FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Clannad (Film i seria)
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 22-09-2008, 17:49   

Part1: http://www.youtube.com/watch?v=nmj9EFOmXCI
Part2: http://www.youtube.com/watch?v=eZpxN8pvlDo
Part3: http://www.youtube.com/watch?v=DdhIZ5uXs8E

To jest "true ending" Clannada w 3 kawałkach, czyli ten który się uzyskuje jak się niczego w grze nie zrąbie. Jak widać,
Spoiler: pokaż / ukryj
o umieraniu nie ma mowy, (>4 minuta, part3) więc jest to Tomoya jr.


A po drodze oglądając poznacie prawdziwą tożsamość Dango Daikazoku!

A tak swoją drogą, Tomoyo end:
http://www.youtube.com/watch?v=Au8VkBFtiJY
już został użyty do tego bonusa z DVD. Yay~! :D

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-09-2008, 18:42   

zaspoileruj jeszcze linki. Nie kazdemu, tak jak mnie, znajomosc zakończenia nie przeszkadza w cieszeniu się grą.

Totem, dzięki, nadzieja mi wróciła :D Oby zrobili wszytsko jak trzeba!

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 23-09-2008, 10:06   

Slova napisał/a:
zaspoileruj jeszcze linki.
nie ma po co, przecież napisałem wyraźnie do czego one są. Jaki idiota klika w link zanim przeczyta do czego on wiedzie? o_O

A wracając do tożsamości Dango Daikazoku... jakoś przeraża mnie ta wizja ^^;

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-10-2008, 19:38   

No to fest. Jutro premiera drugiej serii. Z tego co wiem będą jednak 24 odcinki, czyli zabawy co niemiara i będzie zcas na rozwinięcie i rozwiązanie ważnych wątków (ojciec Tomoya`i).

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dana-chan Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2008, 15:15   

Świetnie, nie mogłam się doczekać drugiej części Clannad, a i mój brat się pewnie ucieszy. No i będzie więcej Dango! Yatta!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-10-2008, 21:57   

http://pl.youtube.com/watch?v=H3aa5zOVAwc

no to mamy juz opening. czekam tylko na jakieś rawy.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Madziam Płeć:Kobieta


Dołączyła: 15 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 18-12-2008, 17:09   

Świetna seria, ładnie narysowane postacie, wątki ciekawe.
Clannad jest bardzo ciepły, rodzinny :)
Bardziej podobała mi się seria od filmu, lepiej opowiedziana historia, wiadomo, no i lepszą kreskę prezentuje seria, nie ma się co dziwić. Opening jak i ending są świetne (Ahh, daaango!). Zarówno pierwszej jak i dugiej serii, chociaż ed z AS jakoś mi szczególnie wpamięć jeszcze nie zapadł, podczas gdy w opie się zakochałam. OST również jest świetny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sam-kun Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 25-12-2008, 01:49   

W tym anime podobało mi się chyba wszystko =]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
demiCanadian Płeć:Mężczyzna
Analogia stosowana.


Dołączył: 22 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2009, 14:04   

Cytat:
2. Linki do stron oferujących ściąganie lub odtwarzanie pirackich plików (muzycznych, filmowych lub graficznych), gier i programów, a także linki do stron z crackami i pirackich serwerów będą kasowane. Pytania o takie strony będą kasowane lub ignorowane. Usuwane będą także linki do innych stron, zawierających treści zakazane przez prawo lub naruszające normy obyczajowe.



Tak trudno zastosować się do Regulaminu?

IKa
Zua Biurokratka

_________________
Kolorowe groszki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7040209
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2009, 22:00   

W połowie drugiego odcinka Clannad wyrzuciłem to straszydło w najdalszy kąt rytualnie łamiąc płytę... w tle leciały kobzy i piszczałki a na ziemi wyrysowany był świety krąg, nadzy, tańczący ludzie wokół mnie wiwatowali.


No na pallmalle, cóż za żenujaca animacja...

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 14-06-2009, 14:33   

. . .
Na usta ciśnie się zwyczajowy w takiej sytuacji 4chanowy komentarz: "in b4 go back to naruto" / "in b4 kyoanifag mob" ;3 Ale nie jesteśmy na 4chanie, więc wysilę się na "discuss" :P

De gustibus non est disputandum ale Ari, jeśli serio uważasz że Clannad ma słabą animację, to ty zwyczajnie nie wiesz co to jest zła animacja. Spróbuj takiego Koukaku no Regios gdzie odwrócenie głowy zmienia proporcje części twarzy, albo bohaterka robiąc "w tył zwrot" automagicznie "przechodzi" ("przerasta"? ^^:) od miseczki AA do D. O jednym oczku BARDZIEJ nie wspomnę, ujęcia gdzie postać widziana pod kątem ma jedno oko skośne a drugie okrągłe są "znakiem rozpoznawczym" Regiosa. Podobnie jak relatywne zmiany wzrostu: Taka Felli potrafi w jednej scenie ledwo sięgać głównemu bohaterowi do piersi, w drugiej do czoła. O tzw. "round reference" czyli pamiętaniu o RELATYWNYM wzroście całej grupy postaci nie wspomnę nawet... no i patrz co mi zrobiłeś, teraz się będę głowił po jaką cut ja się jeszcze wogóle wysilam toto oglądać... =_=

No chyba, że ci się animacja z projektami postaci pomyliła, tu warunkowo się zgodzę - projekty postaci są typowo KyoAni/Key, dość specyficzne, i nie muszą się podobać. Czy może od innej strony - mogą się bardzo NIE podobać.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 14-06-2009, 18:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2009, 17:13   

Chodziło animacja = seria anime. Ogólnie chodzi mi o całokształ, seans z Clannad jest nie do wytrzymania, jak zobaczyłem tą dziewczynę mówiącą z pasją o tym, że jeszcze nigdy nie widziała jak ktoś rzuca do kosza/gra w koszykówkę (jeszcze zemdlała na koniec z tego wszystkiego c'nie?) i czekającą na deszczu z piłką na tego tego ecie-pecie bohatera, który juz do końca życia bedzie płakał z powodu kontuzji ręki to momentalnie mi się podniosło. Jeszcze te głosiki... granica do której toleruję anime o chorobliwie niesmiałych japońskich nastolatkach, które zaczną płąkac jak się tupnie koło nich nogą, została wielokrotnie przekroczona.

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Waaagh! Płeć:Mężczyzna
Bo to zła kobieta była


Dołączył: 14 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2009, 18:10   

Żółwik! Widzę ktoś podziela moje zdanie o Nagisie. To się chwali, bo owa osóbka jest najbardziej irytującym obiektem w tym anime. To taki biedny pastuszek, który swoje puste wnętrze wypełnia swoją nieskończoną głupotą. Niczym dziecko we mgle biegnie przez to anime machając łapkami na trzysta metrów i niszcząc resztę, która była nawet ciekawa. Dlatego nie oglądaj dalej. Jeżeli po drugim odcinku jej osoba wzbudza w tobie agresje, to należy odpuścić - potem będzie jeszcze gorzej.

Uff... To się wyładowałem. Nagisa to jedna z niewielu postaci z M&A, których zwyczajnie nie lubię. W większości przypadków, gdy postać mi się nie podoba to zwyczajnie zostaje olewana. Tu się nie da - to ustrojstwo tak mnie irytuje, że nie sposób przemilczeć. Na dodatek tyle minęło już od końca emisji, a emocje w stosunku do niej nie opadają. ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-06-2009, 19:01   

Heh, czuję się trochę jak za czasów Geass'a, kiedy w modzie była nienawiść do Suzaku. Rozumiem czemu można nie lubić Nagisy, ale... ja osobiście ją tolerowałam. Jest po prostu delikatną, wrażliwą dziewczyną (co zrozumiałe przez jej chorobę), która się bardzo starała i z pewnością była dzielna. Mimo wielu przeciwności udało jej się stworzyć klub teatralny i razem z nim napisać oraz wystawić sztukę. Wspierała Tomoyę w jego problemach z ojcem.

Spoiler: pokaż / ukryj
Mimo że była bardzo osłabiona i już ledwo nadająca się do czegokolwiek, to równocześnie na tyle ambitna by w końcu ukończyć to liceum! A potem nawet pracę znalazła.

Miała też swoje hobby - właśnie teatr i... Wielką Rodzinę Dango.
Z pewnością wolę bardziej skromną, cichą, ale sympatyczną Nagisę od świecących biustem, głośnych baboli bijących po głowie głównego bohatera. Ot choćby w samym Clannadzie jest dużo dziewczyn o bogatszym 'wnętrzu' niż ona, nie zaprzeczam, bo sama uwielbiam np. Tomoyo, ale Furukawa moim zdaniem zła nie była, ot co. Zresztą wiele odcinków obu serii poświęconych zostało innym bohaterom, więc Nagisy nie było na tyle dużo, aby jej bezradność stała się dla mnie wyjątkowo irytująca.


Waaagh! napisał/a:
swoją nieskończoną głupotą

Czym się objawiała jej 'nieskończona głupota'? Jakoś nie wyłapałam, może nieuważnie oglądałam.

Jeszcze jedno, do Ariego tym razem - od siebie polecam Tomoyo Chapter. Mimo że widziałeś jedynie początkowe epki, to raczej trochę już poznałeś charakter głównego bohatera, może nawet samej Tomoyo, ale wiedza na temat serii nie jest niezbędna. To się dzieje w 'alternatywnej rzeczywistości' i przedstawia miłość dwojga ludzi, których czeka ciężka próba. Ot taki odcineczek na nudny wieczór, a na płynną animacje zawsze popatrzeć można. A według mnie to w tej OAVce animatorzy KyoAni pokazali najwyższą klasę ;)

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2009, 19:36   

Nie, nie, ja juz nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Bohaterowie są tak absolutną odwrotnością terminu 'pełnokrwisty' jak tylko się da. Ide sobie Berserka włączyć na uspokojenie od tego typu bujd.

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group