FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  Futari Ecchi
Wersja do druku
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-01-2006, 14:44   

Cytat:
Ja chciałem powiedzieć, że pisząc i wypowiadając się na temat poradnika mam na myśli poradnik dla młodych par małżeńskich, które mają problemy natury seksualnej

nie - poradnik dla niesmialych ludzi ktorzy wlasnie sobie kogos znalezli i kompletnie nie wiedza co z tym fantem zrobic i jak sie zabrac do rzeczy.

jezeli ktos ma problemy, to FE mu nie pomoze - bo ono tylko pokazuje ze osoba taka nie jest jedyna ktora problemy ma, i ze dadza sie one rozwiazac.

bo jednym z zalozen FE jest to ze ten kto je czyta nie ma doswiadczenia, bo inaczej to co jest tam pokazane jest dla niego oczywiste, bo juz gdzies to widzial/slyszal/czytal i cala rzecz nie ma sensu.

Cytat:
że uważacie, że ankiety są odległe od prawdy - wobec tego czy można im ufać?? Czy nie lepiej ufać własnemu zdrowemu rozsądkowi i nie generalizować w stylu - "Bo wszysy tak robią" - nie wszyscy bo ja na przykład nie??

nie, uwazamy ze wyniki ankiety w duzym stopniu zaleza od tego NA KIM sie te ankiete robi. bo wsrod mieszkancow malego miasteczka gdzie wszyscy sie znaja NIKT ci sie nie przyzna ze czyta poradniki seksualne, bo to by byl przeciez wstyd na cale miasto. a na wsi ci nikt nie bedzie poradnikow czytal bo to fanaberie.

to jaka odpowiedz oczekujesz uslyszec jest w BARDZO duzym stopniu zalezne od tego do kogo kierujesz pytanie.

a zdrowy rozsadek jest mily, tylko ze obawiam sie ze swiat niezbyt czesto zachowuje sie w zgodzie z nim, szczegolnie jesli mowimy to o zdrowym rozsadku jednej osoby wyznajacej konkretne poglady.

Cytat:
bo często słyszy się takie słowa "Muszę tak zrobić bo wszyscy tak robią" - czy to jest kierowanie się własnym rozsądkiem czy uleganie presji innych ludzi??

to jest kierowanie sie wlasnym rozsadkiem ktory mowi "czlowiek jest zwierzeciem stadnym i jak nie bedziesz robil to co wszyscy, to zostaniesz wyrzucony poza grupe i zginiesz sam"
Przejdź na dół
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2006, 17:41   

Nie wiem co bym robił bo nie byłem w takich sytuacjach. Przecież powiedziałem, że tylko istnieje taka możliwość by nie mieć wyrzutów sumienia - chodzi mi o to, że z kaej sytuacji jest najlepsze wyjście ze wszystkich możliwych. Moim zdaniem mówienie co by było gdydby jest nie potrzebne. Na szczescie nie znajdowałem się w takich sytuacjach i nigdy nie chce. Przypominam, że rozmawiamy o Futari Ecchi. To nie jest ani atak na wioskę, ani polityka ani reżim - to jest po prostu w moim odczuciu fatalna komedia i fatalny romans - dlatego, że tam nikt nie romasuje (bo przecież jest już po ślubie) - w sumie się kochają i troche to opowiada o ich miłości - bo nie przecze, że oni się tam kochają. Zaśmiałem się raz podczas tych dwóch godzin - więc dla mnei za dobra komedia to nie była. A co do Ecchi - no cóż - było dużo Ecchi, ale było też dużo soft-hentaja - czy wobec tego to jest ciągle ecchi??? Nie wiem, ja tylko prezentuje swoje zdanie i swoją opinię i mówię jasno - film Futari Ecchi jest oparty na seksie, skupiony na seksie i jest tam dużo seksu i nie znalazłem żadnej przyjemności w oglądaniu go, ani niczego się nei nauczyłem i nie wynikło z tego dla mnie żadne dobro. Takie jest moje zdanie i uważam, że dla wielu ludzi odpuszczenie sobie tej serii wyjdzie im tylko na dobre.

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
Martinez Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Sty 2006
Skąd: Zawiercie
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2006, 18:37   

Dyskusja z Azagiem na temat mniejszego zła nie ma sensu, bo zdaje się raz próbowałem, i wogóle nie czas i miejsce na to - nie ten topic.
A na sprawy religii to też się nie da, bo kiedyś nam wyszło że wyznaje kult jaskółczego bożka - cokolwiek to wg Azaga znaczyło.
A jeśli ten cytat u Eltanina pochodzi z jakiegoś "Faktu" to w 100% popieram Azaga - to żaden cytat.

No wkońcu Azag wyraziłeś swoje zdanie - a teraz pozwól innym w spokoju obejrzeć tą serię, i niech sami po seansie wyrobią sobie zdanie czy warto czy nie warto było obejrzeć. Wkońcu to są inni ludzie.

_________________
Nawet małpy spadają z drzewa.

Utkneła w nieskończonej pętli powtórzeń, a on jest idiotą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5540199
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2006, 18:39   

Słusznie kamracie słusznie

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2006, 21:50   

Droga Bianco - proponuje zakończyć naszą dyskusję - ja osobiście mam już wszystko wyjaśnione, ale oczywiście w razie czego jestem do dyspozycji.

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-01-2006, 22:04   

chyba tak
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-01-2006, 22:15   

posty tyczące sie religii i światopoglądu wybiórczo przeniesione do działu offtopic: http://forum.tanuki.pl/tematy18/1863.htm#70766
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2006, 22:46   

Zatem bardzo mi było miło proszę Pani. Cieszę się, że zawarłem nową znajomość i polecam się na przyszłość w razie jakiejkolwiek potrzeby.

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-01-2006, 00:26   

Ja Futari Ecchi obejrzałem tylko z powodu tej dyskusji. Moje odczucia po seansie całości? Smieszna seria.

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 22-01-2006, 15:01   

Również z powodu dyskusji przeczytałam pierwszy tom mangi - nie wiem, jak z anime, ale nad mangą kulałam się ze śmiechu. Rzeczywiście, poradnik. Napisany w naprawdę zabawny sposób i poruszający kilka naprawdę ciekawych problemów. Uważam, że ludzie powinni czytać takie rzeczy, bo niektóre sprawy wcale nie są takie oczywiste, jak to się panom wydaje. :D

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-02-2006, 16:59   

To jeśli chodzi o dowody statystyk, o które bodajże prosił Azag :P

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-02-2006, 20:15   

Irian Baratai napisał/a:
Również z powodu dyskusji przeczytałam pierwszy tom mangi - nie wiem, jak z anime, ale nad mangą kulałam się ze śmiechu. Rzeczywiście, poradnik. Napisany w naprawdę zabawny sposób i poruszający kilka naprawdę ciekawych problemów. Uważam, że ludzie powinni czytać takie rzeczy, bo niektóre sprawy wcale nie są takie oczywiste, jak to się panom wydaje. :D
No własnie nawet ludzie z w miare dużym doświadczenim moga sie tam dowiedziec paru ciekawych żeczy :P
Powrót do góry
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-02-2006, 10:21   

ja mam wrazenie ze FE moze byc nieciekawe albo dla ludzi calkowicie bez dosiadczenia, dla ktorych wszystko jest proste (jak to zwykle bywa w przypadku teoretykow) albo takich z doswiadczeniem ponadprzecietnym.
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 26-06-2009, 11:20   

1. Około 1:30 w nocy usunięto post wulgarny i obraźliwy. I naprawdę NIE było mi przyjemnie.

2. Post dotyczący zasadności usunięcia komentarza spod recenzji, został zasadnie usunięty przez innego moderatora jako spam. W temacie prowadzi się dyskusje na temat Futari Ecchi, a nie tego, czy zamieszczony i usunięty komentarz jest treściwy, czy nie. Od tego jest inny dział. Tutaj sobie możecie podyskutować, czy FE jest czy nie jest hentajem, oraz o innych jego aspektach. Zrozumiano?

IKa - Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-06-2009, 14:02   

O, to są na tanuki recenzję hentajców? W sumie wszystko jest dla ludzi.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group