FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
  The World God Only Knows [Spoilery]
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-11-2011, 17:05   

Przeszkodzić przeszkodzi na pewno, w końcu taka konwencja, ale ciekawi mnie bardzo, w kim ostatecznie będzie bogini. A może podzieliła się na 2?

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 02-11-2011, 20:29   

Keii napisał/a:
A może podzieliła się na 2?

To ostatnio popularne speculah, zwłaszcza wśród fanów Chihiro... ale ja obstawiam Trolling Maxx w wydaniu Wakakiego, i pierwszy poważny błąd Keimy.

Do tego, rzeczywisty, udany "podbój" normalnej nie-nosicielki, bez opcji amnezji itd. potwornie komplikuje sytuację "na innych frontach" - chyba, że skończy się kolejnym "odwrotem" Chihiro (która już takie "akcje" ma przecież "na sumieniu"). Ale na razie mamy Chihiro proponującą Keimie udanie się w ustronne miejsce, futari-kiri... while Ayumi watches. Ultimate troll!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Nina-Lazur Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 05-11-2011, 11:56   

Ja też słabo się spodziewam po chuchiro bogini, choć z drugiej strony
Spoiler: pokaż / ukryj
pamięta przecież fragment z uwodzenia i czy jej odbicie nie trzymało tamtego psp?? Spójrzcie na scenę w której ona znajduje psp, jej odbicie trzyma to psp (samo psp nie odbija się).
Gdyby nie to to obstawiałabym, że boginię może mieć nauczycielka, albo to uczennica której uwidzenie Keima przerwał ta od prób stworzenia sztucznego życia. Zdawała się coś wiedzieć.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4309761
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 05-11-2011, 14:08   

ch 165, skany z krzaczkami.

W kwestii szóstej boginki... ahahahahahahahaha~


Spoiler: pokaż / ukryj
TROLLING MAX~!
Mówiłem od początku.

Biedni fani Chihiro.
Well trolled, Wakaki Tamiki-sensei, well trolled indeed.
[trollface]

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 03-12-2011, 13:08   

ch 169, double-postuję jako że nikt nic nie pisze...

i OMG. Kfik, Tamiki Wakaki confirmed for EPIC troll.

Ni z tego, ni z owego pojawia się
Spoiler: pokaż / ukryj
Demeter
... a potem człowieka olśniewa, kiedy ktoś przypomni trzeci rozdział i zobaczy
Spoiler: pokaż / ukryj
tą, 106 stronę pierwszego tomu:
Polecam uwadze nazwę sklepiku...

Rany, facet mi imponuje.
On to miał zaplanowane od samego początku.
Pewnie dlatego ta seria jest taka ...dobra.

A swoją drogą, OH HAI THAR ELSIE, 久しぶりだね~

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 03-12-2011, 14:27   

Oho...
Się coś ruszyło... No i jestem pod wrażeniem... Czyżby to szło już powoli do zakończenia...

Z innych ciekawostek, kiedyś przyglądałem się dyskusji czy Keima gra w Hentaje. W 168 narzeka na Tenri, że wparowała w szkolnym stroju kompielowym, a nie nago :-P...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-12-2011, 14:38   

NiBl napisał/a:
Z innych ciekawostek, kiedyś przyglądałem się dyskusji czy Keima gra w Hentaje.

Pfffff, ależ oczywiście, że grał. Jego reakcje na widok nagości akurat mówią same za siebie.

Spoiler: pokaż / ukryj
Zwłaszcza łuk Yui, gdzie mówi wprost, że kobiece ciało widział w grach tyle razy, że nie robi to na nim większego wrażenia.

Zresztą w pierwszym rozdziale, w którym używa God Mode ma scenę z haremetkami i jest tam między innymi Saber i chyba któraś z pań z Tsukihime. Poza tym jak sam przyznaje pociągają go wszystkie gry polegające na zdobywaniu panienek. ;p

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 09-07-2013, 17:27   

Lato powtórek i kontynuacji, więc po raz kolejny przychodzi mi dopuścić się aktu nekromancji.

Manga po zakończeniu łuku z odnajdywaniem boginek błąka się w czasie i przestrzeni (dosłownie), ale za to ekranizacja dotarła do trzeciego cour'u, o którym wszystkie trolle trąbiły, że go nie będzie - i już to jest mega reverse-trollem.

TWGOK S3 - The Goddesses Arc - odcinek 1
Ałć. Odfajkowanie 2 ważnych podbojów: Yui i Tsukiyo, w kilkuminutowej retrospekcji, bardzo zabolało... i chyba najbardziej ze względu na body swap lulz i czystą awesomeness Yui. Z drugiej strony, kontynuacja w dotychczasowej formule byłaby zwyczajnie nudnawa, a ponieważ właśnie doszliśmy do rekonquestów, to jest jeszcze szansa na odrobienie choć części strat dalszymi retrospekcjami w przyszłych odcinkach.

A na razie dostaliśmy słynne WIELKIE WYZNANIE. Awwwwww.... Inna sprawa, że jeśli chodzi o Kanon, to autor ma chyba do niej słabość, więc przywykłem już do stronniczego traktowania... a poza tym, Diana. Dostajemy jej więcej, i dobrze. Inna sprawa, że scena żywo przypominająca "jinsei soudan" z OreImo zmieniła się w pogawędkę po drodze... ah well.

Jestem zadowolony, bo nikt nie silił się na niepotrzebne innowacje - oprawa muzyczna jest niezmieniona, nowy OP jest okej, a kreska wyjątkowo trzyma poziom. Tak trzymać!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
NiBl - hasła zapomniał
Gość
PostWysłany: 29-04-2014, 21:51   

Mała informacja dla osób, które obchodzi...

Manga się skończyła (nie wiem coś mnie strzyknęło i postanowiłem zobaczyć jak tam idzie (i może odświeżyć swoją znajomość z serią), a tutaj KONIEC).

Który ending Keima wybrał: super ciężki spojler

Spoiler: pokaż / ukryj
Chichiro
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 30-04-2014, 14:03   

Mmmmmta.

Zakończenie mangi wydało mi się trochę nazbyt pośpieszne... zwłaszcza po tym, co po łuku boginek wydawało się przekombinowane i przesadnie długie.

Co do wyboru, osobiście mnie rozczarowuje, ale nie da się odmówić "wyborowi Keimy" pewnej przemyślanej logiki (nie, żeby akurat na tym polu jakakolwiek logika była potrzebna, oczywiście). Szkoda tylko, że nie było to jakoś podbudowane wcześniej, może w podobny sposób co już w samym zakończeniu? Poza tym, zostało sporo "zwisających" sznurków, które zasługiwały na spokojne porozwiązywanie.

Z jednym zapewne zgodzą się wszyscy - rozwiązanie co do Elsie jest DA BEST.

Widać wyniki sprzedaży zasugerowały, że "kończ waść, wstydu oszczędź". Per saldo, i tak dobrze, to mogło ciągnąć się jak Oh My Goddess albo spełznąć do rynsztoku jak Bleach.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 30-04-2014, 22:27   

Swoją drogą to jest zupełnie nowe wyzwanie dla Keimy...
W końcu jest to moment, którego w grach nie ma... A jeżeli dziewczyny potrzebują dużo TLC przed podbojem, to także bardzo wiele po podboju. To może zmniejszyć zasoby tlenu drogiemu protagoniście.

Co do zakończenia to słyszałem, że mógł to być axe... Ale muszę nadrobić, żeby zobaczyć jakie są te niedowiązane sznurki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group