FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  Black Lagoon
Wersja do druku
SasukeArek
Gość
PostWysłany: 30-12-2009, 22:47   

Ktoś może wie kiedy wyjdzie 3 sezon Black Lagoon??
Przejdź na dół
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-12-2009, 22:50   

Nie wiadomo, nie ogłoszono jeszcze żadnej oficjalnej daty dotyczącej trzeciego sezonu.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
SasukeArek
Gość
PostWysłany: 02-01-2010, 16:00   

Ok, jak będzie coś wiadomo to proszę żebyście tutaj umieścili tą informację :) Dzięki z góry;)
Pozdro.
Powrót do góry
Zbiq
Gość
PostWysłany: 09-01-2010, 21:32   

www.blacklagoon.jp
pisze ze 3 sezon startuje z rokiem 2010 ale ostatni news niestety z 17.11;/ jak ktos szprecha biegle po japonsku to bylo by milo jak by poczytal
Powrót do góry
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-01-2010, 23:15   

O ile się nie mylę to nie podano jeszcze daty premiery nowej serii. Zakładam, że jesień/zima 2010 będzie okresem emisji BL 3.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
SasukeArek
Gość
PostWysłany: 10-01-2010, 17:55   

Jak ktoś będzie czytał www.blacklagoon.jp to może to sobie przetłumaczyć dzięki tej stronie http://translate.google.pl/?hl=pl&sl=ja&tl=pl# :)
Powrót do góry
milk
Gość
PostWysłany: 05-02-2010, 01:45   

hehehe właśnie jakoś mi się udało trafić na tą serię... fajne anime, przydała by się trzecia seria :)

PS. heli przypomina rosyjski mi-24 Hind (co zresztą tłumaczy podobieństwo do tych w Rambo)
Powrót do góry
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2010, 08:20   

Zapowiedziano wydanie trzeciej serii, ale pozostaje teraz na nią czekać.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pmatulka Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Mar 2010
Skąd: Piaseczno
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2010, 02:10   

Na: http://www.blacklagoon.jp/news.html jest już chyba informacja kiedy będzie wydana OVA, ale nie jestem pewny gdyż google trochę niezrozumiale to przetłumaczyło.

Mi się tylko wydaje, czy w tytule jest info że 17.07.10 będzie wydane pierwsze DVD z ekranizacją pięciu tomów "Roberta's Blood Trail"?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4709324
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 27-03-2010, 03:06   

http://myanimelist.net/anime/4901/Black_Lagoon:_Robertas_Blood_Trail
MAL potwierdza, pierwszy odcinek 5cio odcinkowej serii OAV wyjdzie 17 lipca. Oby nie było żadnych przesunięć. Mamy więc już jedną letnią pozycję po której można się czegoś spodziewać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-03-2010, 08:42   

Tylko trochę szkoda, że (jeżeli wierzyć MALowi) będzie się skupiało na Robercie. Obejrzałbym o niej może jeden odcinek, ale zdecydowanie bardziej tęsknię za podstawową ekipą ;)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-03-2010, 12:06   

Vodh, jeśli będą jak do tej pory wiernie adaptować to ilość Roberty wcale nie będzie taka straszna jak się na to zapowiada. Ba, o ile dobrze pamiętam przez pierwsze parę rozdziałów właściwie się nie pojawia, gdyż nikt nie wie, gdzie ona jest (XD).

Dla ciekawych: Spoiler czego należy się spodziewać po tej części (najbardziej ogólnikowo jak tylko się dało)


Spoiler: pokaż / ukryj
Więcej będzie Garci i Fabioli oraz pewnego amerykańskiego oddziału. I poza paroma wstawkami to Roberta będzie "nieuchwytna" i jako ten duch znikać z pola widzenia lub robić masakrę. A co do podstawowej ekipy to Rock ma całkiem spory wpływ na wydarzenia, Revy trochę postrzela i dostaniemy pewną informację co do przeszłości Dutcha. Właściwie to warto obejrzeć tę część przede wszystkim dla knujnego Rocka (w mandze te fragmenty wyglądały świetnie) i dla tej informacji o Dutchu. I może jeszcze dla Fabioli, która jako postać wypada moim zdaniem zdecydowanie lepiej niż Roberta.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2010, 20:55   

Czy ja dobrze rozumiem, że to będzie wydawane tak jak np DtB Gaiden?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mechofil
Gość
PostWysłany: 24-04-2010, 10:17   

Cytat:
2. Śmigłowiec bojowy z 1. i 2. epizodu - znowu mam omamy, czy to nie idealna kopia maszyny z Rambo 3?

Cytat:
Heli z pierwszych epów to coś japońskiej prod. ( chyba w samym odcinku o tym mówią)


Heli to nie japońska produkcja a całkowicie rosyjska konstrukcja - Mil Mi-24 HIND
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bd/Mi24CP_edit.jpg

Kutra torpedowego nie rozkminiam bo bardziej mnie interesują jednostki latające niż pływające..
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-04-2010, 13:52   

Mechofil napisał/a:
Kutra torpedowego nie rozkminiam bo bardziej mnie interesują jednostki latające niż pływające..


To kuter rakietowy, nie torpedowy. Konkretnie, typu 1241RE Tarantul I (Molniya). Faktycznie, flota Wietnamu używa kilku takich jednostek zakupionych głównie z drugiej ręki. Niektóre poddano modernizacji, głównie polegającej ponoć na wymianie zasadniczego uzbrojenia (rakiety przeciwokrętowe) jednak zmodernizowanych okrętów nie widziano, a informacji o zakresie modernizacji ze źródeł oficjalnych, oczywiście brak.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group