FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
  Muzyka, ktorej nienawidzicie:
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-06-2007, 21:53   Muzyka, ktorej nienawidzicie:

Jak w temacie.

Salva napisał/a:
Ukochana Enigma i Enya...


Ja najbardziej w świecie NIENAWIDZE Enyi. Zwłaszcza Enigmy.

Powód jest prosty: unas w pracy ktoś postanowił dać miłe, ładne utwory do posłuchania ludziom czekającym, aż działy Faktur, Płatności, Reklamacji, Prepaid, MIX, Techniczny i Klienta Biznesowego będą łaskawe się połączyć. Wybór padł na wiązanke Enii. Za każdym razem, gdy ktoś taki zadzwoni (czyli w wypadku jakiejś połowy połączeń) mam obowiązek go połączyć z jednym z tych działów. W tym celu mam a) zdiagnozować jego problem b) zadzwonić do odpowiedniego działu, poczekać aż ktoś się ze mną połączy i opisać sytuacje. Powoduje to, że dziennie tak ze 30 razy słysze ten sam kawałek Enii. Naprawde, po tygodniu czegoś takiego człowiek ma ochote powiesić się na słuchawce.[/quote]

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2007, 22:13   

A nie nadawałoby się to bardziej do Słonej Zupy? Wolę nie myśleć czym może się skończyć kolejna krwawa dyskusja o poglądach muzycznych. Ostatnia jak na mój gust w zupełności nam wystarczyła.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2007, 08:56   

ja nie mam muzyki której 'nienawidzę' (i tak za mocne slowo) gatunkowo, są poprostu wykonawcy których słuchać nie mogę/nie chcę/cofa mi się obiad... no chyba że najbardziej skrajne odmiany ciężkiego grania, z tym sobie poradzić nie mogę.

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-06-2007, 09:10   

Irytują mnie, podobnie jak Zega i chyba wszystkich wałkowane w kółko kawałki, nawet jeśli je lubię. Zły jestem, gdy muszę odsłuchiwać płytę, która mi sie nie podoba, a obowiązek recenzencki do tego zmusza - vide ostatnie "wytwory" Good Charlotte i Linkin Park. Nie lubię muzycznego dziadostwa - czyli rzeczy nagranych na "chama", bez przygotowania, podstawowych umiejętności muzycznych i całej reszty, robionych tylko po to, co by sie pokazać. Nachalnej komerchy - mamona nie jest rzeczą złą, ale można ją robić z klasą jak i bez klasy. Muzyków śpiewających po angielsku, którzy za grosz nie mają do tego predyspozycji - vide większość j-rockowców i pl-rockowców.
Drażnią mnie "powroty" lubinaych niegdyś kapel, które odgrzewają nadgniłe już kotlety i zżreają bez najmniejszego wdzięku swój ogon. Nie znoszę "cienistego klon jutsu" - czyli boomów wszelakich, które są najczęściej efektem działań firm płytowych, tworzących klony aktualnie modnej kapeli (nawet jeśli sama w sobie jest ciekawa). Wkurzają mnie zespoły ideologiczne - czyli takie, dla których nie liczy się muzyka ale to, co "ahtyści" chromolą w wywiadach. Mam ochotę zdrapać papierem ściernym i szlifierką makijaż z mord "gwiazd", dla których wizerunek jest ważniejszy od tego, co grają - vide tzw. visual key.

Jak na osobę z wieloletnim stażem recenzenckim jest tego sporo...
Powrót do góry
Arashino Shiro Płeć:Kobieta
władająca czasem...


Dołączyła: 28 Mar 2006
Skąd: Poznań
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 09-06-2007, 10:04   

nie cierpię disko polo i tego podobnego chłamu, nie lubię hip-hopowców którzy kiedyś byli dobrzy a teraz sprzedają się za pieniądze zaczynając nagrywać pop i to taki podrzędny. Nie lubię popowych gwiazdeczek które myślą że umieją śpiewać choć w rzeczywistości jest odwrotnie, nie lubię jak ktoś tworzy chłam którego później jestem zmuszona słuchać ( w radio na prawie każdej stacji, w tramwaju bo motorniczy to akurat lubi i puszcza na cały głośnik, w sklepach,
nie lubię jak ktoś tworzy swoją wersję wielkich hitów bo to jest zazwyczaj zarzynanie utworu (vide co zrobili z Qenn, Abbą,Roxette i innymi hitami)

_________________
Żyj póki możesz, bo każdy twój dzień może być twoim ostatnim...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
następne+pytanie...
Grimlock Płeć:Mężczyzna
Me no bozo, me King


Dołączył: 28 Maj 2007
Skąd: Gdynia
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2007, 11:06   

Nienawidze techno ... i niektorych kawalkow powiedzmy popowych. Jeden dzwiek zaloopowany, do tego dodane pare inncyh bajerow. I to ma byc muzyka? Owszem w rapie tez tak jest, ale tam liczy sie wokal. A w techno tego brak. Brak sensu. Duzo ludzi moze zrobic sobie swoje kawalki, wystarczy Fruity Loops i troche samozaparcia. Zadna wiedza muzyczna nie jest tu potrzebna. Parodia nie muzyka.

_________________
"I am the man who walks alone" ... "Living on the razors edge"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3535008
akaryuu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2006
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2007, 14:51   

Chyba raczej nie ma takich gatunków muzyki, której można nienawidzić - są raczej marni wykonawcy, którzy je profanują za kilka dolców. WIele osób pisze - nie lubię disco polo, ale czy na pewno? może po prostu nie jestem zwolennikiem tej muzyki :] Ja się świetnie w zeszły wtorek bawiłem przy dźwiękach Disco Polo w studenckim klubie..

Każdy może też mieć podejście emocjonalne do niektórych utworów, jak np Zegarmistrz, który nienawidzi Enyi tylko dlatego,że ktokolwiek próbował dodzwonić się do firmy to musiał tego odsłuchiwać. Podejrzewam, że nienawidzisz tych telefonów, a nie koniecznie Enyi, która Ci się z nimi natrętnie kojarzy :]. W przeciwnym wypadku zastanawiam się jak często Zeg zmienia dzwonek w swojej komórce :].
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-06-2007, 15:02   

akaryuu napisał/a:
Podejrzewam, że nienawidzisz tych telefonów, a nie koniecznie Enyi, która Ci się z nimi natrętnie kojarzy :].


Nie. Trzy te same, powtarzające się w kółko utwory Enyi słyszałem w zeszłym miesiącu prawie tysiąc razy (i mówie to całkiem na serio). Spróbuj kiedyś zrobić taki maraton, a odkryjesz w sobie nowe emocje, których jeszcze nie znałeś.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-06-2007, 15:20   

Zeg ma akurat rację, ja przez takie przymusowe słuchanie zdążyłem zniechęcić się do sporej liczby piosenek - "Takie Tango" Budki Suflera czy "Smooth" Santany sa tu najlepszymi przypadkami.
Powrót do góry
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 09-06-2007, 15:48   

nie cierpię:
rapu typu: [kurczę], ja mam hajs, a ty nie i jesteś [kurczę]
<a próbowałam tego słuchać, teraz wiem, że to był błąd*grobowym tonem*>
popu udającego rocka(Virgin, Avril Lavigne)
popu granego przez facetów(mam uraz do bojsbendów nawet nie wiem za co)

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Dida Płeć:Kobieta
Ostoja zdrowego rozsądku


Dołączyła: 03 Cze 2005
Skąd: Granvania
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 09-06-2007, 18:20   

Nienawidzę muzyki, której ludzie słuchają na cały regulator:
a) w środkach komunikacji miejskiej, zwłaszcza, gdy mam zamiar coś czytać i gdy jest to sam dżwięk w stylu łup, łup, bęc, bęc,
b) w nocy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4707314
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 09-06-2007, 19:07   

Najbardziej mnie wkurzała piosenka Miss California nie wiem czemu. Są gorsze
Nie lubie Umsik, Umsik, które rózni sie od Umc Bęc Umc, tym ze nie ma składu i słyszy sie żadnego artystycznego wyrazu i jest jednostajne bez ciekawych beatów. Muzyki rockowej z czasów makijażu, czyli większość zespołowe z lat 85-89. Dzisiejszej muzyki hip hopowej i R&B nie słucham, która nie korzysta klimatów oldscholowych. Dzisiejszego popu i rocku komercyjnego nie słucham, może czasem coś dobrego wyskoczy. Rzadko oglądam Vivę, Mtv i 4 fun. Kiedyś było stare Vh 1 zajefajne, ale tweraz nie jest złe.Żałuje że lata 80 i 90 sie skończyły.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 09-06-2007, 19:12   

Zaraz bo nie do końca rozumiem - nie lubisz rocka z lat 85-89, ale tęsknisz za latami osiemdziesiątymi. Czyli za popem z lat 80?

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-06-2007, 19:22   

Pominąwszy już fakt, że szczyt rockowego popeliniarstwa i makijaży to lata 70 i glam.
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 09-06-2007, 19:30   

Rock z lat 85-89 był tragiczny wtedy powstawały zespołu lalusiowate, które celem było zdobycia jak najwiekszej kasy w krótkim czasie( działali jak boysbandy). Faceci byli bishonowaci, pomalowani, a rockie cięzko było to nazwać . Najsłyniejszą piosenką tamtych czasów był Final Countdown, a jedynym zespołem, który przetrwał jako tako do dzisejszych dni był Bon Jovi. Na szczęscie pod koniec tych lat powstał lalusiowaty zespół Guns and Roses, który dał prawdziwego czadu:), co spowodawało upadek tych pseudogwiazd rockowych. W tym czasie zaczeli grać U2 i REM, którzy mieli charakter alternatywny.
Uwielbiam kicz z lat 80:) wraz prawdziwym rockiem każdego rodzaju wtym czasie, czyli Inxs, Metallicą, Van Halen itd.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 15 Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group