FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 27, 28, 29  Następny
  Stare Seriale. Nowe Seriale. Dobre Seriale!
Wersja do druku
Angvil
Gość
PostWysłany: 13-04-2010, 20:13   

Jejuuuuuuuu. Dzięki. Dzięki Dzięki :D

Ah! :D
Przejdź na dół
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 19-04-2010, 19:29   

Carnivale. Jestem po pierwszym odcinku - wgniata w fotel. Czemu dobre seriale są tak koszmarnie niedoreklamowane?

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-04-2010, 20:15   

O tak, Carnivale jest najgenialniejszym serialem jaki widziałem. Sure, nie widziałem zbyt wiele, ale Carnivale jest po prostu awesome. I ma z góry zaplanowane dwa sezony, bez przedłużania na siłę - jest boskie pod każdym względem.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 19-04-2010, 21:12   

A ja nie będę oryginalna i powiem, że oglądam Lost.
Co tydzień, kiedy braciszek wraca do domu, oglądamy sobie razem.
Z resztą, Mateusz ma predyspozycje do zostania jasnowidzem... Przy ostatnim odcinku "Tak w ogóle to co się stało z Libby?", ja mu odpowiadam, że
Spoiler: pokaż / ukryj
chyba Michael ją zastrzelił w bunkrze.
A wtedy nagle...

Spoiler: pokaż / ukryj
alternatywna rzeczywistość - Hugo spotyka Libby

Później brat pyta "Co się stało z Michaelem?", ja odpowiadam, że
Spoiler: pokaż / ukryj
zginął kiedy wybuchł statek
A tu znów nagle...
Spoiler: pokaż / ukryj
Hugo jako osoba widząca duchy, widzi... Michaela.

I miło. Z Desmondem było to samo.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-04-2010, 15:19   

Ktoś ogląda Supernaturala? Jestem w trakcie 2 sezonu (5 epek) i powiem, dobre to jest. Ci ciekawe, najpierw lubiłem Sama, który jednak ostatnio jest tak denerwujący, że stałem się wiernym fanem Deana. Irytujące było tylko zakończenie 1 sezonu.
Spoiler: pokaż / ukryj
Nie zabiłeś demona z tatusiem? I źle zrobiłeś, tatuś i tak nie żyje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grabarz Płeć:Mężczyzna
*Crossfire*


Dołączył: 30 Lip 2005
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 30-04-2010, 20:41   

Polecam Tajemnice Smallville jestem już w połowie 9 sezonu i naprawdę miło się ogląda ten serial jakieś zagadki zwroty akcji no i oczywiście bohaterowie z super mocami albo umiejętnościami :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Trela
Gość
PostWysłany: 02-06-2010, 20:17   

A pamieta ktoś może tytuły 3 nastepujących seriali, bo za nic nie mogę sobie przypomnieć.
1. O takim facecie który codziennie dostawał jutrzejszą gazetę, a potem próbował zapobiec katastrofom w nich opisany. Zawsze przy tej gazecie był kot, rudy chyba...
2.Główny bohater jako dziecko przeżył jako jedyny katastrofę lotniczą i od tego czasu miał niesamowite szczęście. Zdaje się, że pracował jako fotograf dla gazety i ciągle był swiadkiem jakichś katastrof.
3. Kobieta została aresztowana, zdaje się że za czyn którego nie popełniła (co za niespodzianka) Po wyjściu z więzienia próbuje żyć uczciwie, zatrudnia się jako sprzątaczka, ale potem jakaś dama oskarża ją o to, że ukradła coś co potem się znalazło, ale ta się wkurzyła i została złodziejką, później chyba dla kogoś pracowała. W tle zdaje sie że leciała często piosenka "I need a hero", a w openingu albo endiungu była taka dłuższa scena przedstawiająca diamenty (które to chyba głównie gohaterka kradła)
Powrót do góry
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 02-06-2010, 20:40   

1. Zdarzyło się to jutro. Reszta- nie wiem.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-06-2010, 21:51   

ad 2. Dziwny Traf (Strange Luck)

ad 3. Tu chyba zlały się w całość dwa różne seriale. "I need a hero" było grane w czołówce Niebezpiecznych ujęć, ale tam bohaterka była fotoreporterką (i nie miała epizodu więziennego).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Trela
Gość
PostWysłany: 03-06-2010, 12:32   

Dzieki wielkie za te 2 pierwsze tytuły. Gryzło mnie to niesamowicie ;P Jeśli chodzi o ten ostatni to może żeczywiście ta piosenka mi się zaplątała od "Niebezpiecznych ujęć", ale reszta wydaje mi się, że jest dobrze. Pamiętam nawet jeden z późniejszych odcinków jak grała w szachy z dwoma mistrzami w tym samym czasie z tym że u jednego wykonywała ruch jako druga, a u drugiego jako pierwsza dzieki czemu powtarzała ruchy swoich przeciwników i tak naprawdę grali oni ze sobą (bo ona grać w szachy nie umiała ;P) Był to dosyć krótki serial, chyba można powiedzieć, że raczej miał części niż odcinki i był nieco starszy niż te 2 pierwsze. Leciał chyba tak jakoś w okolicy właśnie 'Niebezpiecznych ujęć" i był z tego samego okresu.
Powrót do góry
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 04-06-2010, 13:22   

To najprawdopodobniej Jeśli nadejdzie jutro.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Trela
Gość
PostWysłany: 04-06-2010, 22:37   

Dzięki wielkie, dokładnie o to chodziło ;*
Powrót do góry
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 11-06-2010, 18:12   

Pierwszy sezon Carnivale za mną. Serial na pewno nie jest tak genialny, jak się nastawiałam, nie mniej jest dobry. Opening po prostu rozwala, jedna z lepiej zrobionych czołówek jakie widziałam. Klimat jest tajemniczy, mistyczny i trochę przerażający - to lubię. To właśnie klimat i pietrzące się zagadki wokół stanowią największą siłę tego serialu. Zdarzają się dość...straszne sceny, dlatego wolę oglądać serial, gdy jest widmo, inaczej ciężko mi się potem poruszać po ciemnym domu;P

Po kilku odcinkach natomiast zorientowałam się, że nie lubię głównego bohatera. Zdecydowanie mnie irytuje i jest taki... nijaki, pomimo swojego daru. Przepadam sa Samsonem, Stump'ym i Dolanem. Ostatnich dwóch kojarzę z innych seriali, więc może dlatego, nie mniej są ciekawymi postaciami.

Obawiam się nieco zakończenia, bo słyszałam, że jest praktycznie ucięte, ale zobaczymy, a nuż akurat mi ona podpasuje.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-06-2010, 22:17   

Stumpy jest boski. Główny bohater się rozkręca, a ogólnie według mnie to świetna postać - on na początku *był* nijakim chłopcem znikąd, z problemem gratis. Zakończenia obawiasz się całkiem słusznie, choć złe wcale nie jest. Bardziej z serii "Okej, zamknęliście parę wątków, ale..... MOOOOOOOOAAAAAAR!!!". Dolan jest faktycznie świetny, ale moim zdaniem pierwsze miejsce stanowczo należy się wielebnemu ;3

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-07-2010, 17:00   

Trailer 5 sezonu Dextera
Czyli Quinn będzie nowym Doaksem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 18 z 29 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 27, 28, 29  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group