FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
  Skip Beat!
Wersja do druku
wariacik Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2009, 13:58   Skip Beat!

Wczoraj obejrzalem calosc. anime jest bardzo dobre, jedno z lepszych ktore widzialem.
niestety praktycznie bez zakonczenia. bedzie moze 2 sezon?bardzo podobal mi sie czarny charakter glownej bohaterki.
co sadzicie o tym anime?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Unknown Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2009, 18:42   

Skip Beat jest niewątpliwie jednym z ciekawszych anime jakie miałam okazję oglądać. Jak to dobrze kolega powyżej zaakcentował, największym plusem całej serii jest Kyoko - z pozoru niewinna dziewczyna, w której drzemią ukryte demony gotowe atakować i nawiedzać społeczność. Niektóre sytuacje z jej udziałem były wręcz przekomiczne. Reszta bohaterów jakoś mniej rzucała się w oczy, acz przyznam, że dyrektor wytwórni, jego wnuczka, pan Sawara - te postacie zrobiły na mnie wrażenie w większym lub mniejszym stopniu.

Spodobało mi się też to, że wątek miłosny schodził raczej na drugi plan (co nie jest aż tak powszechne w shoujo), a główną rolę odgrywał show-biznes. Może i lubię romansidła, ale takie rozwiązanie się tutaj jak najbardziej sprawdziło. Ja sama oglądałam całą serię niedawno i wsiąknęłam ją dość szybko - przyznam, że mi się spodobała.

A co do kontynuacji - nie czytuję mangi, ale wiem, że akcja toczy się dalej. Skip Beat 2 byłoby dobrym pomysłem, ba - słyszałam nawet jakieś tam pogłoski o drugiej serii, ale to jeszcze nie jest oficjalnie potwierdzone. Nie mniej jednak z pewnością bym obejrzała ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yui Płeć:Kobieta
yui

Dołączyła: 01 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2009, 21:56   Jak wam się podoba Skip Beat, czy będzie 2 część?

Jestem ciekawa jakie macie wrażenia po obejrzeniu tego anime, przyznaje że niezbyt mi się podobała, a szczegulnie u Sho i fabuła była troche za mało realistyczna, lecz interesuje mnie co się stało po zakończeniu tej seri...
Więc czy będzie nowa seria, jak tak to kiedy...?
Może macie jakieś ciekawostki dotyczące drógiej seri?
A i jeszcze jedno czy Kyoko będzie z Renem i czy uda się jej zostać wielką idolką xD ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11519879
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 14-04-2009, 22:03   

Taki temat założyć by wypadało w Alfabecie.

Skip Beat było typowym anime z cyklu "6/10" - czyli obejrzeć można, ale jak nie obejrzysz to też nic nie stracisz.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2009, 00:10   Re: Jak wam się podoba Skip Beat, czy będzie 2 część?

Czy będzie druga seria - cóż, wszystko zależy od dobrej woli studia. Manga wciąż wychodzi, także materiał na kontynuację jest, a zakończenie anime jest otwarte.
Hmm, jeśli ciekawi Cię, co będzie dalej, polecam mangę, która jest o niebo lepsza od przeciętnie wypadającego anime. Na etapie, na którym kończy się seria TV, akcja dopiero zaczyna nabierać kolorów.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kyoko
Gość
PostWysłany: 26-04-2009, 09:29   

ostatni odcinek anime to ktory chapter mangi?
Powrót do góry
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-04-2009, 11:29   

Może by tak ciut grzeczniej?

Ostatni odcinek nie do końca jest zgodny z mangą, więc jeśli już chcesz czytać, to od rozdziału 68. Jakkolwiek szczerze radzę przeczytanie mangi od początku, bo jednak w anime, chociaż jest ono całkiem wierne, są pewne subtelne braki i różnice (np. w oryginale Ren nie jest aż tak głupi jeśli chodzi o jego uczucia...).

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Neia
Gość
PostWysłany: 17-07-2009, 13:44   

A zauważył ktoś z was na końcu anime napis: Tu be continued?:P
Powrót do góry
Amoniak Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2009, 21:56   

Tak, ten napis niejedną osobę napełnił nadzieją :)
Anime bardzo mi się podobało, chociaż denerwowało mnie trochę to, jak była narysowana twarz Rena. W mandze mnie to nie drażniło własciwie ani trochę.
Za to w formie SD wyszedł fenomenalnie :) I uwielbiałam te demony oraz sceny z Sho xD
Muzyka też wpadała w ucho, mi akurat bardziej wpasował pierwszy ending niż opening. Za to po zmianie... Cóż, końcowa piosenka była ładna, ale jej początek zdecydowanie mnie do niej zniechęcił.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2009, 10:42   

Anime jest ekstra i jestem na 17 odcinku. Od pierwszego odcinka mnie wciągnęło. Ending też mnie się bardziej podobał, a co do kreski myślałem, że będzie średnio, a jest zdecydowanie lepiej niż myślałem. Humor moim zdaniem bardzo podobny do School Rumble i na pewno momentami lepszy. Polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 03-08-2009, 13:26   

Właśnie skończyłam oglądać. Podobało mi się! Te "przycięte" twarze trochę dziwnie wyglądają, ale rekompensują to demony i wspaniałe formy SD! Szczerze mówiąc na początku sądziłam że na staraniach o angaż się skończy, fakt że została aktorką był więc miłym zaskoczeniem n__n. A jak drugiej serii nie będzie to... <grzebie w szufladach w poszukiwaniu Death Nota>... pożałują! Nie znoszę anime, których akcja się nie kończy razem z serią, pozostawiając kupę nierozwiązanych wątków.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 04-08-2009, 20:24   

Ja bym się tak na ten drugi sezon nie napalała, Skip Beat miało kiepską oglądalność i sprzedaż DVD. Nie wiem czy uznają drugi sezon za opłacalny, no chyba że zarobili na streamingu.

W sumie nawet rozumiem czemu Japończycy nie kupują Skip Beat na DVD, mając możliwość kolekcjonowania mangi i tyle innych tytułów anime do wyboru, pewnie też bym się dwa razy zastanowiła zanim bym kupiła serię która graficznie przedstawia się słabiutko.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-08-2009, 21:33   

Grafika jest super, ekstra i normalnie cudna. Zatkało kakao? Myślałem, że grafika będzie przeszkadzać, ale w moich oczach wyszło zupełnie odwrotnie. Po za tym dzisiaj skończyłem i skończyli na tym jak miało się już coś bardziej rozkręcać...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alena Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2009, 12:58   

Ja mogę napisać tylko tyle, że jest to jedno z moich ulubionych anime tego gatunku, jednakże zdecydowanie powinna być następna seria , bo dla mnie, nawet nie czytając mangi, opowieść została przerwana "w trakcie" :/...
Liczę , że będzie nowa seria...
Może zabiorę się za mangę.

Anime to oglądałam troche dawno, ale to co przede wszystkim zapadło mi w pamięci to sposób w jaki główna bohaterka zmieniała swoje oblicze. Najbardziej podobało mi się to jej *mroczne oblicze*, nie tylko piękniała w oczach (TE oczy mnie poprostu powalają ), ale też wzbudzała wrażenie, że nic i nikt nie jest w stanie ją powtrzymać ani też pokonać. I sposób w jaki wtedy odgrywała swoje role całkowicie mijał sie z przypisywaną jej amatorszczyzną. Była poprostu świetna!
Fajnie to się komponuje w porównaniu z jej normalnym usposobieniem, kiedy zazwyczaj jest przez wszystkich , że tak napiszę, traktowana jak nic nie umiejące popychadło.
Z racji tego, że z bohaterką się zżyłam, za każdym razem kiedy zamieniała się w tą zła Kyoko, była to dla mnie wystarczająca rekompensata za to sadystyczne traktowanie jej przez reszte bohaterow :P ( "Ha! Teraz ona wam pokaże złamasy!" )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2009, 13:21   

Kaioken napisał/a:
Grafika jest super, ekstra i normalnie cudna. Zatkało kakao?

Nie, bo najwyraźniej nie widziałeś serii z ładną animacją.

Lubię Skip Beat, co nie znaczy że nie widzę wad tego anime, a akurat jeśli chodzi o ładną grafikę to ta seria nie jest ideałem.

Cytat:

Ja mogę napisać tylko tyle, że jest to jedno z moich ulubionych anime tego gatunku, jednakże zdecydowanie powinna być następna seria , bo dla mnie, nawet nie czytając mangi, opowieść została przerwana "w trakcie" :/...
Liczę , że będzie nowa seria...


Problem w tym, że nie jest to pierwszy i pewnie też nie ostatni raz, kiedy jakieś anime tak nagle się urywa. Niestety :-( Dlatego wolę nie robić sobie nadziei.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group