FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
  Ważne zmiany na forum i portalu Tanuki.pl
Wersja do druku
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2011, 13:15   

Forum zawsze miało opinię eliciarskiego. Nie dopuszcza się postów składających się z jednego słowa, zwalcza pisanie "po polskawemu" i łacinę podwórkową, nie umieszcza się linków do downloadu i skanlacji, brakuje dyskusji typu "Czy Naruto jest lepszy od Bleach", flejmy są ucinane u podstaw - czegóż chcesz? To, co ściąga ludzi na fora mangowe, u nas nie występuje.
Mi tam z tym dobrze, żeby nie było.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-12-2011, 13:57   

Forum eliciarskie akurat jest senpuu(dalej się dowartościowuj tak mocno), bo tam trzeba płacić za jakieś bonusy. Więcej tam ludzi przebywa niż u was. Po rozpadzie nie wiem czy macie taką opinie jak kiedyś.

Inaczej czemu mało przybywa osób, które potrafią napisać więcej niż a i b po Polsku. Mowa o tzw elitach. Naliczyłem właśnie max 9 osób ostatnich 12 miesiącach.


Chciałbym zauważyć, że od jakiegoś czasu powoli upadają starsze fora, ponieważ tłamszą w swoim sosie.

Najłatwiej ukazać w formie zespołu Interu Milan. Zdobył niedawno lige mistrzów, a teraz tymi samymi starszymi piłkarzami czeka może ich degradacja do Serii B.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-12-2011, 14:14   

Cytat:
Ato musi coś oznaczać, że wypalają się po 10 linijkach. Czy czasem nie zastanawiacie, że Kotatsu ma syndrom niezdobytej twierdzy.

Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi. Ludzie którzy wchodzą na nowe forum, piszą X postów wskrzeszając każdy temat, w którym mogą wrzucić dłuższego lub krótszego posta to normalka gdziekolwiek. Sam parę razy zrobiłem tak w różnych miejscach i szczerze nie widzę w tym nic dziwnego. Zresztą, jeśli mam być szczery, to jakoś bardzo nie płaczę za osobami, których cała aktywność sprowadzała się do wyliczanek bez uzasadnień w zabawowych tematach albo jednego pytania w "kto mi powie".

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-12-2011, 14:16   

I co mamy zrobić? Spraszać fajne i miłe osoby na forum?

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-12-2011, 14:18   

Caladan, co Ty chrzanisz...? Idź tworzyć problemy gdzie indziej?

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2011, 14:35   

Koranona napisał/a:
I co mamy zrobić? Spraszać fajne i miłe osoby na forum?

Oczami wyobraźni widzę Caladana, który biega po forach dla gimnazjalistów i wysyła pmki zaczynające się od słów "Ponieważ jesteś fajną i miłą osobą...". Ci przychodzą na Kotatsu i połowa po tygodniu jest zbanowana.

I serio, forum zawsze stawiało na jakość kosztem ilości, było tak odkąd pamiętam.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 06 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 11-12-2011, 14:52   

A ja zauważyłem, że na IRCu pojawia się też więcej nowych osób. Część zarejestrowana na forum, część nie. Ale uważam że kanał jest nieodłączną częścią Kotatsu. I żyje, jak najbardziej. Też nie ma może zawrotnej liczby nowych, ale jest dobrze - nie są to osoby które wpadły zapytać się co to za kanał czy przeprowadzić ankietę, ale siedzą tam regularnie.

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-12-2011, 16:30   

Vodh napisał/a:
Caladan, co Ty chrzanisz...? Idź tworzyć problemy gdzie indziej?

Ech... nie jest to "chrzanienie", ale obserwacja i doświadczenie. Za kilka lat część waszego towarzystwa się wykruszy, bo nie wiadomo jaki wasz los się potoczy. Inne zainteresowania, czy obowiązki. A forum stanie się miejscem towarzyskim dla niezbyt szerokiej grupy ludzi. Widzę po kilku zacnych forach, że coraz mniej użytkowników tam przybywa, a jedynie kilka osób pisze. Podobna sytuacje zaobserwowałem od jakiegoś czasu na Kotatsu. Na obecna chwilę nie jest to może gigantyczny problem. W przyszłości kto wie.


Urawa napisał/a:
Oczami wyobraźni widzę Caladana, który biega po forach dla gimnazjalistów i wysyła pmki zaczynające się od słów "Ponieważ jesteś fajną i miłą osobą...". Ci przychodzą na Kotatsu i połowa po tygodniu jest zbanowana.


Szczerze niektórzy gimnazjaliści mają więcej kultury niż nie jeden stary wyga. A muszę przypomnieć, że pewnie część tutejszego towarzystwa pewnie zaczynała bywać na tym forum w wieku młodocianym i nie widzę, aby została zbanowana. Wiele osób, które kiedyś siedziały na forum przestały na nie zaglądać.

Teraz pytanie czemu wiele osób wśród starych wyg pisze w tematach zabawowych jak dla co niektórych was jest to poniżej godności. Zamknąć dział i tyle jak obraża kogoś tam inteligencje.
Większość z nas zaczynała od takich głupich tematów, lub zabaw. Jest to takie głupie dzielenie użytkowników na lepszych i gorszych z tego powodu.

Ja daję tylko pokazuje przyszłe zagrożenia dla forum, a władze same zdecydują czy wezmą moje spostrzeżenia na poważnie. Ale nie chciałbym powiedzieć, a nie mówiłem. W niektórych kwestiach zgadłem w przeszłości.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-12-2011, 16:59   

Caladan napisał/a:

Teraz pytanie czemu wiele osób wśród starych wyg pisze w tematach zabawowych jak dla co niektórych was jest to poniżej godności. Zamknąć dział i tyle jak obraża kogoś tam inteligencje.

Nie wycinaj wypowiedzi z kontekstu. Chodziło mi o to, że jeśli ktoś pisze jedynie wyliczanki w tych tematach, to nie będę tęsknił, jeśli sobie pójdzie.

Władze zagrożenia przedyskutowały przy okazji rozdziału, jak to ktoś zauważył wcześniej i wierz mi, że niczego nowego nie napisałeś.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2011, 17:12   

Caladan napisał/a:
Teraz pytanie czemu wiele osób wśród starych wyg pisze w tematach zabawowych

Znam trzy banalne odpowiedzi:
- bo główna tematyka forum przestała już tak rajcować,
- bo forum zawsze miało wiele innych rozbudowanych działów,
- bo niektórzy są tu głównie z powodu ludzi.

Naprawdę łatwo dojść do takich wniosków i Keii (nie jedyny zresztą) ma rację, to już było skutecznie omawiane.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2011, 17:27   

Cytat:
Szczerze niektórzy gimnazjaliści mają więcej kultury niż nie jeden stary wyga.

W tej właśnie chwili jakiś user w wieku gimnazjalnym (sądząc z daty) robi dokładnie to, o czym pisałem wyżej. I zaraz moderacja się nim pewnie zajmie.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 11-12-2011, 17:32   

Ale lubicie trollować chłopcy.

I co z tego, że forum umrze? Nie jedno i nie dwa, na które niegdyś uczęszczałam, spotkał taki los i przyjmuję to za całkiem naturalną kolej rzeczy. Kogo tu poznałam, to sobie cenię, z kim zechce utrzymać kontakt, to utrzymam zapewne. Nasze forum już sobie powoli dogorywa. Wszystko ma czasy swojej świetności, które przemijają prędzej czy później.

Co do "rozdziału" to już nie sprawa "szarego użytkownika" jak ja, by to kwestionować. Stało się i tyle.

No, może moderacja jest czasem zbyt nadgorliwa, ale te forum takie było jak długo jak ja je znam. Więc niech sobie wyzionie ducha, nie zmieniając się do końca.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Nanami dnia 11-12-2011, 20:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-12-2011, 17:37   

Nanami napisał/a:
Ale lubicie trollować chłopcy.

Jeśli pijesz też do mnie, to po prostu piszę co myślę. ;d
Nanami napisał/a:
Nasze forum już sobie powoli dogorywa.

40 osób przeglądające na raz forum wydaje mi się na to nie wskazywać. A co do ratowania Kotatsu przed upadkiem, powtórzę jeszcze raz - sensowne wypowiedzi w (nowych) ciekawych tematach. Tylko tyle (albo aż tyle) wystarczy.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-12-2011, 17:39   

Caladan napisał/a:
Forum eliciarskie akurat jest senpuu(dalej się dowartościowuj tak mocno)

HAHAHAHAHAHA

Oh, wow.
Walnąłeś jak Sus scrofa w Pinus silvestris.

Premiumki na senpuu dają tylko większy awatar/podpis, archiwum shoutboxa i brak limitów wiadomości na SB. I satysfakcję z tego, że się wspiera forum. Tyle. Na pewno senpuu eliciarskie nie jest.

Z resztą - na senpuu aktywnie i regularnie wypowiada się także grupka osób. Wiem, bo sam tam przesiaduję.

Caladan napisał/a:
pewnie część tutejszego towarzystwa pewnie zaczynała bywać na tym forum w wieku młodocianym i nie widzę, aby została zbanowana

Ej no, ja miałem bana. Nie dyskryminuj mnie.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2011, 17:46   

Slova napisał/a:

Caladan napisał/a:
pewnie część tutejszego towarzystwa pewnie zaczynała bywać na tym forum w wieku młodocianym i nie widzę, aby została zbanowana

Ej no, ja miałem bana. Nie dyskryminuj mnie.

Nie tylko ty. Wielu nas było.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group