FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  Black Lagoon
Wersja do druku
Shion Płeć:Kobieta

Dołączyła: 01 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 24-05-2010, 16:47   

Dla wielbicieli/ek broni mam coś, co na pewno nie pozwoli spuścić oczu z komputera. : D

http://www.imfdb.org/index.php/Black_Lagoon

_________________
Enough of the hell
Enough of the pain
I won't let him touch you
I love you
Needless to say
I'll stand in your way
I will defend you
And I...
~ The Rasmus, Shot
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaltresos Płeć:Mężczyzna
Wygnany Admin


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Z oddali
Status: offline
PostWysłany: 01-06-2010, 11:56   

Shion - przydał mi się ten link ^^

Jak być może niektórzy wiedzą, anime BL było emitowane ostatnio na Hyperze, nie jestem pewien który raz. Nie wiem jednak, czy ktoś zwrócił na to uwagę, czy to tylko ja przespałem 2 doby, ale ucięli 2 ostatnie odcinki O.o. Dokładnie widziałem jak w sobotę był odcinek 22 (w odcinku było to pokazane), no ale kto by tam wierzył planszy. Wchodzę na opisy odcinków, a tam jak byk napisane że odcinek jaki widziałem jest 22. W niedzielę zaczęto emisję Allison & Lillia. Może mi ktoś powiedzieć ocb, albo chociaż palnąć w łeb i rzec, ze się mylę i naprawdę przespałem te 2 doby albo zawodzi mnie pamięć?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
SasuekArek
Gość
PostWysłany: 20-06-2010, 20:51   

To w końcu ktoś coś wie kiedy mają wyjść dalsze części Black Lagoon??
Powrót do góry
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-06-2010, 21:31   

Przeczytaj poprzednią stronę tematu?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SasuekArek
Gość
PostWysłany: 22-06-2010, 23:26   

Ktoś wie może czy są jakieś informacje kiedy w końcu bwyjdzie kolejna część Black Lagoon??
Powrót do góry
SasukeArek
Gość
PostWysłany: 22-06-2010, 23:28   

Dzięki nie zauważyłem :P
Powrót do góry
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-07-2010, 19:29   

Roberta's Blood Trial 1
Remiks openingu? Cóż, zawsze jakiś sposób na odświeżenie klimatu. Tylko Revy szła na początku jak jakieś zombie. Poza tym miałam nadzieję, że pokażą w nim więcej postaci związanych z tym łukiem. Jakby nie patrzeć cała Roanapura zaczęła się zbroić jak tylko pojawiły się plotki o pewnej meido. I bynajmniej nie będzie spokojnie...

Ale zacznijmy od początku, bo jak powszechnie wiadomo należy zacząć od... eksplozji. Oczywiście dobrze zaplanowanej, tak żeby cel na pewno umarł. I cel umiera.

Spoiler: pokaż / ukryj
Tylko nikt bynajmniej nie spodziewał się, że zabicie głowy rodziny Loveless spowoduje takie zamieszanie. W efekcie otrzymujemy jedną wyjątkowo wściekłą meido.


Ale co to ma wspólnego z Roanapurą? Coś musi mieć skoro telefony w Lagoon Company sie urywają...

I tak, dobrze widzieliście japońskiego biznesmena. To część miejscowego kolorytu.

I skąd ja wiedziałam, że ten dzieciak ukradł mu portfel XD (nie, serio nie pamiętałam tej sceny).

Revy jest jak zwykle znudzona życiem... czy tylko mi się wydaje czy brzmiała jakoś dziwnie? W pierwszym momencie zastanawiałam się czy nie zmienili jej seiyuu... choć może tylko mi się wydaj.

W każdym razie jej nuda zostaje uleczona za sprawą przybycia pewnej meido... a Yellow Flag tradycyjnie już staje w płomieniach.

Spoiler: pokaż / ukryj
FFFAAAAAABIOOOLLLLAAAAAA!!! Jesteś awesome. Zwłaszcza jak przypadkiem kastrujesz idiotę, który miał nieszczęście z tobą zadrzeć.


I wiekopomne słowa Benniego. "Mam przeczucie, że dzisiaj nie piją w Yellow Flag..." Cóż, te uzbrojone wozy były za dużą podpowiedzią.

I pewna znajoma postać odwiedziła Garcię... do szczęścia brakuje nam już tylko Balalajki. W każdym razie widać, że chłopak przez ostatnie wydarzenia musiał jeszcze bardziej dorosnąć. Dobrze chociaż, że jego obecna asysta nie jest taka psychopatyczna.

Poza tym dowiadujemy się, że sama Roberta nie obija się. Kobieta pracująca jest. Choć powinna wiedzieć, że nawet dla psychopatów i pracoholików to niezdrowe przesadzać z lekami.

I prawie zapomniałabym - scena fanserwisowa z udziałem Roberty. Kwik.

W każdym razie pierwszy epizod wygląda dobrze. Co prawda Rockowa trauma wydała mi się nieco przesadzona (choć to pewnie za sprawą mojej wybiórczej pamięci). Wejście Fabioli było cudne i nie mogę się doczekać kolejnych scen z jej udziałem. Zwłaszcza, że ona w przeciwieństwie do niektórych ma jakiś system wartości (a to ostatnimi czasy w Roanapurze towar trudno dostępny).

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 04-07-2010, 10:57   

Heh, Fabiola rządzi. Podoba mi się sposób w jaki walczy, ma styl. Mam tylko dziwne wrażenie, że skoro potrafi takie rzeczy to równie dobrze mogłaby zrobić szpagat, zacząć się kręcić i odlecieć jak helikopter ;)

Obowiązkowa demolka Yellow Flag już zaliczona, nie mogę się doczekać dalszego ciągu (zwłaszcza że mangi nie czytałem). Roberta w wersji "wściekły wilk" jest nieco mniej fajna, niż jako meido-terminator, ale dalej ją lubię. Fabiola dorównuje swojej mistrzyni, do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze "panienki tak-tak" i tej uroczej emo z piłą łańcuchową.

OAVka zapowiada się świetnie, trzyma poziom serii telewizyjnych.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BitPire Płeć:Mężczyzna
Positive deviant


Dołączył: 17 Wrz 2007
Skąd: Rzeszów
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2010, 14:16   

Black Lagoon to seria, która wbija w fotel. Jak zaczniesz oglądać, to wstaniesz od fotela, dopiero wtedy, jak ostatni epek się skończy. A kontynuacja przygód Lagoon Company, to jak perła pośród potoku, nie zawsze udanych, nowych anime. Zgadzam się z moimi przedmówcami i dodam tylko, że Rock, to naprawdę musiał się urodzić pod nieszczęśliwą gwiazdą.
Spoiler: pokaż / ukryj
Nowa głowa rodziny Loveless chcego wynająć japońskiego gentelmana do zlokalizowania Roberty(czyt. Matrony rodziny)
Nieźle się zapowiada. Nie mogę się doczekać następnego odcinka xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2359998
Cierpa Płeć:Mężczyzna
-.-'


Dołączył: 12 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-07-2010, 01:36   

Na kanale HYPER (chyba wszyscy znają xD) leci seria Black Lagoon. Dziś włączyłem ten kanał kilkanaście minut przed północą i zobaczyłem słynną scenę jak Revy zakłada się z Dutchem na pokładzie gestapowców, który kolor wybierze dowódca :) (Black Lagoon Ep. 06 Moonlit Hunting Ground). Jutro będzie trochę nudniejszy odcinek (Calm Down, Two Men), lecz oglądanie BL w najwyżej jakości dźwięku i obrazu, no i oczywiście oglądanie przez telewizor plazmowy, osłodzi każdy odcinek. Oczywiści po jutrzejszym odcinku na scenę wkroczy wszystkim znana Roberta i będzie się działo :) Bynajmniej muszę jeszcze zobaczyć Roberta's Blood Trial 1.

No i się wygłupiłem... ale spoko, człowiek uczy się całe życie :)
Dzięki Vodh xD

_________________


Ostatnio zmieniony przez Cierpa dnia 15-07-2010, 03:17, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 15-07-2010, 02:25   

Tak, bynajmniej musisz! :D

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kaltresos Płeć:Mężczyzna
Wygnany Admin


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Z oddali
Status: offline
PostWysłany: 15-07-2010, 12:18   

Pewnie znowu utną 2 ostatnie odcinki...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Jarmac1 Płeć:Mężczyzna
Samotnik i marzyciel


Dołączył: 23 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2010, 15:45   

Wiadomo może kiedy będzie kolejny odcinek Roberta's Blood Trail?

_________________
Nie kroczę ku światłu i nie wchodzę w noc
Stojąc na rozdrożu widzę najwięcej
I wszystko mogę objąć wzrokiem
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9746827
Cierpa Płeć:Mężczyzna
-.-'


Dołączył: 12 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2010, 20:31   

Release Dates:
Episode 1: 17/07/10 - jest
Episode 2: 08/09/10 - najbliższy
Episode 3: 03/11/10
Episode 4: 22/12/10
Episode 5: 02/03/11

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
buczo Płeć:Mężczyzna
Phantom


Dołączył: 18 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 12-09-2010, 13:20   

ktoś wie co z tym drugim odcinkiem? czy wyszedł, a jak nie to na kiedy przesunęli jego wydanie? bo według wyżej wymienionej listy wydań powinien już być.

_________________
Buczo



Do póki walczysz jesteś zwycięzcą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group