FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
  Best AMV
Wersja do druku
Kamikaze Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Sie 2007
Skąd: Bydgoszcz
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2007, 21:56   

http://youtube.com/watch?v=Bl48UzWcKrI - Foo Fighters _ Best Of You...najlepszy amv jaki ogladalem...a zreszta sami zobaczcie i komentujcie;)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6049603
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 30-10-2007, 16:31   

GoNik napisał/a:
Mój absolutny faworyt: Greed vs. Envy', czyli 'Anything You Can Do'. Ręcznie rysowana, totalnie zakręcona, z fabułą, posiada Greeda i Enviego w jednym

Wiem o czym mowisz. Moglabym go godzinami ogladac i za kazdym razem smieje sie tak samo. Pomysl rewelacyjny.
NGE- A doll. Najlepszy teledysk jaki widziakam z postacia Rei. True Reneval tez jest swietny, bardzo orginalny pomysl.
Bleach-Not listening. Bardzo fajny, dynamiczny teledysk, ogladalam go tysiace razy. To on wlasnie sklonil mnie do obejrzenia serii.
Mugen. Uzyto w nim 107 tytulow, wiec kazdy znajdzie cos dla siebie. Mozna go ogladac duzo razy, a i tak malo.
Fruit Basket- Color Blind. Piekny nastrojowy klip, dzieki niemu zapoznalam sie z ty anime.
Wiecej pomyslow nie mam ale na stronce amv.com.pl mozna zobaczyc mase swietnych teledyskow

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
minoslaf Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Lis 2007
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 06-11-2007, 03:03   

widzieliście tą AMV-kę z Advent Children: http://www.youtube.com/watch?v=0pksyi1zgSE z polskim zespołem Noff?

genialnie się wpasowało nieprawdaż? (zwłaszcza słowa)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
454124
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 06-11-2007, 21:51   

Kamikaze napisał/a:

http://youtube.com/watch?v=Bl48UzWcKrI - Foo Fighters _ Best Of You...najlepszy amv jaki ogladalem...a zreszta sami zobaczcie i komentujcie;)

Widzialam naprawde swietny.
Jesli chcesz cos w podobnych klimatach to mugen albo co moze przyniesc nowy dzien
W pierwszym znajdziesz go w top 10, a drugi musisz sciagnac utorrentem, ale naprawde warto. Ogladalam te teledyski tysiace razy i za kazdym razem chce wiecej;D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 06-11-2007, 22:59   

Moje ulubione AMV, to:
Sailor Moon + Juno Reactor: Nitrogen part 1 - za ogólny klimat teledysku i ciekawe skojarzenie obrazu z muzyką.
Hell Girl + Mike Oldfield: Tubular Bells - dobrane sceny anime świetnie budują mroczny klimat utworu, użytego w słynnym horrorze "Egzorcysta" ;)
Karekano + The Beatles: Strawberry Fields Forever (wersja live) - także dobrze pokazuje klimat utworu. Podobają mi się również takie motywy, jak zbliżanie kamery w momencie przyspieszenia perkusji i oddalanie w momencie jej zwalniania... Jak również elementy surrealistyczne (dziewczyna latająca po niebie ^^) też dobrze pasują do jednej z bardziej znanych psychodelicznych piosenek @_@
Neon Genesis Evangelion + Queen: Bohemian Rhapsody - czyli największy (imho) przebój zespołu Queen w wersji AMV. Pięknie daje po głowie...

A z tych, co są na ACPie...
Evangelion: True Reneval - mocno fazowy teledysk z motywem muzycznym pewnego programu edukacyjnego sprzed lat ^^
Pandas Must Die - kolejny nieźle sfazowany teledysk, tym razem Ranma ^^
Mathematis is the language of Matrix - czyli bardzo klimatyczny teledysk z użyciem ujęć z "Animatrixa" i motywu muzycznego z filmu "Pi" :)
Red Loneliness - jedno z pierwszych AMV, jakie ściągnąłem z ACPa. Aż chce się jeszcze raz obejrzeć sailorki (gdyby tylko nie ta irytująca Usagi...(oczywiście w anime, w AMV mi ona nie przeszkadza >3 )).
Cała prawda... - zastanawialiście się, dlaczego Mandaryna śpiewa, niestety, tak jak śpiewa? Obejrzyjcie ten teledysk, a się dowiecie >]
GITS Innocence - Bateau i przebój muzyki przedszkolnej >D
Na razie to wszystko, może później jeszcze coś dorzucę >]

And Oscar goes to...
Cowboy Bebop, Hellsing, Neon Genesis Evangelion, Furi Kuri, Animatrix, Akira, Dragon Ball, Naruto i paręnaście tytułów których na razie nie kojarzę + Pink Floyd: Brain Damage/Eclipse z albumu "Dark Side of the Moon" - jak dotąd najlepsze AMV, jakie znalazłem na YouTube. Dobrane sceny dobrze obrazują treść utworu. Klimat też jest niezły, podobnie jak piosenka (co Pink Floyd, to Pink Floyd ;) ) :)
The lunatic is in my head... @_@
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Elof Płeć:Mężczyzna
Kowal


Dołączył: 12 Paź 2007
Skąd: Chmmm... dobre pytanie...
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2007, 16:46   

Co byście powiedzieli o moim krótkim clipie? To dopiero drugi jaki zrobiłem, więc nie spodziewajcie się cudów;) Nie spotkałem jeszcze anime połączonego z muzyką "Marillionu" więc postanowiłem coś zrobić. "Voices of a Distant Star" i legendarna piosenka pt. "Lavender".
http://www.youtube.com/watch?v=xykkZG2cIws
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2007, 13:14   

O, Marillion! :D
A clip jest świetny ^_^ mnie przynajmniej się podoba :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Elof Płeć:Mężczyzna
Kowal


Dołączył: 12 Paź 2007
Skąd: Chmmm... dobre pytanie...
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2007, 18:43   

Dzięki;)
Natomiast znalazłem AMV, które dosłownie mnie powaliło. Przepiękna piosenka, a od strony technicznej cuuuuudooooo!!! Ech... po prostu niesamowite. "Air" - The Summer Memories.
http://www.youtube.com/watch?v=V6MqSD5lMJk
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamikaze Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Sie 2007
Skąd: Bydgoszcz
Status: offline
PostWysłany: 27-11-2007, 17:16   

Iza napisał/a:
Jesli chcesz cos w podobnych klimatach to mugen albo co moze przyniesc nowy dzien
W pierwszym znajdziesz go w top 10, a drugi musisz sciagnac utorrentem, ale naprawde warto. Ogladalam te teledyski tysiace razy i za kazdym razem chce wiecej;D


No no no...dzieki za link...warto było sciagnac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6049603
Grabarz Płeć:Mężczyzna
*Crossfire*


Dołączył: 30 Lip 2005
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 27-11-2007, 18:13   

http://www.youtube.com/watch?v=OZk2l8D8KdI

urzekł mnie ten kawałek no i autor nawet dobrze go wkomponował w FFVII:AC

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 26-12-2007, 23:05   

1. Something fishy by JaddziaDax - ostrzegam atak śmiechu murowany- długo nie mogłam dojść do siebie. Ta kretyńska melodyjka wciąż tkwi w mojej głowie, warto ściągnąć choć ostrzegam, że działa destrukcyjnie na mózg.

2. Magic Pad by Nostromo- cudne widoczki i pasująca muzyczka. Jeśli napisze, że ładnie zrobione i ma dobre synchro to pewnie Was nie przekona, jednak naprawdę warto.

3.Skittles by Koopiskeva- kolejny atak śmiechu, aczkolwiek już kontrolowany.

4. Beyond by Inverse oraz Euphoria by Koopiskeva- za muzyke.

Wszyskie amv sa na animemusicvideos.org polecam!! :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
ProgCooler Płeć:Mężczyzna
Master Exploder


Dołączył: 30 Gru 2007
Skąd: Sanok/Kraków
Status: offline
PostWysłany: 30-12-2007, 19:24   

Wg mnie najlepszy AMV, to seria AMV HELL. Niedawno wyszła bodajże ostatnia część (szkoda). Jest to zbiór scenek różnorakich anime z podkładem muzycznym lub innym idealnie pasującym dźwiękowo. Nad AMV Hell zawsze pracowało wielu twórców dobrze znanych w świecie 'teledysków anime'. Najnowsze dwie części AMV Hell The Motion Picture trwają godzinka każdy. Gorąco polecam, każdy znajdzie coś dla siebie w tych produkcjach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4437010
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-01-2008, 23:34   

Natknąłem się wczoraj na bardzo dobry moim zdaniem teledysk do Melancholii Haruhi - She's Just Oblivious.
YouTube
AMV.org (.mp4 to nowsza, poprawiona wersja ;)
Zawiera spoilery.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2008, 10:16   

A oto kolejne AMV, które bardzo mi przypadło do gustu
Chobits + Rammstein "Wo bist du?"
^__^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 02-02-2008, 22:11   

Bardzo pasuje do Kiry. Jeden z lepszych amv, które widziałem ostatnio.
http://www.youtube.com/watch?v=MpNxk820lzc

Ta sama piosenka ale tym razem Cowboya Bebopa movie
http://www.youtube.com/watch?v=hkS7tHW_5wY

dynamicznie i dobrze zrealizowana amv z princess Mononoke z ścieżką vodooo people
http://www.youtube.com/watch?v=ZnXFjFIZMRg

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 14 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group