FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Bakuman [Spoiler]
Wersja do druku
immo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Gru 2010
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2010, 20:20   

Jakoś średnio mi podeszła ta manga. A tu wszystko takie oschłe, sztywne zasady, ich priorytety też nieco dziwne. Wątku romantycznego tego z żeńską seiyu nawet nie skomentuję, liczyłam że wrzucą potem, jakąś inną dziewczynę która będzie bardziej prawdopodobną postacią. Jakoś razi mnie to całe obliczanie, kto jest na jakim miejscu, ten pr i marketing co i jak trzeba narysować żeby porwać publikę BYLE tylko wydali anime. Może i tak jest w realnym świecie mangaków ale wolę chyba bardziej naiwne opowieści;P
Do tego jakoś mało prawdopodobne mi się wydaje, że nagle w jednym roku jest wysyp super duper mangaków w wieku licealnym, rozumiem że ten od Naruto i Bleacha musieli odejść przy takiej konkurencji?:P

Do tego i kreska się pogorszyła patrząc na poprzednie mangi autora.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nina-Lazur Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 30-12-2010, 14:06   

No cóż nie wiem na ile można to nazwać wysypem młodych mangaków, żaden z ich jeszcze nie został wydany. A że młodzi mają aspiracje i próbują trafić do gazety, co im się udało, jest w miarę normalne. (Hmm chociaż wydawani tez pewnie niedługo będą, no dobrze mogę się zgodzić że ten wątek trochę się zbyt szybko rozwija...) Co do wątku miłosnego, jest niesamowicie romantyczny, sama jestem z tego rodzaju co bohaterka. Na ile jest realistyczny można by to było ocenić, gdyby skończyło się romantyczne tęsknienie i zaczął związek (o to jest dopiero kłopot nas romantyków Y_Y). Na moje oko ich romantyczna tęsknota jest jak najbardziej realistycznie pokazana.
Bohaterowie też mi się podobają, są sympatyczni, nie są przerysowani i dzięki temu wydają się bardziej naturalni.
Całym sercem jestem za tym anime i niecierpliwie wyczekuje kolejnych odcinków.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4309761
Sebaar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Lip 2012
Skąd: Somewhere in time...
Status: offline
PostWysłany: 08-05-2013, 19:56   

Tak więc po trzech sezonach: BYŁO WARTO. To trzeba przyznać że dawno tak wciągającej serii nie widziałem.
Przede wszystkim tematyka, czyli w końcu poważne seria o mangakach i kulisach ich pracy oraz naprawdę ciekawe postaci.

_________________
...a poza tym uważam że Toaru Majutsu no Index powinno dostać kolejny sezon.

The goddess of victory is waving her underwear in your faces!
Fritz Josef Bittenfield
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group