FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  Oficjalny protest ;P

Dyskusje na forum Tanuki.pl o polityce itp. kontrowersyjnych tematach:
Tak
39%
 39%  [ 16 ]
Nie
34%
 34%  [ 14 ]
Who cares
26%
 26%  [ 11 ]
Głosowań: 41
Wszystkich Głosów: 41

Wersja do druku
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2006, 20:21   

Ysengrinn napisał/a:
Co do rygorystycznej moderacji - owszem fora pozbawione jej zyja i maja sie dobrze. Za to wygladaja jakby zaludnialy je goryle toczace wojny slowne z szympansami.

ech... są dobre fora bez rygorystycznej moderacji za to z klimatem. przynajmniej były bo pojawiła się rygorystyczna moderacja i wszystko poszło w diabły...
Ysengrinn napisał/a:
Sorry, ale jak wierzysz w anarchistyczne utopie to wywalaj do jakiejs dzungli i tam ja zakladaj, ja nie potrzebuje eksperymentow by wiedziec jak to sie skonczy.

znam fora na których za jeden głupi post od razu dawali bana... czy to jest ideał? może i mam głupie anarchistyczne poglądy ale lepsza anarchia niż totalitaryzm
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 21-02-2006, 20:27   

Primo jeszcze nie masz bana. Duo to Ty jeszcze nie widziałeś totalitaryzmu, jak Ci nasz ustrój przeszkadza.

Cytat:
ech... są dobre fora bez rygorystycznej moderacji za to z klimatem.


Wiesz, różni ludzie lubią różne klimaty. To, że ktoś lubi zapaszek starych skarpet nie znaczy, że wszyscy to lubią.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-02-2006, 20:42   

jezeli to forum ci sie nie podoba - to idz sobie na jedno z tych lepszych.

w przeciwnym razie, przestan marudzic o moderacje. jest jaka jest, uzytkownikom sie podoba, i inna nie bedzie (mam nadzieje).

powtarzam, zapisujac sie na to forum, zgadzales sie na reguly ktore tu panuja. jezeli mimo wszystko nie zamierzasz ich przestrzegac - popros dowolnego opa, niech cie zbanuje.
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-02-2006, 21:24   

Nezumi napisał/a:
ech... są dobre fora bez rygorystycznej moderacji za to z klimatem. przynajmniej były bo pojawiła się rygorystyczna moderacja i wszystko poszło w diabły...

uno: wskaż, gdzie tu jest rygorystyczna moderacja (chyba, że uznasz za takowe pilnowanie porządku i przestrzegania regulaminu)
due: co w klimacie tego forum ci się nie podoba?
Cytat:
znam fora na których za jeden głupi post od razu dawali bana... czy to jest ideał? może i mam głupie anarchistyczne poglądy ale lepsza anarchia niż totalitaryzm

jak na razie nie masz bana, tylko osta, za uporczywe nie stosowanie się do zaleceń Administracji. może przestałbyś grać wielce pokrzywdzonego przez "tyrańską moderację" (TM). która stara się utrzymać porządek i zaczął się stosować do regulaminu, który podobno zaakceptowałeś. Na anarchię tu nie licz - forum jest do dyskusji, a nie do trollowania, spamowania, floodowania czy obrażania innych Uzytkowników. Jeśłi te reguły wydają się komuś "zbyt" totalitarne... cóż, jego broszka...
[sarkazm]najwidoczniej klimat wzajemnego zroumienia, koleżeństwa i dobrej zabawy. oraz prób porozumienia nad podziałami niektórym się kojarzy z totalitaryzmem.... sesesese...[/sarkazm]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-02-2006, 22:11   

Nezumi napisał/a:

znam fora na których za jeden głupi post od razu dawali bana... czy to jest ideał? może i mam głupie anarchistyczne poglądy ale lepsza anarchia niż totalitaryzm

Ok to jak anarchia to ja przyjade cie skopac potem zgwalcic twoja dziewczyne i sprzedąc matke w niewole. Tylko dlatego ze mam broń parunastu kumpli z bronia i tak chce. Proste jak drut to jest anarchia.

To metafora wyrazajaca co by było jakby Ika nie miała racji i nie było żadnych zasad


Ostatnio zmieniony przez IKa dnia 21-02-2006, 22:30, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-02-2006, 22:21   

Cytat:
lepsza anarchia niż totalitaryzm

Czyli lepiej było mieszkańcom krajów byłej Jugosławii w czasie lat 90 niż za rządów Tity ? Z pewnością....
Powrót do góry
Silent Angel Płeć:Kobieta
*Hermit*


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2006, 22:28   

Em.. Um... Ja nie wiem po co dalej się kłócić ^^' Chyba Nezumi już zrozumiał o co wszytskim chodzi. I nie myślę żeby trzeba było się nad tym dalej rozwodzić ^_~~


_________________
At night, the town is quiet like the bottom of the ocean
I continue down the road by myself
Guided by the distant voice
I keep searching for the soft blue light

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8822302
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2006, 22:31   

*Podpisuje się pod postem Cichej Anieliczki*

Amen

I proszę o skończenie offtopu anarchistycznego.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2006, 12:11   

IKa, Bianca, Ysengrinn, ja nie mówiłem o tym forum tylko o innych forach na których z powodu zbyt rygorystycznej monarchii wszystko się zwaliło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-02-2006, 12:14   

Nezumi, ale mowiles o tym w temacie poswieconym dyskusji na temat TEGO forum. nie "jakiegos hipotetycznego forum idealnego". wiec w takim razie to sie nazywa offtop i w dyskusjach technicznych jest bardzo niemile widziane.

[EDIT=Ysengrinn] Kielon, to prywatna sprawa. Racz nie wywlekać niechęci do mnie czy kogokolwiek na publikę. Po pierwsze to offtop, po drugie to o co się czepiasz to sprawa oczywista i nie ma nic wspólnego z nadużywaniem władzy moderatorskiej. Jeśli masz pretensje o wycięcie postów wyślij priva Administratorowi. Jeśli masz pretensje o chat - wyślij go do mnie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group