FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
  Komp mi świruje... HELP!! O_o
Wersja do druku
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-11-2004, 15:11   Komp mi świruje... HELP!! O_o

Stacjonarny najpierw się zwiesił, tom go zrestartowała. Po restarcie wyskoczył komunikat, że instaluje oprogramowanie do nowego sprzętu... Zauważyłam tylko UBS (chyba, za szybko zniknęło). A potem się okazało, że klawiatura nie działa... Tom się przesiadła na laptopa. Weszłam sobie na forum, weszłam na topic... I totalny rozpad laya, a w praktyce - brak laya... Białe tło, czarne literki, brak avów i innych takich... What's going on?? O_o To samo mam na DeviantArcie. Na Neopetsach dla odmiany nie mogę wejść w Inventory, bo mnie wyrzuca z konta! Żeby było śmieszniej ostatnio net działa jak mu się podoba - raz łączy a raz nie. Pomóżcie mi, ja naprawdę nie wiem co się dzieje!! O__o

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 15-11-2004, 15:26   

Antywirus + Firewall + log z HijackThis na forum. Prawdopodobnie złapałaś jakiegoś wirusa.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Bianca
Gość
PostWysłany: 17-11-2004, 17:52   

albo hard restart tak na niego podzialal. oprocz powyzszego, wloz do napendu plytke z windowsem i zazadaj ponownej instalacji (nic sie nie usunie, a jesli cos sie skasowalo to sie ponownie ustawi)

natomiast tak, firewall+antivir+pomysl nad zmiana przegladarki (taki netscape albbo mozilla, bo opera sie nie zawsze dobrze z neopetsami dogaduje)
Powrót do góry
Crack_
Gość
PostWysłany: 23-11-2004, 17:13   

Sama przeglądarka za dużo nie da bez szczelnego systemu. Akurat przeglądarka ma tu najmniej do napsucia jeśli system działa na nieuaktualnionym Windowsie
Powrót do góry
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-11-2004, 17:17   

Use Linux >D
To jedyna pewna metoda.
<powiedzial co wiedzial>
Powrót do góry
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2005, 13:41   

ok, stwierdziłem że moje pytanie sie w tumie nadaje do takowego tematu więc nowego nei będę zakładał bo po co...
otóż mam nie banalny kłopot (czyli pewnie mój genialny brat ściągnął wirusa czy coś zainstalował co mi cały komputer je**e)
dokładniej-komputer stale jest spowolniony minimum czterokrotnie (przy 1gb ramu żeby w systemie coś sie ładowało 15 minut to lekka przesada), i odnosi sie to tylko do windowsa, w grach czy innych programach (jak sie odpalą) jest wsyzstko dobrze...
poza tym co mnie wnerwia najbardizej, kiedy próbuje odpalić cokolwiek jak mój komputer czy exploatator nagle start znika i wszystko sie wiesza, poprostu nie moge obejrzeć co mam na kompie,poza tym niby wiekszosc rzeczy dziala, ale nie jestem pewien...
o pomoc prosił bym pilnął bo serio nie wiem jak temu zaradzić!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-01-2005, 14:29   

Może by tak antywirus? :>

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-01-2005, 14:34   

I Ad-aware?
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-01-2005, 14:39   

Lub ewentualnie Spybot :)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-01-2005, 14:42   

Both >)
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-01-2005, 15:03   

Yup :)
Radzę jeszcze ściągnąć taki przydatny programik o nazwie "TuneUp Utilities 2004" i sprawdzić sobie system ^^

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-01-2005, 15:05   

OO, o tym nie wiedzialem >) <sciaga>
Dieki, Tilk. Bede sie czul wykorzystany >]


Ostatnio zmieniony przez Keii dnia 20-01-2005, 15:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-01-2005, 15:40   

Ryuzoku: typowe objawy... z pewnością jesteś zspywaro-adwaro-trojanowany. Sm00k słusznie polecił Adaware. Ja zaś słusznie polecę więcej rozwagi przy korzystaniu z Internetu (nie instalować, co popadnie i skąd popadnie) i używania mniej dziurawych programów (Firefox?). A jeśli komputer jest używany przez wiele osób, należytej edukacji tychże w dziedzinie higieny internetowej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 25-01-2005, 15:50   

ok problem rozwiązany, i tym samym mam poważny dylemat, czy microsoft to poważna firma czy jednak jak uważam nieziemski burdel an kółkach na który powinno sie zesłać plagi egipskie?
mianowicie problemem nei był spyware, ani nie wirus, problemem otóż okazało się:
łatka systemowa ściągnięta ze strony microsoftu, czyli odradzam jak już ściaganie trzech ostatnich, rozwalają one system gorzej niż źle i windows mi przy 1gb DDR chodził jakby miał jakieś 16SDramu...
-tak, to jednak burdel na kółkach....
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alucard Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Maj 2003
Skąd: Sandomiria
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2005, 18:24   

Niezupełnie o to chodzi ze burdel. Poprawki możesz instalować (ja tak robię), ale nie zaraz jak wyjdą. Trzeba poczekać, poczytać fora, zastanowić się. Ech pamietam jak robli sp2 do XP i musieli go później wycofać, albo jak win98 się zawiesił na prezentacji. No, ale tak się dzieje nie tylko w microsofcie. Sugeruje abyś wyłączył niektóre opcje w windzie (takie np jak automatyczna aktualizacja, pobieranie nazw piosenek w windows media playerze itp) i wszystko powinno być dobrze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2650963
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group