FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 197, 198, 199  Następny
  Czego w tej chwili słuchacie?
Wersja do druku
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2008, 23:07   

Album "Journey Inwards" DJa LTJ Bukem - czyli całkiem przyjemny atmospheric-drum'n'bass.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-09-2008, 19:43   

Hmmm....nie koniecznie od japoni zaczynając Fahrenheit i S.H.E zTajwanu brane i podsłuchuje Tachyon co sie z koreii pojawiło. A tak po za tym DeG, Yamashita Tomohisa, w miare możliwości Toma Ikuta, Namie Amuro...i chyba tyle.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 26-09-2008, 17:57   

"Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band" Beatlesów - perełka rocka psychodelicznego ^_^
...the girl with kaleidoscope eyes...Lucy in the Sky with Diamons...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2008, 03:53   

The Rasmus, album ''Black Roses'' - myślałam, że już wyrosłam z ich muzyki, ale jednak nowy album zrobił swoje i znowu się do nich wróciło.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2008, 19:44   

Ostatni album zespołu The Prodigy, czyli "Always Outnumbered Never Outgunned" ^^
Wprawdzie to nie to samo, co "Music for the Jilted Generation" (imho ich najlepsza płyta), ale dobre, by się przy tym wyszaleć ^^

[dodano: 29.09.2008 godzina 19:55]
A teraz sobie słucham albumu "Hocus Pocus" zespołu Focus. Całkiem ciekawy, instrumentalny rock progresywny :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 30-09-2008, 21:06   

Charakter Songs 1 i 2 z Soul Eatera.
Obie piosenki bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły.
Pierwsza, bo po seiyuu Maki nie spodziewałam się zbyt wiele, a przekonałam się, że wokal brzmi całkiem czysto i przyjemnie. W dodatku bardzo dobrze zgrał się z głosem Soula.
A druga, no cóż, niesamowita jest! A śpiew Kobayashi Yumiko... Łomatko, to jest Black Star O.o?

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2008, 18:31   

A teraz leci audycja radia El-Stacja "El-Stacjowa lista przebojów" prowadzona przez Marka Kwiatkowskiego.
Radyjko się rozwija - już nie leci sam autopilot, są audycje prowadzone przez DJa na żywo :) . Tylko ciekawe, dlaczego tak mało słuchaczy (łącznie ze mną 5 osób)...

A po audycji leci album "Caramba" zespołu Caramba z 1981 roku - równie sfazowanej muzyki dawno nie słuchałem XD

...Hubba Hubba Zoot Zoot...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JahJah Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 30 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2008, 14:31   

Powrót do korzeni jednym słowem Kult

Arahja, Dziewczyna bez zęba na przodzie, Komu bije Dzwon, Tan, Latajacy Holender i wiele wiele innych.
Mówcie co chcecie, ale kiedyś naprawdę było słychać w głosach wykonawców że ich muzyka wychodzi prosto od serca, nie to co teraz. I nie chodzi tu już a tą cała komercje.. bardziej o inna, ludzka mentalność...

p.s. A dodatego jeszcze odnalazłem stary fenomenalny kawałek Theatre of the Tragedy "A distance there is.." Czy jest coś bardziej pięknego i równie dołującego jak polączenie Fortapianu, Skrzypiec, Anielskiego głosu i deszczu ?

http://www.youtube.com/watch?v=iu6ZRBZPMxk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2008, 17:23   

Album "Alive" autorstwa San Ding Ding - bardzo ładna muzyka orientalna :)

Holy Incense
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amnezjusz Płeć:Mężczyzna
Pan Patafian


Dołączył: 04 Lis 2007
Skąd: Leszno/polter
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2008, 18:14   

Dyskografia Grave'a (dyskografia niepełna bo tylko "Soulless", "Into the Grave", "Dominion VIII", "As Rapture Comes" oraz "Fiendish Regression") czyli jest potężnie, brudno, brutalnie, technicznie, jest oldschoolowo czyli jest tak jak szwedzi potrafią najlepiej :)

Prócz deathowych wyziewów słucham sobie australijskich hard rockowców z Airbourne i ich płytki "Ready to Rock". Fajna, energetyczna rzecz :)

_________________
Moim zdaniem... cement jest o wiele... bardziej interesujący... niż to się ludziom wydaje. - RJ Patafian.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9086435
Seiren Płeć:Kobieta

Dołączyła: 24 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2008, 23:31   

JahJah napisał/a:
P
p.s. A dodatego jeszcze odnalazłem stary fenomenalny kawałek Theatre of the Tragedy "A distance there is.." Czy jest coś bardziej pięknego i równie dołującego jak polączenie Fortapianu, Skrzypiec, Anielskiego głosu i deszczu ?

Bo to ich chyba najcudowniejszy utwor jest.
A ja się zasłuchuję w Die Verbannten Kinder Evas oraz Love Is Colder Than Death. Dobra muzyka na wieczory i do samobiczowania się własnymi myslami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 03-10-2008, 18:34   

Płyta "Heaven and Hell" Vangelisa. Cudo *_*
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-10-2008, 18:58   

znana fanom CG Mosiaku Kakera, i jeden z endingów Bleacha - Sakura Hiyori.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 05-10-2008, 19:49   

Dzisiaj leci album "Kryształowa Pomarańcza" el-visa ^_^

A oprócz tego najnowszy singiel Sławomira Łosowskiego pt. "Pekin" - bardzo dobry synth-pop :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 06-10-2008, 12:37   

W Warszawie złapałem Indian! I mam nareszcie ich płytę z tymi tru utworami! Nadchodzi remake automuzyki! BUHAHAHAHAHA! XD
Indian's Dance - Night Bird, White Buffalo, Mushuc Punlla i naście innych. :3

Ale na żywo jest jednak bardziej tru, szczególnie w słoneczne niedzielne południe przy jednym z wyjść ze stacji metro Centrum.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 81 z 199 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 197, 198, 199  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group