FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 26, 27, 28  Następny
  Filmowe zapowiedzi
Wersja do druku
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-11-2011, 22:15   

Tabris napisał/a:
Z tego co czytałem, to już szukają aktorów co będą głos podkładać. Kożuchowska zdaje się ma być, ale na razie to plotki.
Aktorzy już SĄ. Napisałam to wyraźnie w poście (bo obejrzałam polski trailer). Wydaje mi się, że Krzysztof Kowalewski to te nieszczęsne 4 promile.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 17-11-2011, 22:58   

Ooooo. No idziemy, idziemy koniecznie. Kurdę, muszę zacząć kasę na to kino odkładać, bo jak nic nie było to nie było, a jak w końcu coś jest to wszystko na raz.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 18-11-2011, 23:04   

Mam dziwne podejrzenia że to recykling Mulan. Z tym że miast - tatuś i honor - dostaniemy - wolność i Moje Przeznaczenie.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-11-2011, 23:13   

Karel napisał/a:
Mam dziwne podejrzenia że to recykling Mulan. Z tym że miast - tatuś i honor - dostaniemy - wolność i Moje Przeznaczenie.
Nie do końca chyba. Nie widzę w trailerze nikogo chociażby minimalnie pasującego do roli Głównego Amanta, a na tym w sumie opierają się bajki z księżniczkami Disneya. No chyba żeby ten wielki koleś, ale bądźmy poważni... Na dodatek interesuje mnie wątek tych niedźwiedzi - skoro początkowy oryginalny tytuł miał brzmieć "Łuk i Niedźwiedź" czy jakoś tak. I te 3 niedźwiadki w zamku jakoś tak za bardzo kojarzą mi się z tymi rudymi trojaczkami... Czyżby coś w stylu "Mój brat niedźwiedź"?

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-12-2011, 10:59   

Jest już trailer Hobbita.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 21-12-2011, 12:22   

Piękne, ale... grudzień 2012??? To nie fair!!!!

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 21-12-2011, 12:23   

http://t.co/3Lg3mkqO - trailer Niezniszczalnych II.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-12-2011, 12:29   

Jest też trailer nowego Batmana Dark Knight Rises. Wygląda jak trailer... każdego innego filmu Nolana. Kto jest odpowiedzialny za Hathaway w tym filmie? Tragicznie obsadzona rola.

Trailer Hobbita świetny, ale kurczę widac, że czasy się zmieniły i... czemu niektóre tła muszą byc aż tak sztuczne i ewidentnie komputerowe? :( ale Martin Freeman w roli Bilbo boski, pasuje świetnie.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 21-12-2011, 12:47   

Crofesima napisał/a:
Jest też trailer nowego Batmana Dark Knight Rises.

Strasznie kiczowato to wygląda, w ogóle to nawet mroczne nie jest... Poziom fabuły pewnie będzie taki jak w... Thor, czy Green Latern. Ech, szkoda bo dwie ostatnie części Batmana naprawdę były fajne i miały swój urok.

Crofesima napisał/a:
czemu niektóre tła muszą byc aż tak sztuczne i ewidentnie komputerowe?

Ja to jeszcze mogę przeżyć, życzyłbym sobie tylko by Smauga ładnie zrobili.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-12-2011, 12:56   

Na tła, szczerze pisząc, nie zwróciłem uwagi, dopóki nie napisałaś, ale to może dlatego, że takie rzeczy potrafią mi umykać. Zwróciłem natomiast uwagę na krasnoludy, których część wygląda dość sztucznie...

Poza tym jednak wygląda świetnie. Niestety, poczekamy jeszcze rok... cóż, bywa.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 21-12-2011, 13:34   

Tabris napisał/a:
Strasznie kiczowato to wygląda, w ogóle to nawet mroczne nie jest...

Nie bardziej niż w Batman Begins w sumie. Anyway, ta aparatura na pyszczku wygląda cokolwiek komicznie. Swoją drogą, zastanawia mnie algorytm dobierania villainów. Ra's al Ghul w pierwszej części, teraz Bane - szczerze mówiąc to są postaci które jak pasują do komiksu, tak imo nie nadają się do pseudo-realistycznego filmu sensacyjnego, jaki chce kręcić Nolan. A przecież było parę naprawdę dobrych alternatyw - Riddler czy Pingiwn choćby. Do tego patrząc na to co Bane wyprawia w trailerze... niby jest to inspirowane jego komiksowymi wyczynami, ale przedstawione tak że mam wrażenie deja'vu z akcji Jokera z poprzedniego filmu.

Crofesima napisał/a:
Kto jest odpowiedzialny za Hathaway w tym filmie?

Pewnie Nolan chciał zatrudnić całą obsadę Incepcji, ale Ellen Page była zbyt zajęta :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-12-2011, 14:13   

Morg napisał/a:
Na tła, szczerze pisząc, nie zwróciłem uwagi, dopóki nie napisałaś, ale to może dlatego, że takie rzeczy potrafią mi umykać.

Przyznam, że specjalnie im się przyglądałam, bo ostatnio z okacji 10-lecia LoTRów Jacksona obejrzałam wszystkie trzy filmy w wersji rozszerzonej (razem z dodatkami) i zachwycałam się z jakim smakiem zostały one zedytowane. Tła nie były wykonane z przesytem, jak to często bywa w najnowszych produkcjach 'fantasy' typu Conan (brb, idę zwymiotowac). Po prostu jestem uprzedzona i mimowolnie mnie skręca, kiedy PO RAZ KOLEJNY widzę wszystkie jaskrawe kolory tęczy w krajobrazach. Nakładanie efektów zrobiło się bajecznie proste, więc twórcy z nich korzystają, co się dziwic. Zresztą Hobbit jest jednak dużo mniej mroczny niż Władca Pierścieni, więc może to z tego wynika? Tak samo wygląd krasnoludów... to chyba kwestia przyzwyczajenia.
tl;dr - po prostu za bardzo marudzę.

Swoją drogą to zabawne, jak gry coraz bardziej przypominają filmy, a filmy - gry ;d


JJ napisał/a:
Pewnie Nolan chciał zatrudnić całą obsadę Incepcji, ale Ellen Page była zbyt zajęta :D

Właśnie mi uświadomiłes, że rzeczywiście mogli wybrac do tej roli gorszą osobę niż Hathaway ;d

A czy Bane'a nie wybrali przypadkiem dlatego, że to ponoc najbardziej znana i epicka częśc komiksów? Ja się nie znam, piszę tylko, co słyszałam. Według mnie kiczowato specjalnie nie jest, na pewno daleko temu do Thora, po prostu mało... ekscytująco?

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 21-12-2011, 14:57   

Crofesima napisał/a:
A czy Bane'a nie wybrali przypadkiem dlatego, że to ponoc najbardziej znana i epicka częśc komiksów?

Dla komiksiarzy owszem, bo Bane miał dość imponujące dokonania na polu robienia kuku nietoperkowi (złamany kręgosłup, konieczność wymiany Batmana na nowego!). Z drugiej strony, jak ktoś komiksów nie czytuje a widział poprzednie adaptacje to Bane będzie mu się kojarzył z mułem na sterydach. No i motyw z przytwierdzoną do łba aparaturą pompującą lolmagicznenarkotyki wygląda po prostu cienko w filmie w takim stylu jak nolanowe Batmany.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-12-2011, 15:25   

JJ napisał/a:
No i motyw z przytwierdzoną do łba aparaturą pompującą lolmagicznenarkotyki wygląda po prostu cienko w filmie w takim stylu jak nolanowe Batmany.

Raz, że wygląda trochę cienko, a dwa, że trudno go w ogóle zrozumiec... a Nolan już zapowiedział, że dźwięk zmieni tylko nieznacznie, bo nie o to chodzi, żeby usłyszec każde słowo Bane'a. Yyyhym. W takich chwilach cieszę się, że mieszkam w Polsce i niech żyją napisy!

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 21-12-2011, 17:47   

Morg napisał/a:
Jest już trailer Hobbita.

Jej, wygląda świetnie! I olać komputerowe tła. Młody Bilbo jest doskonały!
Morg napisał/a:
Zwróciłem natomiast uwagę na krasnoludy, których część wygląda dość sztucznie...

Nie tyle sztucznie co niekrasnoludzio. Zwłaszcza Kili, Fili i Thorin. Za to Bombur jest cudownie... bomburowaty :D

Crofesima napisał/a:
Według mnie kiczowato specjalnie nie jest, na pewno daleko temu do Thora, po prostu mało... ekscytująco?

Dla mnie było wręcz nudno. Ale... kaganiec i moe-kocie-uszka?!

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 28 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 26, 27, 28  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group