FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  Obrazki w podpisie
Wersja do druku
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 14-04-2010, 20:22   

Popieram Serike w pełni. Avatary i większe grafiki spowodowałyby niezłe rozmycie tekstu. Dwa lata temu to prawie nikogo nie rozróżniałam przez te całe zmiany avatarów, a jak jeszcze doszłaby sprawa powiększonej grafiki - to i czytanie byłoby ciężkie. Też mi się wydaje, że są ważniejsze rzeczy, a avatary własny temat mają i starczy. Oczywiście nie będę twardo stawać przy swoim zdaniu, bo rozumiem, że na forum jest to dość popularny dział. :) Po prostu obecna sytuacja całkiem mi się podoba.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2010, 20:22   

No dobra. Brak aprobaty ^^. Przyjąłem. To co? Te 10 pikseli więcej może być, jak Crack zaproponował? Nie będzie problemu z 60-siątką?

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-04-2010, 20:23   

BOReK napisał/a:

Nie napisałem, że ktoś tak twierdzi. Chcecie robić lepsze grafiki to róbcie, nie jest to według mnie żaden argument do zmian na forum tym bardziej, że już teraz niektórzy potrafią strzelić taki podpis, że łapki opadają. Jest schludnie i przejrzyście, niech tak będzie.


A widzisz, i ten argument jest już znacznie lepszy, niż rzucenie niepasującym do kontekstu przysłowiem, do czego piłem. Jednak potrafisz :>


Serika napisał/a:
Na forum grafika służy głównie do odróżniania "na oko" poszczególnych użytkowników i już sama obecność graficznych sygnaturek to jest dodatkowy bajer, który tak naprawdę ma na celu li i jedynie łechtanie ego użytkowników :P


Skoro to bajer łechczący ego, i działa i mu wychodzi, to jak najbardziej zasadne wydaje mi się zaproponowanie, aby były większe, łechtały bardziej i było fajniej. I tak, teraz już dyskutuję dla dyskusji, bo widać, że niektórzy byliby z takiego ulepszenia niezadowoleni, a nie o to w całej zabawie w końcu chodzi ;)


Ysengrinn napisał/a:
Do diaska


Serious business.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2010, 20:31   

Cytat:
A widzisz, i ten argument jest już znacznie lepszy, niż rzucenie niepasującym do kontekstu przysłowiem, do czego piłem. Jednak potrafisz :>

Tylko że ten argument jest dokładnie taki sam, ale ma inne piórka. Poprzednia wersja to drobna aluzja, dla której trzeba się wysilić przy czytaniu. ;]

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2010, 20:41   

Moim zdaniem zamiast wysokości, lepiej zwiększyć limit wielkości (w kb). Bo niektórym zależy na jakości, a nie na wielkości tej którą się widzi.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-04-2010, 20:46   

Serika napisał/a:


Na forum grafika służy głównie do odróżniania "na oko" poszczególnych użytkowników



Khem >P


Z tego względu postuluję dodatkową grafikę widzianą z poziomu profilu. Jakiś większy format, by można się artystycznie wyżyć bez powiększania sygnaturek.
Powrót do góry
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-04-2010, 21:03   

Cytat:
Moim zdaniem zamiast wysokości, lepiej zwiększyć limit wielkości (w kb). Bo niektórym zależy na jakości, a nie na wielkości tej którą się widzi.


Ale po co? Obecne limity pozwalają na zapisanie 99% dzieł w jakości 100% używając opcji save for web and devices z szopa, a tam strat jakości zwyczajnie nie ma. Przy pozostałym 1% sigów/avków wystarczy zmniejszyć jakość do 99-96% i szczerze mówiąc ja mam naprawdę duże problemy z wychwyceniem jakichkolwiek różnic między zapisem 96% i 100% nawet przełączając jedno z drugim jak stroboskop. Use save for web i nie będzie problemów z jakością.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 14-04-2010, 22:54   

Ja osobiście odnoszę się bardzo sceptycznie w ogóle do obecność graficznych sygnaturek, więc względem ich dodatkowego powiększania, oczywiście, jestem całkiem na nie.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group