FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  Skip Beat!
Wersja do druku
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2009, 20:14   

Lain napisał/a:
najwyraźniej nie widziałeś serii z ładną animacją.


W moim przypadku jest inaczej. Grafika mi się podoba, a to nie znaczy, że nie widziałem lepszej grafiki. Widziałem już dużo Anime z ładną animacją - Code Geass, Clannad, Fate/Stay Night, Hatsukoi Limited.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2009, 21:05   

Hmm Skip Beat to jedno z lepszych anime jakie widziałam, a główną bohaterkę niemalże ubóstwiam, a szczególnie jej mroczną stronę osobowości, już nie mówiąc o seyiuu, Marina Inoue spisała się świetnie jako Kyoko, ten głos wydobywający się z głębin ciemności duszy...XDOna potrafi być creepy, jej demony ah...Ponadto motyw zemsty heh jakże ona może być słodka... Ponadto zabójczy humor;) Kresce można nieco zarzucić, wydaje się nieco kanciasta, Ren jest hmm drętwy niekiedy, ale poza tym polecam, chociażby dla samej heroine;) A i mangę również;D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alena Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2009, 21:52   

Owszem kreska koślawa, szczególnie jeśli chodzi o męskie postaci ( bo damskie i przede wszystkim główna bohaterka , bardzo mi sie podobały *.* ), te dziwne brody - tragedia jednym słowem, dla mnie xD... ale nikt mi nie wmówi, ze Shotaro jako Diabel, nie wygłądał sexy *.* ( i to chyba były jedyne odcinki w których z przyjemnością spoglądałam na tą postać )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sayuri
Gość
PostWysłany: 06-08-2009, 14:25   

Wiecie może już coś o tym, czy będzie druga seria? Bo anime uwielbiam, a mangę czytam, ale niestety jestem bardzo słaba z angielskiego... Proszę o odpowiedź.
Powrót do góry
merle Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2009, 19:06   

szukajac informacji na temat drugiej serii "skip beat'a" natrafilam na dwie plotki (niestety nie maja zadnych potwierdzonych zrodel):
1. bedzie druga seria i to juz w pazdzierniku- co wydaje mi sie malo realnym marzeniem fanow,
2. wydadza ja kiedys w 2010 - to wydaje sie juz blizsze prawdy...
niestety zadnych oficjalnych i potwierdzonych wiesci nie udalo mi sie wykopac:(
pozostaje nam tylko czekac na rozwoj wypadkow i wierzyc ze przeciez nie skoncza tak dobrze zapowiadajacej sie serii:D
nie wiem jak wy, ale ja w czekaniu jestem wprawiona, czego przykladem jest brak tlumaczenia do kolejnego rozdzialu mangi, a oryginal pojawil sie 5 dni temu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikeee
Gość
PostWysłany: 02-09-2009, 21:22   

Uważam że każdy ma rację owszem Skip Beat na początku mnie wciągneło lecz lubie po kilka razy przerabiać różne mangi.
Zauważyłam wiele niedociągnięć np Ren i jego uczucie do Kyoko to było oczywiste i jak mógł tego nie zauważyć. Następnie postawa Sho jak sie wam wydaje co to miało być bo według mnie bardzo źle wykreowana postać która z a często zmienia charakter.
Mimo wszystko anime nie mialo prawa tak sie skończyć bo jesli nie chciali nam ujawnic jak sie skonczy albo zacznie sprawa miedzy Kyoko a Renem to powinni chociaz pokazac jak sbie poradzil z rola...

Jesli nie chca poscic nastepnej serii to niech wydadza zakonczenie bo dla nich samych to tez nie jest dobra reklama.
Powrót do góry
Anonim
Gość
PostWysłany: 27-09-2009, 23:08   

Czytałam nieco na ten temat i 2 sezon Skip Beat ukaże się w Japonii w Październiku. ;)
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 27-09-2009, 23:16   

Gość napisał/a:
Czytałam nieco na ten temat i 2 sezon Skip Beat ukaże się w Japonii w Październiku. ;)
A skąd ta informacja? Można źródło?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odie Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Wrz 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2009, 23:40   

Jedno z najzabawniejszych Anime jakie kiedykolwiek widziałem. Szkoda, że zakończyło swój żywot podobnie jak School Rumble. Charakterystyczna piosenka, która wkraczała w akcje była wprost istnym majstersztykiem.


Ostatnio zmieniony przez Odie dnia 22-01-2010, 21:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
Gość
PostWysłany: 30-12-2009, 16:06   

Bardzo przyjemne anime. Kreska czasami denerwująca (zbyt długie twarze u mężczyzn), ale da się to przeżyć, a warto obejrzeć serię. Bardzo motywująca i śmieszna. Złe duchy głównej bohaterki - po prostu cudo. Ze zniecierpliwieniem czekam na 2 serię, a tymczasem czytam mangę :)

--
www.skipbeat.pun.pl
Powrót do góry
Garm
Gość
PostWysłany: 25-01-2010, 07:51   

Witam!!!

Co do kontynuacji, pojawi się ona dopiero w sezonie zimowym 2010(z tego, co gdzieś na jakiejś stronie poświęconej Skip Beat, wyczytałem zapowiadana jest na grudzień). A oficjalnie jest cisza!!! Zobaczymy, na pewno coś koło września 2010 będzie wiadomo, czy: will be continued???
Powrót do góry
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 25-01-2010, 13:39   

Gość napisał/a:
Co do kontynuacji, pojawi się ona dopiero w sezonie zimowym 2010(z tego, co gdzieś na jakiejś stronie poświęconej Skip Beat, wyczytałem zapowiadana jest na grudzień). A oficjalnie jest cisza!!! Zobaczymy, na pewno coś koło września 2010 będzie wiadomo, czy: will be continued???

Nie ma żadnych oficjalnych informacji co do kontynuacji Skip Beat, to tylko ostatnio ktoś rozpuścił plotkę, że druga seria ma powstać w tym roku. Gdyby coś było, to taka wiadomość pojawiłaby się na ANN.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Reijia_ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2010, 12:31   

W sumie Skip Beat! To udany romans. Fabuła wciąga, ale to już zasługa nieprzewidywalnej głównej bohaterki. Nie zabrakło scen na których można uronić lekką łezkę, ani bardziej emocjonujących scen. SB! nie dorasta NANIE do pięt, aczkolwiek cieszę się że oglądałam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yoshik Płeć:Mężczyzna
Sabishii


Dołączył: 07 Kwi 2010
Skąd: PL/IE
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 14:16   

Ja trafiłem na SB zupełnie przez przypadek. I jak na takie przypadkowe spotkanie nie zawiodłem się. Ogląda się całkiem przyjemnie a to za pewne ze względu na ciekawą fabułe która nie obraca się jedynie wokół "miłości" głównych bohaterów, chociaż fakt faktem ostatni odcinek doprowadził mnie do szewskiej pasji bo spodziewałem się w końcu usłyszeć jakieś wyznanie a tu taki zawód.
Chociaż tak jak i Reija wydaje mi się ,że główna siła SB drzemie w bardzo dobrej postaci głównej bohaterki, od szarej myszki do "aktorki". Gdy by nie ta miła dla ducha metamorfoza, która nie jest narzucona w sposób nachalny seria wiele by straciła według mnie.
Teraz pozostanie przeczytanie mangi.

_________________
Szalony jestem bo więcej
we mnie bólu niż mogę znieść
Z wiatrem przemijają Marzenia /
Z wiatrem spada ostatni jesienny liść
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8430143
EwCzAkIs Płeć:Kobieta


Dołączyła: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2010, 14:44   

Jak dla mnie SB jest jednym z ulubionych anime, mangi jeszcze nie czytalam poniewaz wciaz jest nie skonczona a ja jako czlowiek niecierpliwy zalamalabym sie po doczytaniu ostatniego chaptera kiedy musialabym czekac na kolejny niewiadomo ile - wiec czekam generalnie az skompletuja ;P. Ogolnie kocham Kyoko ona jest cudowna. Jej postac dostarczyla mi tyle radosci i smiechu... ach... mam nadzieje ze bedzie kontynuacja, a poniewaz nie wiec co tam sie dalej w mandze dzieje to ludze sie ze skopie dupsko blondasowi (tzn. zrobi od niego wielsza kariere i bedzie go ignorowac ze zlosliwym usmieszkiem do konca swych dni) gdyz on mnie wpienia :).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group