FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  Polityka i religia na forum

Czy powinien zostać wprowadzony zakaz prowadzenia dyskusji polityczno-religijnych?
Tak
52%
 52%  [ 11 ]
Nie
47%
 47%  [ 10 ]
Głosowań: 21
Wszystkich Głosów: 21

Wersja do druku
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 01-06-2006, 17:25   

Bianca napisał/a:
Nezumi, a czy on cokolwiek powiedzial o TOBIE? czy ty koniecznie musisz probowac soba zatkac kazda dziurke? to sie juz dawno zrobilo nudne

obejrzyj temat o islamie, zobaczysz, jak na mnie najeżdżał. skoro teraz mówi o mądrych inaczej, to wiadomo, że chodzi o mnie, bo w tamtym temacie mówił o mnie w podobny sposób
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 01-06-2006, 17:32   

A ja proponuję nie wracać do tematu "kto, kogo i dlaczego". Grisz już jednego osta dostał. Wracanie do tematu nie ma najmniejszego sensu i tylko drażni jedną taką moderatorkę.

Tak, to jest ostrzeżenie. Następnym razem pod nickiem pojawi się mały czerwony paseczek.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-06-2006, 10:20   

Cytat:
skoro teraz mówi o mądrych inaczej, to wiadomo, że chodzi o mnie

Ty po prostu uwielbiasz uważać się za wiecznie obrażanego, nieprawdaż ? Spotykałem się już z osobami, które w podobny, patologiczny sposób widziała w każdym tekście atak na siebie.
Jak rozumiem, mam się teraz nastawić na to, że za każdym razem gdy napiszę o głupocie, ty odbierzesz to jako atak na siebie ?
Moja dobra rada ( abyś nie uważał, że Grisznak ci źle życzy ) - odejdź czasem od komputera, uczesz się i ubierz normalnie. Koledzy naprawdę nie będą się z Ciebie śmiać i ci dokuczać, jeśli ty będziesz do nich podchodził normalnie a nie zakładał odgórnie, że Cię nie lubią.
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-06-2006, 14:14   

Ludki łapią angsta od Nezu. Mam nadzieję ze szczuże plemie nie spowoduje dżumy.

A dołączając się do rady Ukochanego dodam że jeśli przy okazji nie bedziesz sprawiał wrażenia smutaśnego, angstowatego padlinożercy to bedzie jeszcze lepiej.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-06-2006, 14:16   

IT. napisał/a:
udki łapią angsta od Nezu. Mam nadzieję ze szczuże plemie nie spowoduje dżumy.


To się nazywa Karmienie Trolla.

Prosiłbym o przestanie. Także ciebie Grisznak.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-06-2006, 14:23   

Tego... postanowiłam publicznie protestować przeciw nazywaniu Nezu Trollem.
Czego by nie powiedzieć przynajmniej czyta posty poprzedników i odpowiada na nie z głową acz czasami zapomina nadać im głębszy sens.
Że sięgnę do sztandarowego przykładu Trolla w moim rozumowaniu... chyba każdy zaóważy różnicę między Anfanem naszym kochanym Nezu nie?

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 02-06-2006, 14:42   

Kropka - na bogów chaosu, Anfan NIE BYŁ podręcznikowym przykładem trolla. Był trollem tytanem. Królem trolli, bogiem trolli, największym trollem kosmosu. Naprawdę, NIGDY nie widziałam trolla tak wielkiego jak on. I porównywanie KOGOKOLWIEK do niego uznałabym za ciężką obrazę... Zwłaszcza, że kilka osób podejrzewa Anfana o upośledzenie umysłowe, społeczne, bądź o prowadzenie jakiś badań statystycznych.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 02-06-2006, 14:43   

IT. znowu znalazła sobie zbuntowaną sympatię widzę. Znowu też ma problemy ze wzrokiem, bo dostrzegła jakieś "odpowiedzi z głową" i ślady czytania postów poprzedników. Jedyne chyba, co Nezumi napisał ostatnio z sensem to "mam 15 lat".

Kończąc trollowanie sugeruję zamknięcie tego topiku w diabły, bo Nezumi jako żywo nie jest częścią ankiety, a stał się głównym tematem tutaj, co grozi eskalacją przemocy. Tak czy siak wynik jest za zakazem politykowania. Dodam też, że Wieża Błaznów przy Sapkowski Zone ma taki zakaz od dawna i naprawdę ma się dobrze, mimo iż "polityków" tam od diabła. Toteż lament przeciwników prohibicji jest moim zdaniem jałowy.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-06-2006, 16:21   

Cytat:
IT. znowu znalazła sobie zbuntowaną sympatię widzę. Znowu też ma problemy ze wzrokiem, bo dostrzegła jakieś "odpowiedzi z głową" i ślady czytania postów poprzedników. Jedyne chyba, co Nezumi napisał ostatnio z sensem to "mam 15 lat".


Jeśli jeszcze ktoś napisze cokolwiek o innym użytkowniku zamiast o polityce na Forum to wlepie mu od razu 3 osty, a potem bez pytania nikogo skasuje wszystkie tematy polityczne, jakie znajdę. Czy dotarło?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-06-2006, 17:21   

Ysen. Przyznam ze za tego typu teksty cię lubię. Gdyby wszyscy w każdej wypowiedzi kurczowo, zebami, trzymali się regulaminu to dyskusja stracilaby smaczek.

Nie znam Nezu. Z tego co widze na forum nie uwazam go za Trolla i taka też opinie wyraziłam. Jeśli chcesz żebym miała zbuntowaną sympatię, Ysegrinnie, to ty możesz nią być.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-06-2006, 17:39   

Kochana, czy mam się poczuć zazdrosny i wezwać Ysena na pojedynek ?
Ok, po tym wszystkim co tu zaszło też przychylam się do skończenia z polityką na forum, jednak przyznaję, że ten temat i tak będzie wracał.
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2006, 17:41   

Temat zamykam. Użytkowników proszę o nienadużywanie cierpliwości już nie moderacji, tylko adminki. Grisznaka proszę o usunięcie podpisu, bo jakkolwiek zasadny by nie był, jest prostą drogą do nowej awantury.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group