

Rzeczywiście świetna opowieść. Aliisza jest najzwyczajniej w świecie BOOOOSKA.
Nie mogłam się doczekać zakończenia i zamówiłam pozostałe dwie części z Amazon.com.....rzadko się zdarza by coś mnie aż tak zafascynowało.
Nie powiem jaki będzie koniec ale ciekawscy niech odwiedzą http://www.candlekeep.com/forum/.
Całe szczęście, że niektóre postaci mają powrócić w innych seriach FR.. (Vhok, Aliisza, Halisstra....)
Pozdrawiam....


http://www.ejm2000.blog.onet.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group