FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  Oficjalny protest ;P

Dyskusje na forum Tanuki.pl o polityce itp. kontrowersyjnych tematach:
Tak
39%
 39%  [ 16 ]
Nie
34%
 34%  [ 14 ]
Who cares
26%
 26%  [ 11 ]
Głosowań: 41
Wszystkich Głosów: 41

Wersja do druku
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2006, 12:40   

IKa napisał/a:
Czy to oznacza, iż Szanowny Pan nie ma szacunku dla osób pilnujących porządku na tym forum? A może tutejsza "władza totalitarna" uczyniła coś, co spowodowało u Szanowego Pana takie mniemanie?

gadanie od rzeczy. ja nie mam nic do władzy na tym forum tylko uważam że z podejściem "my tu rządzimy i wy macie nas słuchać" daleko sie nie zajdzie.
Bezimienny napisał/a:
Raczej forum jest dla administratorów. Tylko od ich widzimisię zależy, czy i jakich użytkowników na tym forum sobie życzą.

hahaha. jeśli ktoś chce sobie porządzić to niech pogra w jakiegoś rtsa. jeżeli ktoś chce mieć miejsce w którym ludzie będą mógli rozmawiać, to niech założy forum.
IKa napisał/a:
Rejestracja na Forum jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu. Regulaminu, który powstał nie dlatego, że Admin miał takie widzimisię i sobie wymyslił, ale powstał z szacunku dla Użytkowników. Żeby dobrze sie tu czuli i bawili, a nie rzucali się sobie nawzajem do oczu

z tym się zgadzam.
Sm00k napisał/a:
Dla nas regulamin jest prawem. A forum państwem. Nie musisz być obywatelem. Ale jeśli tu przebywasz, podlegasz temu prawu.
I wsio.

ale regulamin powinien być taki żeby użytkownik czuł się dobrze
Sm00k napisał/a:
To też ludzie. Wypadałoby o tym pamiętać, ne?

tak, to też ludzie ale z doświadczenia z innych for wiem że jeżeli moderacja i administracja wprowadza zbyt duży nacisk na userów to userzy z forum odchodzą
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-02-2006, 12:47   

Cytat:
gadanie od rzeczy. ja nie mam nic do władzy na tym forum tylko uważam że z podejściem "my tu rządzimy i wy macie nas słuchać" daleko sie nie zajdzie.

juz zaszlo

Nezumi napisał/a:
ale regulamin powinien być taki żeby użytkownik czuł się dobrze

kojarzysz to powiedzenie o wchodzeniu miedzy wrony? regulamin akceptowales - jesli sie z nim dobrze nie czujesz, to po co to bylo

Nezumi napisał/a:
tak, to też ludzie ale z doświadczenia z innych for wiem że jeżeli moderacja i administracja wprowadza zbyt duży nacisk na userów to userzy z forum odchodzą

droga wolna, bo ta rozmowa o niczym sie chyba juz zdazyla wszystkim solidnie znudzic.
Powrót do góry
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2006, 12:50   

czy ja mówię że chce odejść? ja tylko daje dobre rady. po prostu znam kilka fajnych for które padły z powodu nadgorliwej administracji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-02-2006, 13:05   

Nezumi, jestes nie na "kilku fajnych forach" a na tym konkretnym. ono istnieje od lat, i jeszcze nie padlo. wniosek - dobre rady od kogos kto dopiero sie na nim pojawil i nie zna ludzi sa dosyc wkurzajace. w szczegolnosci, gdy dawane sa przez kogos kto jest o dobre pare(nascie) lat mlodszy od wiekszosci uzytkownikow i administratorow.

nikogo nie interesuje hipotetyczne rozwazanie "a co by mogla moderacja gdyby". moderacja jest, jest jaka jest. ci co nie sa z niej zadowoleni moga sie wyniesc.
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-02-2006, 13:34   

Dobra, z tym wiekiem to przesadziłaś, bo niedługo zacznie się tu gerontokracja... Bardziej liczy się staż na forum...

Inna sprawa to to, że osoba która pierwszego dnia po rejestracji zaczyna swą karierę od nażekania na ustrój nie zachowuje się zbyt grzecznie.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-02-2006, 13:39   

Zegarmistrz, ale sam wiesz ze sredni wiek forumowiczow jest taki a nie inny. i w przewazajacej wiekszosci wyrosli z okresu buntu dla buntu. i nie przypominam sobie zeby ktos z tych starszych (stazem, nie wiekiem) pchal sie od 1 dnia udzielac dobrych rad moderacji. nawet ci co maja za soba pare lat stazu jako moderatorzy/admini - bo takich tez troche jest.
Powrót do góry
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2006, 14:32   

Wojenka na forum :] super.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2006, 17:25   

czy to że jestem młodszy i na forum od niedawna to znaczy że nie mam racji?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-02-2006, 17:28   

Nezumi, to ze jestes mlodszy, ledwo co przyszedles i juz chcesz wszystkich ustawiac (w tym ludzi z latami doswiadczen jako admini/moderatorzy) oznacza ze jak juz sobie pojdziesz to malo kto za toba zateskni.

zauwaz laskawie ze NIKT cie nie poparl. mimo dosyc sporej ilosci nie-adminow i nie-modow wypowiadajacych sie w tym temacie.


Ostatnio zmieniony przez Nezumi dnia 13-02-2006, 17:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-02-2006, 17:31   

Nie nie masz!!
"a moment of laxity spawns a lifetime of heresy"
Powrót do góry
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-02-2006, 22:02   

Ma. <siada okrakiem na palisadzie> Prawdą jest, iż sytuacja na forum nie jest idealna - kto tak twierdzi, niech się w eremitę lepiej gdzieś pobawi. Punktem istotnym wypowiedzi
Cytat:
czy to że jestem młodszy i na forum od niedawna to znaczy że nie mam racji?
jest fakt, iż z jego punktu widzenia jest to prawda.
I ja znam kilka forów dyskusyjnych, które padły ze względu na moderację. Tyle że Tanuk, a wcześniej Wszechbiblia nie padnie, ot tak sobie. Przeżyła już gorsze burze niż dyskusje polityczne.
Ponadto, istotnym jest fakt, iż Tanuki.pl to nie tylko forum. To baza recenzji, którą opiekuje się grono zgranych jednostek. I userzy forumowi są tu tylko dodatkiem, mówiąc bez ogródek. Tak jest. Dziecko przerosło rodziciela.

A teraz trochę złośliwości.

Cytat:
Nezumi napisał/a:
ale regulamin powinien być taki żeby użytkownik czuł się dobrze

kojarzysz to powiedzenie o wchodzeniu miedzy wrony? regulamin akceptowales - jesli sie z nim dobrze nie czujesz, to po co to bylo


Nic więcej dodawać nie potrzeba. Jakkolwiek lubię chaos w każdej postaci, są jednak pewne granice. Na tanuku wyznacza je regulamin i widzimisię moderacji. Koniec kropka.
Zamiast się z nimi kłócić, przyłącz się do nich.
Powrót do góry
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-02-2006, 22:22   

Sm00k napisał/a:
Ma. <siada okrakiem na palisadzie> Prawdą jest, iż sytuacja na forum nie jest idealna -
A czy ja twierdze że jest idelana . Ja twierdze ze sie myli w tym ze forum jest dla ludzi . Bo zadne forum nie bedzie
bedzie tylko dla równych i równiejszych.
Powrót do góry
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2006, 22:50   

Dobra, ludzie, ale temat nie jest o tym! Widzę (i nie ja jeden pewnie), że zaraz i ten temat zostanie zamknięty ze względu na coraz ostrzejszą wymianę poglądów :/. A temat nie jest byle jaki, bo jednak dotyczy pewnego punktu w regulaminie.
Więc please stop i bez żadnego stażowania czy wieku.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-02-2006, 08:07   

Cytat:
A czy ja twierdze że jest idelana . Ja twierdze ze sie myli w tym ze forum jest dla ludzi . Bo zadne forum nie bedzie
bedzie tylko dla równych i równiejszych.

no neee, zobacz sobie forum wp czy forum gazety - one SA dla ludzi. i wlasnie dlatego malo ktory normalny czlowiek tam pojdzie.
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 14-02-2006, 18:30   

Zdefiniuj normalny czlowiek - ja sie nie poczuwam;P. Co do rygorystycznej moderacji - owszem fora pozbawione jej zyja i maja sie dobrze. Za to wygladaja jakby zaludnialy je goryle toczace wojny slowne z szympansami. Sorry, ale jak wierzysz w anarchistyczne utopie to wywalaj do jakiejs dzungli i tam ja zakladaj, ja nie potrzebuje eksperymentow by wiedziec jak to sie skonczy.

Co do wlasciwego tematu to referendum trwa - jak ludziska beda chcialy przywrocenia polityki niech im bedzie.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group