FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  Inuyasha - anime i manga [SPOILERY]
Wersja do druku
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2004, 11:15   

wg mnie to koniec jest bardzo bliski, chociaż to że już wsyzstkie shikony są odkryte i że w openingu jest streszczenie kilku wątków o tym mówi...ale to za jakies 20 odcinków a napewno nie skończy sie na 167, chyba że zakończenie ma wyglądać jak w Star Ocean EX a miejmy nadzieję że nie!(bezp rzesady ale jakby to takie było to nie wiem czy bym obejrzał ostatni odcinek Inuyashy....)
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2004, 18:46   

Eeeeej noo, to wcale nie wygląda na koniec... Albo zamknęli po prostu jedną serię, a dorobią kiedyś ciąg dalszy, albo postawili na zakończenie najbardziej otwarte, jakie widziałam ^^''

Podejrzewam, że to pierwsze, bo na koniec mówili coś w stylu "we hope you'll support Inuyasha in future"...

No, zresztą pewnie gdzieś w sieci jest odpowiedź, tylko ja jak zwykle jej nie widziałam :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2004, 18:53   

znaczy już wyszedł "ostatn odcinek"??
czyli seria zajmie mniej niż 50 płyt, aż dziw:P
a ciąg dalszy wg mnie to powstanie napewno bo sreia bardzo dobra i sie wwspaniale sprzedała napewno, pozostaje nic tylko czekać i mieć nadzieje że kolejna seria choć dorówna pierwszej...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-09-2004, 19:44   

Gdzieś znalazłem informację w stylu "the end of first series", nie pamiętam tylko gdzie... Wyczytałem też, że zakończenie (oby chwilowe ^^" ) jest spowodowane doganianiem mangi.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2004, 20:11   

Crack-owszem ale z tego co mi wiadomo to w mandze jest rozszerzonych wiele wątków których tutej mało co widać bo tylko przez kilka odcinków, przez co seria pewnie troszke straciła...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2004, 20:40   

Hmmm... w mandze jestem na jakimś 13 tomie bodajże i jakoś wiele więcej niz w serii nie widzę... Może potem się rozszerza, ale na razie jest baaaardzo podobnie... Niemal te same ujęcia itp.

Cytat:
No, ale ogólnie są tak blisko pokonania Naraku, że już w pewnym momecie myślałam, że się wyrobią w te ostatnie dziesięć minut. I wyrobili by się, gdyby głupia Kikyou zamiast gadać i się kręcić bez potrzeby strzeliła ;P


Jeśli ma powstać kolejna seria, to mam nadzieję, że wprowadzą wreszcie co innego, bo to się z deka nudne zrobi ^^''
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2004, 21:29   

Obejrzałam zakończenie - i w sumie trudno je oceniać, bo to faktycznie tylko jeszcze jedna kulminacja w mandze (a tak naprawdę dość nieduża kulminacja). Taka sytuacja ma pozytywne i negatywne aspekty...

Zacznę od pozytywnych:
- nie zostało dokręcone na siłę niepasujące zakończenie, które by nas wszystkich wkurzyło
- została otwarta furtka, dzięki której będzie można sfilmować "właściwe" zakończenie, kiedy skończy się manga, a
- darowano nam niekończące się "wypełniacze", którymi scenarzyści zapychaliby oczekiwanie na zakończenie mangi

ALE:
- przerywanie serii niedaleko od właściwego zakończenia nie jest dobrym znakiem. Jest spora szansa, że twórcy już do tego nie wrócą... Im więcej czasu upłynie, tym bardziej zmniejszy się potencjalna widownia, która widziała "pierwszą" serię. A o "drugiej" nie mówi się ani słowem w tej chwili
- z ww. powodu wydaje mi się umiarkowanie prawdopodobne, żeby dokręcono serię TV - byłoby dziwne, gdyby pierwsza seria liczyła 167 odcinków, a druga - 30-40 (bo na tyle najwyżej należy liczyć czas do zakończenia)
- zapewne powstaną OAVki - może niejedna, ale pytanie, czy zamiast solidnie nakręconego zakończenia nie dostaniemy kolejnych spin-offowych historyjek, tak jak to się dzieje z filmami?

Czyli: Inuyasha-manga zostanie zakończony za czas jakiś i w sposób zapewne satysfakcjonujący. Natomiast nie liczyłabym za bardzo na to, że w ogóle zobaczymy to zakończenie w postaci anime... A już na pewno nieprędko.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 18-02-2008, 15:46   

Pierwszy odcinek InuYasha... Zapowiada się całkiem nieźle ^_^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2008, 14:52   

5 odcinek Inuyasha

Spoiler: pokaż / ukryj
pojawia się pan-pchła ^^
Oraz starszy brat głównego bohatera. Rzeczonemu bratu towarzyszy goblin, którego postać dziwnie kojarzy mi się z Toadie'm... I tak samo jest traktowany przez swojego pana ^^'
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 03-03-2008, 10:40   

Odcinek 12 i 13 Inuyasha.

Spoiler: pokaż / ukryj
w 12 w świecie Kagome pojawił się zły duch w postaci małej dziewczynki, która czuła się odrzucona. Co do 13... Inuyasha dopiero, jak (na moment) stał się człowiekiem i dodatkowo został ciężko ranny, był wobec Kagome szczery... Jak tylko doszedł do siebie, znowu zaczął udawać gbura ^^'
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 05-03-2008, 02:51   

Inuyasha, odcinek 16

Spoiler: pokaż / ukryj
Pojawia się rozpustny mnich. Z Tanukiem :)
I pada słynne "urodzisz mi dziecko?" ^_^'
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 09-03-2008, 21:09   

Inuyasha Special
Kobieta, która pokochała Sesshoumaru


Przyznam sie szczerze, że Inuyashę oglądam głównie dla brata głównego bohatera. Ta postać zdecydowanie trafia w mój gust (i wielu innych dziewcząt też:)). Odkąd do jego jednoosobowej świty dołączyła słodka, acz nie przesłodzona Rin odcinki z nim to najlepsza część serii. Usłyszawszy więc o specjalu(podzielonym chyba na dwa odcinki 132-133) odpuściłam sobie serię, rządna miłości i romansów


Spoiler: pokaż / ukryj
Romans był niestety jednostronny i właściwie przypadkowy, a sam obiekt westchnień zorientował sie grubo po czasie. Ot, Puszek po kolejnej braterskiej rozmowie rozładował emocje na napotkanym oddziale wojska, nie zwracając uwagi na zamek który owo wojsko właśnie zdobywało. Z okien zobaczyła go księżniczka Sara i pokochała całym serduszkiem, ale na skutek wrodzonej nieśmiałości/wpojonych zasad/reakcji ojca/strachu/z innych powodów skończyło się na podglądaniu obiektu westchnień i smutnej grze na flecie.
To nie mogło skończyć sie dobrze- Sara zostaje zakonnicą, a w obliczu śmierci zawiera umowę z demonami-jej ciało w zamian za umiejętności dzięki którym spełni życzenie obiektu westchnień i zdobędzie jego serce.
Ani jedno ani drugie nie wychodzi, wszystko kończy sie płaczem (widza)
W sumie odcinek nic nie wnoszący do historii, ale opowiadający własną, zgrabną historyjkę, dający okazję do paru widowiskowych walk i pięknych zdań

Czyżby powodem takiego zachowania Brata Starszego były miłosne perypetie rodziciela?

Inuyasha- Sword of the honorable Ruler czyli Brothers in Arms

Spoiler: pokaż / ukryj

Cudowna bajeczka dla całej rodziny. Zaraz na początku mamy syna grożącego ojcu, rodzącą kobietę przebitą włócznią, walkę dwóch kochanków, śmierć kilkudziesięciu bezimiennych żołnierzy i jedna tchórzliwą pchłę (a to dopiero pierwsze 10 minut)
Fabuła kręci się wokół tytułowego Miecza Piekieł, który zamarzł sobie o władzy nad światem. Zniszczyć go mogą miecz Ziemi i Nieba. Nie ma bata, jak sie Panowie Bracia chcą dalej nienawidzić, trzeba ten jedne raz połączyć siły.
Dalej mamy fajerwerki, akrobacje, scenę przekazania Sesshoumaru spadku po ojcu, Jakena na wyżynach głupoty, Rin ratującą Kagome, Kagome ratującą Rin, Miroku ratującego sytuację, duchy, demony, żywe trupy i Sesshoumaru z uporem maniaka powtarzającego, że kto jak kto ale ON nikogo chronił nie będzie(po czym spieszy Rin na ratunek)

W sumie miły przygodowy film, wart wzmianki dlatego, że oglądałam go z angielskim dubbingiem i muszę przyznać, że zrobiono go bardzo dobrze. Zwłaszcza Rin i Jaken ale również Kagome mają perfekcyjnie dobrane głosy

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2008, 20:47   

Inuyasha odcinek 54 - czyli odkrywamy kolejne moce Tessaigi ^^ głównemu bohaterowi udało się jakoś zapanować nad stanem berserku na tyle, by móc złapać miecz (który normalnie w tym stanie go odrzucał).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2008, 17:44   

62 odcinek Inuyasha. Można skomentować jednym słowem - rotfl XD

Spoiler: pokaż / ukryj
Czarownica Tsubaki zostaje uznana przez dwie wyraźnie początkujące kapłanki za senpaia, w wyniku czego usiłują przeszkodzić Inuyashe i jego drużynie. Z ciekawym skutkiem XD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mateusz SSJ8
Gość
PostWysłany: 10-06-2008, 17:14   

A mnie się udało aż 104 w POKITO na RTL 2. W końcu kiedy to w naszej telewizji leciało. I swoją drogą z całego anime najbardziej do gustu przypadł mi Shippo. W końcu kto by się oparł widokowi kogoś takiego miłego jak on.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group